صفحه 26 از 26 نخستنخست ... 162223242526
نمایش نتایج: از 251 به 258 از 258

موضوع: بحث و گفتگو در مورد مورتال کامبت ۱۱

1. بحث و گفتگو در مورد مورتال کامبت ۱۱

Holy Ninja آواتار ها Holy Ninja
    علاقه مند به
    tremor
    تشکر شده 10,871 بار در 2,722 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    5
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    42 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید];

چند روزی میشه که صحبت از مورتال کامبت ۱۱ در سایت های مختلف خارجی میشه و شایعات زیادی رو در پی خودش داشته که مهمترین شایعه بازگشت امپراطور اوناگاست.

ما نیز در این تاپیک قصد داریم تا به بحث و گفتگو در مورد مورتال کامبت ۱۱ بپردازیم و نظرات شما رو در مرود این بازی جویا بشیم.

نکته : مورتال کامبت ۱۱ پس از اومدن کامل اینجاستیس ۲ برای کنسول ها و احتمالا PC پروژه ساخت اون شروع میشه و احتمالا MK11 رو در سال ۲۰۱۹ شاهدش خواهیم بود.

مورتال کامبت ۱۱ شامل 30 کرکتر به علاوه 10 DLC می باشد. 17 کاراکتر از بازی مورتال کمبت x ، هفت نفر از بازیهای قبلی و شش شخصیت جدید. ریدن در این بازی آنتاگونیست اصلی می باشد و لیوکنگ و کیتانا پادشاه و ملکه ندرلم

[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید];
    متاسفانه بعضی از شخصیت هایی که در دو بازی قبلی کشته شدند حضور نخواهند داشت (Nightwolf, Sindel, Shinnok, Smoke, Kabal, Mileena, Shao Kahn, Kintaro, Motaro, Quan Chi , Baraka or Stryker ) و شخصیت هایی که حضور خواهند داشت عبارتند از :
    Kano
    Li Mei
    Noob Saibot
    Bo Rai Cho
    Johnny Cage
    Shang Tsung
    Jade
    Daegon
    Cassie Cage
    Jacqui Briggs
    Frost
    Kenshi
    Kotal Kahn
    Jax
    Onaga

شخصیت های دیگری مثل:

Erron Black, Raiden, Scorpion, Sub-Zero, Takeda Takahashi, Liu Kang, Triborg, Tanya, Kung Lao, Kung Jin, Kitana, D’Vorah, Tremor, and Goro

و احتمال داره شخصیت های تیون و سارینا به صورت مستقیم و یا DLC در بازی حضور داشته باشند.

پیام آخر : باز هم میگم این خبر فعلا شایعست و احتمال داره بعضی از شخصیت های بالا نباشن و بعضی از بازیکنای قبلی هم بیان

[SPOILER=مصاحبه با ادبون در نمایشگاه Brazil Game Show]

[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

جدید ترین صحبت های ادبون در مورد مورتال کمبت 11

نمایشگاه Brazil Game Show امسال شاهد حضور سیصد هزار نفر علاقه مندان بازیهای کنسولی و ویدیویی بود. یکی از شاخص ترین حاضران این نمایشگاه اد بون، خالق و سازنده سری بازیهای مورتال کمبت و اینجاستیس بود که در این نمایشگاه حضور یافت. در یکی از مصاحبه های رسمی مجری اصلی نمایشگاه در حضور تماشاگران از بازی مورتال کمبت 11 پرسید که اد بون در جواب اعلام کرد که اطلاعات و کارهای کمپانی ندرلم محرمانه و خصوصی است و اجازه گفتن این اطلاعات را ندارد. پس از ان مجری با کمی اصرار خواستار گفتن اطلاعات بیشتری شد که اد بون با خنده پاسخ داد مورتال کمبت ۲۰۱۱، اینجاستیس ۲۰۱۳، مورتال کمبت ایکس ۲۰۱۵، اینجاستیس دو ۲۰۱۷ فکر کنم خودتون بتونید حدس بزنید ادامه چگونه خواهد بود...
    اد بون در مصاحبه ای دیگر احتمال ساخت بازی شائولین مونکس 2 را رد نکرد و اعلام کرد علاقه مند است در آینده بازی ای با عنوان را بسازد.

رمز : نام سایت

شایعه حضور کوان چی و دراهمین در MK11

چند روز پیش ویدئویی منتشر شد که در اون خبر از حضور دو شخصیت در بازی بعدی مورتال کامبت خبر داده بود و اون دو نفر : کوان چی و دراهمین بودند.

هرچند به احتمال زیاد ممکنه این ویدئو فیک باشه اما ویدئوی جالبی ساخته شده که در اون از چهره جدید این دو بازیکن رونمایی شده

رمز : نام سایت

ویرایش توسط Holy Ninja : 01-10-2018 در ساعت 04:14 PM

COME THUNDER , COME LIGHTNING

آدرس کانال تلگرام سایت : Telegram.me/MKCenter_Official

ارتباط با من در تلگرام

ارتباط با نینجای مقدس در تلگرام : HolyNinja@

2. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید Holy Ninja از ایشان تشکر کرده اند:

+ Show/Hide list of the thanked

*SHAO KAHN* (04-26-2018),2eptile| (01-20-2019),DFSHINNOK7 (04-02-2018),mahyar.A (01-09-2018),Mary Cage (01-28-2018),MKXsubzero (10-08-2017),nima262 (01-21-2019),Noob__Smoke (01-05-2019),scorsub (10-05-2017),Shirai Ryu Warrior (02-04-2018),VAHID.K.R (05-08-2018),White Night (01-18-2019),You s (06-12-2018)

3. AS-SCORPION آواتار ها Senior Member
    علاقه مند به
    kano
    تشکر شده 3,291 بار در 949 ارسال
    حالت من
    Badjens
    تگ شده
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ویترین مدال ها

نوشته اصلی توسط Holy Ninja [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    احتمالا میشه در قسمت شخصی سازی حتی چهره کرکترای توی جدولو هم تغییر داد
    از من بپرسی میگم همه اینا آشغاله و تا حالا تنها چیزی که تو ذوقم زده بیشتر این قضیه گیر سیستم و شخصی سازیه تا طراحی کرکترا!

در کمال احترام به نظر تمام دوستانی که مورتال شخصی سازی رو دوس دارن باید بگم مورتال یه بازی اصیله با قدمت بالاست که توش میشه گیم پلی ناب مورتال کامبتی فایتینگ (که این روند تا مورتال 9 فقط ادامه داشت) رو دید و لذت برد.

اسکورپیون سبز و آبی جایی تو دل طرفدارای کلاسیک این بازی نداره و اینا واقعا برا جذب بچه ها ساخته شده.

اقای ادبون بجای اینکارا بهتره بازیشو بالانس تر کنه نه اینکه بیاد هر سری تو اینجاستیسش کرکتر مورتال بزاره و با دی ال سی پول رو از تو جیب مردم استخراج کنه.

قطعا من اینو بازیو بازی میکنم همونطوری که ایکس رو با تمام شباهت های گیمپلیش به اینجاستیس 1 بازی کردم و با ریتینگ برد 78% توی رنک مچش کنارش گذاشتم. ولی خوب این مورتالی نیست که یه طرفدار کلاسیک مورتال کامبت بطلبه.
    البته هنوز باید صبر کرد ولی خوب تا به اینجا به نظر من این مشکلاتو داره

There Should Always be an
    AS

4. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید AS-SCORPION از ایشان تشکر کرده اند:

Holy Ninja (03-05-2019),mk-jh (03-05-2019),Spectre Blaze (03-05-2019)

5. کاربر سایت
    علاقه مند به
    kitana
    تشکر شده 12 بار در 8 ارسال
    حالت من
    Movafagh
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    این فقط یه بازیه ویدیوئیه دوست عزیز
    چیز بزرگی نیست که تعیین کننده زندگی باشه
    بعدشم همنطور که فرمودین قابلیت شخصی سازی داره
    یعنی شما میتونی طبق میل خودتون برای خودتون شخصی سازی کننین اتفاقا این بخش برای افرادی که این ریزه کاریا براشون مهمه ویژگیه خوبیه و میتونن طبق سلیقه خودشون بعضی چیزهارو درست کنن
    I KNOW OF MANY

6. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Nafas.zare از ایشان تشکر کرده است:

*SHAO KAHN* (03-18-2019)

7. ralas+++ آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    mileena
    تشکر شده 1,094 بار در 401 ارسال
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط AS-SCORPION [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    از من بپرسی میگم همه اینا آشغاله و تا حالا تنها چیزی که تو ذوقم زده بیشتر این قضیه گیر سیستم و شخصی سازیه تا طراحی کرکترا!

در کمال احترام به نظر تمام دوستانی که مورتال شخصی سازی رو دوس دارن باید بگم مورتال یه بازی اصیله با قدمت بالاست که توش میشه گیم پلی ناب مورتال کامبتی فایتینگ (که این روند تا مورتال 9 فقط ادامه داشت) رو دید و لذت برد.

اسکورپیون سبز و آبی جایی تو دل طرفدارای کلاسیک این بازی نداره و اینا واقعا برا جذب بچه ها ساخته شده.

اقای ادبون بجای اینکارا بهتره بازیشو بالانس تر کنه نه اینکه بیاد هر سری تو اینجاستیسش کرکتر مورتال بزاره و با دی ال سی پول رو از تو جیب مردم استخراج کنه.

قطعا من اینو بازیو بازی میکنم همونطوری که ایکس رو با تمام شباهت های گیمپلیش به اینجاستیس 1 بازی کردم و با ریتینگ برد 78% توی رنک مچش کنارش گذاشتم. ولی خوب این مورتالی نیست که یه طرفدار کلاسیک مورتال کامبت بطلبه.

منم موافقم اره کلا کامبت اون شخصی سازیش بد شده کامبت یعنی کاستون نه واریشن
    به جای اون همه کاش چند تا لباس میزدن

8. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید ralas+++ از ایشان تشکر کرده اند:

Holy Ninja (03-05-2019),mk-jh (03-05-2019),Spectre Blaze (03-05-2019)

9. AS-SCORPION آواتار ها Senior Member
    علاقه مند به
    kano
    تشکر شده 3,291 بار در 949 ارسال
    حالت من
    Badjens
    تگ شده
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ویترین مدال ها

نوشته اصلی توسط Nafas.zare [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    این فقط یه بازیه ویدیوئیه دوست عزیز
    چیز بزرگی نیست که تعیین کننده زندگی باشه
    بعدشم همنطور که فرمودین قابلیت شخصی سازی داره
    یعنی شما میتونی طبق میل خودتون برای خودتون شخصی سازی کننین اتفاقا این بخش برای افرادی که این ریزه کاریا براشون مهمه ویژگیه خوبیه و میتونن طبق سلیقه خودشون بعضی چیزهارو درست کنن
    سلام خدمت شما
    من نگفتم چیزی غیر از بازی ویدیویی شما ظاهرا با لحت تند خوندی
    در جواب قسمت بعدی باید بگم تیم های استقلال و پرسپولیس هم 2 تا تیمن که طرفدار دارن و طرفدارا واسشون چه ها که نمیکنن ولی آیا تاثیری رو زندگی درآمدشون یا چیز دیگه ای داره؟( بنده کلا فوتبالی نیستم)
    شما هم یه چیزیو اینقدر دوسته باشی و براش اینقد صبر کنی بدون شک سرش حساس میشی کما از نظر بقیه بی ارزش باشه.
    پس همیشه سعی کنید این قبیل از چیز ها و صحبت هارو نه با دید خودتون بلکه با دید کسی که نظر متفاوتی در اون مورد دار نقد کنید یا اگر تواناییش رو ندارید نکنید.
    در جواب اینکه شخصی سازی خوبه و به نکات ریز میشه دقت کرد من موافقم تا اونجایی که مثلا شمشیر اسکورپیون رو عوض کرد ولی خوب از لحاظ شما ساب زیرو با لباس سبز اینا منظقی اگر هست صحبتی ندارم. نینجایی با لباس زرد (که تو دنیای واقعی وجود نداره) فقط یک معنی میده و اون اسکورپیون اسمشه حالا شما بخای آبیش کنی اسمش میشه چیز دیگه.

این فروم و مخصوصا این تاپیک هم برای بحث و ابراز نظر در مورد این بازی ساخته شده شما اگه علاقه ای نداره مطمنا مجبور به شرکت درش نیستی

There Should Always be an
    AS

10. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید AS-SCORPION از ایشان تشکر کرده اند:

Holy Ninja (03-05-2019),Nafas.zare (03-15-2019)

11. Spectre Blaze آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    blaze
    تشکر شده 47 بار در 32 ارسال
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    من موافق شخصیت سازی تو این سبک بازی مورتال کامبت نیستم باید تو این سبک بازی با خود شخصیت های اصلی پیش بره بازی کرد دنیا مورتال کامبت انقدر بزرگ وسیع هست که با شخصیتها اصیلی که داره بره جلو نه شخصیت من در آوردی شخصیت سازی و دی آل سی

12. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید Spectre Blaze از ایشان تشکر کرده اند:

Holy Ninja (03-05-2019),mk-jh (03-05-2019)

13. Holy Ninja آواتار ها Holy Ninja
    علاقه مند به
    tremor
    تشکر شده 10,871 بار در 2,722 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    5
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    42 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط AS-SCORPION [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

دقیقا همین طوره . نمیدونم پست منو اون موقع که کامبت ایکس اومده بود دیده بودی یا نه.

زمانی که کامبت ایکس هم اومد همون موقع هم گفتم که بازی کامبت ایکس بخشی از بازیش شبیه به اینجاستیس شده بود و هرچی که تو اینجاستیس 1 دیدیم تو کامبت ایکسم دیدیم. الانم هرچی تو اینجاستیس 2 دیدیم مثل همین بخش شخصی سازی تو کامبت 11 داریم می بینیم.

برای کسایی که سالهاست این بازی رو دنبال میکنن شاید بخش شخصی سازی اصلا چیز جذابی نباشه.

برای کرکترا فقط باید چند اسکین مختلف میدادن و بس.

اگر قرار بود چیزی به بازی اضافه بشه ، بخش ساخت بازی بود . بخشی که تو مورتال کامبت آرماگدون با وجود کم و کاستی هایی که داشت اما یکی از بهترین بخش های اضافه شده به بازی بود و با اینکه استقبال زیادی از این بخش شده بود اما دیگه هیچ وقت این بخشو تو بازیهای بعدی مورتال کامبت ندیدیم.

میتونستن بخش ساخت بازیکن رو دوباره بزارن و امکاناتش رو نسبت به قبل بیشتر کنن ، چیزی که ما در بعضی از بازیهای دیگه هم می بینیم.

خودت کرکتر میساختی ، تمامی اجزای بدن و لباس هاشو خودت درست میکردی ، براش سلاح میزاشتی ، براش فینیشر و فتال بلو میزاشتی تا یه کرکتر جدید بسازی. اینطوری حس و حالش بیشتر بود تا اینکه بری کرکترا رو با اسکینی مختلف ببینی که شبیه کرکترای دیگه میشن.

مثلا این یه نمونش که یکی از اسکین های سونیا بلید شبیه کرکتر (بلک کانری) تو اینجاستیس 2 شده !

یا بخش شخصی سازی که کاملا شبیه به اینجاستیس 2 هه فقط با امکانات بیشتر

به نظرم اینجاستیس موش آزمایشگاهی مورتال کامبته ، هر بخشی که تو اینجاستیس میزارن اگه ازش استقبال بشه ، همون بخشو تو کامبت بعدی هم می بینی !
    ویرایش توسط Holy Ninja : 03-05-2019 در ساعت 02:29 PM

COME THUNDER , COME LIGHTNING

آدرس کانال تلگرام سایت : Telegram.me/MKCenter_Official

ارتباط با من در تلگرام

ارتباط با نینجای مقدس در تلگرام : HolyNinja@

14. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید Holy Ninja از ایشان تشکر کرده اند:

alifat (03-05-2019),AS-SCORPION (03-05-2019),Mary Cage (03-05-2019),mk-jh (03-05-2019)

15. کاربر سایت
    علاقه مند به
    kitana
    حالت من
    Movafagh
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    دوست عزیز من واقعا منظور بدی نداشتم و هیچ لحن تندی هم در کار نبوده
    فقط یه سری توضیح دادم و چون به نظرم ناراحت اومدین خواستم کمی قوت قلب داده باشم
    اگر دلخوری پیش اومده عذر میخوام

As-scorpionعزیز نمیدونم چرا نقل قول نشد
    I KNOW OF MANY

16. کاربر سایت
    علاقه مند به
    kitana
    حالت من
    Movafagh
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    عید همگی مبارک امیدوارم سال خوبی داشته باشید و به تک تک آرزوهای مفیدتون برسید💐🌸💮🏵🌹🌺🌻🌼🌷⚘ 🌸💮🏵🌹🌺🌻🌷⚘💐🌸💮🏵 🌹🌺🌻🌼🌷⚘💐🌸💮🏵🌹🌺 🌼🌷⚘💐🌸💮🏵🌹🌺🌻🌼🌷 💐🌸💮🏵🌹🌺🌻🌼🌷⚘💐🌸 🏵🌹🌺🌻🌼🌷⚘💐🌸💮🏵🌹 🌻🌼🌷⚘💐🌸💮🏵🌹🌺🌻🌼 🌷⚘
    عذر میخوام تو این تاپیک تبریک گفتم نمیدونستم کجا باید اینکارو بکنم🙈
    I KNOW OF MANY

صفحه 26 از 26 نخستنخست ... 162223242526