نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: *وضعیت حضور همه ی کرکتر های سری مورتال کامبت در تمامی نسخه ها*

1. *وضعیت حضور همه ی کرکتر های سری مورتال کامبت در تمامی نسخه ها*

scorsub آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    sub-zero
    تشکر شده 521 بار در 249 ارسال
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    (( درود بر دوستان گرامی ))

تصمیم گرفتم جدولی آماده کنم تا وضعیت حضور همه ی کرکتر های دنیای مورتال کامبت رو به صورت گزیده و مفید در اختیارتون بذارم. امیدوارم خوشتون بیاد.

[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

نکاتی درباره ی جدول ها:

1. اندازه ی عکس ها خیلی بزرگه برای همین به صورت پیش نمایش هم نمی تونستم بذارم. همچنین به دلیل زیاد بودن کرکترها، جدول رو سه قسمت کردم.

2. همه ی کرکتر هایی که دست کم یک بار قابل بازی بودن، در جدول قرار داده شدن. تنها کرکتر های مرتبط با دنیای مورتال کامبت در جدول هستند.(حتی اگر DLC باشن)

3. همه ی نسخه های اصلی و فرعی مورتال کامبت در جدول وجود دارند و وضعیت حضور کرکتر های نام برده در جدول با رنگ های مشخص، بررسی شدند.

4. نام همه ی کرکتر ها در زیر عکس اونها نوشته شده. حتما جدول رو به اندازه ی کافی زوم کنید.

5. برخی خانه های جدول هستند که حرف/حروف کوتاه شده در آن ها نوشته شده. معنی آن ها به این ترتیب است(وجود برخی از این سرواژه ها به این معنی است که کرکتر مورد نظر تنها از نسخه ی به خصوص یا پلتفرم به خصوصی قابل بازی است):

U:Unchained(ویژه ی Mortal Kombat Deception)

TE:Tournament Edition(ویژه ی Mortal Kombat Deadly Alliance)

PSP,PSVita:دستگاه های بازی پورتابل سونی

DLC:کرکتر قابل دسترس از طریق محتوای دانلودی

Var: کوتاه شده ی Variation

6. رنگ خانه های اژدها نشان شامل: سبز:قابل بازی بودن کرکتر - سرخ:حضور نداشتن کرکتر - نارنجی:غیر قابل بازی بودن کرکتر یا به بیانی NPC : non playable character - آبی:حضور کرکتر به صورت cameo(یعنی کرکتر تنها با جلوه های ظاهری در بازی یاد شده نشان داده شود یا به وی اشاره شود. مانند یک حضور گذرا در صحنه ای خاص، پیش زمینه یا کات سین های داستانی و اندینگ) - زرد: یعنی کرکتر روی دستگاه خاص یا نسخه ی خاصی از بازی قابل دسترس هست و در نسخه ی عادی حضور ندارد.

7. باس ها و ساب باس ها در هر نسخه، در جدول نشان داده شده اند.

8. بیشترین حضور رو کرکتر ساب زیرو در بازی داشته(جدا از کوای لیانگ یا بی هان بودن ساب زیرو) سپس اسکورپیون ، لیوکنگ و ریدن بیشترین حضور رو داشتن.

9. MKX و MKXL یکی در نظر گرفته شدند.

10. ساب زیرو و سایبرساب زیرو جدا در نظر گرفته شدند(به شیوه ی MK9)

11. ترایبورگ تنها بانک اطلاعاتی مجازی سایبورگ های اصلی لین کویی رو به همراه داره و به نظر می رسه کاملا روبات باشه(بر خلاف این که دیدیم هنگام ایکس ری یا فینیشر اندام های داخلیشون نشون داده میشد) پس ترایبورگ رو یک کرکتر جداگانه به شمار می آریم. در کنارش حضور سایبورگ های لین کویی رو به عنوان حضور در ورریشن کرکتر دیگر (Triborg) تایید می کنیم.

12. در MK:D بیشترین شمار cameo appearance رو شاهد بودیم. باید خاطر نشان کنم که کانکوئست این عنوان هم در نظر گرفته شده.

13. کرکتر های unlockable با کرکتر های دیگه یک وضعیت خواهند داشت و تمایزی با دیگران ندارند.(همگی سبز هستند)

14. مبارزه های MK:SM با کرکتر های دیگه رو ساب باس و تنها شائوکان رو به عنوان باس سزاوار! معرفی کردم. همچنین کرکتر های قابل بازی در versus mode هم جز کرکتر های قابل بازی در نظر گرفته شدند و از این رو، تفاوتی با سایرین ندارند.

2. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید scorsub از ایشان تشکر کرده اند:

+ Show/Hide list of the thanked

alifat (09-24-2018),Dark Noob (09-23-2018),haghy (09-24-2018),Holy Ninja (09-24-2018),I.MJP (09-23-2018),Masamune (09-23-2018),MKXsubzero (09-25-2018),MOSiHiHi (10-15-2018),raiden ermac kenshi (09-23-2018),Smasher (09-23-2018),TB.C.Cage (09-23-2018),VAHID.K.R (09-30-2018),You s (09-23-2018)

Dark Noob آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    erronblack
    تشکر شده 2,419 بار در 827 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    13
    حالت من
    Ashegh
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    اوه مای گاد
    یکی از چیزایی که کم میشه دید اینه که استاد اسکورساب یه تایپیک بزنن
    و یکی از چیزایی که ازون کمتر میشه دید اینه که تایپیک اینقدر خوب باشه
    حقیقتا تنها جایی که یه همچین چیزی دیدم ویکی پدیا بود اونم با ظاهر نه چندان مرتب و بدون توضیحات کافی و فکر کنم نسخه های فرعی هم نبودن
    چیزی که به چشم میاد مشخص بودن وضعیت هر کاراکتره،این که قابل بازی بوده یا نه،باس بوده یا ساب باس و...
    حقیقتا عکسا خیلی قشنگن و قشنگ تر از عکسا توضیحات کاملیه که زیرشون قرار گرفته
    خیلی حال کردم خسته نباشی
    با توجه به اینکه قسمت نبوده چند تا نسخه از مورتال رو بازی کنم مطمینم یجایی به کارم میاد
    ......

4. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید Dark Noob از ایشان تشکر کرده اند:

MKXsubzero (09-25-2018),scorsub (09-23-2018),TB.C.Cage (09-23-2018)

Member
    علاقه مند به
    sonya
    تشکر شده 278 بار در 80 ارسال
    حالت من
    Khejalati
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    تشکر از سازنده تاپیک ، خیلی کامل و عالیه
    بیشترین حضور: ساب زیرو
    رتبه های بعدی: ریدن، سونیا بلید، اسکورپین و در نهایت لیوکنگ

!No Pain No Gain

6. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید I.MJP از ایشان تشکر کرده اند:

Dark Noob (09-24-2018),scorsub (09-24-2018),You s (09-24-2018)

Smasher آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    scorpion
    تشکر شده 660 بار در 282 ارسال
    حالت من
    Relax
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    حرکت جالب بود نایس

8. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Smasher از ایشان تشکر کرده است: