صفحه 7 از 12 نخستنخست ... 34567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 61 به 70 از 114

موضوع: بحث و گفتگو در مورد مورتال کامبت ۱۱

1. بحث و گفتگو در مورد مورتال کامبت ۱۱

Holy Ninja آواتار ها Holy Ninja
    علاقه مند به
    tremor
    تشکر شده 9,852 بار در 2,493 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    5
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    32 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید];

چند روزی میشه که صحبت از مورتال کامبت ۱۱ در سایت های مختلف خارجی میشه و شایعات زیادی رو در پی خودش داشته که مهمترین شایعه بازگشت امپراطور اوناگاست.

ما نیز در این تاپیک قصد داریم تا به بحث و گفتگو در مورد مورتال کامبت ۱۱ بپردازیم و نظرات شما رو در مرود این بازی جویا بشیم.

نکته : مورتال کامبت ۱۱ پس از اومدن کامل اینجاستیس ۲ برای کنسول ها و احتمالا PC پروژه ساخت اون شروع میشه و احتمالا MK11 رو در سال ۲۰۱۹ شاهدش خواهیم بود.

مورتال کامبت ۱۱ شامل 30 کرکتر به علاوه 10 DLC می باشد. 17 کاراکتر از بازی مورتال کمبت x ، هفت نفر از بازیهای قبلی و شش شخصیت جدید. ریدن در این بازی آنتاگونیست اصلی می باشد و لیوکنگ و کیتانا پادشاه و ملکه ندرلم

[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید];
    متاسفانه بعضی از شخصیت هایی که در دو بازی قبلی کشته شدند حضور نخواهند داشت (Nightwolf, Sindel, Shinnok, Smoke, Kabal, Mileena, Shao Kahn, Kintaro, Motaro, Quan Chi , Baraka or Stryker ) و شخصیت هایی که حضور خواهند داشت عبارتند از :
    Kano
    Li Mei
    Noob Saibot
    Bo Rai Cho
    Johnny Cage
    Shang Tsung
    Jade
    Daegon
    Cassie Cage
    Jacqui Briggs
    Frost
    Kenshi
    Kotal Kahn
    Jax
    Onaga

شخصیت های دیگری مثل:

Erron Black, Raiden, Scorpion, Sub-Zero, Takeda Takahashi, Liu Kang, Triborg, Tanya, Kung Lao, Kung Jin, Kitana, D’Vorah, Tremor, and Goro

و احتمال داره شخصیت های تیون و سارینا به صورت مستقیم و یا DLC در بازی حضور داشته باشند.

پیام آخر : باز هم میگم این خبر فعلا شایعست و احتمال داره بعضی از شخصیت های بالا نباشن و بعضی از بازیکنای قبلی هم بیان

[SPOILER=مصاحبه با ادبون در نمایشگاه Brazil Game Show]

[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

جدید ترین صحبت های ادبون در مورد مورتال کمبت 11

نمایشگاه Brazil Game Show امسال شاهد حضور سیصد هزار نفر علاقه مندان بازیهای کنسولی و ویدیویی بود. یکی از شاخص ترین حاضران این نمایشگاه اد بون، خالق و سازنده سری بازیهای مورتال کمبت و اینجاستیس بود که در این نمایشگاه حضور یافت. در یکی از مصاحبه های رسمی مجری اصلی نمایشگاه در حضور تماشاگران از بازی مورتال کمبت 11 پرسید که اد بون در جواب اعلام کرد که اطلاعات و کارهای کمپانی ندرلم محرمانه و خصوصی است و اجازه گفتن این اطلاعات را ندارد. پس از ان مجری با کمی اصرار خواستار گفتن اطلاعات بیشتری شد که اد بون با خنده پاسخ داد مورتال کمبت ۲۰۱۱، اینجاستیس ۲۰۱۳، مورتال کمبت ایکس ۲۰۱۵، اینجاستیس دو ۲۰۱۷ فکر کنم خودتون بتونید حدس بزنید ادامه چگونه خواهد بود...
    اد بون در مصاحبه ای دیگر احتمال ساخت بازی شائولین مونکس 2 را رد نکرد و اعلام کرد علاقه مند است در آینده بازی ای با عنوان را بسازد.

رمز : نام سایت

شایعه حضور کوان چی و دراهمین در MK11

چند روز پیش ویدئویی منتشر شد که در اون خبر از حضور دو شخصیت در بازی بعدی مورتال کامبت خبر داده بود و اون دو نفر : کوان چی و دراهمین بودند.

هرچند به احتمال زیاد ممکنه این ویدئو فیک باشه اما ویدئوی جالبی ساخته شده که در اون از چهره جدید این دو بازیکن رونمایی شده

رمز : نام سایت

ویرایش توسط Holy Ninja : 01-10-2018 در ساعت 04:14 PM

I am Holy Ninja , Grandmaster of the Lin Kuei

آدرس کانال تلگرام سایت : Telegram.me/MKCenter_Official[/CENTER]

فصل دوم داستان

برای مشارکت در ساخت فصل دوم داستانی به ما بپیوندید

ارتباط با نینجای مقدس در تلگرام : HolyNinja@

2. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید Holy Ninja از ایشان تشکر کرده اند:

*SHAO KAHN* (04-26-2018),DFSHINNOK7 (04-02-2018),mahyar_ach (01-09-2018),MKXsubzero (10-08-2017),scorsub (10-05-2017),Shirai Ryu Warrior (02-04-2018),TB.C.Cage (01-28-2018),VAHID.K.R (05-08-2018),You s (06-12-2018)

کاربر سایت
    علاقه مند به
    None
    تشکر شده 97 بار در 46 ارسال
    تگ شده
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط /SCORPION\ [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    سلام یه سوالی داشتم من توی PS4 مورتال کامبت XL رو بازی میکنم ولی نمیدونم اون 8 نفری رو که بستن چطوری باز کنم اگه میشه یه راهنمایی کنید ببخشید اگه این تاپیک جای پرسیدن این سوال نیست.
    دوست عزیز اگه منظورت از 8 نفر آلین، پردیتور، جیسون، لدرفیس، بورایچو، ترمور، تانیا و ترایبورگ هست اینا DLC بازی هستن. اگر MKXL رو گرفتی همشون باید باز باشن اما اگه قبلا MKX داشتی و یهو میخوای MKXL بازی کنی احتمال داره اون هشت نفر بسته باشه بازی MKX رو پاک کن MKXL رو نصب کن درست میشه. این توضیحات همش مال PS4 هستش چون قبلا خودم تجربه کردم.

4. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید نوب سایبات 2 از ایشان تشکر کرده است:

TB.C.Cage (04-05-2018)

Smasher آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    scorpion
    تشکر شده 655 بار در 279 ارسال
    حالت من
    Relax
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    این اد بونم حالش خوش نیس هی مردم میگن شخصیتای قدیمیو برگردون باهاشون خاطره داریم و بیشتر دوستشون داریم باز این هر سری 10 تاشونو یا میکشه یا نمیاره !

نمیدونم براساس کدوم عقل نداشته ای فک کرده مردم دوست دارن همش شخصیت جدید بیاد قدیمیا حذف شن ... اونم از جدیداشون البته نصف ابهت و جذابیت قدیمیارو هم ندارن ... فراتور و ترایبورگ و دختر جکس ! حداقل بلد بودن شخصیت جدید بسازنم که نیستن اعتراض نمیکردم

شخصیت جدیدشون یا یه عتیقه ای مثل فراتور هست یا میان فنون شخصیت قدیمیو میذارن تو جدید به اسم شخصیت جدید بیرونش میدن ( نمونش کسی کیج که همون سونیا و جانی کیجه ) اون یکی نمونشم دختر بی خاصیت جکس که حتی اونقدر بی جذبس اسمشم یادم رفت ! در حالی که حتی اسم باراکا و میت و نیتارا هم هنوز یادمه ! اصلا میشد کل حرکاتشو بذارن تو خود جکس جا اینکه دختر تولید مثل کنه !

بعد هی مردم اسموک و نوب سایبات میخوانم گوش نمیدن حتی به صورت دی ال سی ... اونم از شیناک که هرچی ابرو داشت تو کامبت ایکس رفت با باختش از کسی کیج ( که همشم یاد سوپرگرل میندازم انگار از اون اسکی برداری هایی کرده )

6. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Smasher از ایشان تشکر کرده است:

haghy (04-04-2018)

I.MJP آواتار ها Member
    علاقه مند به
    sonya
    تشکر شده 250 بار در 75 ارسال
    حالت من
    Khejalati
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    سلام دوستان در رابطه با انتقادات از مورتال کمبت های قبلی و بعدی باید بگم ندرلم هوشمندانه داره تصمیم گیری میکنه، و اونقدر زرنگ هستن که نزارن اشتباهات گذشته کمبت انجام بشه. بعد از کمبت 3 سری بازیهای کمبت وارد یه افت شد که دیگه عمق فاجعه کمبت آرماگدون بود. کمبت ایکس میشه گفت اولین بازی کمبت ساخت ندرلم بود و تقریبا با اینجاستیس یک شبیه بودن ( کمبت 9 همون سه کمبت اولی بود) توی کمبت ایکس نباید اشتباهات گذشته تکرار میشد و داستان رو نابود میکردن که برای قسمت های آینده داستانی نمونه و میشه گفت پلی برای آینده که گذروندش خیلی مهم بود. اینجاستیس یک هم مثل کمبت ایکس کمی و کاستی هایی داشت ولی تو نسخه دوم دیدیم که چه جور ترکوندن و بازی اینجاستیس دو از هر نظر بازی فوق العاده ای بود و در نهایت شد بهترین بازی فایتینگ سال و اگه دومین کمبت ساخت ندرلم بد بود میشه حرفی زد. شما یه نگاه به کاراکترهای جدید کمبت 4 تا آرماگدون بکنی میبینی که اکثریت نتونستن موفق باشن و داستان وارد افت شد. هیچکدوم از کاراکترهای جدید تو نسخه های بعد نمیتونستن موفق باشن مثلا از 8 کاراکتر جدید کمبت 4 فقط یه کوانچی تو کمبت اتحاد مرگبار بود، بقیه ناموفق بودن و یه به هردلیلی اضافه نشدن یا نسخه های بعد. شخصیت های مزخرفی چون سوهائو، ماوادو، دایرو و داریوس هم تو کمبت های بعدی. در مورد داستان هم نگم که یه کوانچی و شنگ سونگ همه قهرمان ها رو از دم نابود کردن! و بعدش اوناگا و آرماگدون. خب الان تو کمبت ایکس شخصیت های جدید اضافه شدن، کمبت کیدز که تقریبا میشه گفت موفق بودن، چه بخوایم چه نخوایم تو کمبت بعدی هستن، کوتال کان، ارون بلک و دی وورا هم کاملا تو داستان حضور خوبی داشتن و تو بازی هم جواب دادن. فقط فراتور بد بود که اینو همه قبول دارن هرچند همونم ایدش خوب بود ولی بد شد، مقایسه کنید با کمبت های قبلی از هشت نفر احتمال حضور هفت نفرشون خیلی زیاده و این یه موفقیته، بعدا اینو در نظر بگیرید اینجاستیس شخصیت هاش آمادس و قبلا تو کمیک معرفی شدن و همه باهاشون آشنایی دارن ولی اینجا باید یه شخصیت جدید ساخته باشه که تکراری نباشه و این کار سختیه، کونگ جین با همه بدیش ایده حضور یه نفر با تیر کمان خوب بوده. در مورد حذف کاراکترها باید بگم تو این زمینه هم هوشمندانه عمل شد هم واسه آینده هم واسه تکرای نشدن. ما از کمبت ساب زیرو تا حالا شاهد نیرنگ های کوانچی بودیم که در نهایت همشو شکست خورد. خب دیگه وقتش بود دیگه این کوانچی بره کنار. فکرشو بکنید کمبت بعد دوباره کوانچی بیاد و دوباره یه نقشه بریزه و شکست بخوره تکراری نیست؟. یا مثلا دشمنی ساب زیرو و اسکورپین یه جایی باید این دشمنی هرچند موقت قطع بشه. در مورد نبود کاراکترهای قبلی باید بگم نبودشون باعث شد که تو کمبت 11 در نبود کوانچی( اینم یه نکته مثبت دیگه) باعث داستان های جدید بشه و حضوری جالب داشته باشن، مثل جید و نوب سایبات و شنگ سونگ که چه جوری برگردن و چه داستانی داشته باشن یا نبود ربات ها که حضور ترایبورگ باعث شد آینده جالبی را برای اونا، فراست و ساب زیرو شاهد باشیم، مثل حضور کنشی تو کمبت ایکس. در مورد قهرمان جدید بازی هم باید بگم کمبت ایکس یه ادای دینی به جانی کیج و سونیا بود که همیشه جزو قهرمان ها و محافظ های زمین بودن ولی توجه اونچنانی بهشون نمیشد، یه نکته دیگه هم باید بگم یعنی دختر جانی کیج و سونیا بلید کمتر از اون شوجینکوی پیر و خرفته که قهرمان مسخره بازی دسپشن بود، یا تیون که قهرمان آرماگدون بود و هردوشون یه تنه همه رو نابود کردن؟ اینم بگم حضور قهرمان زن برای اولین بار هم جالب بود هم نکته ای مهم.
    حالا این حرفی که من زدم و گفتم آینده نگری کردن و داستان خوبی واسه آینده ساختن: 1. دارک شدن ریدن و کارهای احتمال او که منتظرشیم 2. حضور فوجین به عنوان محافظ زمین 3. حضور شخصیت های مرده مثل لوکنگ و کیتانا که پادشاه ندرلم شدن و ببینیم میخوان چیکار کنن 4. حضور دیگان و اژدهای سرخ و اهدافش 5. حضور کوتال کان و دارو دستش 6. حضور امثال لی می و سارینا 6. حضور کینو و بلک دراگون و دشمنی احتمالی پسر کینو با اونا 7. حضور اسپشل فورس و کمبت کیدز 8. بازگشت اوناگا و بلیز 9. حضور شخصیت های قبلی مرده مثل جید، شنگ سونگ، و نوب 10. حضور شخصیت های جدید و داستان های جدید 11. حضور فراست، ربات ها و مقابلشون با ساب زیرو 12. حضور اسکورپین جدید با اهداف جدید 13. تانیا و رین که به دنبال آزاد سازی ادنیا هستن و... البته شاید به صورت کامئو از قلمروهای دیگه، شائوکان و میلینا چیزی ببینیم...شما فکر کردید اد بون و ندرلم احمقن که بازی خودشون رو خراب کنن؟ در نهایت مطمئن باشید که کمبت با همه اشتباهاتی که داشته مسیر خوبی رو داره پیش میره

!No Pain No Gain

8. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید I.MJP از ایشان تشکر کرده اند:

alifat (04-06-2018),Dark Noob (04-04-2018),mythology (04-04-2018),Smasher (04-09-2018),TB.C.Cage (04-05-2018)

mythology آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    shinnok
    تشکر شده 139 بار در 53 ارسال
    حالت من
    Asabani
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط RAOOF [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    سلام دوستان در رابطه با انتقادات از مورتال کمبت های قبلی و بعدی باید بگم ندرلم هوشمندانه داره تصمیم گیری میکنه، و اونقدر زرنگ هستن که نزارن اشتباهات گذشته کمبت انجام بشه. بعد از کمبت 3 سری بازیهای کمبت وارد یه افت شد که دیگه عمق فاجعه کمبت آرماگدون بود. کمبت ایکس میشه گفت اولین بازی کمبت ساخت ندرلم بود و تقریبا با اینجاستیس یک شبیه بودن ( کمبت 9 همون سه کمبت اولی بود) توی کمبت ایکس نباید اشتباهات گذشته تکرار میشد و داستان رو نابود میکردن که برای قسمت های آینده داستانی نمونه و میشه گفت پلی برای آینده که گذروندش خیلی مهم بود. اینجاستیس یک هم مثل کمبت ایکس کمی و کاستی هایی داشت ولی تو نسخه دوم دیدیم که چه جور ترکوندن و بازی اینجاستیس دو از هر نظر بازی فوق العاده ای بود و در نهایت شد بهترین بازی فایتینگ سال و اگه دومین کمبت ساخت ندرلم بد بود میشه حرفی زد. شما یه نگاه به کاراکترهای جدید کمبت 4 تا آرماگدون بکنی میبینی که اکثریت نتونستن موفق باشن و داستان وارد افت شد. هیچکدوم از کاراکترهای جدید تو نسخه های بعد نمیتونستن موفق باشن مثلا از 8 کاراکتر جدید کمبت 4 فقط یه کوانچی تو کمبت اتحاد مرگبار بود، بقیه ناموفق بودن و یه به هردلیلی اضافه نشدن یا نسخه های بعد. شخصیت های مزخرفی چون سوهائو، ماوادو، دایرو و داریوس هم تو کمبت های بعدی. در مورد داستان هم نگم که یه کوانچی و شنگ سونگ همه قهرمان ها رو از دم نابود کردن! و بعدش اوناگا و آرماگدون. خب الان تو کمبت ایکس شخصیت های جدید اضافه شدن، کمبت کیدز که تقریبا میشه گفت موفق بودن، چه بخوایم چه نخوایم تو کمبت بعدی هستن، کوتال کان، ارون بلک و دی وورا هم کاملا تو داستان حضور خوبی داشتن و تو بازی هم جواب دادن. فقط فراتور بد بود که اینو همه قبول دارن هرچند همونم ایدش خوب بود ولی بد شد، مقایسه کنید با کمبت های قبلی از هشت نفر احتمال حضور هفت نفرشون خیلی زیاده و این یه موفقیته، بعدا اینو در نظر بگیرید اینجاستیس شخصیت هاش آمادس و قبلا تو کمیک معرفی شدن و همه باهاشون آشنایی دارن ولی اینجا باید یه شخصیت جدید ساخته باشه که تکراری نباشه و این کار سختیه، کونگ جین با همه بدیش ایده حضور یه نفر با تیر کمان خوب بوده. در مورد حذف کاراکترها باید بگم تو این زمینه هم هوشمندانه عمل شد هم واسه آینده هم واسه تکرای نشدن. ما از کمبت ساب زیرو تا حالا شاهد نیرنگ های کوانچی بودیم که در نهایت همشو شکست خورد. خب دیگه وقتش بود دیگه این کوانچی بره کنار. فکرشو بکنید کمبت بعد دوباره کوانچی بیاد و دوباره یه نقشه بریزه و شکست بخوره تکراری نیست؟. یا مثلا دشمنی ساب زیرو و اسکورپین یه جایی باید این دشمنی هرچند موقت قطع بشه. در مورد نبود کاراکترهای قبلی باید بگم نبودشون باعث شد که تو کمبت 11 در نبود کوانچی( اینم یه نکته مثبت دیگه) باعث داستان های جدید بشه و حضوری جالب داشته باشن، مثل جید و نوب سایبات و شنگ سونگ که چه جوری برگردن و چه داستانی داشته باشن یا نبود ربات ها که حضور ترایبورگ باعث شد آینده جالبی را برای اونا، فراست و ساب زیرو شاهد باشیم، مثل حضور کنشی تو کمبت ایکس. در مورد قهرمان جدید بازی هم باید بگم کمبت ایکس یه ادای دینی به جانی کیج و سونیا بود که همیشه جزو قهرمان ها و محافظ های زمین بودن ولی توجه اونچنانی بهشون نمیشد، یه نکته دیگه هم باید بگم یعنی دختر جانی کیج و سونیا بلید کمتر از اون شوجینکوی پیر و خرفته که قهرمان مسخره بازی دسپشن بود، یا تیون که قهرمان آرماگدون بود و هردوشون یه تنه همه رو نابود کردن؟ اینم بگم حضور قهرمان زن برای اولین بار هم جالب بود هم نکته ای مهم.
    حالا این حرفی که من زدم و گفتم آینده نگری کردن و داستان خوبی واسه آینده ساختن: 1. دارک شدن ریدن و کارهای احتمال او که منتظرشیم 2. حضور فوجین به عنوان محافظ زمین 3. حضور شخصیت های مرده مثل لوکنگ و کیتانا که پادشاه ندرلم شدن و ببینیم میخوان چیکار کنن 4. حضور دیگان و اژدهای سرخ و اهدافش 5. حضور کوتال کان و دارو دستش 6. حضور امثال لی می و سارینا 6. حضور کینو و بلک دراگون و دشمنی احتمالی پسر کینو با اونا 7. حضور اسپشل فورس و کمبت کیدز 8. بازگشت اوناگا و بلیز 9. حضور شخصیت های قبلی مرده مثل جید، شنگ سونگ، و نوب 10. حضور شخصیت های جدید و داستان های جدید 11. حضور فراست، ربات ها و مقابلشون با ساب زیرو 12. حضور اسکورپین جدید با اهداف جدید 13. تانیا و رین که به دنبال آزاد سازی ادنیا هستن و... البته شاید به صورت کامئو از قلمروهای دیگه، شائوکان و میلینا چیزی ببینیم...شما فکر کردید اد بون و ندرلم احمقن که بازی خودشون رو خراب کنن؟ در نهایت مطمئن باشید که کمبت با همه اشتباهاتی که داشته مسیر خوبی رو داره پیش میره

دوست عزیز بسیار کامنت بجا و خوبی رو دادی ، منم با افت جدی MK از نسخه سوم به بعد موافقم و همینطور کرکترهاي بیخود مثل ماوادو ، سوهائو ، جرک ( که کپی کامل کينو بود ) ، فراست ، کبرا و. .. که به صورت کامل تو کامنت قبليم ذکر کردم

ولی باید در نظر بگیریم که کرکترهاي خوبی هم از کمبت ۳ به بعد ظهور کردن و موفق بودن و طرفداران دوستشون داشتن و ازشون درست استفاده نکردن

بخوام مثال بزنم :
    سارينا که اولین حضورش توی Mortal Kombat Mythologies بود که داستانش خیلی قبلتر از MK1 اتفاق ميفته که پتانسیل بسیار بالایی داره و طرفدار زیادی داره ولی تنها حضور جدی و قابل بازیش در یک MK اصلی در MK Armageddon بود

فوجين که اولین حضورش توی Mortal Kombat Mythologies بعنوان باس بود ولی تو همون سال 1997 توی MK4 هم قابل بازی بود و جزو یک خدا مانند ريدن ، ولی فوجين مثل ريدن توی کانون توجه سازندگان قرار نگرفت ، من خودم امیدوارم با دارک شدن ريدن فوجين بعنوان یه کرکتر قابل بازی اصلی و پر رنگ و مهم حضور پیدا کنه ( و فکر کنم این اتفاق بیفته ، از خدایان عناصر که خدای آب ، آتش ، زمین به دست شيناک نابود شدن و فقط خدای باد ( فوجين ) تونست جون سالم به در ببره ، ريدن هم که دارک شد پس احتمال زیاد فوجين حضور پر رنگی در MK بعدی خواهد داشت )

حتی Mortal Kombat Deception شخصیتهای با پتانسیل بالایی مثل Havik داشت که نتونست در ادامه ازش استفاده بهینه ای داشته باشه ، واقعا هاويک یک شخصیت بسیار خوبی بود که کنار گذاشته شده تا به اینجای کار

ريکو و کای هم ميتونستن پتانسیل بالا داشته باشن ولی متأسفانه به معنای واقعی نابود شدن

موتارو که در MK3/UMK3/MKT یک ساب باس پر اوبهت و بسیار عالی ظاهر شد هم نابود شد به طور کل!
    با حضور در ارماگدان و دوپا کردنش نابودش کردن
    اونم از MK9 که پفکي به دست ريدن کشته شد!!!
    این به این معنيه که ندررلم نمیخواد از موتارو دیگه استفاده کنه ، قرار دادن یه حجم بزرگی از کرکتر تو صفحه بازيه بازیهای امروزی فایتینگ واقعا کار سختیه

ترمور هم که به تازگی دارن ازش استفاده میکنن وگرنه آدم حسابش نميکردن

یکی از کارکتر های با پتانسیل بالای MK Deadly Alliance شخصیت نيتارا بود که اولین شخصیت خون آشام MK بود که واقعا جذبه خاصی داشت ، دوست دارم این شخصیت هم در MK بعدی حضور پیدا کنه و امیدوارم

در کل ما به قدرت NetherRealm تو داستان سرایی اعتماد داریم ولی با آبروی شخصیت های کلاسیک و محبوبمان بازی نکنه که دو شخصیت کلاسیک توسط یه حشره بی ریخت تازه وارد کشته میشن!!!
    حتی من سر کتک خوردن شيناک توسط کسي کيج خیلی اعصابم خورد شد ( که چطوريع که یه نفر که سه تا از خدایان بزرگ عناصر رو نابود کرده از یه بچه کوچولو کتک میخوره ) و آیت اصلا با عقل جور در نمیاد

10. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mythology از ایشان تشکر کرده اند:

Dark Noob (04-05-2018),I.MJP (04-05-2018),Smasher (04-09-2018),TB.C.Cage (04-05-2018)

I.MJP آواتار ها Member
    علاقه مند به
    sonya
    حالت من
    Khejalati
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط mythology [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    دوست عزیز بسیار کامنت بجا و خوبی رو دادی ، منم با افت جدی MK از نسخه سوم به بعد موافقم و همینطور کرکترهاي بیخود مثل ماوادو ، سوهائو ، جرک ( که کپی کامل کينو بود ) ، فراست ، کبرا و. .. که به صورت کامل تو کامنت قبليم ذکر کردم

ولی باید در نظر بگیریم که کرکترهاي خوبی هم از کمبت ۳ به بعد ظهور کردن و موفق بودن و طرفداران دوستشون داشتن و ازشون درست استفاده نکردن

بخوام مثال بزنم :
    سارينا که اولین حضورش توی Mortal Kombat Mythologies بود که داستانش خیلی قبلتر از MK1 اتفاق ميفته که پتانسیل بسیار بالایی داره و طرفدار زیادی داره ولی تنها حضور جدی و قابل بازیش در یک MK اصلی در MK Armageddon بود

فوجين که اولین حضورش توی Mortal Kombat Mythologies بعنوان باس بود ولی تو همون سال 1997 توی MK4 هم قابل بازی بود و جزو یک خدا مانند ريدن ، ولی فوجين مثل ريدن توی کانون توجه سازندگان قرار نگرفت ، من خودم امیدوارم با دارک شدن ريدن فوجين بعنوان یه کرکتر قابل بازی اصلی و پر رنگ و مهم حضور پیدا کنه ( و فکر کنم این اتفاق بیفته ، از خدایان عناصر که خدای آب ، آتش ، زمین به دست شيناک نابود شدن و فقط خدای باد ( فوجين ) تونست جون سالم به در ببره ، ريدن هم که دارک شد پس احتمال زیاد فوجين حضور پر رنگی در MK بعدی خواهد داشت )

حتی Mortal Kombat Deception شخصیتهای با پتانسیل بالایی مثل Havik داشت که نتونست در ادامه ازش استفاده بهینه ای داشته باشه ، واقعا هاويک یک شخصیت بسیار خوبی بود که کنار گذاشته شده تا به اینجای کار

ريکو و کای هم ميتونستن پتانسیل بالا داشته باشن ولی متأسفانه به معنای واقعی نابود شدن

موتارو که در MK3/UMK3/MKT یک ساب باس پر اوبهت و بسیار عالی ظاهر شد هم نابود شد به طور کل!
    با حضور در ارماگدان و دوپا کردنش نابودش کردن
    اونم از MK9 که پفکي به دست ريدن کشته شد!!!
    این به این معنيه که ندررلم نمیخواد از موتارو دیگه استفاده کنه ، قرار دادن یه حجم بزرگی از کرکتر تو صفحه بازيه بازیهای امروزی فایتینگ واقعا کار سختیه

ترمور هم که به تازگی دارن ازش استفاده میکنن وگرنه آدم حسابش نميکردن

یکی از کارکتر های با پتانسیل بالای MK Deadly Alliance شخصیت نيتارا بود که اولین شخصیت خون آشام MK بود که واقعا جذبه خاصی داشت ، دوست دارم این شخصیت هم در MK بعدی حضور پیدا کنه و امیدوارم

در کل ما به قدرت NetherRealm تو داستان سرایی اعتماد داریم ولی با آبروی شخصیت های کلاسیک و محبوبمان بازی نکنه که دو شخصیت کلاسیک توسط یه حشره بی ریخت تازه وارد کشته میشن!!!
    حتی من سر کتک خوردن شيناک توسط کسي کيج خیلی اعصابم خورد شد ( که چطوريع که یه نفر که سه تا از خدایان بزرگ عناصر رو نابود کرده از یه بچه کوچولو کتک میخوره ) و آیت اصلا با عقل جور در نمیاد
    درود، بله دقیقا نظر شما متینه، نمیشه گفت تمام کارهای ندرلم درست بوده ولی نباید اشتباهات گذشته تکرار بشهو ازین لحاظ به نظرم دارن خوب پیش میرن ولی اشتباهات کمبت 9 و ایکس هم نباید ادامه دار باشه، فوجین کاراکتریه که همیشه بهش کم توجه شده ولی حدسم اینه کمبت 11 باشه، حتی شایعه بود به عنوان DLC تو ایکس باشه ولی گذاشتن کمبت 11 که حضور قدرتمند تری داشته باشه مثل تانیا مثلا اگه کمبت 9 اومده بود حضور مهمی نداشت ولی تو ایکس دیدم نقش مهمی داره، سارینا و لی می شخصیت های جالبی بودن منم به برگشتشون توجه کردم و گفتم و به نظرم کمبت ایکس پیش زمینه ی خوبی واسه حضورشون شد، داستان سارینا با بیهان هم جالب به نظر میاد، ریکو شخصیتیه که همیشه حسرت میخورم چرا تو کمبت ایکس نبود واقعا حقش خورده شد، کای ولی یه کپی ناقص از استاد لیوکنگ بود، حرکاتش هم آتش بود که خیلیا استفاده میکنن، دقیقا نکته ای که در مورد دیگان و تیون همیشه میگم، هویک خیلی شنیدم ولی به نظرم باید قبول کرد در حد همون کامیک بود نه بیشتر، موتارو رو واقعا باید قبول کرد نمیتونن بیارن به صورت دوپا که هیچکس قبول نمیکنه به صورت قدیمی هم نمیشه مثلا شما فک کن جانی کیج بخواد روش فیتالیتی بزنه نمیشه واقعا، نیتارا هم هوادار زیاد نداره اد بون هم ازش بدش میاد و در عوض از کمبت 9 اسکارلت اومد جاش که شخصیت خیلی محبوب تریه و همون مثل نیتارا از خون استفاده میکنه، کشته شدن باراکا رو میشه قبول کرد ولی ملینا رو اصلا اینو قبول دارم ولی شاید داستان خوبی پشتش باشه، میگم کلا عوض شدن قهرمان و باس بازی کار سختیه، الان ماهارو هرکار بکنن لیوکنگ رو قهرمان و شائوکان رو بهترین باس میدونیم، کسی کیج زیاد بزرگ شد قبول دارم، ولی میگم اقلا در مقابل دیگران میشه گفت، دختر دوتا از محافظای زمینه، توی کمبت ایکس گفته شد که نیروی جانی کیج از خدایان باستانه، اونموقع در مقابل جون پدرش و دیگران عشقش باعث شد قدرتش بیشتر بشه، هرچند شاید اینارو هم نتونست قبول کرد

!No Pain No Gain

12. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید I.MJP از ایشان تشکر کرده اند:

mythology (04-05-2018),Smasher (04-09-2018),TB.C.Cage (04-05-2018)

علاقه مند به
    shinnok
    حالت من
    Asabani
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ممنون از شما دوست با فهم و شعور که واقعا آدمی هستید که به طور حرفه ای میشه باهاتون بحث کردید
    به اتمام رسوندن MK Mythologies هنر میخواد و هر کسي هنرش رو نداره و دقیقا یکی از کلیدی ترین داستان ها رو تو تاریخچه MK داره ، داستان عشق بيهان ( ساب زيروي اول ) و سارينا و سرنگونی شيناک و کوانچي هم از همینجا شکل میگیره
    من همیشه گفتم بازم میگم که سارينا کرکتر مهميه ، منم مثل شما امیدوارم توجه ویژه ای بهش بشه در کامبت های آینده

در مورد کای هم بهتون بگم که من از نظر داستانی یه شخصیت قويه که ازش خوب استفاده نشد و با حرکات زشت و کپی پیست اونو بدنام کردن ، اگه کای هم مثل بو راي چو زمینه احياش فراهم بشه و این شخصیت را با حرکات بسیار خوب بازسازی کنند عالی میشه
    بو رای چو رو همه تا آرماگدان قبول نداشتن و محبوب نبود
    ولی در MKX این کرکتر با احیا نزد خیلی ها محبوب شد و حرکات بسیار عالی داشت ، در هر حال امیدوارم کای احیا بشه چون هم دوست قدیمی ليو کنگه و از همه مهمتره جزو شائولين

نيتارا طرفدار زیاد داره ولی در ایران نه ، بله ادبون بدش میاد
    اسکارلت هم ایده بسیار خوبی بود ، ولی اولین ايده خون آشامی برای نيتارا بود که امیدواریم محقق شه

امیدوار باشیم که شخصیت هایی مثل Taven,Deagon,Hsu Hao,Mavado,Mokap,Dairu,Darrius ,.... در کامبت های بعدی حضور پیدا نکنند یا اگر پیدا میکنند احیا کامل بشند تا نزد کامبت بازان کرکتر محبوبی باشند

14. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mythology از ایشان تشکر کرده اند:

I.MJP (04-05-2018),TB.C.Cage (04-05-2018)

I.MJP آواتار ها Member
    علاقه مند به
    sonya
    حالت من
    Khejalati
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط mythology [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    ممنون از شما دوست با فهم و شعور که واقعا آدمی هستید که به طور حرفه ای میشه باهاتون بحث کردید
    به اتمام رسوندن MK Mythologies هنر میخواد و هر کسي هنرش رو نداره و دقیقا یکی از کلیدی ترین داستان ها رو تو تاریخچه MK داره ، داستان عشق بيهان ( ساب زيروي اول ) و سارينا و سرنگونی شيناک و کوانچي هم از همینجا شکل میگیره
    من همیشه گفتم بازم میگم که سارينا کرکتر مهميه ، منم مثل شما امیدوارم توجه ویژه ای بهش بشه در کامبت های آینده

در مورد کای هم بهتون بگم که من از نظر داستانی یه شخصیت قويه که ازش خوب استفاده نشد و با حرکات زشت و کپی پیست اونو بدنام کردن ، اگه کای هم مثل بو راي چو زمینه احياش فراهم بشه و این شخصیت را با حرکات بسیار خوب بازسازی کنند عالی میشه
    بو رای چو رو همه تا آرماگدان قبول نداشتن و محبوب نبود
    ولی در MKX این کرکتر با احیا نزد خیلی ها محبوب شد و حرکات بسیار عالی داشت ، در هر حال امیدوارم کای احیا بشه چون هم دوست قدیمی ليو کنگه و از همه مهمتره جزو شائولين

نيتارا طرفدار زیاد داره ولی در ایران نه ، بله ادبون بدش میاد
    اسکارلت هم ایده بسیار خوبی بود ، ولی اولین ايده خون آشامی برای نيتارا بود که امیدواریم محقق شه

امیدوار باشیم که شخصیت هایی مثل Taven,Deagon,Hsu Hao,Mavado,Mokap,Dairu,Darrius ,.... در کامبت های بعدی حضور پیدا نکنند یا اگر پیدا میکنند احیا کامل بشند تا نزد کامبت بازان کرکتر محبوبی باشند
    درود مجدد ممنون شما لطف دارید، در رابطه با بازی MK Mythologies باید بگم که این بازی هم من در کنار کمبت های یک تا سه میارم، همه شخصیت ها عالی بودن، داستانش واقعا عالی بود، سارینا و بیهان واقعا ایده جالب و رابطه جذابی داشتن، سارینا رو من جزو پنج نفری میارم که واقعا برام مهمه تو کمبت بعدی باشه حتی اگه سونیا نباشه.

درباره کای باید بگم درسته بازسازی مجددش میتونه بهش کمک کنه که کاراکتر قدیمی خوبی ببینیم، در این زمینه احیای کاراکتری چون کای مطمئنا اتفاق میوفته چیزی که قرار بود تو کمبت ایکس باشه ولی بو رای چو جاش اومد که با توجه به استوری به نظرم کار درستی بود ولی یادمه همون موقع گفتن کای بر میگرده، کای مطمئنا برمیگرده چون شائولین هم نیاز داره ولی برگشت امثال جرک ( که به درستی بهش اشاره کردید) یا داریوس و دایرو کاملا اشتباهه و مطمئنم اتفاق نمیوفته.

نیتارا هم حدس میزنم حتی به صورت کامئو برگرده البته.

!No Pain No Gain

16. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید I.MJP از ایشان تشکر کرده اند:

mythology (04-05-2018),scorsub (04-05-2018),TB.C.Cage (04-05-2018)

علاقه مند به
    shinnok
    حالت من
    Asabani
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    دقیقا عقیده من هم مثل شماست واقعا بازی MK Mythologies جزو برترین کامبت ها میباشد و این عنوان دارای یک داستان غني و شخصیت های بسیار جذاب است
    حرف از کرکتر مهم آوردید به طور قطع ريکو در کامبت بعدی فکر نمیکنم حضور داشته باشد چون کشته شد همینطور هاويک

واقعا حضور سارينا و فوجين برای من اهمیت بسیار بالايي داره که در کامبت بعدی باشن یا نه ، اگر قراره از کرکترهاي بیخود رد دراگون بیارن ( که به طور قطع میارن چون رد دراگون نقش مهمی در کامبت بعدی خواهد داشت و رویارویی تاکيدا و پدرش با قاتلان مادر تاکیدا ) من از بین اعضای رد دراگون ديگان رو انتخاب میکنم به شرط اینکه به درستی احیا بشه

امیدوارم اوناگا هم پر اوبهت بسازن اگه قراره بیارن که به احتمال بالا همون اوناگا رو میارن و از هيکلش آب نرن مثل گورو ، تا اوبهت خاصی داشته باشه و حفظ شه و قابل بازي هم نباشه ، باسي که قابل بازی باشه دست کم گرفته میشه

بازگشت شنگ سونگ هم خیلی جدی و با احتمال بالا هست ، شنگ سونگ یه ارتباط هایی هم با ارون بلک داره که احتمال زیاد با فلش بک به گذشته مشخص میشه

از Revenant هایی کامل هم که کيتانا ، کونگ لئو و ليو کنگ رو آوردن امیدوارم از Revenant ها نايت ولف هم بیارن که واقعا وجودش تو روستر کامبت لازمه ، تنها Revenant ی که حس میکنم نیازی بهش نیس استرايکر هست که با توجه به اینکه حرکاتش حتی به صورت پيشرفته در کسی کيج دیده میشود لازم به قابل بازی بودنش نیس با اینکه کرکتر نوستالژی و خاطره انگيزيه

یکی از نکات مثبت احیای لی می و سارينا تو MKX که پیش زمينش فراهم شد این بود که لباساشون واقعا خوب بودن و لباساي مسخره قبل تنشون نبود (خودتون لباس افتضاح لی می رو تو Mk Deception رو در جریان هستید دیگه! )
    یه قابلیت جالبی داشت MK4 که ميتونستي کرکترت رو بدون پوست و همراه گوشت چندش آور بیاری که همون Meat خودمون هست
    یکی از نکات مثبت ارماگدان شخصیت Meat بود که به نظرم کارکتر خیلی جالبی بود ولی خط داستانی نداره این کرکتر و ادبون طی این دو سه سال اشارات زیادی به میت داشته و میتونه یه DLC برای کامبت بعدی باشه

18. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید mythology از ایشان تشکر کرده است:

TB.C.Cage (04-05-2018)

TB.C.Cage آواتار ها ʳᵉᶤᶰᵃ ᵈᵉ ˡᵃ ˡᵘᶜʰᵃ
    علاقه مند به
    johnny-cage
    تشکر شده 1,686 بار در 754 ارسال
    حالت من
    Mashghool
    تگ شده
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    احسنت بالاخره یه تایپیکی پیداشد که داخلش چند عزیز خیلی خوب با هم به نتیجه برسن....
    من با فرمایشات همه عزیزان موافقم علی الخصوص با بخش "کسی کیج " که جناب رئوف فرمودن. .
    والا من اون اوایل همین حرفو زدم...گفتم باید به کارکتر "کسی"فرصت بیشتری بدیم....به هرحال مادرش یه زن قدرتمند پدرش یه مرد قهرمان...هردو درجه یک....محافظ زمین...
    اما تو اون زمان با من برخورد شدید شد حتی گفتن تو اصلا یه جوجه گیمری حالیت نیس....درحالی که من 16 ساله کامبت بازم....
    ولی حالا بگذریم...."کسی" رو اگه دقت کنین قدرت خوبی داره فقط اعتماد به نفس پایینی داره....وگرنه کرکتر خوبیه... .
    من هنوزم پشت این کرکتر هستم....زمینه خوبی برا پیشرفت داره.. بهتره زیاد خشن دربارش قضاوت نشه...
    درضمن امیدوارم هویک رو ببینیم و نوب که طرفدار زیادی داره....
    انشالله ببینیم این نسخه از بازی چجور پیش میره...
    به نظرشما احتمال برگشتن نوب (فکر کنم تو ام کی ایکس خودشو با عنوان "انندرا" معرفی کرد)هست بچه ها؟؟؟

!..Bye Guys

20. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید TB.C.Cage از ایشان تشکر کرده اند:

haghy (04-05-2018),scorsub (04-05-2018)

scorsub آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    sub-zero
    تشکر شده 495 بار در 246 ارسال
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    مورتال کامبت پس از reborn و دنبال کردن خط داستانی نو(پس از ریبوت) هنوز هم اشتباهات تاریخی( دیگه از اشتباه رد کرده،گناه بزرگ!) خودش رو تکرار کرد اما به یه صورت دیگه.
    من نمی خوام بازی مورتال کامبت رو با تکن مقایسه کنم، ولی سازنده های تکن روش درست در گزینش کرکتر های قابل بازی رو انجام دادن. کرکتر های کلاسیک در داستان بازی نبودن، ولی در لیست مبارزان بودن. بازی مبارزه ای به کرکترهای محبوبش وابسته هست. و از هیچکسی جز ادبون انتظار نمیرفت که کاخ شکوهی که از کرکتر های کلاسیک ساخته رو با دست خودش ویران کنه. سازنده به خاطر این گناه، عذرخواهی نمی کنه ولی بازگشت سایبورگ ها و ترمور نشان از این داره که علاقه ی هواداران به کرکتر های قدیمی انکار ناپذیره و چیزی جای اون ها رو نخواهد گرفت. بازی راه و رسم خونریزی و خشونت رو پیش گرفته. انتظار نداریم که کرکتر ها همیشه در بازی زنده باشن. به ویژه با عمر طولانی ای که این فرنچایز خاطره انگیز سپری کرده. ولی سازنده می تونه تنها کرکتر های کلاسیک رو به لیست مبارزان وارد کنه، اینطوری خدشه ای به داستان هم وارد نمیشه
    از هشت کرکتر تازه وارد mkx به کدوم باید امید داشت؟ کوتل کان که نمونه ی شکست خورده ی آنتاگونیست مثلا قدرتمند هست! خودشون هم می دونستن. برای همین ریسک نکردن و شیناک رو آنتاگونیست اصلی معرفی کردن. هر چند با اون افتضاحی که به بار آوردن آبروی این کرکتر رو هم بردن. دوباره سناریو کلیشه ای و نخ نمای الکی قدرتمند نمایش دادن کرکتر جدید رو پیاده کردن.(شکست شیناک دربرابر کسی) برشمردن گناهان داستانی mkx ما رو از ادامه ی پیش رو ناامید می کنه.
    کرکتر های تازه ی سری مورتال کامبت پس از mk4 بسیار ضعیف بودن. ولی یه نکته ای رو باید درنظر داشته باشیم و کم لطفی نکنیم. تصور کنید کرکتر هایی مثل کسی کیج و دیگر شخصیت های بی ارزش mkx اگر در سری های قبل میومدن با امکانات اون زمان و گرافیک و شخصیت پردازی ای که اون زمان در دسترس بود آیا اصلا به چشم میومدن؟ این شخصیت های ساده و بدون قابلیت مدیون جلوه های ویژه ی بازی نسل جدید هستن. وگرنه از خودشون چیزی ندارن. نه کاریزمایی دارن نه از توانایی ویژه ای بهره می برن. به سبب حضور در نسل جدید مورتال کامبت و استفاده از جلوه های دیداری با کیفیت، کمی بهشون توجه شده. و با نمایش اقتدار پوشالی سعی در جلب نظرات گیمر ها و مخاطبان تازه داشتن.
    لی می و سارینا هم کرکتر های مزخرفی هستن که حرفی برای گفتن ندارن ولی هر چی باشه یه کرکتر قدیمی مورد پذیرش تر هست.حذف شنگ سونگ هم کار درستی نبود چون یکی از ده کرکتر اورجینال هست. برخی از کرکتر ها اساسا با مورتال کامبت جور نیستن. نیتارا و داریوس و مووادو و... از این دست کرکتر های شکست خورده هستن. تنها استفادشون اینه که npc یا cameo appearance باشن، و نقششون پر کردن تابوت هایی باشه که ادبون از قبل برای این نسخه کنار گذاشته!

*فراموش کردم این رو هم بگم که تنها تاکدا کرکتر جدید خوبی بود و سزاوار حضور در مورتال کامبت های بعدی هست. امیدوارم فقط تاکدا رو در mk11 ببینیم به جای شخصیت های صحنه پر کن. متاسفانه سازنده ها موقعیت خوبی در اختیار این کرکتر در mkx نذاشتن. با این که از همه ی کرکتر های جدید بهتر بود.

22. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید scorsub از ایشان تشکر کرده است:

I.MJP (04-05-2018)

صفحه 7 از 12 نخستنخست ... 34567891011 ... آخرینآخرین