نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: نظرات و پیشنهادات برای فصل 2

1. نظرات و پیشنهادات برای فصل 2

scorpionxl آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    deathstroke
    تشکر شده 79 بار در 66 ارسال
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    سلام تاپیک دوم من که با عنوان نظرات و پیشنهادات برای فصل 2 زدم نظرات خودتون رو درباره فصل 2 در اینجا نیز مترح کنید هرچی هالا میخواد باشه من هر 2 هفته اگه مشکلی پیش نیاد یه موضوع جدید میدم تا در بارش نظر بدید و بگید دوست دارید چی بشه موضوع این 2 هفته شخصیت های جدیده من یه ادت دیگه دارم وقتی داستان مینویسم باید شخصیت های جدید بسازم تعدادی از این شخصیت های اصلی در فصل 2 رد سان ساخت خودم«خورشید قرمز»لاوا ساخت سازنده دوم«مذاب»رانگسون ساخت رفیق شفیق خدایاری این 3 او و یادم نره شخصیت ریزر بلاد«خون»این شخصیت که جدید ترینه میتونید خودتون شخصیت های جدید بسازید و در این تاپیک به من بگید تا ازشون هتی اگه شده واسه نگه بانیم استفاده میکنم و بعزی مواقع در مورد شخصیت هایی که ساختم توضیح میدم الان نوبت راستی تا یادم نرفته بگم کسایی که تو موضوعاتی که میدم نومره بالای 8 بگیرن هم از خودم و از کسانی که میان و میرن اگه مینگینش بشه 8 کمک سازنده و کسایی که میانگینه نمرشون میشه 6 کمک کمک سازنده میشن و با پیام بازدید کننده به من کمک میکنن مثلا من یه عکسی بهشون میگم گیر بیارن اونام یا میسازن یا گیر میارن هرکی میاد تو این تاپیک الا بلا چیزیم به فکرش نرسید کمه کم باید نمررو بده همین جمله به:

قاه قاه قاه من چقدر بامزم قاه قاه قاه من چقدر شیرینم خوب گذشته از این هرفا دیدی که لعنت بر اون کچل مو فرفری ای که میاد میبینه میره خاک بر اون سره کچلش کنن

بعضی وقتا هتی وقتی که میبازی بازم میتونی برنده باشی جوری که وارد تشک مبارزه میشی مهم نیست مهم اینه که چجوری پا میشی
    و در بدترین لحظات تنها قدم برای پیروزی یه لبخند کوچیکه
    به تاپیک من سر بزنید لطفا داستانی متفاوت
    http://forum.mkcenter.ir/showthread.php?t=8048

Holy Ninja آواتار ها Holy Ninja
    علاقه مند به
    tremor
    تشکر شده 9,669 بار در 2,452 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    5
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    32 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    برای زدن داستان قبل از هر چیز اول غاط املایی هاتو درست کن بیش از حد غلط املایی داری

دوم برای زدن داستان باید با من هماهنگ باشی
    در صورت عدم کیفیت در داستان ، داستانت حذف خواهد شد

I am Holy Ninja , Grandmaster of the Lin Kuei

آدرس کانال تلگرام سایت : Telegram.me/MKCenter_Official[/CENTER]

فصل دوم داستان

برای مشارکت در ساخت فصل دوم داستانی به ما بپیوندید

ارتباط با نینجای مقدس در تلگرام : HolyNinja@