نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: آخرین اخبار از فیلم مورتال کمبت

1. آخرین اخبار از فیلم مورتال کمبت

I.MJP آواتار ها Member
    علاقه مند به
    sonya
    تشکر شده 274 بار در 79 ارسال
    حالت من
    Khejalati
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نیو لاین سینما و کمپانی برادران وارنر در تلاش هستند فیلم جدید مورتال کمبت را بر روی پرده های سینما بیاورند.
    در جدیدترین اخبار اطلاعات بیشتری در مورد این فیلم داده می شود. طبق اخباری که قبلا گفته شده بود سیمون مک گوئید استرالیایی کارگردان فیلم خواهد بود. این کارگردان کارنامه آنچنان قابل توجهی ندارد اما تهیه کننده اثر جیمز وان یکی از کارگردان ها و تهیه کننده های خوب و به نام هالیوود است.

دیوید کالهام نویسنده فیلم های واندروومن 2، بی مصرف ها و گودزیلا در کنار اورن اوزیل نویسنده فیلم های تناقض کلوورفیلد و جامپ استریت 22 نویسندگی اثر را بر عهده دارند. الکزاندرا برن طراح کمپانی دنیای سینمایی مارول و برنده جایزه اسکار نیز طراحی لباس فیلم* مورتال کمبت ریبوت را بر عهده گرفته است.

طبق گفته این سایت کمپانی برادران وارنر به دنبال پیدا کردن محل فیلم برداری فیلم می باشد و نظر آن ها بر روی استرالیا یا نیوزیلند می باشد. جیمز وان فیلم آکوامن را نیز در استرالیا فیلم برداری کرد، این کشور از نظر مالی نیز هزینه های زیادی را برای فیلم برداری در بر نمی گیرد. فیلم های هابیت یکی از ساخته ای کمپانی برادران وارنر نیز در نیوزیلند فیلم برداری شده است و این کشور نیز دیگر گزینه محل فیلم برداری می باشد. اولین فیلم مورتال کمبت در تایلند و کالیفرنیا و دومین فیلم در تایلند، اردن و انگلیس فیلمبرداری شد. هنوز زمان دقیق ساخت، انتشار و نمایش فیلم مورتال کمبت ریبوت مشخص نیست.

منبع:
    omegaunderground

2. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید I.MJP از ایشان تشکر کرده اند:

Dark Noob (03-29-2018),haghy (03-26-2018),Holy Ninja (07-11-2018),liu-kang (04-13-2018),scorsub (03-27-2018),thomas (04-06-2018),You s (07-10-2018)

I.MJP آواتار ها Member
    علاقه مند به
    sonya
    حالت من
    Khejalati
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    یک خبر رسمی و یک شایعه

خبر: جیمز وان تهیه کننده ریبوت فیلم مورتال کامبت اعلام کرده که فیلمبرداری این فیلم در شهر شیکاگو انجام خواهد شد. قسمت هایی هم در نیوزیلند و استرالیا فیلمبرداری خواهد شد؛ گفته میشه این فیلم سال آینده ساخت یا پخش خواهد شد.

شایعه: واقعا امیدوارم این شایعه دروغ باشه و مطلب فیک. دیشب این سایت لیستی از شخصیت های فیلم ریبوت مورتال کمبت گذاشته؛ از نظر خود من چیزی شبیه فاجعه. توی این لیست خبری از اسکورپین، ساب زیرو و جانی کیج نیست، سونیا بلید نویسندس؟ لیوکنگ نینجا و سن ریدن ( البته زده جین ریدن) 14...اینم لینکش:
    [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

!No Pain No Gain

4. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید I.MJP از ایشان تشکر کرده اند:

Dark Noob (07-12-2018),Holy Ninja (07-11-2018),TB.C.Cage (07-13-2018),You s (07-10-2018)

I.MJP آواتار ها Member
    علاقه مند به
    sonya
    حالت من
    Khejalati
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ویرایش: خب خداروشکر آقای گرگ روسو یکی از نویسنده های فیلم تو توییتر خودشون اعلام کردن این لیست مال فیلم قبلی بوده که ساختش کنسل شده و لیست شخصیت های فیلم جدید خیلی بزرگتره

پ.ن: ولی واقعا واسه همون فیلمی که ساخته نشده هم چه لیست و کارهای مزخرفی میخواستن انجام بدن!

!No Pain No Gain

6. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید I.MJP از ایشان تشکر کرده اند:

Dark Noob (07-12-2018),You s (07-12-2018)

Dark Noob آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    erronblack
    تشکر شده 2,419 بار در 827 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    13
    حالت من
    Ashegh
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نمیدونم چرا حس میکنم قرار بوده ی دنیای سینمایی بسازن
    مثل مارول
    البته هرچیزی تلاش کرده دنیای سینمایی رو شروع کنه شکست خورده و ادامه نداده:
    آرتور
    وارکرافت
    اینا نمونه هایی هستن که خواستن یه دنیای سینمایی درست کنن ولی همون فیلم اولی گند زدن رفت
    به نظرم رایدن نوجوان هم برای همین بوده
    این تازه ی جور مقدمه بوده
    حالا که خدا رو شکر کنسل شد و دیگه تا قیامت یا حتی بعدتر خبری ازش نیست
    فقط امیدوارم فیلم جدید برای خودش ساخته شه نه برای اینکه اغاز یه چندگانه یا یه دنیای سینمایی باشه
    با توجه به سیاست های وارنر بعید نیست که باز اسیر طمع بشه
    فقط میشه امیدوار بود که گند نزنن

و در آخر تشکری کنم از دوست گلمون که همچنان اخبار رو پوشش میدن
    ......

8. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید Dark Noob از ایشان تشکر کرده اند:

I.MJP (07-13-2018),You s (07-13-2018)

Noob__Smoke آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    rain
    تشکر شده 2,624 بار در 1,157 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    20
    حالت من
    Movafagh
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    اما بطور کلی بد نمیشه اگه این کاری که دارک نوب فرمود رو بکنن.

میتونن یه چندتا فیلم محور راجع به اتفاقاتی که تو بازی ها افتاد (mk1 2 3 4 mythologies...)افتاد بسازن اما نه چرت و پرت های خودشون،دقیقا مثل اتفاقات بازی ها.
    مثلا فیلم lin kuei یا scorpion و فیلم هایی از این قبیل که مثل داکتر استرنج و بلک پنتر و ... واسه اونجرز بشه. میتونن بعد این فیلم ها یک فیلم پایان دهنده ( مثل اینفینیتی وار) بسازن که تورنومنت آخره و جنگ نهایی با شاوکان(شاوکان=ثانوس) صحنه های تراژیک و کاراکتر های زیاد خیلی میتونه کمک کنه بهش

خلاصه که آره و این نظر منه

DEAD MAN WALKING...
    GRANDPA IS BACK!

10. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید Noob__Smoke از ایشان تشکر کرده اند:

Dark Noob (07-14-2018),haghy (07-16-2018),TB.C.Cage (08-31-2018)

Noob__Smoke آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    rain
    تشکر شده 2,624 بار در 1,157 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    20
    حالت من
    Movafagh
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    دوستان ، رفتم تحقیق کردم راجع به فیلم کنسل شده... و کاملا قانع شدم که چرا کنسلش کردن!
    شخصیت اصلی قرار بوده یه مرد بوکسوری باشه به اسم کول ترنر زنش مرده و دخترش از همه چی تو زندگیش بیشتر براش اهمیت داشته و شدیدا با اراده و ازینجورچیزاست...
    شخصیت ها که همونایی که باید باشن هستن: کینو سونیا شنگ سونگ ریدن لوکنگ... حتی از کاراکتر های خیلی عمیق هم قرار بوده باشن مثل دراهمین نیتارا و ریکو ولی با این وجود خبری از اسکورپیون و ساب زیرو نیستشجانی کیجم نیست این ریدن 14 ساله هم که اسمش اصلا قرار بوده جین باشه

کل ترنر یه شخصیت کلیدیه که در کنار سونیا و جکس مبارزه میکنه. طرفدارای بازیای فایتینگ کاملا ازین قضیه گیج شده بودن و پرودوسر فیلم گفت که اصلا طرفدارا نباید فکر کنن که اینا همه کاراکتران. گرگ روسو هم بعدش گفته که این لیست نهایی کاراکترا نیست و فیلم بر اساس یه اسکریپت قدیمی تره و اسکورپیون و ساب زیرو هم هستن. ایشون اضافه کردن که: "تو پروژه مون تا همین الانش یه عالمه عشق و محبت هست" و حتی اضافه کرده بود که " به عنوان شخصی که کل روز پشت ماشین آرکید جکم رانی میکرده(آره جون عمه ش) پروژه بدست دست های لایقی افتاده!خوشبختانه زو پروژه رو میسازیم."

خدا را هزاران مرتبه شکر که اصلا پروژه ی قصه ی ما ساخته نشد

ش

DEAD MAN WALKING...
    GRANDPA IS BACK!

12. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید Noob__Smoke از ایشان تشکر کرده اند:

raiden ermac kenshi (08-31-2018),TB.C.Cage (08-31-2018)

Smasher آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    scorpion
    تشکر شده 660 بار در 282 ارسال
    حالت من
    Relax
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    اینا فعلا که تو داستان همون خود بازیام گند زدن چطور میخوان دنیای سینمایی شروع کنن حالا خخخ !!

چطور فیلمی بوده که قرار بود ریدن توش 14 ساله باشه ولی جانی کیج و کینو و سونیا ازش بزرگتر باشن !! بعد خود کامبت نقش اول نداشت میخواستن یه بوکسورو نقش اولش کنن !!

به نظرم شاید هیچوقت نشه از روی کامبت فیلم خوب ساخت چون حتی تبدیل بازی اکشن به فیلمم شدیدا سخته چه برسه بازی تمام مبارزه ای !! اینا که فعلا توی فیلم کردن رزیدنت اویل که بیشتر داستان محور بودم گند زدن حالا چطور میخوان کامبتو فیلم کنن خدا رحم کنه ..

14. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Smasher از ایشان تشکر کرده است:

TB.C.Cage (08-31-2018)