نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: مورتال کامبت ۴ ، بیست ساله شد

1. مورتال کامبت ۴ ، بیست ساله شد

Holy Ninja آواتار ها Holy Ninja
    علاقه مند به
    tremor
    تشکر شده 9,853 بار در 2,493 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    5
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    32 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

❤ مورتال کامبت ۴ ، ۲۰ ساله شد ❤

چهارمین نسخه از سری بازی های مورتال کامبت خاطرات زیادی رو واسه هممون رقم زده. اولین بازی ۳ بعدی مورتال کامبت و با گرافیک بالاتر نسبت به ۳ نسخه قبلی خودش تونست نظر منتقدان خودش رو به این بازی جلب کنه . این بازی بخش های متعدد جدیدی داشت ، از حضور کرکترهای جدید که هنوزم که هنوزه بعضیا با اینکه دیگه در نسخه های جدید حضور ندارن اما باهاشون خاطره های زیادی دارن.

این اولین بازی ای بود که به جای شائوکان ، فرد دیگری باس اصلی بازی بود . این بازی در نوع خود به قدری موفق عمل کرد که سازندگان آن تصمیم گرفتن تا چند نسخه بعدی بازی رو هم به صورت ۳ بعدی عرضه کنند.

پیش از این سری ، تیکن و ورچوئا فایتر با ارائه یک تجربه مبارزه ای سه بعدی، حسابی دل منتقدان و کاربران را به دست آورده بودند و ورود به این عرضه برای مورتال کامبت یک آزمون بسیار مهم به شمار می رفت.

کم شدن فیتالتی ها و تنوع پایین سبک های مبارزات بازی باعث شدند تا مورتال کمبت 4 با وجود ویژگی های خوب خود، از یک بازی خوب فراتر نرود.

متاسفانه با وجود موفقیت خوب مورتال کامبت ۴ ، از شخصیت های جدید این بازی تنها (تانیا ، شیناک و کوان چی) موفق شدن در نسخه های بعدی حضور پیدا کنند و از سایر بازیکنان جدید دیگر استفاده ای نشد 😔 (جز آرماگدون) .

♨️ نظرات و خاطرات خود را در مورد این بازی اعلام کنید.

I am Holy Ninja , Grandmaster of the Lin Kuei

آدرس کانال تلگرام سایت : Telegram.me/MKCenter_Official[/CENTER]

فصل دوم داستان

برای مشارکت در ساخت فصل دوم داستانی به ما بپیوندید

ارتباط با نینجای مقدس در تلگرام : HolyNinja@

2. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید Holy Ninja از ایشان تشکر کرده اند:

DFSHINNOK7 (06-29-2018),haghy (06-27-2018),MKXsubzero (06-27-2018),You s (06-25-2018)

You s آواتار ها You see
    علاقه مند به
    sonya
    تشکر شده 109 بار در 62 ارسال
    حالت من
    Badjens
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    پیش قدمشو خودم میزنم
    من اولین بار توسط نسخه شائولین مانکس با مورتال آشنا شدم حالا این جدا
    حالا بزرگتر شدم نسخه های جدید بازی میکردم تا تصمیم گرفتم برم نسخه های کلاسیک هم بازی کنم ببینم اینا چی میگن اول از نسخه چهار شروع کردم بعدش اونو بازی کردم اون موقع شخصیت مورد علاقم سونیا بود بعدش ساب زیرو ولی اولین بار لیو کنگ رو انتخاب کردم از اندینگ کوان چی بیشتر از همه خوشم میومد از جکس و رپتایل هم متنفر بودم البته جکس الان بیشتر شده ولی اون موقع رپتایل چون بچه بودم ازش بدم میومد
    این نسخه کیفیت انیمیشنی و خلاصه کیفیتی که به گیم می خورد رو داشت نسخه های قبلش احساس می کردم آدم واقعی داخل مانیتور داره می*جنگن خخخ
    شخصیت هاش هم از نظر جدید بودن بهتریناش پیشم کوان چی (یعنی این شخصیت عشقه
    )شیناک فوجین و تانیا جرک که کپی کامل کینو بود ریکو بنظرم بد نبود اما الان داخل لیست افراد فراموش شده قرار داره کای هم یه کپی داغون از لیو کنگ بود بنظرم پتانسیل خوبی داشت ها ولی خوب روش کار نشد و به لیست افراد فراموش شده اضافه شد
    اون قسمتاش باحال بود که بعد از باخت میوفتادی داخل چاله
    این نسخه اولین نسخه سه بعدی بازی بود و خیلی از این نسخه رو دوست داشتن نسخه خوبی بود من امتیاز 8 از 10 رو بهش میدم چون فیتالیتی کمی داشت و چند شخصیت محبوب رو نداشت
    موفق باشید

ویرایش توسط You s : 06-25-2018 در ساعت 11:22 PM

4. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید You s از ایشان تشکر کرده است:

scorpionxl (06-26-2018)

DARK GAIA آواتار ها کاربر فعال
    علاقه مند به
    tremor
    تشکر شده 1,072 بار در 363 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    2
    حالت من
    Ghamgin
    تگ شده
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    میتونم بگم موسیقی متن این بازی باعث شده مورد علاقه ترین بازی کل سری برای من بشه.
    fr-041_debris - Farbausch

6. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید DARK GAIA از ایشان تشکر کرده است:

*SHAO KAHN* (07-10-2018)

scorpionxl آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    deathstroke
    تشکر شده 199 بار در 150 ارسال
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ای بابا منم سوم شدم
    حالا اشکالی نداره نظرمو میگم داداشی بخواطر اینکه بعد مدت ها فعالیت کردی
    حالا گذشته از اسپم دادن
    بازی خیلی جالبیه برای اولین بار بود از شر یه باس که دو یا سه برایر خودته راحت شده بودی و میتونستی مثل هرچی دوست داشته باشی بزنیش ولی شخصیت های جدیدش زیاد از نظر من دلچسب نبودن البطه بعضیا مثلا تانیا اثلا جذابیت زیادی نداشت یا جرک ریکو بود چی بود اسمشو یادم رفته خیلی وقته بازی نکردم چهارو در سطح متوسط بود ولی از نظرم شیناک و کوان چی یکی از بهترین اتفاقای کمبت بودن«از کوانچی درسته بدم میاد ولی به اینام دقت کنید
    کوانچی:ریدن کی تو مبارزه با اوناگا کمکت کرد من کردم نوب سایبات کی توی خرو زنده کرد من کردم اسکورپیون کی قبیله تورو نابود کرد من کرده
    اسکور:

کوانچی:او راستی این جزو کارای بدم بود

واقعا کواچی خیلی بدرد میخوره تازه کتک خورشم ملسه
    و اولین بار بود سه بعدی بود بازی همون جوری که همه گفتن اما شخصیت هاش تقریبا کم بود یه دوازده تا شخصیت گذاشته بودن چی بود مگه خیلی از شخصیت های قدیمی و باحالم نبودن ولی این که میتونستی دو نفرو توی یه بخشی از بازی انتخاب کنی عالی بود برای مثال سابزیرو میمرد اسکورپیون جاش میومد
    به هر حال بازی خیلی جالبیه مخصوصا اون بخشی که یه شخصیت رو انتخاب می کنی میاد یه جورایی تو یه چیزی مثل جام هزفی که هر کی میمیره حذف میشه بای امید وارم مفید بوده باشه تورو خدا یه لایکی چیزی بکنید

راستی توی شخصیت های خوب فوجینو یادم رفت بگم

You can judge For your self We are not just to the ravenous beast
    به تاپیک من سر بزنید لطفا داستانی متفاوت
    http://forum.mkcenter.ir/showthread.php?t=8048

haghy آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    raven
    تشکر شده 544 بار در 252 ارسال
    حالت من
    Akhmoo
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    این بازی بهترین بازی عمرمه حتی هنوزم رو کامپیوترم دارمش.این اولین کمبتی بود که بازی کردم.۴۹درصد خاطرات بچگیم تو این خلاصه میشه(۵۱ درصد دیگش تو مردعنکبوتی ۱).اون موقع من سه سالم بود و پسرعمم این بازیو آورده بود و روی کامپیوتر قدیمیم نصب کرد( دراصل کامپیوتر بابام بود ولی من مالک شدم)تموم شب و روز اونو بازی میکردم.بعدش واسه خودم داستان سازی میکردم و نقاشیش میکردم.اون زمان هیچکس نمیدونست می دارم چی نقاشی میکنم.این بازی جذابیتش حتی از mk11 هم بیشتره.

با قدرت زیاد ، مسئولیت زیاد هم به همراهش میاد

9. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید haghy از ایشان تشکر کرده اند:

*SHAO KAHN* (07-10-2018),Holy Ninja (06-30-2018),Smasher (06-27-2018)

mahyar_ach آواتار ها Devil Within
    علاقه مند به
    sub-zero
    تشکر شده 1,208 بار در 514 ارسال
    حالت من
    Bitafavot
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    بعد از mkke این بهترین بازی ساخت ندرریلمه
    اولین کامبت سه بعدی بود هنوزم پاش بیوفته بازی میکنم
    [FONT=Book Antiqua]
    Telegram ID / Instagram : @mahyardw
    [/FONT]

11. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mahyar_ach از ایشان تشکر کرده اند:

Holy Ninja (06-30-2018),Smasher (06-27-2018)

Smasher آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    scorpion
    تشکر شده 655 بار در 279 ارسال
    حالت من
    Relax
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    یادش بخیر اینم یکی دیگه از بهترین کامبت ها که به جرعتم میگم گورو داخلش دومین یا اولین قوی ترین باس تاریخ کامبت شده بود ( رتبه اول اوناگا هست )

واقعا جالب بود 3 بعدی شدن کامبت و شخصیت ریکو که متسفانه حذف شدم ابهت خاصی داشت, چیت کد هاشم که چقدر میزدم یادشون بخیر ... مخصوصا چیت کد یه دکمه فتالیتی یا بازی کردن با گورو و میت

ralas+++ آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    mileena
    تشکر شده 1,047 بار در 383 ارسال
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    یادش به خیر ما بعد اینگه مامانم سگا داداشم رو انداخت دور دیگه دانبام خراب شده بود که نمیتونستم umk3 و bare knuckle 3 بازی کنیم (البته کوچیک بودم 5 با 6 شاید هم اولین اشناییم با کامبت تو 4 یا 5 سالگیم بود)
    بعد دوست داداشم mk4 رو واس کامپیوتر داد که تو کامپیوتر قدیم داداشم بازی کردیم اونم فقط 1 یا 2 باز اونم فقط داداشم منم نظارگر
    بعد دیگه خبری برام از کمبت نبود تا اینکه بعد کم کم زیاد شدن اینترنت داداشم mk mugen زد که کلیییییییییییی باهاش حال کردم که اونم فقط فتالیتی از پل انداختن که آپارکات بود بلد بودم
    بعد mkke اومد که اول فقط یه فیلم از فتالیتی هاش رو داداشم گرفت که فکر کنم 10 به بالا نگاهش کردم و از فتالیتی کونگلائو خیلی می ترسیدم (2 تیگه میکرد)
    بهد دیگه اینترنت ایران توسعه یافت داداشم mkke رو دانلود کرد که یک هفته تو مغازه صاحب کارش با دوست های هم کلاسی من که پسرای صاحب کار بودن و (فکر کنم پسر داییم هم بود) بازی میکرد و به کامپیوترش نصب نکرد تا یک هفته بعد نصب کرد و من با خوشحالی بسیــــــــــــار با سایبر سابزیرو برای اولین بار با سرعت عالی 20-15 fps بازی کردم و عالی بود ولی داداشم گفت که فقط دکمه های r1 و l1 رو میزنی استخونای حریفو میشکنه که چون مال سایبر ساب تو هوا بود نتونستم و ادامه داستان ... تا الان که شدم مدر نسبتا حرفه ای
    و بعد از دیدن عکسی از mk armageddon کوشیدم برای کامپیوتر پیدا کنم که خیلی وقت بعد سایت امکا سنتر بود که باعث شد من با نسخه های قدیمی آشنا بشم که واقعا از سایت متشکرم و البته mk4 و mk armageddon از بهترین نسخه هایی بود که تجربه کردم
    اگه ممکنه مدیرا ویا یکی از دوست ها نسخه کامل mk4 برای pc رو آپ کنن چون لینک های سایت خراب شده و تو اینرنت فقط ما ps1 هست که با شبیه ساز میاد و من نسخه pc میخوام مرسی از از دوستان

14. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید ralas+++ از ایشان تشکر کرده است:

Holy Ninja (06-30-2018)