صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 28 از 28

موضوع: بحث و گفتگو در مورد مورتال کامبت ۱۱

1. بحث و گفتگو در مورد مورتال کامبت ۱۱

Holy Ninja آواتار ها Holy Ninja
    علاقه مند به
    tremor
    تشکر شده 9,696 بار در 2,460 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    5
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    32 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید];

چند روزی میشه که صحبت از مورتال کامبت ۱۱ در سایت های مختلف خارجی میشه و شایعات زیادی رو در پی خودش داشته که مهمترین شایعه بازگشت امپراطور اوناگاست.

ما نیز در این تاپیک قصد داریم تا به بحث و گفتگو در مورد مورتال کامبت ۱۱ بپردازیم و نظرات شما رو در مرود این بازی جویا بشیم.

نکته : مورتال کامبت ۱۱ پس از اومدن کامل اینجاستیس ۲ برای کنسول ها و احتمالا PC پروژه ساخت اون شروع میشه و احتمالا MK11 رو در سال ۲۰۱۹ شاهدش خواهیم بود.

مورتال کامبت ۱۱ شامل 30 کرکتر به علاوه 10 DLC می باشد. 17 کاراکتر از بازی مورتال کمبت x ، هفت نفر از بازیهای قبلی و شش شخصیت جدید. ریدن در این بازی آنتاگونیست اصلی می باشد و لیوکنگ و کیتانا پادشاه و ملکه ندرلم

[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید];
    متاسفانه بعضی از شخصیت هایی که در دو بازی قبلی کشته شدند حضور نخواهند داشت (Nightwolf, Sindel, Shinnok, Smoke, Kabal, Mileena, Shao Kahn, Kintaro, Motaro, Quan Chi , Baraka or Stryker ) و شخصیت هایی که حضور خواهند داشت عبارتند از :
    Kano
    Li Mei
    Noob Saibot
    Bo Rai Cho
    Johnny Cage
    Shang Tsung
    Jade
    Daegon
    Cassie Cage
    Jacqui Briggs
    Frost
    Kenshi
    Kotal Kahn
    Jax
    Onaga

شخصیت های دیگری مثل:

Erron Black, Raiden, Scorpion, Sub-Zero, Takeda Takahashi, Liu Kang, Triborg, Tanya, Kung Lao, Kung Jin, Kitana, D’Vorah, Tremor, and Goro

و احتمال داره شخصیت های تیون و سارینا به صورت مستقیم و یا DLC در بازی حضور داشته باشند.

پیام آخر : باز هم میگم این خبر فعلا شایعست و احتمال داره بعضی از شخصیت های بالا نباشن و بعضی از بازیکنای قبلی هم بیان

مصاحبه با ادبون در نمایشگاه Brazil Game Show

[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

جدید ترین صحبت های ادبون در مورد مورتال کمبت 11

نمایشگاه Brazil Game Show امسال شاهد حضور سیصد هزار نفر علاقه مندان بازیهای کنسولی و ویدیویی بود. یکی از شاخص ترین حاضران این نمایشگاه اد بون، خالق و سازنده سری بازیهای مورتال کمبت و اینجاستیس بود که در این نمایشگاه حضور یافت. در یکی از مصاحبه های رسمی مجری اصلی نمایشگاه در حضور تماشاگران از بازی مورتال کمبت 11 پرسید که اد بون در جواب اعلام کرد که اطلاعات و کارهای کمپانی ندرلم محرمانه و خصوصی است و اجازه گفتن این اطلاعات را ندارد. پس از ان مجری با کمی اصرار خواستار گفتن اطلاعات بیشتری شد که اد بون با خنده پاسخ داد مورتال کمبت ۲۰۱۱، اینجاستیس ۲۰۱۳، مورتال کمبت ایکس ۲۰۱۵، اینجاستیس دو ۲۰۱۷ فکر کنم خودتون بتونید حدس بزنید ادامه چگونه خواهد بود...
    اد بون در مصاحبه ای دیگر احتمال ساخت بازی شائولین مونکس 2 را رد نکرد و اعلام کرد علاقه مند است در آینده بازی ای با عنوان را بسازد.
    [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

رمز : نام سایت

ویرایش توسط Holy Ninja : 10-20-2017 در ساعت 05:21 PM

I am Holy Ninja , Grandmaster of the Lin Kuei

آدرس کانال تلگرام سایت : Telegram.me/MKCenter_Official[/CENTER]

فصل دوم داستان

برای مشارکت در ساخت فصل دوم داستانی به ما بپیوندید

ارتباط با نینجای مقدس در تلگرام : HolyNinja@

2. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید Holy Ninja از ایشان تشکر کرده اند:

MKXsubzero (10-08-2017),scorsub (10-05-2017)

ralas+++ آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    tanya
    تشکر شده 1,009 بار در 374 ارسال
    تگ شده
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    به نطر بنده همچنین میتونه هم کلون هاش بیام و هم میتونه تو ندررلرم به خواهرش کیتانا بپیونده (چون دو تاشونم ندررلرمی میشن اختلافی بینشون نمیمونه واسه جنگ)

4. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید ralas+++ از ایشان تشکر کرده اند:

haghy (10-31-2017),raoof (10-31-2017),scorsub (10-31-2017)

raoof آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    sonya
    تشکر شده 16 بار در 4 ارسال
    حالت من
    Khejalati
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    به نظر من ولی احتمال بازگشت ملینا همراه پدرش شائوکان در مورتال کمبت 12 خیلی بیشتره، این بازی احتمال زیاد امثال جید، لی می، سارینا، نیتارا و فراست برمیگردن

scorsub آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    sub-zero
    تشکر شده 406 بار در 217 ارسال
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نکته ی دیگه ای در رابطه با ملینا در MKX هست که احتمال اومدن ملینا رو قوی تر می کنه و در پست قبل فراموش کردم بگم: در هنگام استفاده از amulet در برابر کوتال کان دستش سوخت و آسیب دید ولی تا اون جایی که یادمه اگر اشتباه نکنم در هنگام دستگیر شدنش اثری از آسیب نداشت. دقت کنید دوستان: در مبارزه و گیم پلی بازی هنگام وارد کردن ضربات قوی تغییر آنچنانی در ظاهر کرکتر ایجاد نمیشه ولی این مبارزه ها و آسیب ها در استوری مود خودش رو بیشتر نشون میده. این دلیل رو برای این مطرح کردم چون دقت سازنده ها رو در بسیاری از موارد تو بازی دیدم. و رمزی کار کردن ها و با الگو کار کردن تیم سازنده بسیار جالب هست و به نکات ریزی توجه دارن. تا جایی که موردی در تریلر دیدم که هر مبارز با حریف رو در رو ارتباط خاصی داشت و هر ورییشن مبارز با حریفش در ورییشن دیگه تغییر می کرد در حالی که اصلا حریف نباید مورد توجه می بود. حتی در هنگام پایان بروتالتی و نمایش فیگور پیروزی، دو مشعل پشتی با رنگ دو سایبورگ همخوانی داشت. نکاتی از این دست نشون میده شاید این قضیه هم چیزی پنهان در خودش داره.

We Are The Lin Kuei LK-9T9

More Stealthful Than The Night LK-7T2

More Deadly Than The Dawn LK-4D4

7. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید scorsub از ایشان تشکر کرده اند:

haghy (11-01-2017),Holy Ninja (11-03-2017)

hzdmc آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    sub-zero
    تشکر شده 178 بار در 101 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    5
    حالت من
    Ghamgin
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    کلا خیلی از کرکترای کمبت مردنو زنده شدن(نمونش ساب زیرو و اسکورپین) ملینام احتمال داره زنده بشه از جادوگرا همچی برمیاد تازه ملینام ک ادم بد بود پس احتمالا زندش میکنن امیدوارم اوناگاش مث دسپشن سخت باشه نشه مث شیناک ک همینطوری راحت کتک میخوره ب جان من اگه همینطوری با ساب زیرو K+K+K رو بزنید شیناک بفنا میره
    میگم کوان چی تو بازی نباشه ک مزه نمیده یعنی مثلا نوب میاد جایگزین کوان چی میشه؟من خودم از کوان چی بدم میاد ولی نبودش بنظرم بازیو یکم بی مزه میکنه بعدش میگم اسموک کی مرد؟(من خیلی وقته بازی نکردم کمبت یادم نمیاد اسموک مرده باشه)میگم تو لیست اونایی ک هستن چرا ساب زیرو و اسکورپینو نمیبینم توضیح 100 خطه بدید میخام بدونم چرااا نیستن تو لیستتت؟

اها پیداش کردم اون تیکه ی ک نوشته بود عبارتند رو نخوندم دی ال سیاش بنظرتون دوباره جیسون یا ترایبورگ رو میارن؟یا اصلا رباتا تو داستان اصلی هستن

Lin Kuei

haghy آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    raven
    تشکر شده 291 بار در 133 ارسال
    حالت من
    Mashghool
    تگ شده
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ربات ها تو داستان mkx نقشی نداشتن و فقط dlc بودن.پس به احتمال زیاد اونا هم تو داستان mk11 هستن و ممکنه علیه سابزیرو بشن.

با قدرت زیاد ، مسئولیت زیاد هم به همراهش میاد

Holy Ninja آواتار ها Holy Ninja
    علاقه مند به
    tremor
    تشکر شده 9,696 بار در 2,460 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    5
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    32 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط haghy [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    ربات ها تو داستان mkx نقشی نداشتن و فقط dlc بودن.پس به احتمال زیاد اونا هم تو داستان mk11 هستن و ممکنه علیه سابزیرو بشن.
    هرچند اندینگ شخصیت ها ربطی به داستان اصلی بازی نداره اما اگه کرکتر ترایبورگ رو در نظر بگیریم که یه ارتش جدید روباتیک ساخته بود (طبق اندینگش) و گروه توکنین رو مجددا احیا کرد . اولین خطری که میتونه تو کامبت داشته باشه نصیب ساب زیرو و قبیله لین کویی میشه . دشمنی ای که بین سکتور (رئیس گروه تکونین) با ساب زیرو دارا.

اگه این اتفاق بیفته این وسط احتمالا لین کویی ممکنه نابود بشه چون ساب زیرو با چندتا نینجای گمنام عمرا بتونه از پس ارتش روباتیکی بر بیاد که مهمترین شخصیت هاش ' سکتور ، اسموک و سایرکسن'.
    @[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

اسموک تو تورنمنت نهم بدست سیندل کشته شد و تو کامبت ایکس توسط کوان چی احیا شد و به صورت رونانت ظاهر شد

I am Holy Ninja , Grandmaster of the Lin Kuei

آدرس کانال تلگرام سایت : Telegram.me/MKCenter_Official[/CENTER]

فصل دوم داستان

برای مشارکت در ساخت فصل دوم داستانی به ما بپیوندید

ارتباط با نینجای مقدس در تلگرام : HolyNinja@

11. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Holy Ninja از ایشان تشکر کرده است:

scorsub (11-06-2017)

hzdmc آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    sub-zero
    تشکر شده 178 بار در 101 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    5
    حالت من
    Ghamgin
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    سلام شما با این خبرت من را نابود کردی و میخاهم خود را به قتل برسانم
    لین کویی نابود شه خودمو میکشم بنظرم به اندینگا توجه نکنیم با توجه به اندینگ لیو کنگ به دست جیسون مرد
    کسی کیج به دست لدرفیس کلا اصن خرتوخر میشه بنظرم MK11 خیلیی قشنگ میشه(البته فک نکنم به 9 برسه) حضور اوناگا بنظرم خودش خیلی خوبه قوی ترین امپراطوره بنظرم حضور کرکترای قدیمیم خوبه گرافیکشم ک حتما خوبه امیدوارم لباساشونو خیلی قشنگ بسازن تو X ک عالی بود هر چند مدرا امادن ولی خب بازم لباس اصلی قشنگ باشه یه حس دیگس

امیدوارم جنگ بین شنگ سونگ و لیو کنگو ببینم و همینطور ریدن و اوناگا
    میگم با این وضع الان اسکورپینم قراره با اوناگا بجنگه؟بهرحال نیمه الدرگاده
    جنگ بین اسکورو سابم ک تموم شده الان نقش اسکورپین دقیقا چیه کوان چیم ک کشت(یعنی میخاد مثلا شیرای رایو رو بازسازی کنه) یا مثلا به ساب زیرو وقتی رباتا بهش شورش میکنن کمک میکنه یا اصلا به ریدن کمک میکنه یه حسی بم میگه قراره خوب از اب دربیاد خو چقد حرف زدم حوصلم سر رفته فعلا بای

Lin Kuei

13. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید hzdmc از ایشان تشکر کرده است:

scorsub (11-06-2017)

Kiyarad81 آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    ermac
    تشکر شده 231 بار در 109 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    1
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده