صفحه 37 از 38 نخستنخست ... 27333435363738 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 361 به 370 از 379

موضوع: بحث و گفتگو در مورد مورتال کامبت ۱۱

1. بحث و گفتگو در مورد مورتال کامبت ۱۱

Holy Ninja آواتار ها Holy Ninja
    علاقه مند به
    tremor
    تشکر شده 11,062 بار در 2,784 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    5
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    42 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید];

چند روزی میشه که صحبت از مورتال کامبت ۱۱ در سایت های مختلف خارجی میشه و شایعات زیادی رو در پی خودش داشته که مهمترین شایعه بازگشت امپراطور اوناگاست.

ما نیز در این تاپیک قصد داریم تا به بحث و گفتگو در مورد مورتال کامبت ۱۱ بپردازیم و نظرات شما رو در مرود این بازی جویا بشیم.

نکته : مورتال کامبت ۱۱ پس از اومدن کامل اینجاستیس ۲ برای کنسول ها و احتمالا PC پروژه ساخت اون شروع میشه و احتمالا MK11 رو در سال ۲۰۱۹ شاهدش خواهیم بود.

مورتال کامبت ۱۱ شامل 30 کرکتر به علاوه 10 DLC می باشد. 17 کاراکتر از بازی مورتال کمبت x ، هفت نفر از بازیهای قبلی و شش شخصیت جدید. ریدن در این بازی آنتاگونیست اصلی می باشد و لیوکنگ و کیتانا پادشاه و ملکه ندرلم

[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید];
    متاسفانه بعضی از شخصیت هایی که در دو بازی قبلی کشته شدند حضور نخواهند داشت (Nightwolf, Sindel, Shinnok, Smoke, Kabal, Mileena, Shao Kahn, Kintaro, Motaro, Quan Chi , Baraka or Stryker ) و شخصیت هایی که حضور خواهند داشت عبارتند از :
    Kano
    Li Mei
    Noob Saibot
    Bo Rai Cho
    Johnny Cage
    Shang Tsung
    Jade
    Daegon
    Cassie Cage
    Jacqui Briggs
    Frost
    Kenshi
    Kotal Kahn
    Jax
    Onaga

شخصیت های دیگری مثل:

Erron Black, Raiden, Scorpion, Sub-Zero, Takeda Takahashi, Liu Kang, Triborg, Tanya, Kung Lao, Kung Jin, Kitana, D’Vorah, Tremor, and Goro

و احتمال داره شخصیت های تیون و سارینا به صورت مستقیم و یا DLC در بازی حضور داشته باشند.

پیام آخر : باز هم میگم این خبر فعلا شایعست و احتمال داره بعضی از شخصیت های بالا نباشن و بعضی از بازیکنای قبلی هم بیان

[SPOILER=مصاحبه با ادبون در نمایشگاه Brazil Game Show]

[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

جدید ترین صحبت های ادبون در مورد مورتال کمبت 11

نمایشگاه Brazil Game Show امسال شاهد حضور سیصد هزار نفر علاقه مندان بازیهای کنسولی و ویدیویی بود. یکی از شاخص ترین حاضران این نمایشگاه اد بون، خالق و سازنده سری بازیهای مورتال کمبت و اینجاستیس بود که در این نمایشگاه حضور یافت. در یکی از مصاحبه های رسمی مجری اصلی نمایشگاه در حضور تماشاگران از بازی مورتال کمبت 11 پرسید که اد بون در جواب اعلام کرد که اطلاعات و کارهای کمپانی ندرلم محرمانه و خصوصی است و اجازه گفتن این اطلاعات را ندارد. پس از ان مجری با کمی اصرار خواستار گفتن اطلاعات بیشتری شد که اد بون با خنده پاسخ داد مورتال کمبت ۲۰۱۱، اینجاستیس ۲۰۱۳، مورتال کمبت ایکس ۲۰۱۵، اینجاستیس دو ۲۰۱۷ فکر کنم خودتون بتونید حدس بزنید ادامه چگونه خواهد بود...
    اد بون در مصاحبه ای دیگر احتمال ساخت بازی شائولین مونکس 2 را رد نکرد و اعلام کرد علاقه مند است در آینده بازی ای با عنوان را بسازد.

رمز : نام سایت

شایعه حضور کوان چی و دراهمین در MK11

چند روز پیش ویدئویی منتشر شد که در اون خبر از حضور دو شخصیت در بازی بعدی مورتال کامبت خبر داده بود و اون دو نفر : کوان چی و دراهمین بودند.

هرچند به احتمال زیاد ممکنه این ویدئو فیک باشه اما ویدئوی جالبی ساخته شده که در اون از چهره جدید این دو بازیکن رونمایی شده

رمز : نام سایت

ویرایش توسط Holy Ninja : 01-10-2018 در ساعت 04:14 PM

Your Death Serves Kronika

آدرس کانال تلگرام سایت : Telegram.me/MKCenter_Official

ارتباط با من در تلگرام

ارتباط با نینجای مقدس در تلگرام : HolyNinja@

2. 16 کاربر به خاطر ارسال مفید Holy Ninja از ایشان تشکر کرده اند:

+ Show/Hide list of the thanked

*SHAO KAHN* (04-26-2018),2eptile| (01-20-2019),DFSHINNOK7 (04-02-2018),hi good bye (05-03-2019),mahyar.A (01-09-2018),Mary Cage (01-28-2018),mk-jh (03-26-2019),MKXsubzero (10-08-2017),nima262 (01-21-2019),Noob__Smoke (01-05-2019),scorsub (10-05-2017),Shirai Ryu Warrior (02-04-2018),TheBenedict (03-28-2019),VAHID.K.R (05-08-2018),White Night (01-18-2019),You s (06-12-2018)

3. hzdmc آواتار ها HZDMC
    علاقه مند به
    sub-zero
    تشکر شده 338 بار در 173 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    15
    حالت من
    Khoshhal
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ولی حدودا مشکل دیزاین لباسا رو تو MK11 حل کردن..مثلا من از لباس اصلی اسکارلت اصلا خوشم نمیاد ولی خب با شخصی سازی کردن با ظاهرش خیلی حال میکنم همچنین برای ساب زیرو(البته کلا لباسشو دوست دارم ولی از دیزاین سرش خوشم نمیاد)قیافه ام کلا سلیقه ایه ولی خو دروغ نی بگم بنظرم نباید تو استوری کلا سابزیرو و اسکورپین بدون ماسک باشن یجورایی بنظرم اون ماسک و اون ظاهر خفنشون ابهتشونو بالا تر می بره.در کل مشکلای MK11 بنظرم اونقد بزرگ نبودن ولی گیمرا یکم زیادی حساس شدن همون MKA MKDA MKD و اینام خیلی محتوا و همچین دیزاین خفنی که نداشتن مهم این بود باهاشون حال میکردیم

البته این که کلا گیمرا جدیدا خیلی حساس شدن رو همه چی صادقه مثلا یه بازی میاد برای حال کردن یارو میگه این بخش کوچیک از استوری غیرمنطقی بود پس بازیش کلا غیر منطقیه

ولی خو امیدوارم بیشترا با MK11 حال کرده باشن(من که خدایی خیلی بهم خوش گذشت و همین کافیه)

subzero
    1992-2019
    fOR the lin kuei

4. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید hzdmc از ایشان تشکر کرده اند:

ProphetRyn (04-30-2019),Spectre Blaze (05-01-2019)

5. Spectre Blaze آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    blaze
    تشکر شده 62 بار در 41 ارسال
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط .shayan. [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    کلا از نظر من بخوای مطلع شوی

باید بدونی که من از استایل جدید ساب راضیم ولی خود ساب زیرو را نه .

این چهره ی مسخره نیست البته نسبت به mkda و mkx ولی باید کلا این چهره را باید برای همیشه از کمبت حذف بشه

البته اگر هم که نشه هم من خودکشی نمیکنم ( حساس نیستم) .
    بقول دوستان ساب زیرو از اوتورلد هست خب، باشه ولی کسی احساس نمیکند که چرا باید پوست سبزه یا تیره داشته

اگه من طراح ساب زیرو بودم و می خواستم برای ساب زیرو چهره انتخاب کنم از چهره های سردی مثل کانادایی یا روسی استفاده می کردم.

مثال

اگه ادبون می گفت حتما چشم بادامی

or

or
    اره قبلا هم گفتم برای یک ادم سرد مثل ساب زیرو چهره سرد مثل چهره یک روس که شما گفتی نیازه نه سبزه

نوشته اصلی توسط ProphetRyn [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    بنظر من کلا بحث طراحی چهره ها رو دیگه ادامه ندیم هر کسی دوس داره کرکترا اونجوری که خودش میخواد باشه مثلا الان که کیتانا رو ژاپنی کردن کل ژاپنیا خوشحال شدن و راضین از بازی ( مثل مسیحیای سیاه پوست که عکس مسیح توی کلیساهاشون سیاه پوسته ) در کل جدا از این تشبیها بحث راجب بازی خیلیم خوبه و شاید روی سری های بعدی تاثیر بزاره ولی مهم اینه از خود بازی به هر شکلی که هست لذت ببریم حالا شاید طراحی چهره ها بنظر بعضیا خوب نباشه ولی در عوض گرافیک و گیم پلی و طراحی لباس خیلی پیشرفت داشته و همینشم واسه یه بازی مثل مورتال کمبت خوبه
    درست میگی داداش تفاوت سلیقه ها هست ما هم نظرمون گفتیم گرافیک بازی عالی نوب هم متعالی MK11 یک خوبی داشت برام طرفدار نوب بشم

نوشته اصلی توسط hzdmc [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    ولی حدودا مشکل دیزاین لباسا رو تو MK11 حل کردن..مثلا من از لباس اصلی اسکارلت اصلا خوشم نمیاد ولی خب با شخصی سازی کردن با ظاهرش خیلی حال میکنم همچنین برای ساب زیرو(البته کلا لباسشو دوست دارم ولی از دیزاین سرش خوشم نمیاد)قیافه ام کلا سلیقه ایه ولی خو دروغ نی بگم بنظرم نباید تو استوری کلا سابزیرو و اسکورپین بدون ماسک باشن یجورایی بنظرم اون ماسک و اون ظاهر خفنشون ابهتشونو بالا تر می بره.در کل مشکلای MK11 بنظرم اونقد بزرگ نبودن ولی گیمرا یکم زیادی حساس شدن همون MKA MKDA MKD و اینام خیلی محتوا و همچین دیزاین خفنی که نداشتن مهم این بود باهاشون حال میکردیم

البته این که کلا گیمرا جدیدا خیلی حساس شدن رو همه چی صادقه مثلا یه بازی میاد برای حال کردن یارو میگه این بخش کوچیک از استوری غیرمنطقی بود پس بازیش کلا غیر منطقیه

ولی خو امیدوارم بیشترا با MK11 حال کرده باشن(من که خدایی خیلی بهم خوش گذشت و همین کافیه)
    کلا از سیستم شخصی سازی تو مورتال کمبت خوشم نیومد بنظرم از اصالتش دور میکنه این سیستم تو این سبک بازی باهات موافقم ساب زیرو یا اسکورپین با ماسک جذابتره

6. I.MJP آواتار ها مدیر پورتال
    علاقه مند به
    sonya
    تشکر شده 858 بار در 198 ارسال
    حالت من
    Narahat
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    فارغ از قضایا پشت پرده و پول دوستی ( که یه چیز عادی تو استودیو های بازیسازی و دنیای سرمایه داری هست) ندررلم استودیویی هست که قشنگ رو به جلو حرکت میکنه، هر بازی نسبت به زمان خودش کیفیت بالایی داره و به عینه پیشرفت های هر نسخه به نسبت نسخه قبل قابل مشاهدس و مشخصه که چقدر عالی کار میکنن...
    این نسخه از هر نظر واقعا عالی کار کردن و انتظاری که از یه نسخه جدید میره رو به بهترین شکل ممکن برآورده کردن..
    بازی از نظر گرافیکی، صدا گذاری، طراحی شخصیت ها، گیم پلی واقعا جای حرفی باقی نزاشته، استوری هم که قشنگ شبیه یه فیلم سینمایی باکیفیت ساختن...
    پیشرفت روز به روز ندررلم جای تحسین داره...

7. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید I.MJP از ایشان تشکر کرده اند:

*SHAO KAHN* (05-03-2019),Dark Noob (05-03-2019),Holy Ninja (05-04-2019)

8. کاربر سایت
    علاقه مند به
    None
    تشکر شده 138 بار در 65 ارسال
    تگ شده
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    دوستان کسی از آپدیت جدید بازی (Version 1.04) چیزی میدونه. من تنها تغییری که دیدم تو قسمت Al battle بود که فست فوروارد دیگه مثل قدیم نیست هیچی مشخص نباشه با سرعت بالا راحت میشه بازی رو دید. کسی اگه چیز بیشتری میدونه بگه

9. hzdmc آواتار ها HZDMC
    علاقه مند به
    sub-zero
    نوشته های وبلاگ
    15
    حالت من
    Khoshhal
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط نوب سایبات 2 [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    دوستان کسی از آپدیت جدید بازی (Version 1.04) چیزی میدونه. من تنها تغییری که دیدم تو قسمت Al battle بود که فست فوروارد دیگه مثل قدیم نیست هیچی مشخص نباشه با سرعت بالا راحت میشه بازی رو دید. کسی اگه چیز بیشتری میدونه بگه
    مطمئن نیستم اما فکر کنم بعضی از باگ های krypt رو هم رفع کردن

subzero
    1992-2019
    fOR the lin kuei

10. subzerodonger آواتار ها کاربر تازه
    تشکر شده 12 بار در 6 ارسال
    حالت من
    Khoshhal
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    سلام دوستان گلم چند وقتی مورتال گرفته ام ولی بعد از آپدیت دوم یه مشکل برام پیش اومد که به هیچ صورتی نتونستم حلش کنم لطفا کمکم کنید خیلی حالم گرفته اس وقتی بازی رو اجرا میکنم میاد بالا و بعد از چند ثانیه یه اخطار رو نشون میده و بازی بسته میشه مال چی هست کسی میتونه راهنماییم کنه ممنون میشم

11. hzdmc آواتار ها HZDMC
    علاقه مند به
    sub-zero
    نوشته های وبلاگ
    15
    حالت من
    Khoshhal
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    این سایت رو چک کن(چون من این ارورو ندارم کلا نمیتونم تشخیص بدم مشکل از کجاست بهتره خودت امتحان کنی این روشو)

subzero
    1992-2019
    fOR the lin kuei

12. subzerodonger آواتار ها کاربر تازه
    تشکر شده 12 بار در 6 ارسال
    حالت من
    Khoshhal
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    داداش مرسی ولی من از این سایت چیزی سردر نمیارم نمیشد بهتر راهنماییم کنی ؟!!!

13. hzdmc آواتار ها HZDMC
    علاقه مند به
    sub-zero
    نوشته های وبلاگ
    15
    حالت من
    Khoshhal
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    چندتا راه تو اینترنت خوندم راستش خودم زیاد بهشون امید ندارم ولی یه تلاشی بکنی ضرر نداره:

یجا گفت اگه گرافیکت Nvidiaس درایورت رو آپدیت کن(یجورایی هر مشکلی پیش میاد اینو میگن) بعدم برو تو استیم اینکارو بکن:
    روی Mortal Kombat 11ت توی لایبری استیم راست کلیک کن برو به Properties بعد Local File و Verify integrity of Game Cache

احتمالا کار میکنه. ولی اگه نکرد یه بار ری اینستال کردن بازیم امتحان کن

subzero
    1992-2019
    fOR the lin kuei

14. .shayan. آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    reiko
    تشکر شده 39 بار در 29 ارسال
    حالت من
    Akhmoo
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    یادمه خیلی وقت پیش دوست عزیزی گفت چرا وقتی شیناک نا میرا هست کرونیکا مرد؟

چون کسی جوابی نداد منم گفتم بدم

جواب : جواب منت برای شما دوست عزیز تو دو تا عکس :

حالا سوال من اینه

چرا کسی این رو نپرسید که شیناک چرا تو ام کی ایکس تو تاور می میرد مگه الدر گاد نیست ؟

we're

brotherhood of shadow
    nobody can defeat us
    Even edboon

15. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید .shayan. از ایشان تشکر کرده است:

thomas (05-11-2019)

صفحه 37 از 38 نخستنخست ... 27333435363738 آخرینآخرین