صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 23 از 23

موضوع: Fan-casting

1. Fan-casting

haghy آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    raven
    تشکر شده 585 بار در 267 ارسال
    حالت من
    Akhmoo
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    درود دوستان.
    میدونم سایت آخرای عمرشه ولی به هرحال من این تاپیک رو میذارم.تو این تاپیک شما میتونید واسه فیلم،انیمیشن،بازی یا انیمه مورد علاقتون،بازیگرایی که فکر میکنید واسه این فیلم مناسبن رو انتخاب کنید و اینجا بذارید.اگه درتوانتون هست عکس هم بذارید.در ضمن نظرتون رو درباره انتخاب های دیگران هم بگید.

با قدرت زیاد ، مسئولیت زیاد هم به همراهش میاد

2. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید haghy از ایشان تشکر کرده اند:

10000 500 (06-20-2018),scorsub (05-22-2018),TB.C.Cage (05-22-2018),You s (07-02-2018)

Member
    علاقه مند به
    sonya
    تشکر شده 278 بار در 80 ارسال
    حالت من
    Khejalati
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط haghy [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    خب برادر imjp بعد از این همه مدت تصمیم گرفتم جوابتو بدم.
    اول کیانو ریوز : واجب نیست حتما بازیگره ژاپنی باشه.چون بازیگر ژاپنی وجود نداره که بدرد اسکورپیون بخوره.
    ایان آنتونی(بازیگر اسکورپ تو legacy)ژاپنی نبود ولی ظاهر قابل قبولی برای اسکورپیون داشت.و گذشته از اینا،کیانو ریوز تنها کسیه که بیشترین شباهت به هانزو هاساشی رو داره.تازه اگه فیلم ۴۷ رونین رو دیده باشید،کیانو ریوز توش نقش یه ژاپنی رو بازی میکرد.

۲-کریس پرت : درسته انتخاب خوبی نیست ولی یادمه خودتون هم همینو واسه جانی کیج انتخاب کردین.

۳-رایان رینولدز : درسته از لحاظ قیافه مناسب نیست ولی در هر صورت قرار نیست صورتش دیده شه.

۴-گل گدوت : شاید درست بگید(هم شما و هم توماس)من اشتباه کردم

میشه لطف کنین اونایی که افتضاح بودن رو بگید؟
    کیانو ریوز اگه بهش پیشنهاد بشه و قبول کنه خداس، یکی از بهترین های هالیوود نقش یکی از بهترین های کمبت رو برداره عالیه... قبول دارم خیلی قیافش به هانزو هاساشی کمبت ایکس میخوره البته سنش هم یکم زیاده و شاید قبول نکنه....

کریس پرت رو زیاد دیدم بگن... البته چون فیلم کمیکی بازی کرده موافق نیستم

رایان رینولدز کلا شخصیتش شوخه ( و به گزینه جانی کیج هم خیلی بهش اشاره میشه) و کلا جوریه که به درد ارمک نمیخوره، ینی نقش آفرینی ددپول تو فیلم اوریجین ولورین ( که اون نقش بی شباهت به ارمک نیست) رو ببینید که فاجعه بود حرفمو قبول میکنید

گل گدوت رو هیچ جوره واسه کیتانا نمیخوره...

کیسی افلک یا اسکار ایزاک، واسه شخصیتی مثل نوب و شیناک زیاد گولاخ نیستن... مثلا کیسی افلک تو فیلم خارج از کوره نقش یه مشت زن ساده رو نمیتونس اجرا کنه حالا بیاد نوب شه...کیسی شخصیتهای فیلماش معمولا ادمای خجالتی و گوشه گیره و نمیتونه از پسش بر بیاد به نظرم، اسکار بازیگر خوبیه ولی هیبت شیناک رو نمیتونه برسونه

امیدوارم ناراحت نشید از نظرم

!No Pain No Gain

4. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید I.MJP از ایشان تشکر کرده است:

haghy (09-11-2018)

haghy آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    raven
    تشکر شده 585 بار در 267 ارسال
    حالت من
    Akhmoo
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط I.MJP [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    کیانو ریوز اگه بهش پیشنهاد بشه و قبول کنه خداس، یکی از بهترین های هالیوود نقش یکی از بهترین های کمبت رو برداره عالیه... قبول دارم خیلی قیافش به هانزو هاساشی کمبت ایکس میخوره البته سنش هم یکم زیاده و شاید قبول نکنه....

کریس پرت رو زیاد دیدم بگن... البته چون فیلم کمیکی بازی کرده موافق نیستم

رایان رینولدز کلا شخصیتش شوخه ( و به گزینه جانی کیج هم خیلی بهش اشاره میشه) و کلا جوریه که به درد ارمک نمیخوره، ینی نقش آفرینی ددپول تو فیلم اوریجین ولورین ( که اون نقش بی شباهت به ارمک نیست) رو ببینید که فاجعه بود حرفمو قبول میکنید

گل گدوت رو هیچ جوره واسه کیتانا نمیخوره...

کیسی افلک یا اسکار ایزاک، واسه شخصیتی مثل نوب و شیناک زیاد گولاخ نیستن... مثلا کیسی افلک تو فیلم خارج از کوره نقش یه مشت زن ساده رو نمیتونس اجرا کنه حالا بیاد نوب شه...کیسی شخصیتهای فیلماش معمولا ادمای خجالتی و گوشه گیره و نمیتونه از پسش بر بیاد به نظرم، اسکار بازیگر خوبیه ولی هیبت شیناک رو نمیتونه برسونه

امیدوارم ناراحت نشید از نظرم
    نه بابا ناراحت چیه؟من خوشحالم که نظر دادید.من به نظر بقیه هم احترام میذارم.هرکس عقیده خودش رو داره.
    کیسی افلک رو یهویی انتخاب کردم چون حواسم نبود نوب باید اولش به شکل بیهان دیده شه.اسکار ایزاک هم بخاطر شباهت ظاهری شیناک و آپوکالیپس انتخاب کردم.
    مرسی بابت نظر

با قدرت زیاد ، مسئولیت زیاد هم به همراهش میاد

6. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید haghy از ایشان تشکر کرده است:

I.MJP (09-11-2018)

Member
    علاقه مند به
    sonya
    تشکر شده 278 بار در 80 ارسال
    حالت من
    Khejalati
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط haghy [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    نه بابا ناراحت چیه؟من خوشحالم که نظر دادید.من به نظر بقیه هم احترام میذارم.هرکس عقیده خودش رو داره.
    کیسی افلک رو یهویی انتخاب کردم چون حواسم نبود نوب باید اولش به شکل بیهان دیده شه.اسکار ایزاک هم بخاطر شباهت ظاهری شیناک و آپوکالیپس انتخاب کردم.
    مرسی بابت نظر
    تشکر از شما❤ البته نکته ای که نباید فراموش کنیم استفاده از فناوری CGI هستش که احتمال استفادش روی شخصیت هایی مثل شیناک، شائوکان، گورو و ربات ها خیلی زیاده و بعضی مواقع نیازی به بازیگر هم نیست.

پ.ن: قبول دارید استپن وولف لیگ عدالت به شیناک شباهت داشت؟

8. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید I.MJP از ایشان تشکر کرده اند:

haghy (09-11-2018),You s (09-11-2018)

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123