صفحه 5 از 12 نخستنخست 123456789 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 41 به 50 از 114

موضوع: بحث و گفتگو در مورد مورتال کامبت ۱۱

1. بحث و گفتگو در مورد مورتال کامبت ۱۱

Holy Ninja آواتار ها Holy Ninja
    علاقه مند به
    tremor
    تشکر شده 9,920 بار در 2,503 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    5
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    32 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید];

چند روزی میشه که صحبت از مورتال کامبت ۱۱ در سایت های مختلف خارجی میشه و شایعات زیادی رو در پی خودش داشته که مهمترین شایعه بازگشت امپراطور اوناگاست.

ما نیز در این تاپیک قصد داریم تا به بحث و گفتگو در مورد مورتال کامبت ۱۱ بپردازیم و نظرات شما رو در مرود این بازی جویا بشیم.

نکته : مورتال کامبت ۱۱ پس از اومدن کامل اینجاستیس ۲ برای کنسول ها و احتمالا PC پروژه ساخت اون شروع میشه و احتمالا MK11 رو در سال ۲۰۱۹ شاهدش خواهیم بود.

مورتال کامبت ۱۱ شامل 30 کرکتر به علاوه 10 DLC می باشد. 17 کاراکتر از بازی مورتال کمبت x ، هفت نفر از بازیهای قبلی و شش شخصیت جدید. ریدن در این بازی آنتاگونیست اصلی می باشد و لیوکنگ و کیتانا پادشاه و ملکه ندرلم

[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید];
    متاسفانه بعضی از شخصیت هایی که در دو بازی قبلی کشته شدند حضور نخواهند داشت (Nightwolf, Sindel, Shinnok, Smoke, Kabal, Mileena, Shao Kahn, Kintaro, Motaro, Quan Chi , Baraka or Stryker ) و شخصیت هایی که حضور خواهند داشت عبارتند از :
    Kano
    Li Mei
    Noob Saibot
    Bo Rai Cho
    Johnny Cage
    Shang Tsung
    Jade
    Daegon
    Cassie Cage
    Jacqui Briggs
    Frost
    Kenshi
    Kotal Kahn
    Jax
    Onaga

شخصیت های دیگری مثل:

Erron Black, Raiden, Scorpion, Sub-Zero, Takeda Takahashi, Liu Kang, Triborg, Tanya, Kung Lao, Kung Jin, Kitana, D’Vorah, Tremor, and Goro

و احتمال داره شخصیت های تیون و سارینا به صورت مستقیم و یا DLC در بازی حضور داشته باشند.

پیام آخر : باز هم میگم این خبر فعلا شایعست و احتمال داره بعضی از شخصیت های بالا نباشن و بعضی از بازیکنای قبلی هم بیان

[SPOILER=مصاحبه با ادبون در نمایشگاه Brazil Game Show]

[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

جدید ترین صحبت های ادبون در مورد مورتال کمبت 11

نمایشگاه Brazil Game Show امسال شاهد حضور سیصد هزار نفر علاقه مندان بازیهای کنسولی و ویدیویی بود. یکی از شاخص ترین حاضران این نمایشگاه اد بون، خالق و سازنده سری بازیهای مورتال کمبت و اینجاستیس بود که در این نمایشگاه حضور یافت. در یکی از مصاحبه های رسمی مجری اصلی نمایشگاه در حضور تماشاگران از بازی مورتال کمبت 11 پرسید که اد بون در جواب اعلام کرد که اطلاعات و کارهای کمپانی ندرلم محرمانه و خصوصی است و اجازه گفتن این اطلاعات را ندارد. پس از ان مجری با کمی اصرار خواستار گفتن اطلاعات بیشتری شد که اد بون با خنده پاسخ داد مورتال کمبت ۲۰۱۱، اینجاستیس ۲۰۱۳، مورتال کمبت ایکس ۲۰۱۵، اینجاستیس دو ۲۰۱۷ فکر کنم خودتون بتونید حدس بزنید ادامه چگونه خواهد بود...
    اد بون در مصاحبه ای دیگر احتمال ساخت بازی شائولین مونکس 2 را رد نکرد و اعلام کرد علاقه مند است در آینده بازی ای با عنوان را بسازد.

رمز : نام سایت

شایعه حضور کوان چی و دراهمین در MK11

چند روز پیش ویدئویی منتشر شد که در اون خبر از حضور دو شخصیت در بازی بعدی مورتال کامبت خبر داده بود و اون دو نفر : کوان چی و دراهمین بودند.

هرچند به احتمال زیاد ممکنه این ویدئو فیک باشه اما ویدئوی جالبی ساخته شده که در اون از چهره جدید این دو بازیکن رونمایی شده

رمز : نام سایت

ویرایش توسط Holy Ninja : 01-10-2018 در ساعت 04:14 PM

I am Holy Ninja , Grandmaster of the Lin Kuei

آدرس کانال تلگرام سایت : Telegram.me/MKCenter_Official[/CENTER]

فصل دوم داستان

برای مشارکت در ساخت فصل دوم داستانی به ما بپیوندید

ارتباط با نینجای مقدس در تلگرام : HolyNinja@

2. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید Holy Ninja از ایشان تشکر کرده اند:

*SHAO KAHN* (04-26-2018),DFSHINNOK7 (04-02-2018),mahyar_ach (01-09-2018),MKXsubzero (10-08-2017),scorsub (10-05-2017),Shirai Ryu Warrior (02-04-2018),TB.C.Cage (01-28-2018),VAHID.K.R (05-08-2018),You s (06-12-2018)

Member
    علاقه مند به
    sonya
    تشکر شده 278 بار در 80 ارسال
    حالت من
    Khejalati
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    طبق جدیدترین شایعات، به احتمال بسیار زیاد استودیو ندررلم از جدید ترین بازی خود مورتال کمبت ۱۱ در نمایشگاه E3 2018 (نمایشگاه سرگرمی الکترونیکی) رونمایی خواهد کرد و خبر ساخت این بازی محبوب را به هواداران خود خواهد داد و تیزری از این بازی به نمایش خواهد گذاشت.
    موسسه ESA که وظیفه برگزاری رویداد سالیانه E3 را بر عهده دارد، اعلام کرد که نمایشگاه E3 2018 از تاریخ ۱۲ تا ۱۴ ژوئن (۲۲ تا ۲۴ خرداد ۱۳۹۷) برگزار خواهد شد. نمایشگاه امسال E3 مانند سال*های گذشته در مرکز همایش شهر لس آنجلس آمریکا برگزار می*شود.

4. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید I.MJP از ایشان تشکر کرده اند:

haghy (01-12-2018),Holy Ninja (01-27-2018),MKXsubzero (01-13-2018),scorsub (01-12-2018),TB.C.Cage (01-12-2018),VAHID.K.R (05-12-2018)

DeAtHjOkEr آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    shao-kahn
    تشکر شده 63 بار در 41 ارسال
    حالت من
    Konjkav
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    حالا که اینجاستیس ۲ اومده اطمینان داشته باشین که این بازی یک یا دو سال(حداقل ) تاخیر میخوره
    Dιҽ Sƚαɾƙҽɳ ʂιɳԃ ʂƚα̈ɾƙҽɾ, ɯҽɳɳ ʂιҽ αʅʅҽιɳ ʂιɳԃ
    sir ADOLF HITLER-

6. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید DeAtHjOkEr از ایشان تشکر کرده است:

scorpionxl (01-15-2018)

علاقه مند به
    tremor
    نوشته های وبلاگ
    5
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    32 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط raoof [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    این ویدیو که فن مید بود و چند روز پیش تو یوتیوب بود، کاملا معلومه که فیکه و ساخت یه هواداره،هرچند نبود کوانچی با صدای فوق العاده رونالد بنکس تو ذوق میزنه ولی صددرصد شنگ سونگ بر میگرده، دراهمین هم که تو کمیک ام کا ایکس کشته شد چون خودشون میدونستن شخصیت بیخودیه و اگه قرار به بازگشت شخصیت های کشته شده باشه گزینه های خیلی بهتر و سرتر از دراهمین وجود داره
    منم نگفتم حتما میاد . گفتم شایعست. تا بازی بخواد بیاد باید شایعات زیادی از این بازی ببینیم

فصل دوم داستان

8. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید Holy Ninja از ایشان تشکر کرده اند:

mahyar_ach (01-27-2018),scorpionxl (01-28-2018),TB.C.Cage (01-28-2018)

علاقه مند به
    shao-kahn
    حالت من
    Konjkav
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط Holy Ninja [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    منم نگفتم حتما میاد . گفتم شایعست. تا بازی بخواد بیاد باید شایعات زیادی از این بازی ببینیم
    دقیقا این حرف رو قبول دارم
    مثل GTA V
    انقدر شایعه بود قبلش
    اما حالا که اومده همه چی معلومه....
    اما رفع اسپم:
    قطعا یه سری کاراکترا هستن یه سری نیستن
    الان بهترین وقت برای بازنشستگی kano هست
    همچنین وقت حذف scorpion و جانشینی hanzo
    بهتره یه flash back بزنن تا ما بتونیم در جای کوای لیانگ و بای هان هم بازی کنین
    دوستان نظرتون چیه؟
    sir ADOLF HITLER-

mahyar_ach آواتار ها Devil Within
    علاقه مند به
    sub-zero
    تشکر شده 1,210 بار در 515 ارسال
    حالت من
    Bitafavot
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط DeAtHjOkEr [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    دقیقا این حرف رو قبول دارم
    مثل GTA V
    انقدر شایعه بود قبلش
    اما حالا که اومده همه چی معلومه....
    اما رفع اسپم:
    قطعا یه سری کاراکترا هستن یه سری نیستن
    الان بهترین وقت برای بازنشستگی kano هست
    همچنین وقت حذف scorpion و جانشینی hanzo
    بهتره یه flash back بزنن تا ما بتونیم در جای کوای لیانگ و بای هان هم بازی کنین
    دوستان نظرتون چیه؟
    هانزو هاساشی ععوض شه مشکلی نیست ولی حداقل حداقل کارکترای اسکوپین و سابزیرو باید باشن

من هم به نظرم 2019 تا 2020 خبری رسمی ازش بیاد
    و مورتال کامبت همچنان ادامه دارد...
    ویرایش توسط mahyar_ach : 01-28-2018 در ساعت 07:30 PM
    Telegram ID / Instagram : @mahyar_ach

11. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید mahyar_ach از ایشان تشکر کرده است:

scorpionxl (01-28-2018)

علاقه مند به
    shao-kahn
    حالت من
    Konjkav
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط mahyar.A [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    هانزو هاساشی عوض شه مشکلی نیست ولی حداقل حداقل کارکترای اسکوپیه و سابزیرو باید باشن

من هم به نظرم 2019 تا 2020 خبری رسمی ازش بیاد
    و مورتال کامبت همچنان ادامه دارد...
    ممنون از نظر خوبتون.
    نه منظورم این بود که به جای SCOR هانزو بیاد ولی یه اسکینی هم از SCOR داشته باشه یا حتی VARATION.
    نه 2019 تا 202 که خیلی نزدیکه...
    آخه مگه یادتون رفته INJUSTICE سال پیش آمد؟
    مگه نباید یه پولی ازش در بیارن؟
    sir ADOLF HITLER-

Member
    علاقه مند به
    sonya
    تشکر شده 278 بار در 80 ارسال
    حالت من
    Khejalati
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mkx هم 2015 اومد ولی اینجاستیس 2017 اومد... کلا هر دو سال یکبار بازی میدن بیرون دیگه... اینجاستیس هم بعد از اضافه شدن لاک پشت های نینجا پشتیبانی خاص دیگه ای ازش نمیشه

14. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید I.MJP از ایشان تشکر کرده اند:

scorpionxl (01-28-2018),TB.C.Cage (01-28-2018)

علاقه مند به
    tremor
    نوشته های وبلاگ
    5
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    32 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    طبق شایعات اولیه بازی قراره سال دیگه میلادی ۲۰۱۹ بیاد.

طبق مصاحبه ای هم که از ادبون چند ماه کردن ، ازش پرسیدن بازی بعدی استودیوی ندررلم کی میاد ؟

ادبون در جواب گفت : کامبت ۹ سال ۲۰۱۱ اومد ، اینجاستیس ۱ سال ۲۰۱۳ ، کامبت ایکس سال ۲۰۱۵ ، اینجاستیس ۲ سال ۲۰۱۷ . بعدش گفت بقیه شو دیگه تودتون حدس بزنید.
    و این یعنی بازی سال ۲۰۱۹ میاد.

پس در اینصورت باید منتظر نمایشگاه E3 امسال ۲۰۱۸ باشیم که اواخر خرداد سال دیگه برگزار میشه تا ببینیم آیا تمام این حدسیات اولیه در مورد کامبت ۱۱ درسته یا نه

فصل دوم داستان

16. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید Holy Ninja از ایشان تشکر کرده اند:

haghy (01-31-2018),mahyar_ach (02-01-2018),scorpionxl (02-01-2018)

hzdmc آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    sub-zero
    تشکر شده 279 بار در 153 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    15
    حالت من
    Mashghool
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    به نظر من بازی باید اواخر 2019 یا 2020 بیاد اگه بخوان روش خیلی خوب کار کنن باید بیشتر 2سال طول بکشه تازه الانم که شروع به ساخت نکردن یعنی اگه 2018 شروع به ساخت کنن 2019 منتشر شه یعنی فقط 1 سال طول میکشه؟

Lin Kuei

لطفا به داستان من سر بزنید!!
    http://forum.mkcenter.ir/showthread....027#post107027

کاربر سایت
    علاقه مند به
    None
    تشکر شده 99 بار در 47 ارسال
    تگ شده
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط hzdmc [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    به نظر من بازی باید اواخر 2019 یا 2020 بیاد اگه بخوان روش خیلی خوب کار کنن باید بیشتر 2سال طول بکشه تازه الانم که شروع به ساخت نکردن یعنی اگه 2018 شروع به ساخت کنن 2019 منتشر شه یعنی فقط 1 سال طول میکشه؟
    کی میگه شروع به ساخت نکردن. مگه با ما هماهنگ میکنن بعد میسازن بازیو. کمبت ایکس وقتی تریلر اولش اومد بیرون تریلر بعدی کمتر از چند روز 5-6 تا کاراکتر با طراحی که 90% با فاینالش بدون تغییر بود معرفی کرد. شما شک نکن الان شماتیک اصلی مورتال بعدی دست تیم ندرلیم هست و دقیقا میدونن دارن چیکار میکنن بازی هم 2019 میاد بیرون. با این فروشی که کمبت ایکس و اینجاستیس 2 کرد خیلی باید احمق باشه 2 سال یبار یه بازی رو نده بیرون. اینجاستیس 90% فروششو کرده دیگه بیشتر نمیفروشه هرچی هم بخواد بفروشه پرداخت های درون برنامه ای هستش. که اونم در مقابل فروش کمبت بعدی هیچه.

صفحه 5 از 12 نخستنخست 123456789 ... آخرینآخرین