نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

موضوع: پرنده بی بال | نقد و بررسی عنوان AC: SYN

1. پرنده بی بال | نقد و بررسی عنوان AC: SYN

DeAtHjOkEr آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    shao-kahn
    تشکر شده 63 بار در 41 ارسال
    حالت من
    Konjkav
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

حتما همه این عکس بالا رو میشناسیم. کاراکتر بازی *ایوی فرای* که یکی از دو شخصیت قابل بازی در این گیمه! شاید تعجب کنید چی گفتم! دو شخصیت؟ بله! این بازی دو شخصیت قابل بازی رو داراس! بریم برای نقد بازی

پرواز را به خاطر بسپار ، پرنده دیگر بال ندارد!

شاید حداقل ، سرچشمه این داستان ها ، یکی از سه یار دبستانی ، صباح باشد. کسی که با بنیان نهادن فداییون(البته این فرقه رو برای تحقیر حشاشین میگفتن که مربوط به استفاده از ح-ش-ی-ش میشه) نام خودش را در تاریخ ، منگنه کرد! داستان نسخه اول بسیار ساده بود: شما اسسین هستید(خب تلفظ حشاشین خیلی نزدیک به اسسین در انگلیسیست) و یک رییس دارید( المعلم، شباهتی خیلی خیلی عجیب به صباح) و همچنین دشمن! حالا باید بریزید بکشید! البته شما این شخصیت نیستید ها! بلکه یک شخصیت در آینده هستید که دارید از طریق حافظه ، و دی ان ای و ... به حافظه اجدادتون دسترسی پیدا میکنید و دنبال قطعه عدن(نویسنده: اصن ادن! من چمیدونم چجوری نوشته میشه!) میگردید. با گذشت زمان داستان پیچیده تر و پیچیده تر شد و از عربستان و عراق و فلسطین، به فرانسه و صد البته لندن آمد.

داستان بازی چیست؟

آقای گرین، نامه ای به شما داده که لندن در خطر است و و و و ! حالا بیایید و لندن را احیا کنید! صد البته قطعه عدن رو!
    اسپویل حرفه ای
    قطعه عدن توی این بازی شباهتی به کفن تورین دارد

حالا شما میروید و میبینید زده اید به کاه دان! دو نفر هستید و آنها، ده گروه که هر گروه رییسی دارد و هر رییس نیز زیر دست هایی و هر زیردست قلعه ای ! آخر مگر میشود؟ کریتوس کبیر کل خدایان را کشت(البته جونشم درومدا!) و در این راه بار ها مرد! اسکورپیون در پی کشتن این و آن بار ها به ندررلم رفت! بعد دو تا بچه جوان میخواهند کسی را بکشند که همه چیز زیر سر اوست؟(اسم اون شخص رو نمیبرم!)
    اما بازی یک تخم مرغ عید پاک برایتان گذاشته(ایستر اگ!) و آن این که به جنگ جهانی دوم میروید و وقایع آن زمان را نیز کنترلی میکنید(یعنی اونجا هم میرین یه گندی میزنین میاین!) داستان بازی در انتهای آن، بسیار قابل حدس، مسخره و * انشای کلاس اولی ها * گونه میشود!(اگه بگم بازم میگین شاه اسپویل!)

گرافیک بازی:

خب در یک کلمه: چنگی به دل میزند، اما متاسفانه چنگش چنگ نیست! بنده روی ایکس باکس وان ، پی اس فور همسایه، سیستم فول در گیم نت که بازی کردم چونان افت فریمی داشت که ببخشید ببخشید بازی ماریو رو بگیرین روی گوشی نوکیا بریزید و بازی کنید آن قدر افت فریم ندارد! خیابان ها هم که وقتی باران میبارد مانند بمب هستند و غول افت فریم! طراحی نوشته ها درب و داغان و .......

صداگذاری:

وقتی اولین بار بازی را لانچ کردم و به اولین مبارزه رسیدم، لهجه غلیظ جیکوب، طنین صدای ایوی فرای و ... خیلی خوب طراحی شده بود. موسیقی ها هم که یکی از مهم ترین نقاط قوت این بازی هستند که همه سمفونی و ... هستند. صدای اساحل(جمع اسلحه ها!!!؟؟؟) نیز خیلی خوب کار شده و وقتی که ریسمان را به جان اسب ها میزنید(بر روی کالسکه) صدای شدتی آن مو بر تنتان سیخ میکند! تنها بخش بازی که خیلی خوب کار شده ، همین قسمت است!

گیم پلی:

به شدت تغییر یافته! از نرم تر و روان تر شدن بخش مخفی کاری، تا قابلیت تار تنیدن(زیپ لاین) و ماشین سواری( کالسکه سواری) !
    مبارزه های بازی ، خیلی جذاب و البته گل صحرایی هستند! چون به شدت از بین میروند( یاد شعر * بیایید با هم بخوانیم ترانه ی جوانی را * افتادم!)
    البته دیدن شخصیت های چون دو چارلز که یکی داروین و دیگری دیکنز هستند، بسیار میخکوب کننده است! همچنین گراهام بل ، استاریک و ... شخصیت هایی هستند که بیشترین دست رو در گیم پلی دارند. در این نسخه نیز شما دنبال قطعه عدن هستید( مگه چنتا ان لامصبا؟).

جمع بندی:

اگر به دنبال یک بازی مخفی کاری، با تعداد زیادی آوتفیت و تفنگ و سلاح سرد و کوفت و درد و مرگ دیگری هستید، و فقط همین برایتان مهم است، خب بازی کنید( در ضمن من این بازی رو خریدم و برای ایکس باکس وان موجوده هر کی خواست پخ کنه!) البته این بازی بسیار سلیقه ایست! یعنی بسته به سلیقه شماست که خوشتان بیاید یا نه!(بر خلاف ام کی) ما نمره خودمون رو میدیم به این بازی

8.00/10

Dιҽ Sƚαɾƙҽɳ ʂιɳԃ ʂƚα̈ɾƙҽɾ, ɯҽɳɳ ʂιҽ αʅʅҽιɳ ʂιɳԃ
    sir ADOLF HITLER-

2. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید DeAtHjOkEr از ایشان تشکر کرده اند:

mahyar_ach (01-18-2018),scorpionxl (01-15-2018),thomas (01-15-2018)