صفحه 3 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 70

موضوع: بحث و گفتگو در مورد کرکترهای مورتال کامبت ۱۱

1. بحث و گفتگو در مورد کرکترهای مورتال کامبت ۱۱

Holy Ninja آواتار ها Holy Ninja
    علاقه مند به
    tremor
    تشکر شده 11,071 بار در 2,790 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    5
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    42 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    هنوز هیچ خبری از کامبت ۱۱ نیومده و تنها چندین شایعه اومدن که* برخی بازیکنان در بازی هستن برخی ها نیستن ، باس بعدی بازی اوناگاست یا بازیکن دیگری.هر چه که هست میخوایم در این تاپیک نظر شما رو جویا بشیم.

به نظر شما چه کرکترهایی در مورتال کامبت ۱۱ خواهند اومد. چه کرکترهایی به صورت DLC میان و چه کرکترهایی اصلان نمیاد.

دلایل خودتونو به صورت منطقی بیان کنید نه از روی علاقه به بازیکن خاصی.

طبق شایعات بازی بعدی دارای ۴۰ بازیکن خواهد بود و ۱۰ تای اونها به صورت DLC میان ، ما هم فرض رو بر همون میزاریم و به بحث و گفتگو در مورد کرکترها در این تاپیک می پردازیم.
    [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

نظرات خودتون رو به صورت منطقی اعلام کنید.
    ویرایش توسط Holy Ninja : 09-30-2018 در ساعت 12:42 AM

Your Death Serves Kronika

آدرس کانال تلگرام سایت : Telegram.me/MKCenter_Official

ارتباط با من در تلگرام

ارتباط با نینجای مقدس در تلگرام : HolyNinja@

2. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید Holy Ninja از ایشان تشکر کرده اند:

+ Show/Hide list of the thanked

*SHAO KAHN* (12-08-2018),alifat (09-26-2018),Dark Noob (09-26-2018),haghy (09-26-2018),I.MJP (09-26-2018),Knonymous (12-08-2018),Mary Cage (09-26-2018),MKXsubzero (01-05-2019),Noob__Smoke (03-06-2019),scorsub (09-26-2018),You s (09-26-2018)

DFSHINNOK7 آواتار ها DF
    علاقه مند به
    sub-zero
    تشکر شده 8,565 بار در 1,488 ارسال
    تگ شده
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ویترین مدال ها

نوشته اصلی توسط I.MJP [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    هر اندازه شخصیت های مسخره بازی 3D مثل شوجینکو، هوتارو، دایرو، داریوس، اشرح و ... تو بازی حضور نداشته باشن بهتره، همون دو سه دفعه ای که حضور داشتن واسه صد پشت مورتال کمبت بس بود. همین شخصیت های مسخره مورتال کمبت رو زمین زدن و باعث نابودی میدوی شدن.
    قبول دارم دایرو، داریوس، و چنتای دیگه که همه میدونیم خیلی اشکالات داشتن، ولی انصافا شوجینکو، هوتارو، اشره، دیگان، درامین و... سرشار از پتانسیل بودن. دوران 3D مشکلات خیلی زیادی داشت و اون وسط شخصیتا فقط بخشی از این مشکلات بودن. درسته شاید اگه این همه شخصیت جدید معرفی نمیکردن بهتر بود، ولی بعضیاشون استحقاق بازگشت به MK و حضور در بازیهای مدرن 2D جدید رو دارن. کم لطفیه اگه بگیم همه بی ارزشن.

4. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید DFSHINNOK7 از ایشان تشکر کرده اند:

DARK GAIA (12-16-2018),Holy Ninja (12-13-2018),I.MJP (12-13-2018),White Night (12-14-2018)

secret آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    noob-saibot
    تشکر شده 96 بار در 38 ارسال
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط I.MJP [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    هر اندازه شخصیت های مسخره بازی 3D مثل شوجینکو، هوتارو، دایرو، داریوس، اشرح و ... تو بازی حضور نداشته باشن بهتره، همون دو سه دفعه ای که حضور داشتن واسه صد پشت مورتال کمبت بس بود. همین شخصیت های مسخره مورتال کمبت رو زمین زدن و باعث نابودی میدوی شدن.
    از اونجایی که در تریلر یک ساعت شنی بر عکس رو می بینیم، من حدث می زنم گذشته هم توی داستان بازی باشه.
    احتمال اینکه اوناگا در بازی حضور داشته باشه خیلی زیاده
    پس این میتونه یه فرصت باشه توی داستان بازی که شوجینکو کاری که در مورتال کامبت Deception انجام داد رو حبران کنه

6. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید secret از ایشان تشکر کرده اند:

*SHAO KAHN* (12-14-2018),Noob__Smoke (12-20-2018),scorpionxl (12-15-2018)

I.MJP آواتار ها مدیر پورتال
    علاقه مند به
    sonya
    تشکر شده 862 بار در 200 ارسال
    حالت من
    Narahat
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    احساس میکنم باید یه سری داستان های کمیک کمبت ایکس رو تو این نسخه ادامه بدن و احتمالا هم این کارو انجام بدن
    مثلا داستان دیگان و اژدهای سرخ و درگیریش با کنشی و همینطور اشاره آخر کمیک به بازگردوندن اوناگا

8. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید I.MJP از ایشان تشکر کرده اند:

*SHAO KAHN* (12-20-2018),alifat (12-20-2018),DARK GAIA (12-20-2018),DFSHINNOK7 (12-20-2018),Holy Ninja (12-20-2018),Mary Cage (12-20-2018),Noob__Smoke (12-20-2018)

Holy Ninja آواتار ها Holy Ninja
    علاقه مند به
    tremor
    تشکر شده 11,071 بار در 2,790 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    5
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    42 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    مسئله ای که شاید ذهن خیلیا از جمله خود من در گیر اون بودن نبرد اوناگا و شائوکان در بالای هرم آرگوس بود که وقتی اوناگا به بالای هرم اومد و شائوکان رو برد ، کجا بردش و شائوکان چطور از دستش فرار کرد و تونست فاتح آرماگدون بشه. با توجه به حضور شائوکان و اومدن احتمالی اوناگا در استوری کامبت ۱۱ ممکنه جواب این سئوال بعد از گذشت حدود ۱۵ سال مشخص بشه !

Your Death Serves Kronika

آدرس کانال تلگرام سایت : Telegram.me/MKCenter_Official

ارتباط با من در تلگرام

ارتباط با نینجای مقدس در تلگرام : HolyNinja@

10. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید Holy Ninja از ایشان تشکر کرده اند:

*SHAO KAHN* (12-29-2018),Dark Noob (12-29-2018),s3000 (12-29-2018)

thomas آواتار ها Senior Member
    علاقه مند به
    smoke
    تشکر شده 607 بار در 291 ارسال
    حالت من
    Kesel
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط Holy Ninja [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    مسئله ای که شاید ذهن خیلیا از جمله خود من در گیر اون بودن نبرد اوناگا و شائوکان در بالای هرم آرگوس بود که وقتی اوناگا به بالای هرم اومد و شائوکان رو برد ، کجا بردش و شائوکان چطور از دستش فرار کرد و تونست فاتح آرماگدون بشه. با توجه به حضور شائوکان و اومدن احتمالی اوناگا در استوری کامبت ۱۱ ممکنه جواب این سئوال بعد از گذشت حدود ۱۵ سال مشخص بشه !
    سلام اگه منظورتون اول مورتال آرماگدون بود از نظر من اون فقط يه اينتروي بي معني بود و ربطي به داستان بازي نداشت چون توش اتفاقات عجيبي افتاد مثلا يه جاش جاني كيج سونيا رو از بالا هرم هل داد و سونيا مرد و يا نوب سايبات درحال بالا اومدن از هرم بود كه يهو پاش ليز خورد و افتاد و مرد و از همه عجيب تر شنگ سانگ با يه پرتاب آتيش سيندل و سابزيرو رو كشت. اين چيزا علاوه بر اينكه با چيزي كه تو مورتال كمبت 9 ديديم جور در نمياد( منظورم اينه شكل مرگ شخصيت ها تو آرماگدون با جسد ها تو مورتال 9 مطابقت نداشت ملا جاني كيج وقتي كه ميخواست hsu hao رو شكست بده خودش هم مرد ولي تو مورتال 9 ديديم كه سرش قطع شده. اگه اينترو رو ا دقت ببينيد همه اينارو ميفهميد) و نه با اتفاقات مورتال آرماگدون. در غير اين صورت اين اونقدر مهم نيست كه بيان تو اين نسخه بهش پردازش شه.
    .................................

12. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید thomas از ایشان تشکر کرده اند:

alifat (12-30-2018),Smasher (01-10-2019)

کاربر سایت
    علاقه مند به
    bo-rai-cho
    تشکر شده 99 بار در 50 ارسال
    تگ شده
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط thomas [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    سلام اگه منظورتون اول مورتال آرماگدون بود از نظر من اون فقط يه اينتروي بي معني بود و ربطي به داستان بازي نداشت چون توش اتفاقات عجيبي افتاد مثلا يه جاش جاني كيج سونيا رو از بالا هرم هل داد و سونيا مرد و يا نوب سايبات درحال بالا اومدن از هرم بود كه يهو پاش ليز خورد و افتاد و مرد و از همه عجيب تر شنگ سانگ با يه پرتاب آتيش سيندل و سابزيرو رو كشت. اين چيزا علاوه بر اينكه با چيزي كه تو مورتال كمبت 9 ديديم جور در نمياد( منظورم اينه شكل مرگ شخصيت ها تو آرماگدون با جسد ها تو مورتال 9 مطابقت نداشت ملا جاني كيج وقتي كه ميخواست hsu hao رو شكست بده خودش هم مرد ولي تو مورتال 9 ديديم كه سرش قطع شده. اگه اينترو رو ا دقت ببينيد همه اينارو ميفهميد) و نه با اتفاقات مورتال آرماگدون. در غير اين صورت اين اونقدر مهم نيست كه بيان تو اين نسخه بهش پردازش شه.
    ممکنه این مهم نباشه ولی برای من این مهمه که تیونی که تو استوری باهاش بلیز رو شکست دادیم چجوری مغلوب شائوکان شده اصلا اگه مغلوب شده باشه جسدش کجا رفته ؟

14. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید s3000 از ایشان تشکر کرده است:

Smasher (01-10-2019)

thomas آواتار ها Senior Member
    علاقه مند به
    smoke
    تشکر شده 607 بار در 291 ارسال
    حالت من
    Kesel
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    كلا اين آرماگدون و اتفاقات مبهمش راز هاي هستند كه تا ابد باقي مي مونه و قرار نيست تو مورتال هاي بعدي اين اتفاقاتو توضيح بدن
    .................................

16. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید thomas از ایشان تشکر کرده اند:

Kiyarad81 (12-30-2018),Smasher (01-10-2019)

کاربر سایت
    علاقه مند به
    bo-rai-cho
    تشکر شده 99 بار در 50 ارسال
    تگ شده
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط thomas [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    كلا اين آرماگدون و اتفاقات مبهمش راز هاي هستند كه تا ابد باقي مي مونه و قرار نيست تو مورتال هاي بعدي اين اتفاقاتو توضيح بدن
    اگر بحث بازی با زمان ( اون زنه با ساعت شنی ) بیاد وسط و بخوان تایم لاین اول رو قاطی ماجرا کنن مجبورن توضیح بدن

18. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید s3000 از ایشان تشکر کرده است:

Smasher (01-10-2019)

*SHAO KAHN* آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    shao-kahn
    تشکر شده 394 بار در 115 ارسال
    حالت من
    Mashghool
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    دوستان جواب واضحی برای اتفاقات آرماگدون نیست ولی چند تا نکته رو باید بگم

1- تو اینتروی آرماگدون تنها شاهد قتل تعداد بسیار کمی از بازیکنا مثل ارمک و کنشی بودیم! اگه ویدیو رو با دقت بررسی کنید، متوجه میشید خیلی از بازیکنانی که ضربه خوردن و فکر می کردیم مردن، دوباره به سمت هرم برگشتن. اگه وقت شد یه ویدیوی تحلیلی ازش میزارم

2- به نظر میرسه که تیون قبل از رسیدن به بلیز، توسط ریدن کشته شده باشه! توی مورتال کمبت 9 یکی از خاطراتی که از ذهن ریدن گذشت، تصویری بود از مبارزه این دو که نشون میداد ریدن درحال ضربه زدن به تیون هست!

3- ظاهرا شائوکان بعد از اینکه اسیر اوناگا شد، تونست فرار کنه و خودش رو به موقع به بالای هرم برسونه و بلیز رو شکست بده. اطلاعات جزئی در این مورد وجود نداره و شاید مورتال کمبت 11 که مربوط به بحث زمانه، پاسخگوی این معماها باشه!

البته این نکته هم هست که داستان نویسان مورتال کمبت بعد از اینکه فهمیدن چه خرابکاری هایی تو نسخه هفتم بازی کردن، بی سر و صدا قضیه رو جم و جور کردن و 15 سال صداشم در نیاوردن!

20. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید *SHAO KAHN* از ایشان تشکر کرده اند:

alifat (12-30-2018),Dark Noob (12-29-2018),I.MJP (12-29-2018),s3000 (12-29-2018)

DARK GAIA آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    tanya
    تشکر شده 1,093 بار در 369 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    2
    حالت من
    Konjkav
    تگ شده
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط *SHAO KAHN* [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    دوستان جواب واضحی برای اتفاقات آرماگدون نیست ولی چند تا نکته رو باید بگم

1- تو اینتروی آرماگدون تنها شاهد قتل تعداد بسیار کمی از بازیکنا مثل ارمک و کنشی بودیم! اگه ویدیو رو با دقت بررسی کنید، متوجه میشید خیلی از بازیکنانی که ضربه خوردن و فکر می کردیم مردن، دوباره به سمت هرم برگشتن. اگه وقت شد یه ویدیوی تحلیلی ازش میزارم

2- به نظر میرسه که تیون قبل از رسیدن به بلیز، توسط ریدن کشته شده باشه! توی مورتال کمبت 9 یکی از خاطراتی که از ذهن ریدن گذشت، تصویری بود از مبارزه این دو که نشون میداد ریدن درحال ضربه زدن به تیون هست!

3- ظاهرا شائوکان بعد از اینکه اسیر اوناگا شد، تونست فرار کنه و خودش رو به موقع به بالای هرم برسونه و بلیز رو شکست بده. اطلاعات جزئی در این مورد وجود نداره و شاید مورتال کمبت 11 که مربوط به بحث زمانه، پاسخگوی این معماها باشه!

البته این نکته هم هست که داستان نویسان مورتال کمبت بعد از اینکه فهمیدن چه خرابکاری هایی تو نسخه هفتم بازی کردن، بی سر و صدا قضیه رو جم و جور کردن و 15 سال صداشم در نیاوردن!
    طبق شروع Mortal Kombat 2011 همه* میمیرند به غیر از چند نفر. طبق اندینگ های MKA در اصل Taven شکست دهنده Blaze هست. پس از شکست خوردن Blaze و نابودی او، انرژی حاصل از نابودی او میان افراد پخش میشه و اون ها رو قوی تر میکنه و همین علت هاله نور زرد رنگی هست که ابتدای داستان MK 2011 بر Shao Kahn میبینیم.

در اصل Taven، Daegon و Shinnok به غیر از Raiden و Shao Kahn از آرماگدون جان سالم به در میبرند.
    fr-041_debris - Farbausch

صفحه 3 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین