صفحه 6 از 10 نخستنخست ... 2345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 51 به 60 از 98

موضوع: بحث و گفتگو در مورد مورتال کامبت ۱۱

1. بحث و گفتگو در مورد مورتال کامبت ۱۱

Holy Ninja آواتار ها Holy Ninja
    علاقه مند به
    tremor
    تشکر شده 9,781 بار در 2,482 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    5
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    32 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید];

چند روزی میشه که صحبت از مورتال کامبت ۱۱ در سایت های مختلف خارجی میشه و شایعات زیادی رو در پی خودش داشته که مهمترین شایعه بازگشت امپراطور اوناگاست.

ما نیز در این تاپیک قصد داریم تا به بحث و گفتگو در مورد مورتال کامبت ۱۱ بپردازیم و نظرات شما رو در مرود این بازی جویا بشیم.

نکته : مورتال کامبت ۱۱ پس از اومدن کامل اینجاستیس ۲ برای کنسول ها و احتمالا PC پروژه ساخت اون شروع میشه و احتمالا MK11 رو در سال ۲۰۱۹ شاهدش خواهیم بود.

مورتال کامبت ۱۱ شامل 30 کرکتر به علاوه 10 DLC می باشد. 17 کاراکتر از بازی مورتال کمبت x ، هفت نفر از بازیهای قبلی و شش شخصیت جدید. ریدن در این بازی آنتاگونیست اصلی می باشد و لیوکنگ و کیتانا پادشاه و ملکه ندرلم

[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید];
    متاسفانه بعضی از شخصیت هایی که در دو بازی قبلی کشته شدند حضور نخواهند داشت (Nightwolf, Sindel, Shinnok, Smoke, Kabal, Mileena, Shao Kahn, Kintaro, Motaro, Quan Chi , Baraka or Stryker ) و شخصیت هایی که حضور خواهند داشت عبارتند از :
    Kano
    Li Mei
    Noob Saibot
    Bo Rai Cho
    Johnny Cage
    Shang Tsung
    Jade
    Daegon
    Cassie Cage
    Jacqui Briggs
    Frost
    Kenshi
    Kotal Kahn
    Jax
    Onaga

شخصیت های دیگری مثل:

Erron Black, Raiden, Scorpion, Sub-Zero, Takeda Takahashi, Liu Kang, Triborg, Tanya, Kung Lao, Kung Jin, Kitana, D’Vorah, Tremor, and Goro

و احتمال داره شخصیت های تیون و سارینا به صورت مستقیم و یا DLC در بازی حضور داشته باشند.

پیام آخر : باز هم میگم این خبر فعلا شایعست و احتمال داره بعضی از شخصیت های بالا نباشن و بعضی از بازیکنای قبلی هم بیان

[SPOILER=مصاحبه با ادبون در نمایشگاه Brazil Game Show]

[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

جدید ترین صحبت های ادبون در مورد مورتال کمبت 11

نمایشگاه Brazil Game Show امسال شاهد حضور سیصد هزار نفر علاقه مندان بازیهای کنسولی و ویدیویی بود. یکی از شاخص ترین حاضران این نمایشگاه اد بون، خالق و سازنده سری بازیهای مورتال کمبت و اینجاستیس بود که در این نمایشگاه حضور یافت. در یکی از مصاحبه های رسمی مجری اصلی نمایشگاه در حضور تماشاگران از بازی مورتال کمبت 11 پرسید که اد بون در جواب اعلام کرد که اطلاعات و کارهای کمپانی ندرلم محرمانه و خصوصی است و اجازه گفتن این اطلاعات را ندارد. پس از ان مجری با کمی اصرار خواستار گفتن اطلاعات بیشتری شد که اد بون با خنده پاسخ داد مورتال کمبت ۲۰۱۱، اینجاستیس ۲۰۱۳، مورتال کمبت ایکس ۲۰۱۵، اینجاستیس دو ۲۰۱۷ فکر کنم خودتون بتونید حدس بزنید ادامه چگونه خواهد بود...
    اد بون در مصاحبه ای دیگر احتمال ساخت بازی شائولین مونکس 2 را رد نکرد و اعلام کرد علاقه مند است در آینده بازی ای با عنوان را بسازد.

رمز : نام سایت

شایعه حضور کوان چی و دراهمین در MK11

چند روز پیش ویدئویی منتشر شد که در اون خبر از حضور دو شخصیت در بازی بعدی مورتال کامبت خبر داده بود و اون دو نفر : کوان چی و دراهمین بودند.

هرچند به احتمال زیاد ممکنه این ویدئو فیک باشه اما ویدئوی جالبی ساخته شده که در اون از چهره جدید این دو بازیکن رونمایی شده

رمز : نام سایت

ویرایش توسط Holy Ninja : 01-10-2018 در ساعت 04:14 PM

I am Holy Ninja , Grandmaster of the Lin Kuei

آدرس کانال تلگرام سایت : Telegram.me/MKCenter_Official[/CENTER]

فصل دوم داستان

برای مشارکت در ساخت فصل دوم داستانی به ما بپیوندید

ارتباط با نینجای مقدس در تلگرام : HolyNinja@

2. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید Holy Ninja از ایشان تشکر کرده اند:

*SHAO KAHN* (04-26-2018),DFSHINNOK7 (04-02-2018),mahyar.A (01-09-2018),MKXsubzero (10-08-2017),scorsub (10-05-2017),Shirai Ryu Warrior (02-04-2018),TB.C.Cage (01-28-2018),VAHID.K.R (05-08-2018)

I.MJP آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    sonya
    تشکر شده 132 بار در 43 ارسال
    حالت من
    Khejalati
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    شایعات جدیدمورتال کمبت 11:
    1. روستر بازی از اینجاستیس دو بزرگتر خواهد بود. سی شخصیت اولیه و ده کاراکتر DLC خواهیم داشت.
    2. زمان بازی شامل مورتال کمبت دسپشن و آرماگدون می باشد. دقت کنید که اتفاقات آن دو بازی به هیچ وجه به آن شکل رخ نخواهد داد و فقط از نظر زمانی حول دسپشن و آرماگدون می گذرد.

3. وریشن ها و بروتالیتی ها به بازی باز خواهند گشت.

4. احتمال وجود سیستم gear2 بازی اینجاستیس 2 در این بازی کم خواهد بود.

5. استوری بازی همانند بازیهای قبلی کاراکتر به کاراکتر خواهد بود اما زمان خیلی بیشتری خواهد داشت و شاید بیش از یک کاراکتر در هر قسمت نقش خواهد داشت.

6. شخصیت های غیر قابل بازی به استوری باز خواهند گشت. مانند حضور رین و باراکا و سیندل در کمبت ایکس که مبارزاتی در بازی داشتند اما در روستر جایی نداشتند.

7. مراحل مقدماتی ساخت بازی از اوایل سال 2017 کلید خورده است و پس از انتشار بازی اینجاستیس تیم طراحی و تیم اصلی ندررلم کار ساخت بازی راجدی تر دنبال کرده اند.

8. بر خلاف شایعات قبلی نیتارا و تیون به صورت DLC در بازی حضور نخواهند داشت، بلکه به احتمال زیاد در کمیک یا کاراکتر غیر قابل بازی حضور خواهند داشت.

9. شخصیت هایی که از بازیهای سه بعدی باز خواهند گشت عبارتند از: اوناگا، فراست، لی می، بو رای چو، دیگان و کنشی

دقت کنید دوستان همه این صحبت ها شایعه هستن و شاید هیچکدوم اتفاق نیوفتن و شاید همش درست باشه

4. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید I.MJP از ایشان تشکر کرده اند:

Dark Noob (02-12-2018),haghy (02-12-2018),Liunala (03-05-2018),thomas (02-13-2018),VAHID.K.R (05-12-2018)

hzdmc آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    sub-zero
    تشکر شده 274 بار در 152 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    15
    حالت من
    Mashghool
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    خب اخه اگم شروع کرده باشن فک کنم کلا مثلا 20 درصدش ساخته شده باشه اخه نگاه کن تازه چندوقته از انتشار اینجاستیس 2 برای pc میگذره دوباره قبلشم اینجاستیس 2 رو داشتن میساختن تازه الان معلوم نیست شاید دوباره م میخوان برای اینجاستیس 2 دی ال سی بدن بین اینکارا بنظرت چقدر وقت کردن روی کمبت 11 کار کنن؟

Lin Kuei

لطفا به داستان من سر بزنید!!
    http://forum.mkcenter.ir/showthread....027#post107027

6. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید hzdmc از ایشان تشکر کرده است:

scorpionxl (02-14-2018)

کاربر سایت
    علاقه مند به
    None
    تشکر شده 91 بار در 43 ارسال
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط hzdmc [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    خب اخه اگم شروع کرده باشن فک کنم کلا مثلا 20 درصدش ساخته شده باشه اخه نگاه کن تازه چندوقته از انتشار اینجاستیس 2 برای pc میگذره دوباره قبلشم اینجاستیس 2 رو داشتن میساختن تازه الان معلوم نیست شاید دوباره م میخوان برای اینجاستیس 2 دی ال سی بدن بین اینکارا بنظرت چقدر وقت کردن روی کمبت 11 کار کنن؟
    استاد اگه یکبار اینجاستیس 2 بازی میکردی میدیدی که از اولم جای 9 تا دی ال سی خالی بود که با لاک پشت نینجا همش پر شد و تمام. بعدشم ندرلیم که یه اتاق 3*4 نیست که 3 نفر توش باشن بازی بسازن. همزمان میتونن یه تیم رو اینجاستیس کار کنه یه تیم رو مورتال. وگرنه هر دو سال که نمیتونستن یه بازی بدن بیرون

8. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید نوب سایبات 2 از ایشان تشکر کرده است:

scorpionxl (02-14-2018)

Dark Noob آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    erronblack
    تشکر شده 2,357 بار در 803 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    13
    حالت من
    Khaste
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط hzdmc [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    اینجاستیس 2 برای پیسی رو که کار سختی ندارن،یه بازی هست از قبل ساخته شده فقط میخوان برای پیسی بدنش بیرون،اونم معمولا میدن یه شرکت دیگه خودشون نمیسازن
    این ینی فکر کنم ده دقیقه هم نسخه ی پیسی وقتشونو نگرفته
    ......

10. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Dark Noob از ایشان تشکر کرده است:

scorpionxl (02-22-2018)

I.MJP آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    sonya
    تشکر شده 132 بار در 43 ارسال
    حالت من
    Khejalati
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    بینید مثلا تو استوری بازی،بعد از پایان Mkx نگارش اولیه شروع شده و بعد از پایان داستان اینجاستیس دو نگارش اصلی شروع شده (یعنی سال 2015 کار نوشتنmk11 رو شروع کردن، وقتی که داستان نداشته باشن که شروع بازی جدید یعنی همون اینجاستیس کلید نمیخوره) احتمالا الان داستان بازی جدید امادس هرچند شاید تغییراتی توش بدن...این یه قسمتشه تو زمینه های دیگه هم تیم اصلی بعد از اینجاستیس کارو شروع کردن، واسه ده تا شخصیت که یه استودیو نمیزارن، دو سال واسه ساخت بازی جدید وقت آمادس

نوشته اصلی توسط نوب سایبات 2 [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    استاد اگه یکبار اینجاستیس 2 بازی میکردی میدیدی که از اولم جای 9 تا دی ال سی خالی بود که با لاک پشت نینجا همش پر شد و تمام. بعدشم ندرلیم که یه اتاق 3*4 نیست که 3 نفر توش باشن بازی بسازن. همزمان میتونن یه تیم رو اینجاستیس کار کنه یه تیم رو مورتال. وگرنه هر دو سال که نمیتونستن یه بازی بدن بیرون
    ایولا، مرسی از نظر خوبتون، دقیقا همین چیزی که میگید هست

12. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید I.MJP از ایشان تشکر کرده است:

scorsub (02-16-2018)

hzdmc آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    sub-zero
    تشکر شده 274 بار در 152 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    15
    حالت من
    Mashghool
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    اوکی باو کشتین منو تاحالا اینهمه نقل و قول نداشتم
    اصلا ساخت کمبت 11 یه ماهم طول نمیکشه حله؟دیگه مشکلی ندارین؟
    بای

Lin Kuei

لطفا به داستان من سر بزنید!!
    http://forum.mkcenter.ir/showthread....027#post107027

کاربر تازه
    علاقه مند به
    liu-kang
    تشکر شده 0 بار در 0 ارسال
    حالت من
    Akhmoo
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    شایعه شده که تمام مراحل mortal kombat کلاسیک رو با سلاح مخصوص خودش در ابن بازی باشه(ایولا)

کاربر تازه
    علاقه مند به
    None
    حالت من
    Konjkav
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    سلام یه سوالی داشتم من توی PS4 مورتال کامبت XL رو بازی میکنم ولی نمیدونم اون 8 نفری رو که بستن چطوری باز کنم اگه میشه یه راهنمایی کنید ببخشید اگه این تاپیک جای پرسیدن این سوال نیست.

mythology آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    shinnok
    تشکر شده 138 بار در 53 ارسال
    حالت من
    Asabani
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    اولا که به نظر من استوري کامبت ایکس یه استوري مثبتی بود ولی در حد عالی نبود ، اگه بخوايم با نسخه 2011 مقایسه کنیم ؛ بله مفت هم نمی ارزید
    کامبت ایکس پر بود از شخصیت های جدید بی خود که فقط کسی کيج و ارون بلک تونستن طرفداراي زیادی رو جذب کنن ، شخصیت جدید اشغالی مثل دووراه میاد و دو شخصیت محبوب و کلاسیک رو به فنا میده!آخه انصافه خدایی
    جکس بدبخت رو که یکی از کلیدی ترین شخصیت های کامبته به بدبختی هر چه تمام تر نمايشش میدن ( همینطور سونیا ) ، من از مرگ کوانچي آنچنان خوشحال نیستم ، خدا میخواد بدونه که آخر سر امثال نايت ولف و کابال و ... برميگردن یا نه ، فقط اینو میتونم بگم که ته مورتال کامبت ایکس افتضاح واقعی بود ، ريدن و شيناک به فنا رفتن ، حالا ما به فنا رفتن ريدن رو قبول میکنیم ، کتک خوردن یه خدا که تمامی خدایان را از پا در آورده ( واتر گاد ، فایر گاد و ارث گلد ) از یه دختر بچه ( کسی کيج ) رو کجای دلم بزارم
    خلاصه که استوريه کامبت ایکس مشکلات خیلی زیادی داشت ، که جيد هم جزو ارتش کوانچي نبود واقعا جای سواله
    یقین بدونيد شنگ سونگ در مورتال کامبت ۲۰۱۹ بی شک حضور قوی خواهد داشت و بوسيله ارمک باز خواهد گشت ، که فکر میکنم ارمک دیگه نفس های آخرش باشد
    من خودم خیلی دوست داشتم که ريکو ، فوجين و سارينا تو MKX قابل بازی باشن حتی به صورت DLC هم قابل قبول بود ، که متأسفانه اتفاق نیفتاد
    ريکو بدبخت که به فنا رفت تو استوري هم که نبود ( کلا دوست داشتن سریعتر از شرش خلاص شن ) فوجين هم که معلوم نشد بعد از همکاری با ريدن و انداختن شينوک تو اميولت کجا رفت ، الانم که ريدن به فنا رفته به نظرم تو مورتال کامبت بعدی صد در صد فوجين باید حضور قوی داشته باشه و همینطور جزو کرکتر های قابل بازی اصلی ، سارينا هم که من خودم به شخصه خیلی دوست دارم در کامبت بعدی قابل بازی باشه ، اگه تو استوري به نوب سايبات برخورد کنه اتفاقات هیجان انگیزی رخ میده

اميدوارم ندررلم از بازیهای دور و برش ( مثل تيکن ۷ ) درس گرفته باشه که ساخت کرکتر بسیار دلنشينه پس امیدوارم مثل کمبت ۷ ( ارماگدان ) ساخت کرکتر داشته باشه ولی نه به صورت ماست مالی شده ( یه چیز تمام عیار باشه )
    امیدوارم شخصیت های بیخود حضور دیگه ای نداشته باشن یا حداقل اگه حضور دارن کشته بشن یا اگر کشته هم نميشن رو به بهبود قرار بدن کرکتر رو
    بو رای چو جزو همین کرکتر های بیخود به که در کامبت ایکس با گیم پلی فوق العادش نظر همه رو تغییر داد
    در کل امیدوارم کرکترهاي بیخود و تکراری حالت مثل موکاپ ، فراست ، کبرا ، دايرو ، .... نباشن ، بی شک کسي هم از این کرکتر ها استفاده نمی کنه
    با اینکه استرايکر جزو شخصیت های کلاسیک و نوستالژی هست ولی به نظرم حضورش در کامبت بعدی چندان قابل اهمیت نیست

امیدوارم استوري کامبت بعدی قوی ظاهر بشه و مثل کامبت ایکس ازش گله نداشته باشیم بخاطر کمبود و نبود شخصیت های کلاسیک مثل نايت ولف و کابال و بقیه ، و این عزیزان رو در کامبت بعدی مشاهده کنیم

اخرش من سرنوشت شيوا رو تو کمبت ۲۰۱۱ نفهمیدم اگه کسی میدونست بگه

امیدوارم کامبت بعدی با انريل انجين ۴ ساخته بشه واقعا خیلی افت داره هنوزم با انريل انجين ۳ ميسازن ، البته اگه با انريل ۴ بسازن قطعا بازی دیرتر از موعود عرضه خواهد شد ، اگه هم از انريل ۳ استفاده میکنن امیدوارم تمام و کمال استفاده بهینه داشته باشن

امیدوارم فيتاليتي های پفکي ( از جمله فيتاليتي ارون بلک و کونگ جین ) تو کمبت بعدی تغییر کنه که واقعا تو کمبت ایکس فاجعه بودن

قطعا برای DLC ندررلم قراره از ۲ تا ۴ شخصیت رو از فیلمهای اسلشر انتخاب کنه و بياره
    اگه قراره اينکارو کنن خواهشا کرکتر های لال نیارید که بخوايد پول کمتری برای صداپيشه خرج کنید! ( صورت چرمی ، جيسون ، الين ، پرديتور )

یکی از شخصیت های dlc میتونه مایکل مايرز از سری فیلمهای هالووین هست ( که اونم باز لال هست ! )
    میتونه جيگ ساو از سری فیلمهای اره ( Saw ) باشه

یا میتونه شخصیت کريپر ( Creeper ) از سری فیلمهای Jeepers Creepers باشه که با حضور نيتارا و اوناگا ( که سه تاشونم بالدارن ) بعید میدونم کريپر بعنوان دی ال سی باشه

من از مرگ پفکي موتارو به دست ريدن هم خیلی ناراحت شدم که حتی قابل بازی هم نبود ( به قرآن NPC قابل بازی هم بود کافی بود )
    موتارو واقعا تو کامبت تريلوژي و ۳ يه نوستالژی بود
    قطعا حضورش بعنوان ساب باس خیلی دلچسب و هیجان انگیزه که به طور قطع این اتفاق نميفته و این کارکتر نابود شد

شينوک و ملينا هم که جزو پرطرفدارترین کرکتر ها هستن نابود شدن و به طور قطع در کامبت بعدی جایی نخواهند داشت

امیدوارم قابلیت شخصی سازی برای کرکتر ها هم در کامبت بعدی وجود داشته باشه که بتونی لباس بخری و ...

در آخر سرتونو به درد نیارم ، امیدوارام کامبت بعدی موفق ظاهر شه چه از نظر نقد و چه از نظر فروش و چه از نظر طرفداران کامبت

17. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید mythology از ایشان تشکر کرده اند:

.shayan. (03-31-2018),alifat (03-31-2018),Dark Noob (03-30-2018),haghy (03-30-2018),raiden ermac kenshi (03-31-2018),VAHID.K.R (05-12-2018)

کاربر تازه
    علاقه مند به
    liu-kang
    حالت من
    Akhmoo
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    به نظر اگه می خواد تو کمبت 11 قسمت ساخت مبارز (CREATE A FIGHTER) باشه باید همه ی حرکت ها و همه نوع چیزی باشه نه مثل کمبت آرماگدون که اسکورپین را به زور میشه ساخت

صفحه 6 از 10 نخستنخست ... 2345678910 آخرینآخرین