نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: راهنمای قدم به قدم کانکوئست mk7 به صورت ویدوئویی

1. راهنمای قدم به قدم کانکوئست mk7 به صورت ویدوئویی

کاربر تازه
    علاقه مند به
    None
    تشکر شده 0 بار در 0 ارسال
    حالت من
    Khoshhal
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    سلام دوستان.
    من میخوام در این تایپیک راهنمای قدم به قدم کانکوئست mk7 را به صورت ویدوئویی و در ۱۸ پارت بذارم.
    منبع:سایت کمبات دات آی آر
    پارت اول:[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    پارت دوم:[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    پارت سوم:[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    پارت چهارم:[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    پارت پنجم:[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    پارت ششم:[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    پارت هفتم:[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    پارت هشتم:[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    پارت نهم:[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    پارت دهم:[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    پارت یازدهم:[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    پارت دوازدهم:[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    پارت سیزدهم:[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    پارت چهاردهم:[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    پارت پانزدهم:[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    پارت شانزدهم:[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    پارت هفدهم:[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    پارت هجدهم(اخر):[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    امیدوارم شاد و موفق باشید.
    منتظر نظراتتون هستم و اگر نکته ای هست حتما بگید.
    منبع:
    mkcenter

کاربر سایت
    علاقه مند به
    bo-rai-cho
    تشکر شده 92 بار در 46 ارسال
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    دوستان کسی یادش هست تیون قدرت توقف زمان رو از کی یا چجوری بدست اورد ؟
    جواب این سوال برام خیلی مهمه

Holy Ninja آواتار ها Holy Ninja
    علاقه مند به
    tremor
    تشکر شده 10,462 بار در 2,630 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    5
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط s3000 [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    دوستان کسی یادش هست تیون قدرت توقف زمان رو از کی یا چجوری بدست اورد ؟
    جواب این سوال برام خیلی مهمه
    بابد به مرحله Red Dragon Caverns بری . اونجا که دیگان میاد با تیون صحبت میکنه. قبل یا بعد از مبارزه با ماوادو این قدرت بهت داده میشه. اگه تو خود بازی هم (جز کانکوئست) تیون میتونست از این قدرتش استفاده کنه خوب میشد

COME THUNDER , COME LIGHTNING

آدرس کانال تلگرام سایت : Telegram.me/MKCenter_Official

ارتباط با من در تلگرام

ارتباط با نینجای مقدس در تلگرام : HolyNinja@

4. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Holy Ninja از ایشان تشکر کرده است:

s3000 (01-01-2019)

کاربر سایت
    علاقه مند به
    bo-rai-cho
    تشکر شده 92 بار در 46 ارسال
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط Holy Ninja [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    بابد به مرحله Red Dragon Caverns بری . اونجا که دیگان میاد با تیون صحبت میکنه. قبل یا بعد از مبارزه با ماوادو این قدرت بهت داده میشه. اگه تو خود بازی هم (جز کانکوئست) تیون میتونست از این قدرتش استفاده کنه خوب میشد
    پس هیچی میخواستم تیون رو به زن مرموزه توی یازده ربط بدم ( فکر کردم اون قدرت توقف زمان رو داده حافظم ضعیف شده ها ) بگم تیون تونسته ذهن خودش رو به طور کامل به کمک زنه ( که مادرش باشه ) به بدنش توی تایم حدید انتقال بده ( بر خلاف ریدن که بخاطر شکستن مدال ذهنش نصف کاره اومد ) بعد از زنه دستور بگیره تایم لاین جدید رو نابود کنه ولی چون بدنش توی تایم لاین جدید هنوز خوابه نتونسته کاری بکنه الانم چون نزدیک وقایع دیسپشن و آرماگدونیم طرف بیدار شده
    ارسال پاسخ سریع به این پیام پاسخ پاسخ با نقل قول پاسخ با نقل قول نقل قول چندگانه این پیام افزودن این مطلب به وبلاگ