صفحه 9 از 11 نخستنخست ... 567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 81 به 90 از 101

موضوع: بحث و گفتگو در مورد مورتال کامبت ۱۱

1. بحث و گفتگو در مورد مورتال کامبت ۱۱

Holy Ninja آواتار ها Holy Ninja
    علاقه مند به
    tremor
    تشکر شده 9,788 بار در 2,483 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    5
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    32 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید];

چند روزی میشه که صحبت از مورتال کامبت ۱۱ در سایت های مختلف خارجی میشه و شایعات زیادی رو در پی خودش داشته که مهمترین شایعه بازگشت امپراطور اوناگاست.

ما نیز در این تاپیک قصد داریم تا به بحث و گفتگو در مورد مورتال کامبت ۱۱ بپردازیم و نظرات شما رو در مرود این بازی جویا بشیم.

نکته : مورتال کامبت ۱۱ پس از اومدن کامل اینجاستیس ۲ برای کنسول ها و احتمالا PC پروژه ساخت اون شروع میشه و احتمالا MK11 رو در سال ۲۰۱۹ شاهدش خواهیم بود.

مورتال کامبت ۱۱ شامل 30 کرکتر به علاوه 10 DLC می باشد. 17 کاراکتر از بازی مورتال کمبت x ، هفت نفر از بازیهای قبلی و شش شخصیت جدید. ریدن در این بازی آنتاگونیست اصلی می باشد و لیوکنگ و کیتانا پادشاه و ملکه ندرلم

متاسفانه بعضی از شخصیت هایی که در دو بازی قبلی کشته شدند حضور نخواهند داشت (Nightwolf, Sindel, Shinnok, Smoke, Kabal, Mileena, Shao Kahn, Kintaro, Motaro, Quan Chi , Baraka or Stryker ) و شخصیت هایی که حضور خواهند داشت عبارتند از :
    Kano
    Li Mei
    Noob Saibot
    Bo Rai Cho
    Johnny Cage
    Shang Tsung
    Jade
    Daegon
    Cassie Cage
    Jacqui Briggs
    Frost
    Kenshi
    Kotal Kahn
    Jax
    Onaga

شخصیت های دیگری مثل:

Erron Black, Raiden, Scorpion, Sub-Zero, Takeda Takahashi, Liu Kang, Triborg, Tanya, Kung Lao, Kung Jin, Kitana, D’Vorah, Tremor, and Goro

و احتمال داره شخصیت های تیون و سارینا به صورت مستقیم و یا DLC در بازی حضور داشته باشند.

پیام آخر : باز هم میگم این خبر فعلا شایعست و احتمال داره بعضی از شخصیت های بالا نباشن و بعضی از بازیکنای قبلی هم بیان

[SPOILER=مصاحبه با ادبون در نمایشگاه Brazil Game Show]

[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

جدید ترین صحبت های ادبون در مورد مورتال کمبت 11

نمایشگاه Brazil Game Show امسال شاهد حضور سیصد هزار نفر علاقه مندان بازیهای کنسولی و ویدیویی بود. یکی از شاخص ترین حاضران این نمایشگاه اد بون، خالق و سازنده سری بازیهای مورتال کمبت و اینجاستیس بود که در این نمایشگاه حضور یافت. در یکی از مصاحبه های رسمی مجری اصلی نمایشگاه در حضور تماشاگران از بازی مورتال کمبت 11 پرسید که اد بون در جواب اعلام کرد که اطلاعات و کارهای کمپانی ندرلم محرمانه و خصوصی است و اجازه گفتن این اطلاعات را ندارد. پس از ان مجری با کمی اصرار خواستار گفتن اطلاعات بیشتری شد که اد بون با خنده پاسخ داد مورتال کمبت ۲۰۱۱، اینجاستیس ۲۰۱۳، مورتال کمبت ایکس ۲۰۱۵، اینجاستیس دو ۲۰۱۷ فکر کنم خودتون بتونید حدس بزنید ادامه چگونه خواهد بود...
    اد بون در مصاحبه ای دیگر احتمال ساخت بازی شائولین مونکس 2 را رد نکرد و اعلام کرد علاقه مند است در آینده بازی ای با عنوان را بسازد.

رمز : نام سایت

شایعه حضور کوان چی و دراهمین در MK11

چند روز پیش ویدئویی منتشر شد که در اون خبر از حضور دو شخصیت در بازی بعدی مورتال کامبت خبر داده بود و اون دو نفر : کوان چی و دراهمین بودند.

هرچند به احتمال زیاد ممکنه این ویدئو فیک باشه اما ویدئوی جالبی ساخته شده که در اون از چهره جدید این دو بازیکن رونمایی شده

رمز : نام سایت

ویرایش توسط Holy Ninja : 01-10-2018 در ساعت 04:14 PM

I am Holy Ninja , Grandmaster of the Lin Kuei

آدرس کانال تلگرام سایت : Telegram.me/MKCenter_Official[/CENTER]

فصل دوم داستان

برای مشارکت در ساخت فصل دوم داستانی به ما بپیوندید

ارتباط با نینجای مقدس در تلگرام : HolyNinja@

2. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید Holy Ninja از ایشان تشکر کرده اند:

*SHAO KAHN* (04-26-2018),DFSHINNOK7 (04-02-2018),mahyar.A (01-09-2018),MKXsubzero (10-08-2017),scorsub (10-05-2017),Shirai Ryu Warrior (02-04-2018),TB.C.Cage (01-28-2018),VAHID.K.R (05-08-2018)

I.MJP آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    sonya
    تشکر شده 133 بار در 44 ارسال
    حالت من
    Khejalati
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط Smasher [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    بله دقیقا شما هم صحیح میفرمایید اما حقیقتش ادبون واقعا تا حالا کارای اشتباه زیادی کرده پس نمیشه گفت فرد خیلی باهوشیه مثلا تو کامبت 9 زد همه رو کشت بعد تو ایکس دوباره چند تاشونو با دلایل نه چندان جالبی برگردوند که نشون میده خودشم فهمید چه اشتباهاتی کرده و داستانی طراحی نکرده بوده که از اول اخرشو بدونه

یا همون موتارو ئو دو پا کرد بعد دید خوب نیس حذفش کرد ( جالبه حتی یادشم نبود هر قدرتی به موتارو بزنی برمیگرده سمت خودت, قدرتای ریدن توی استوری به موتارو صدمه میزد ) ... پس به نظرم از همون اول نگفته اینارو بکشم شخصیتای جدید بیارم که داستان بهتر و جدید تر شه. مثل اینه خودشم داره همراه ما با داستان جلو میره

اما بازم صحیح دیگه منم زیادی روی کردم شخصیتای جدید و ایده تغییر داستان و شخصیتاش اونقدرام بد نبود. هرچند الان شما گفتی "نمیشه همیشه شائوکان باس کامبت باشه" من دوباره یادش افتادم عجب شخصیت خفنی داشت پیش خودم گفتم اتفاقا کاش دوباره همون باس بود ( هرچند اوناگا و شیناک هم خیلی دوست دارم )

نشون میده هرچقدرم ایده اضافه کردن شخصیتای جدید یا حتی عوض کردن تمام داستان خوب بوده اما "مشکل واقعی اینه شخصیتای جدید به خوبی قدیمیا نبودن !" که دلیلشم گفتم مثلا دختر جکس میشد حرکاتشو تو خود جکس گذاشت. کونگ جین به نظرم همون نایت ولف بود دلیلی نداشت ولفو حذف کنن یکی عینشو بیارن. تاکدا از لحاظ ظاهری شبیه لوکنگه از لحاظ فنون هم لوکنگ زامبی وقتی با زنجیر مبارزه میکرد ! یا ترایبورگم که خودتون بهتر میدونین ! در واقع حس میکنم اصلا شخصیت جدید نیاوردن همون قدیمیارو در قالب شخصیت جدید عرضه کردن ! خود کسی هم که ترکیب سونیا, جانی و استرایکره !!

بله وقتی به سرگذشت یا داستان کسی کیج نگاه کنیم بد نیست حتی از خیلی قدیمیام شخصیت پردازی بهتری داشته اما مشکل شاید کمبود ابهت و جذبه کافی برای نقش اول بودنشه. چون الان همین تیون که شما گفتی مضخرفه برام از کسی با ابهت تر بود !

واقعا بازی ای مثل کامبت که راجب مبارزه خونین بین نینجاها بود ... یه دختر شبیه کماندو ( اونم در حال جویدن ادامس ) که اولم گفتید لات بوده باید نقش اولش شه ؟! ... همین چند لحظه پیش تو نت راجب یه سامورایی خوندم جیگرم حال اومد ! چی میشد کامبتم یکم وفادار تر به قدیمش میموند نه کلا بیاد "نینجا و سامورایی" رو حذف کنه یه اسکورپین و ساب زیرو فقط بذاره ( ارمکو که شبیه روح کرد دیگه نینجا نیس )

بعد این کمیکی شدن که گفتین درسته شخصیت پردازی و داستانو قوی تر کرده اما کامبتو از اصل و ریشه هاش دور کرده. چون کامبت راجب نبرد خشونت امیز میان هنرهای رزمی بود. یجورایی حالت چینی ژاپنی داشت ... الان به نظرم واقعا فضای بازی مثل کمیکا "غربی" شده و از اون حالت "شرقی" که اصل و نسبشه فاصله گرفته ... حتی اومدن چند جا ماسک اسکورپینو برداشتن واسش ریش سبیل گذاشتن هم خودش غربی شدن بود منو یاد سیاه پوستای امریکا میندازه چهرش ... در حالی قبلا حتی باس و دشمنای نهایی بازی هم شرقی بودن ( شائوکان زره ی سامورایی تنشه. گورو و موتارو اسم شخصیتای افسانه ی شرقی روشونه. شنگ سونگ عین راهب های شائولین بود. خود اسکورپین حالت روح انتقام جو داشت که برای ژاپنه و ... )

بعد اون دوستمونم درست گفت میتونستن حداقل شخصیتای قدیمیو بصورت playable بذارن اگه دیگه جزوی از استوری نیستن ... مثل تکن و استریت فایتر

پ.ن: الانم یه نفر نیاد بگه رپتایل هنوز نینجاس که رپتایلم خدایی بذارین کنار رپتایل کامبت 3 ... شبیه هرچی دیگه مونده جز نینجا ! انگار یه تمساح آدم نماس از جنگل فرار کرده :دی
    درود ممنون از نظرات خوب و جالبتون

اول بگم شائوکان بهترین باس بازی تاریخ کمبته، لامصب خیلی خوب بود، خنده هاش و جملاتش بینظیر بود. کلا هرکمبتی که شاوکان باسش باشه مطمئنا اون بازی، یه بازی خوبه. از کمبت 1 که غیر مستقیم بود تا سه و نه. شیناک هم باس خوبی بود ولی باس های بازیهای دیگه افتضاح. از کوانچی و شنگ سونگ تو اتحاد مرگبار تا اوناگا مارمولک بی خاصیت و بلیز که فاجعه بودن. امیدوارم اگه قرار باشه اونگا و بلیز برگردن یه طراحی مجدد درست و حسابی داشته باشن.

موتارو هم به نظرم بهترین ساب باس بازی بود. من خودم موتارو رو به گورو رو ترجیح میدم. کمبت 3 دهن ادمو سرویس میکرد. ولی نمیتونستن باهاش ادامه بدن. شما نگاه کن بخوای روش ایکس ری یا فیتالیتی بزنی اصلا قابل اجراس؟ ابتدایی ترین حرکات روی موتارو به شکل چهارپا امکان پذیر نیست. به صورت دوپا که هیچکی قبول نمیکنه ولی به شکل قدیمی مگر اینکه بخوان خیلی روش وقت بخوان بزارن که هم هزینه هارو میبره بالا و هم باعث میشه بازی دیرتر ریلیز بشه که مطمئنا ندرلم اینو نمیخواد.

در مورد کاراکتر های جدید به نکته خوبی اشاره کرید. دقیقا نکته ای که هوشمندی ندرلم رو میرسونه با معرفی 8 شخصیت جدید که به دو گروه تقسیم میشن. چهار نفر که جدید جدید بودن یعنی کوتال، ارون بلک، دی وورا، فراتور که آخری اصلا جواب نداد ولی میگم ایدش تو نگاه اول جذاب به نظر میاد ولی بد روش کار شد و دیگه نمیشه ادامش داد. دسته دوم کاراکترهایی که تلفیقی از بعضی کاراکترهای قدیمی و حرکات جدید متعلق به خودشون. بعضی از شخصیت های قدیمی دیگه نمیشه باهاشون ادامه داد یا یه از شخصیت های قدیمی مثل زامبی لوکنگ که جواب نداد اونموقع، الان ایده گرفته شد. مثلا استرایکر یا جکس متاسفانه هواداراشون کم شدن یا حرکات زامبی لوکنگ واسه تاکیدا جواب داد. کونگ جین هم شاید از یه نظر شبیه نایت وولف باشه ولی در اصل یه جایگزین واسه کای محسوب میشه، یه کاراکتر هم با تیرو کمان لازم بود در کل. میگم البته اگه کونگ جین رو پسرعمو کونگ لاو نمیکردن بهتر بود. تو این چهارنفر هم جکی موفق نبود ولی مطمئنا باهاش ادامه میدن.

البته بگم خودمم از شخصیت هایی که کپی یه نفر باشن بدم میاد، مثلا از شیوا و فراست واقعا متنفر بودم، مسخرس واقعا ولی در کل این نظرم اینه شخصیت های جدید خوب بودن و در ادامه میتونن موفق باشن.

این روستر هم میگم امیدوارم نهایتش 2 یا 3 دیگه نهایت 4 شخصیت جدید معرفی شه که واسه قدیمی ها هم جا باشه که حضور داشته باشن نه یه دفعه 8 تا، و شخصیت های مهمان هم کم باشن، آخه این الین و پردتور چین. متاسفانه استودیهای بازیسازی خیلی گدا هستن و واسه دو قرون پول بیشتر چه کارا که نمیکنن. ندرلم هم واسه ساخت و گوینده زیاد گدا بازی در میاره.

در رابطه با نکات اخر هم واقعا موافقم. اومدن نینجا های بیشتر و یکم تم شرقی بیشتر واسه بازی لازمه که تا از هویت اصلی خودش خیلی دور نشه.

ولی در نهایت میگم اعتقاد دارم ندرلم داره خوب کمبت رو پیش میبره، اشتباهات همیشه هست ولی در مقایسه با گذشته میشه به اینده های خیلی عالی فکر کرد.

These Gentlemen Did a Great Job In History
    ( Ed Boon ، John Tobias ، Dan Forden ، John Vogel )

4. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید I.MJP از ایشان تشکر کرده اند:

scorsub (04-13-2018),TB.C.Cage (05-11-2018)

*SHAO KAHN* آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    shao-kahn
    تشکر شده 343 بار در 103 ارسال
    حالت من
    Mashghool
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط Holy Ninja [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

چند روزی میشه که صحبت از مورتال کامبت ۱۱ در سایت های مختلف خارجی میشه و شایعات زیادی رو در پی خودش داشته که مهمترین شایعه بازگشت امپراطور اوناگاست.

ما نیز در این تاپیک قصد داریم تا به بحث و گفتگو در مورد مورتال کامبت ۱۱ بپردازیم و نظرات شما رو در مرود این بازی جویا بشیم.
    احتمال اینکه کوانچی زنده باشه زیاده. مگه میشه کاراکتر به این زیرکی اینقدر احمقانه بمیره؟ شک نکنید که زنده هست.
    راستی ابی جان، مطمئنید که ریدن آناگونیسته؟
    فکر کنم اوناگا boss بازی باشه.

DeAtHjOkEr آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    shao-kahn
    تشکر شده 35 بار در 24 ارسال
    حالت من
    Konjkav
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    همونطور که یکی دیگه از عزیزان گفته بودن بازی در نسخه A (7) تموم شد و داستان به آخر رسید....
    اگر یادتون مونده باشه اونجا ریدن هم شخصیت دارکی داشت، لیوکنگ چیزی شبیه روننت بود(زامبی بود ولی!) شائوکان برگشته بود و اوناگا
    خب داستانش که الله اعلم شما هم میدونید.
    اما اینا شاید درواقع فلش بکی به گذشته اس...
    بازی در نسخه های آینده مطمئنا به ARMA برخواهد گشت
    Dιҽ Sƚαɾƙҽɳ ʂιɳԃ ʂƚα̈ɾƙҽɾ, ɯҽɳɳ ʂιҽ αʅʅҽιɳ ʂιɳԃ
    sir ADOLF HITLER-

علاقه مند به
    sonya
    حالت من
    Khejalati
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط DeAtHjOkEr [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    همونطور که یکی دیگه از عزیزان گفته بودن بازی در نسخه A (7) تموم شد و داستان به آخر رسید....
    اگر یادتون مونده باشه اونجا ریدن هم شخصیت دارکی داشت، لیوکنگ چیزی شبیه روننت بود(زامبی بود ولی!) شائوکان برگشته بود و اوناگا
    خب داستانش که الله اعلم شما هم میدونید.
    اما اینا شاید درواقع فلش بکی به گذشته اس...
    بازی در نسخه های آینده مطمئنا به ARMA برخواهد گشت
    نمیدونم دلیل اینهمه علاقه و اصرار و تاکید شما به روی دادن مجدد آرماگدون چیه. آرماگدون مورتال کمبت رو نابود کرد و کمر شرکت میدوی رو خرد کرد و باعث ورشکستگی این کمپانی شد. کل داستان فرنچایز کمبت تو آرماگدون به بدترین شکل ممکن به پایان رسید و اگر ریبوت کمبت 9 نبود فاتحه کمبت خونده می شد. مطمئن باشید وقتی داستان رو ریبوت کردن و کل اتفاقات رو تغییر دادن و در حال عوض شدنه آرماگدون رخ نمیده تا هم کمبت ادامه داشته باشه و یه بازی بی کیفیت بیرون نیاد و هم یه خرج کلفت که باعث نابودی استودیو ندرلم بشه، رو دست ندرلم و وارنر نیوفته.

8. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید I.MJP از ایشان تشکر کرده اند:

scorsub (05-02-2018),TB.C.Cage (05-01-2018)

DeAtHjOkEr آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    shao-kahn
    تشکر شده 35 بار در 24 ارسال
    حالت من
    Konjkav
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط RAOOF [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    نمیدونم دلیل اینهمه علاقه و اصرار و تاکید شما به روی دادن مجدد آرماگدون چیه. آرماگدون مورتال کمبت رو نابود کرد و کمر شرکت میدوی رو خرد کرد و باعث ورشکستگی این کمپانی شد. کل داستان فرنچایز کمبت تو آرماگدون به بدترین شکل ممکن به پایان رسید و اگر ریبوت کمبت 9 نبود فاتحه کمبت خونده می شد. مطمئن باشید وقتی داستان رو ریبوت کردن و کل اتفاقات رو تغییر دادن و در حال عوض شدنه آرماگدون رخ نمیده تا هم کمبت ادامه داشته باشه و یه بازی بی کیفیت بیرون نیاد و هم یه خرج کلفت که باعث نابودی استودیو ندرلم بشه، رو دست ندرلم و وارنر نیوفته.
    اولا درود.
    حرفتون رو سر تا ته قبول دارم
    ولی میگم که پایان این داستان قطعا یه آرماگدونی هست... این آرماگدون یعنی پایان.... دلیلی نداره که یک ریمستر باز هم داغون از آب دربیاد! دوما!(ثانیا ! ) اگه دقت کنید داره داستان به همون طرف منحرف میشه حالا چه همون آرماگدون باشه یا نه...
    قطعا بازگشت آرگوس(آرگئوس؟) و تیون و دیگان عالی خواهد بود با تلفیقی از سبک نو و تعداد شخصیت ها جالب خواهد بود...
    خبر از بازگشت دراهمین و مینی گیم ها و اونا حاکی از اینه که بله .... نزدیک پایانیم...
    Dιҽ Sƚαɾƙҽɳ ʂιɳԃ ʂƚα̈ɾƙҽɾ, ɯҽɳɳ ʂιҽ αʅʅҽιɳ ʂιɳԃ
    sir ADOLF HITLER-

10. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید DeAtHjOkEr از ایشان تشکر کرده است:

thomas (05-12-2018)

علاقه مند به
    sonya
    حالت من
    Khejalati
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط DeAtHjOkEr [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    اولا درود.
    ولی میگم که پایان این داستان قطعا یه آرماگدونی هست... این آرماگدون یعنی پایان.... دلیلی نداره که یک ریمستر باز هم داغون از آب دربیاد! دوما!(ثانیا ! ) اگه دقت کنید داره داستان به همون طرف منحرف میشه حالا چه همون آرماگدون باشه یا نه...
    قطعا بازگشت آرگوس(آرگئوس؟) و تیون و دیگان عالی خواهد بود با تلفیقی از سبک نو و تعداد شخصیت ها جالب خواهد بود...
    خبر از بازگشت دراهمین و مینی گیم ها و اونا حاکی از اینه که بله .... نزدیک پایانیم...
    با عرض سلام خدمت دوست عزیز

باید بگم آدم عاقل از یه سوراخ دوبار گزیده نمیشه...
    وقتی که آرماگدون رو ساختن و داستان کمبت رو به پایان رسوندن فهمیدن که چه حماقتی کردن، و بعدش خواستن ابرو رو درست کنن که زدن چشمش هم کور کردن ( انتشار بازی کمبت علیه دی سی)، وقتی که این بازی انقدر محبوبیت داره و هوادارهای زیادی داره، مطمئنا داستان های جدیدی میسازن و تغییرات زیادی تو بازی میدن تا اون اتفاقات نیافته، اگر هدف آرماگدون یا یه پایان دیگه باشه باید احمق باشن که ریبوت کردن

بعد یه نکته دیگه به نظر شما استودیو ندرلم و مخصوصا برادران وارنر که این سالها خوب تونستن پیروز باشن و بازیهای خوبی فایتینگ بدن بیرون و موفقیت های زیادی کسب کنن، آیا حاضرن کمبت رو به پایان برسونن؟ این دوتا شرکت و ( صدالبته تمام استودیو های بازیسازی) همگی پول پرستن، پس مطمئن باشید ادامه میدن و داستان های جدید میسازن...

در مورد قسمت دراهمین و مینی گیم بگم اینا همش گمانه زنی های هوادارنه و نسخه های فن مید ( دارهمین که شوخیشم زشته و اصلا ربطی نه به آرماگدون نه به هیچ کمبت دیگه ای نداره)، بقیه شایعات رسمی هم معلوم نیست درست باشه یا نه...

بعدش دقت کنید این لیوکنگ رونانت که خودتون هم گفتید با اون زامبی یا دارک ریدن اینجا و اونزمان زمین تا آسمون فرق دارن، حضور تیون مشخص نیست چون اندینگ ها اصلا قابل اتکا نیست، دیگان هم اون دیگان نیست، شرایطش و داستانش کاملا عوض شده و شاید اصلا تو کمبت 11 توسط یه نفر مثل کنشی یا تاکیدا کشته بشه

12. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید I.MJP از ایشان تشکر کرده است:

TB.C.Cage (05-06-2018)

scorpionxl آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    deathstroke
    تشکر شده 159 بار در 126 ارسال
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    اولا درود.
    در واقع
    [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] درست میگه تا اونجایی که ما دیدیم تو کمبت نه فکر کنم زمان به عقب برگشت دیگه درسته و تو فیلمام دیدین که میرن گذشته یه کاریو می کنن خیلی چیزا عوض میشه «که شد» جای ارماگدون پارماگدون مورتال ایکس با داستان مزخرف« و گیم پلی خفن»ساخته شد احتمالا یه داستان جدید در میارن امید وارم دیگه هیچ وقت بلیزو نبینم
    مردم دنیا به هم حمله میکنن و همو میکشن
    و ما سعی داریم که خودمونو قانع به درست بودنش کنیم
    در حالی که خیلی ها قربانی میشن
    ولی هیچ دلیلی نیست که به یه نفر اجازه بده یه بیگناه رو بکشه یا قربانی کنه
    عمل گرفتن زندگیه بیگناهان حتی از سر نادانیم یا برای منفعت جمعی
    فقط
    شیطانیه
    اگه این حقیقت داره که همه موجودات زنده چیزی به اسم وجدان دارن
    پس این دریای خون چیه؟؟؟

به تاپیک من سر بزنید لطفا داستانی متفاوت
    http://forum.mkcenter.ir/showthread.php?t=8048

14. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید scorpionxl از ایشان تشکر کرده است:

haghy (05-10-2018)

TB.C.Cage آواتار ها TB Carlton Cage
    علاقه مند به
    johnny-cage
    تشکر شده 1,687 بار در 755 ارسال
    تگ شده
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    من با داستان ام کی ایکس آن چنان مشکلی نداشتم....البته هیچکدوم از کیج فامیلیس فنا مشکل نداشتن....
    مگر اونایی که از همین دسته بگن اه چقدر کسی آخه....یه ذره سونیا یا یه ذره جانی(که الله وکیلی من خودم وقتی دیدم کیج فامیلی هرکدوم چپتر جدا دارن چشمام قلبی رفت)

اما من فقط آرزو میکنم هر اتفاقی که قراره بیوفته مث اینجاستیس نشه.....یا هرچیزی رو که ادبون تو خواباش میبینه به حقیقت تبدیل نکنه ......یعنی لاک پشت نینجا....؟؟؟؟
    ....تو هنگم واقعا...

The Old Mary is dead

Holy Ninja آواتار ها Holy Ninja
    علاقه مند به
    tremor
    تشکر شده 9,788 بار در 2,483 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    5
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    32 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    اگر به یاد داشته باشید ، این شخصیت در اندینگ ( جید ) در مورتال کامبت ۹ حضور داشت.

طبق شایعات گفته می شود ، شخصیتی که شایعه شده با نام " سلینا " در مورتال کامبت ۱۱ حضور خواهد داشت ، همین شخصیت در تصویر بالاست.

طبق شایعات گفته می شود که سلینا توانایی کنترل رویا رو به عهده داره

I am Holy Ninja , Grandmaster of the Lin Kuei

آدرس کانال تلگرام سایت : Telegram.me/MKCenter_Official[/CENTER]

فصل دوم داستان

برای مشارکت در ساخت فصل دوم داستانی به ما بپیوندید

ارتباط با نینجای مقدس در تلگرام : HolyNinja@

17. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید Holy Ninja از ایشان تشکر کرده اند:

MKXsubzero (05-12-2018),scorpionxl (05-12-2018),TB.C.Cage (05-11-2018),VAHID.K.R (05-12-2018)

VAHID.K.R آواتار ها کاربر ویژه
    علاقه مند به
    sub-zero
    تشکر شده 1,035 بار در 415 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    2
    حالت من
    Ashegh
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    سلام
    طراحی شخصیت های کمبت X چندان دلچسب نبود .
    امیدوارم توی کمبت بعدی بهتر بشه

کشتن 11 بات اکسپرت در کانتر
    http://www.aparat.com/v/4r0Oq

سری سنگین ز ما داری - دلی شاد با رقیبانم / خوری می با رقیبان و - کنی سر در گریبانم / نگویی جانم افسون شد - نبینی مست و بی جانم / ندیدم جز تو من زیبا - ندیدی من چه حیرانم / که چشمم وقف ساقی باد - که من مست می آنم / دو چشمت جام پر می و - منم مستم بدینسانم / تو میبینی دلم تنگ است - تو میبینی که گریانم / امان از شوری بخت و - امان از سردیت جانم .
    شاعر : وحید کریمی رامشه VAHID.K.R

صفحه 9 از 11 نخستنخست ... 567891011 آخرینآخرین