نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: شمارش مع*** برای خاموشی سایت | برای نجات چه کنیم

1. Lightbulb شمارش مع*** برای خاموشی سایت | برای نجات چه کنیم

DeAtHjOkEr آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    shao-kahn
    تشکر شده 64 بار در 41 ارسال
    حالت من
    Konjkav
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    همه میبینیم که در این شرایط خیلی از انجمنای بزرگ الان خالی از سکنه شدن، اما چرا بعضی انجمنا مثل انجمن کذایی مجاور همچنان دارن به تازیدن شون ادامه میدن؟

1. غیر انحصاری بودن مطالب
    اینجا کلا راجع به یک بازی MK بحث میشه و البته درستش هم همینه ولی خب قطعا طرفداران RE وقتی دنبال یک انجمن کامبت میگردن انجمنی رو انتخاب میکنن که حداقل بخش بازی اونارو داشته باشه

2.سیستم رنک دهی بورغابانی1
    این سیستم رنک دهی رو در انجمن رزیدنت ایول شاهد بودیم، به سختی رنک میدادن ولی من خودم در فرومی (به بازی ترسناک مربوط بود) بدون گذاشتن حتی 1 پست به سمت منتقد رسیدم
    این کار اشتباهه ولی دیگه نباید در این حد سخت رنک داد

3. مدیران لایق ولی کم پیدا
    به جرئت میگم فروم های دیگه بعضی مدیرانشون واقعا خیلی رکیک ان، همه چیشون، حیفه مدیرانی مانند دی اف و هولی داشته باشیم ولی آنلاین نشن

4.جانشینان خوب، قربانی دید پادشاه
    الان به راحتی میشه فهمید که کلی کاربر هستن که میشه رنک های خوبی بهشون داد، خانوم کیج تحریریه، کاربر haghy تحریریه... اشتباه ما اینه که دوست نداریم رنک های جدید ببینیم

5.کپی خوبه، اونقدرام بد نیست
    فروم مقابل رو دیدید، معدن کپی، کپی اونقدرام بد نیست

این هارو داشته باشید تا بعد
    Dιҽ Sƚαɾƙҽɳ ʂιɳԃ ʂƚα̈ɾƙҽɾ, ɯҽɳɳ ʂιҽ αʅʅҽιɳ ʂιɳԃ
    sir ADOLF HITLER-

2. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید DeAtHjOkEr از ایشان تشکر کرده اند:

Dark Noob (08-08-2018),haghy (08-08-2018),Noob__Smoke (08-08-2018),White Night (12-14-2018),You s (08-08-2018)

Holy Ninja آواتار ها Holy Ninja
    علاقه مند به
    tremor
    تشکر شده 10,106 بار در 2,541 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    5
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    33 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    اینکه سایت فعالیتی نداره دلیلش کاملا مشخصه چون فعلا کار خاصی دیگه نداریم.

تمامی بازی های کامبت و اینجاستیس رو در همه زمینه ها اعم از آخرین اخبار و اطلاعات ، دانلود بازی ها ، فیلم و سریال ، کارتون ، موزیک ، ویدئوی تمامی بخش ها اعم از استوری مود ، فینیشر ها ، اندینگ ها و ... رو بهش کاملا پرداختیم و از این جهت برترین سایت در زمینه مورتال کامبت و اینجاستیس هستیم .

ما با سایت های دیگه کاری نداریم. شاید بخوان تمام مطالب شونو کپی کنن ، اون کاربره که باید به عقلش رجوع کنه که سایتی که مطالبش کپی شدست میشه توش فعالیت کرد یا نه .

ما هم تمامی کارهای مرتبط با سایت رو انجام دادیم و فعلا برنامه ای واسه سایت نداریم.

حتی ما تمامی شایعات مربوط به بازی MK11 رو هم با اینکه شایعه بودن پوشش دادیم تا هیچ مطلبی از قلم نیفته.
    با اومدن نسخه جدیدی از کامبت یا اینجاستیس به سرعت اون رو پوشش خواهیم داد تا هیچ مطلبی برای ارائه به کاربران جا نمونه.

مطمئن باش با اومدن نسخه جدید از اینجاستیس یا خصوصا کامبت ، فعالیت ما (مدیران) و سایر کاربران مجددا از سر گرفته خواهد شد.

در مورد رنک دهی هم پس از اومدن کامبت جدید اگر کاربری رو ببینیم که استحقاق و توانایی مدیریت رو داره ، رنک مدیریتی مرتبط با هر بخش بهش داده خواهد شد.

! You Provoke My Rage

آدرس کانال تلگرام سایت : Telegram.me/MKCenter_Official

ارتباط با من در تلگرام

ارتباط با نینجای مقدس در تلگرام : HolyNinja@

4. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید Holy Ninja از ایشان تشکر کرده اند:

Dark Noob (08-08-2018),haghy (08-09-2018),mahyar_ach (08-14-2018),MKXsubzero (08-11-2018),Noob__Smoke (08-08-2018),TB.C.Cage (08-08-2018),White Night (12-14-2018),You s (08-09-2018)

Noob__Smoke آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    rain
    تشکر شده 2,657 بار در 1,173 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    20
    حالت من
    Movafagh
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    حقیقتش نقد من اینه که... هولی راست میگه. ما از هر زمینه ی ممکن هر نوع اطلاعات ، بازی فرعی ، سریال و... از این بازیا بود رو تو سایت قرار دادیم... ولی در درون همه ی ما یک حاله ی نور خیلی کوچک هست که میگه که "روزی فرا میرسه که با همه ی دوستای قدیم و جدید بر میگردیم به انجمن و کنار هم می خندیم و از بازی جدیدی مورتال کامبت میگیم و (شدیدتر میخدیم چون کمیکای نوب اسموک رو میبینیم و...) " خلاصه که آره همه اون حس بازگشت و روزی که میرسه تو دلشون هست ولی قطعا یه حاله ی دیگه دور اون هست "نه نه الان نمیرم انجمن" این یکی دلایلش رو میشه به تنبلی و بی حاشیه گی اشاره کرد. الان که وسیله ی ارتباطی خیلی راحت و سریعی به اسم تلگرام وجود داره کی میاد سایت؟یه چیز دیگه هم هست... الان هرچی بوده راجع بهش تاپیک زده شده و صحبت شده(توسط خود کاربرا) همه سیکرت های سری...کد ها... مود ها...و دلیل دیگه قطعا فعالیت نکردن اوناییه که فعالیت جذاب میکردن... مثل دارکنوب و ده جوگر و مری کیج و حزار و جنرال و...اینا خیلی مارو شاد نگه میداشتن...
    اما بستن سایت و نا امید شدن راجع به آینده خیلی ایده ی مسخره ایه... نظورم اینه که آقا مگه مسخره بازیه؟؟ من یه عالمه برنامه دارم این ام کی چیند اون کوچه کمبتی ها اونم که بابابزرگ شنگ سونگ خلاصه که نترسید دوباره کنار هم جمع خواهیم شد....

اما یه چیزی که میتونیم بصورت قطعی بگیم که اتفاق نمیوفته...رنک منه بدبخته پنج ساله داریم خدمت میکنیم... کاربر ساده موندیم هموجوری...

DEAD MAN WALKING...
    GRANDPA IS BACK!

6. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید Noob__Smoke از ایشان تشکر کرده اند:

Dark Noob (08-08-2018),haghy (08-09-2018),White Night (12-14-2018),You s (08-08-2018)

علاقه مند به
    shao-kahn
    حالت من
    Konjkav
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    اولا باید بگم چه راه خوبیه که مدیرا بیان به انجمن دوباره!

اولا : کار خاصی نداریم چیه مدیر جون؟
    یه بچه به دنیا میاد مامان باباش تو 5 سالگی ولش میکنن میگن : این یک سال کار خاصی باهاش نداریم وللش؟

درمورد کامبت و اینجاستیس حرفتون رو قبول دارم اما به چشم خیلی گیمر دیدم که اولا دنبال اخبار گیم نیستن ثانیا به جای اینکه به انجمن برن به سایتهایی چون زوم g و گیم FA میرن(اسما سانسور شده بود! )

کپی، عقل، هیچ چیز بد نیست، یعنی ... حالا این یکیو ولش ... جای بحثش اینجا نیست

برنامه ای برای سایت ندارین هم یک نوع مغلطه بزرگه، سایت همیشه جای کامل شدن داره، مثلا چرا ویرایش پست نیست، نمیشه از آپارات مستقیم ویدئو گذاشت، قالب های فروم باگ دارن، دانشنامه رو چرا کامل نمیکند و و و

پوشش خبریتون عالیه اما باید ببینید یک کاربر توی اینترنت به دنبال چیه، به شخصه خودم ساعتها دنبال بهترین بازی های سوروایول هارور لن میگشتم ولی هیچ جا پیدا نمیشه! فقط و فقط کامبت فنای هاردکور توی نت دنبال شایعاتن خب و خیلی این قشر کمن، خیلی.

یعنی چی؟ یک ایستگاه آتش نشانی رو در نظر بگیرید، با خودشون میگن برای اتفاقای کوچیک کاری نمیکنیم، اگر نصف مردم شهر سوختن میریم! اشتباه نیست؟

رنک، کمبود رنک توی این سایت بیداد میکنه، رنک منتقد ، قدیمی، و ....،

بالایی ها ادمین محترم هولی نینجا و اما رفیق خوبم نوب اسموک (دقت کنید همه چیو به ترتیب نوشتم)

امید ؟ امید! امید...
    امید آدمو نابود میکنه، وقتی بشینی و هیچ کاری نکنی، جرا باید اون روز بیاد وقتی همه منتظرن اون یکی وارد سایت شه؟ یادمه سر کلاس یکی سرصدا میکرد "ب" میگفت : الف حرف میزنه، الف میگفت : " ب " هم حرف میزنه و همه حرف میزدیم و منتظر بودیم که کلاس ساکت هم بشه! وجود تلگرام چه ربطی به فروم داره عزیزم؟ فروم یه چیزه تلگرام یه چیز... ولی منظور حرفتو قبول دارم.
    درسته که راجع به همه چی تاپیک زده شده، ما باید انجمنو گسترش بدیم، بخش های جدید اضافه کنیم، اونوقت فعالیت رو میبینیم!
    درمورد دوستان عزیزی که گفتی نبودشون بزرگترین ضربه به سایته حرفت صد در صد و در همه ابعاد کاملا غیر منطقی و در عین حال کاملا درسته، منطق چیز دیگه ای میگه ولی حرف تو درست تره، از شوخی که بگذریم، آره، نبودشون کاملا حس میشه، اما خب شاید یکی دیگه نتونه بیاد، باید منتظر افراد جدید بود.
    بسته شدن سایت، در عین مسخرگی اتفاق خواهد افتاد اگر وضع مثل این پیش بره و بد تر بشه، سایت بسته نخواهد شد اما مثل فرومی خواهد شد که هیچ کی توش نیست که پست بزاره!

در پناه او گیم بزنید و خوشحال باشید
    باعیز
    sir ADOLF HITLER-

8. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید DeAtHjOkEr از ایشان تشکر کرده است:

haghy (08-09-2018)

10000 500 آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    sub-zero
    تشکر شده 229 بار در 142 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    2
    حالت من
    Khoshhal
    تگ شده
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    آقا اولا سلام دوما من یه نکته ای رو عرض کنم اگه منظورت کمبت آی آره اون پوکیده یه مش نوب ریختن توش من یه مدت توش فعال بودم کاربراش آدما نچسبین حالمو بهم میرنن
    و سیستم رنک دهی از اینجا هم بد تره افتضاحه
    خدا حافظ استیو عزیز شاید از این دنیا رفته باشی ولی در قلب من و همه ی هوادارنت هنوز زنده ای روحت شاد استیو دیتکو عزیز

علاقه مند به
    shao-kahn
    حالت من
    Konjkav
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    درسته اون سایت واقعا رو به زواله، پست دانلود بازی اندروید میزارن توش، دوستم اکانتشو داده بود دست من تا چند کار کنم تا برگرده کلا نابود بود اما همش توش فعالیت هست چون اونارو به اسم حقوق دنبال هویج میدوونن(حداقل نه دوست منو)
    میگن حقوق میدیم و ...
    این فروم واقعا در این شرایط هیچ وقت پا به اون مسخره بازیا نداد
    اینی که میبینی چیزیه(کدومی که میبینی چه چیزیه) که همه میتونن انجام بدن تا عضو بیاد و بره و انجمن باز هم پا بگیره، بخش جدید اضاف کنین مدیرا
    sir ADOLF HITLER-

You s آواتار ها You see
    علاقه مند به
    sonya
    تشکر شده 113 بار در 63 ارسال
    حالت من
    Badjens
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    کمبت دات آی آر با اینجا متفاوته.اونا در مورد همه چیز حرف میزنن .مثل گیم ،نرم افزار،گوشی و....
    بنظرتون این نکته مثبتی هست که از همه چیز داخل سایتت باشه ؟از یه طرف آره از یه طرف نه
    مثبت:میشه گفت خاک نمیگیره سایتشون .چون اگه این موضوع تموم شد موضوع جدیدی هست که بازم بشه درموردش حرف زد .
    منفی :سایت اختصاصی درمورد کمبته .بنظرم بهتر بود اسمش رو میزاشتن سایت گیم و سیستم و نرم افزار و گوشی و فوتبال یا سرگرمی.آخه شما برید نگاه کنید حتی مطالب جی تی ای بیشتر از مورتال .اون موقع گزاشتن بهترین سایت کمبت .
    سیستم رنک دهی شون خیلی بده .آخه ناظر رو چه به یه بچه 13 ساله ؟؟
    در مورد اینجا هم شاید بزرگترین مشکل سر نزدن مدیرا باشه .مدیرای اینجا آدمای گلی هستن و مناسب ترین افراد برای مدیریت هستن ولی تا سر نزنن...
    حداقل چرا ناظر سر نمیزنه؟مخصوصا داخل زمانی که مقدار اسپم بسیار بالا می*تونه باشه .بچه های اینجا واقعا خوب خودشون رو گرفتن تا اسپم ندن .درمورد هرچی باشه داخل بحث آزاد صحبت میکنن .حداقل رنکو بدین یه نفر دیگه بعدش که اومد بهش بدینش .
    یعنی موقعی که خبری از بازی نیست نمی تونیم درمورد چیزی حرف بزنیم ؟کارهای زیادی میشه کرد .نمونش گذاشتن نظرسنجی بهترین شخصیت 2018
    داخل بخش هایی از اینجاستیس هنوز جا برا فعالیت هست مثل گذاشتن گیم پلی

12. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید You s از ایشان تشکر کرده است:

thomas (08-09-2018)

hzdmc آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    sub-zero
    تشکر شده 279 بار در 153 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    15
    حالت من
    Mashghool
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    بنظر من از اینجاستیس میشه کلی پست گذاشت خودم کلی ایده دارم اما کلا زیاد بخش اینجاستیسو دوس ندارن بخاطر همین بیخیال ایده ها شدم در ضمن بیوگرافی ها رو مثلا آپدیت کنید بیشتر بیوگرافی ها مربوط به 1تا9 هستش نه 1تا X در ضمن کلا بنظرم سیستم رنکینگ عوض شه چندان فرق خاصی نمیکنه بهرحال کسی که کاربر خوبی باشه با رنک کاربر معمولیم میتونه پستای بی نظیر بزاره کلا بنظرم خیلی از پستا رو هم آپدیت کنین خیلی از پستا مخصوصا پستای قدیمی اونایی که لینک دانلود میزارن اکثرا خرابه در ضمن یچیزایی هست که هرچقدر بزارید تموم نمیشه چندتاشو میگم
    عکس
    گیم پلی
    مد
    توییت های ادبون
    حداقل اینارو که میتونین بزارین در ضمن بنظر منم دلیل اصلیش همون تلگرامه.

Lin Kuei

لطفا به داستان من سر بزنید!!
    http://forum.mkcenter.ir/showthread....027#post107027

HamedWS آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    ermac
    تشکر شده 1,553 بار در 426 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    2
    تگ شده
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط Noob__Smoke [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

اما یه چیزی که میتونیم بصورت قطعی بگیم که اتفاق نمیوفته...رنک منه بدبخته پنج ساله داریم خدمت میکنیم... کاربر ساده موندیم هموجوری...
    مقام تو فروم کلا یه چیزش خوبه اونم اینکه نام کاربریت رنگش قشنگ میشه! چیز مهمی نیست در کل.

15. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید HamedWS از ایشان تشکر کرده است:

White Night (12-14-2018)

White Night آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    shujinko
    تشکر شده 882 بار در 306 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    65
    حالت من
    Sarbezir
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    سلام.
    اول اینکه ممنون که به فکر پیشرفت و تداوم فعالیت اینجا هستید قابل تقدیره و هر انتقاد سازنده ای آغازگر یک تحول مثبت میشه همه جا...
    همه میبینیم که در این شرایط خیلی از انجمنای بزرگ الان خالی از سکنه شدن، اما چرا بعضی انجمنا مثل انجمن کذایی مجاور همچنان دارن به تازیدن شون ادامه میدن؟
    ...
    1. غیر انحصاری بودن مطالب
    اینجا کلا راجع به یک بازی MK بحث میشه و البته درستش هم همینه ولی خب قطعا طرفداران RE وقتی دنبال یک انجمن کامبت میگردن انجمنی رو انتخاب میکنن که حداقل بخش بازی اونارو داشته باشه
    MKCenter بودن اینجا خوب مسئله رو شفاف میکنه و باید گفت در اینجا همه چیز حول مورتال کامبت ساخته میشه ... بقیه چیزها هم البته در اینجا هست ولی خوب اولویت با موضوع اصلیه. بعد هم اگر به بخش های دیگه به اندازه کامبت پرداخته بشه کم کم به 20 تا 30 تا مدیر نیاز داریم که یکم عجیبه با این اوضاع کاسته شدن کاربرای فعال مگر اینکه هی کپی کنیم
    2.سیستم رنک دهی بورغابانی1
    این سیستم رنک دهی رو در انجمن رزیدنت ایول شاهد بودیم، به سختی رنک میدادن ولی من خودم در فرومی (به بازی ترسناک مربوط بود) بدون گذاشتن حتی 1 پست به سمت منتقد رسیدم
    این کار اشتباهه ولی دیگه نباید در این حد سخت رنک داد
    کاملا صحیح ولی رنک های اینجا هم محدوده... پیشنهاد من اینه رنک کاربر فعال رو دوباره برگردونین حدأقل برخی یه کوچولو میان بالا...

3. مدیران لایق ولی کم پیدا
    به جرئت میگم فروم های دیگه بعضی مدیرانشون واقعا خیلی رکیک ان، همه چیشون، حیفه مدیرانی مانند دی اف و هولی داشته باشیم ولی آنلاین نشن
    هرچند دلیل این کم پیدایی مشغله ست و قابل درکه ولی کاملا درسته... موافقم و ما حالا که مدیرانمون درگیر چیزهای دیگری به جز انجمن هستن میتونیم از نیروهای دیگه کمک بگیریم ولی باز هم بمیگرده به همون مورد اولی که گفتم کاربر فعال بسیار کم شده نسبت به قبل و در حاضر واقعا به معنای واقعی کلمه کاربر [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] داره در صحنه فعالیت خوش می درخشه البته به تنها... کمک دست نداره.

4.جانشینان خوب، قربانی دید پادشاه
    الان به راحتی میشه فهمید که کلی کاربر هستن که میشه رنک های خوبی بهشون داد، خانوم کیج تحریریه، کاربر haghy تحریریه... اشتباه ما اینه که دوست نداریم رنک های جدید ببینیم
    این هایی که فرمودید درست ولی این کاربران در این بخش ها هم اگر قرار بگیرن و رنک بهم بهشون داده بشه مگه چه امکاناتی میتونن بگیرن؟ مدیریت بخش تحریره مثلا مگه چه مدیریتی میخواد؟ جز یه اطلاعیه که اینجا فلان قانون رعایت شه که مدیران هم میتونن بذارن اینجا در حال حاضر خبررسان و مترجم های سریع بیشتر بدردش میخوره مخصوصا که کامبت جدید تو راهه...

5.کپی خوبه، اونقدرام بد نیست
    فروم مقابل رو دیدید، معدن کپی، کپی اونقدرام بد نیست
    آقای هولی نینجا بسیار زیبا فرمودند: ما به بقیه چه کار داریم ما ماییم و اونا اونا...

Holy Ninja
    نوشته اصلی توسط Holy Ninja [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    اینکه سایت فعالیتی نداره دلیلش کاملا مشخصه چون فعلا کار خاصی دیگه نداریم.

تمامی بازی های کامبت و اینجاستیس رو در همه زمینه ها اعم از آخرین اخبار و اطلاعات ، دانلود بازی ها ، فیلم و سریال ، کارتون ، موزیک ، ویدئوی تمامی بخش ها اعم از استوری مود ، فینیشر ها ، اندینگ ها و ... رو بهش کاملا پرداختیم و از این جهت برترین سایت در زمینه مورتال کامبت و اینجاستیس هستیم .

ما با سایت های دیگه کاری نداریم. شاید بخوان تمام مطالب شونو کپی کنن ، اون کاربره که باید به عقلش رجوع کنه که سایتی که مطالبش کپی شدست میشه توش فعالیت کرد یا نه .

ما هم تمامی کارهای مرتبط با سایت رو انجام دادیم و فعلا برنامه ای واسه سایت نداریم.

حتی ما تمامی شایعات مربوط به بازی MK11 رو هم با اینکه شایعه بودن پوشش دادیم تا هیچ مطلبی از قلم نیفته.
    با اومدن نسخه جدیدی از کامبت یا اینجاستیس به سرعت اون رو پوشش خواهیم داد تا هیچ مطلبی برای ارائه به کاربران جا نمونه.

مطمئن باش با اومدن نسخه جدید از اینجاستیس یا خصوصا کامبت ، فعالیت ما (مدیران) و سایر کاربران مجددا از سر گرفته خواهد شد.

در مورد رنک دهی هم پس از اومدن کامبت جدید اگر کاربری رو ببینیم که استحقاق و توانایی مدیریت رو داره ، رنک مدیریتی مرتبط با هر بخش بهش داده خواهد شد.
    با خط به خط و کلمه به کلمه شما موافقم. و الآن هم افراد کمی شایستگی دریافت رنک رو دارن(واقعا انگشت شما) ولی مهم ترین دلیلی که در 3 یا 4 سال پیش اکثر کاربران رو از اینجا دور کرده این مسئله سخت گیری در رنک گرفتن بود که حتی افرادی داشتیم که 200 تاپیک میزدن و در این بین 40 تاش عالی عالی بود و از این 40 تا 20 تاش کمبتی بود با اینحال حتی یه پله بالا نرفتن. اون موقع ولی این موضوع خیلی ها رو آزرده کرد... چون دیگه Rejected Emperor و امثالهم واقعا گیر نمیاد اگرم بیاد بین قدیمیا هستن وگرنه کاربرهای جدید این بی ذوقی ها رو ببینن که انگیزه ای برا فعالیت ندارن...
    البت الآن که دیگه فعالیت ها کم شده رنکدهی بی معنیه ولی اون وموقع کاش یکم نرم تر می گرفتید...
    بازم از پاسخگویی شما بسیار بسیار متشکریم که هرگز اینجا رو تنها نذاشتین ولی از اون قدیمیای فعال به جز خودتون کی مونده که الگو بشه واسه تازه کارا؟

Noob__Smoke
    نوشته اصلی توسط Noob__Smoke [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    حقیقتش نقد من اینه که... هولی راست میگه. ما از هر زمینه ی ممکن هر نوع اطلاعات ، بازی فرعی ، سریال و... از این بازیا بود رو تو سایت قرار دادیم... ولی در درون همه ی ما یک حاله ی نور خیلی کوچک هست که میگه که "روزی فرا میرسه که با همه ی دوستای قدیم و جدید بر میگردیم به انجمن و کنار هم می خندیم و از بازی جدیدی مورتال کامبت میگیم و (شدیدتر میخدیم چون کمیکای نوب اسموک رو میبینیم و...) " خلاصه که آره همه اون حس بازگشت و روزی که میرسه تو دلشون هست ولی قطعا یه حاله ی دیگه دور اون هست "نه نه الان نمیرم انجمن" این یکی دلایلش رو میشه به تنبلی و بی حاشیه گی اشاره کرد. الان که وسیله ی ارتباطی خیلی راحت و سریعی به اسم تلگرام وجود داره کی میاد سایت؟یه چیز دیگه هم هست... الان هرچی بوده راجع بهش تاپیک زده شده و صحبت شده(توسط خود کاربرا) همه سیکرت های سری...کد ها... مود ها...و دلیل دیگه قطعا فعالیت نکردن اوناییه که فعالیت جذاب میکردن... مثل دارکنوب و ده جوگر و مری کیج و حزار و جنرال و...اینا خیلی مارو شاد نگه میداشتن...
    اما بستن سایت و نا امید شدن راجع به آینده خیلی ایده ی مسخره ایه... نظورم اینه که آقا مگه مسخره بازیه؟؟ من یه عالمه برنامه دارم این ام کی چیند اون کوچه کمبتی ها اونم که بابابزرگ شنگ سونگ خلاصه که نترسید دوباره کنار هم جمع خواهیم شد....

دم تو که همیشه گرم همیشه سرما رو گرم میکنینمونه نداری... ولی از قدیم گفتن رنکو که داده کی گرفته... مطالبت عالی بودن و اگه یه اعلام استارت دوباره بدی و خوب کارکنی(دربخش کمبت ، اخبار، دانلود و کلا کارهای اصلی) قطعا نظر مدیران هم بعد از رسیدن این کمبت جدیده جلب میشه

HamedWS
    نوشته اصلی توسط HamedWS [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    مقام تو فروم کلا یه چیزش خوبه اونم اینکه نام کاربریت رنگش قشنگ میشه! چیز مهمی نیست در کل.
    قربون تو داداش... موافقم!
    خود من در انواع انجمن ها انواع رنکها رو تجربه کردم همین آقا حامد هم شاهده مگه نه؟

17. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید White Night از ایشان تشکر کرده اند:

Dark Noob (12-15-2018),HamedWS (12-14-2018),I.MJP (دیروز)