نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: زیرنویس فارسی کامل بازی Mortal Kombat Mythologies

1. زیرنویس فارسی کامل بازی Mortal Kombat Mythologies

mythology آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    shinnok
    تشکر شده 153 بار در 59 ارسال
    حالت من
    Asabani
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    سلام به همه
    من یه درخواست خیلی فوری داشتم که خواهشا فیلم بازی Mortal Kombat Mythologies را ترجمه کنید و یه زیرنویس براش بسازید ، اگر زیرنویس هم نميسازيد حداقل pdf ش رو بسازید در هر حال ترجمش کنید به صورت کامل ، از اونجا که ترجمه کار سختیه ولي MK Mythologies کلا ۱۵ دقیقه فیلم داره که من لينکشو اینجا قرار میدم تا دوستان مترجم سریعا کار ترجمه رو آغاز کنند

این بازی نقش بسیار مهمی در داستان مورتال کامبت داره و قبل از مورتال کامبت ۱ اتفاق ميفته و داستان شکل گیری عشق بین بيهان و سارينا و سرنگوني شيناک و ... است

پس خواهشا زودتر ترجمه کنید که کلا 15 دقیقه بیشتر نیست

این لینک يوتيوب ویدئو : [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

برای دانلود ویدئو هم به آدرس new.cloudfile.co بروید و لینک يوتيوب رو کپی پیست کنید در جایگاه و ویدئو رو با کیفیت های مختلف دانلود کنید

پس خواهشا سریعتر ترجمه کنید ، با تشکر

2. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید mythology از ایشان تشکر کرده است:

Smasher (04-10-2018)

mythology آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    shinnok
    تشکر شده 153 بار در 59 ارسال
    حالت من
    Asabani
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    خواهشا مدیران توجه کنند

Smasher آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    scorpion
    تشکر شده 660 بار در 282 ارسال
    حالت من
    Relax
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط mythology [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    سلام به همه
    من یه درخواست خیلی فوری داشتم که خواهشا فیلم بازی Mortal Kombat Mythologies را ترجمه کنید و یه زیرنویس براش بسازید ، اگر زیرنویس هم نميسازيد حداقل pdf ش رو بسازید در هر حال ترجمش کنید به صورت کامل ، از اونجا که ترجمه کار سختیه ولي MK Mythologies کلا ۱۵ دقیقه فیلم داره که من لينکشو اینجا قرار میدم تا دوستان مترجم سریعا کار ترجمه رو آغاز کنند

این بازی نقش بسیار مهمی در داستان مورتال کامبت داره و قبل از مورتال کامبت ۱ اتفاق ميفته و داستان شکل گیری عشق بین بيهان و سارينا و سرنگوني شيناک و ... است

پس خواهشا زودتر ترجمه کنید که کلا 15 دقیقه بیشتر نیست

این لینک يوتيوب ویدئو : [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

برای دانلود ویدئو هم به آدرس new.cloudfile.co بروید و لینک يوتيوب رو کپی پیست کنید در جایگاه و ویدئو رو با کیفیت های مختلف دانلود کنید

پس خواهشا سریعتر ترجمه کنید ، با تشکر
    سلام

بنده خودم اگه بعدا توی مرخصی وقت کنم ( متاسفانه فعلا سرباز وطنم ! ) ترجمش میکنم

در ضمن از طریق یوتیوب یا ویدئو نمیشه ترجمه کرد ... شما باید زیرنویس انگلیسی فیلمو اینجا بفرستین یا فیلمی که بشه زیرنویسشو استراخ کرد تا بتونیم ترجمه کنیم