صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 45

موضوع: بحث و گفتگو در مورد کرکترهای مورتال کامبت ۱۱

1. بحث و گفتگو در مورد کرکترهای مورتال کامبت ۱۱

Holy Ninja آواتار ها Holy Ninja
    علاقه مند به
    tremor
    تشکر شده 10,369 بار در 2,610 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    5
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    37 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    هنوز هیچ خبری از کامبت ۱۱ نیومده و تنها چندین شایعه اومدن که* برخی بازیکنان در بازی هستن برخی ها نیستن ، باس بعدی بازی اوناگاست یا بازیکن دیگری.هر چه که هست میخوایم در این تاپیک نظر شما رو جویا بشیم.

به نظر شما چه کرکترهایی در مورتال کامبت ۱۱ خواهند اومد. چه کرکترهایی به صورت DLC میان و چه کرکترهایی اصلان نمیاد.

دلایل خودتونو به صورت منطقی بیان کنید نه از روی علاقه به بازیکن خاصی.

طبق شایعات بازی بعدی دارای ۴۰ بازیکن خواهد بود و ۱۰ تای اونها به صورت DLC میان ، ما هم فرض رو بر همون میزاریم و به بحث و گفتگو در مورد کرکترها در این تاپیک می پردازیم.
    [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

نظرات خودتون رو به صورت منطقی اعلام کنید.
    ویرایش توسط Holy Ninja : 09-30-2018 در ساعت 12:42 AM

! You Provoke My Rage

آدرس کانال تلگرام سایت : Telegram.me/MKCenter_Official

ارتباط با من در تلگرام

ارتباط با نینجای مقدس در تلگرام : HolyNinja@

2. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید Holy Ninja از ایشان تشکر کرده اند:

*SHAO KAHN* (12-08-2018),alifat (09-26-2018),Dark Noob (09-26-2018),haghy (09-26-2018),I.MJP (09-26-2018),Knonymous (12-08-2018),Mary Cage (09-26-2018),MKXsubzero (01-05-2019),scorsub (09-26-2018),You s (09-26-2018)

*SHAO KAHN* آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    shao-kahn
    تشکر شده 381 بار در 112 ارسال
    حالت من
    Mashghool
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط DARK GAIA [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    طبق شروع Mortal Kombat 2011 همه* میمیرند به غیر از چند نفر. طبق اندینگ های MKA در اصل Taven شکست دهنده Blaze هست. پس از شکست خوردن Blaze و نابودی او، انرژی حاصل از نابودی او میان افراد پخش میشه و اون ها رو قوی تر میکنه و همین علت هاله نور زرد رنگی هست که ابتدای داستان MK 2011 بر Shao Kahn میبینیم.

در اصل Taven، Daegon و Shinnok به غیر از Raiden و Shao Kahn از آرماگدون جان سالم به در میبرند.
    اندینگ های آرماگدون به هیچ وجه قابل اطمینان نیستن.
    اگه اندینگ تیون درست میبود، ریدن هم باید اون هاله ی زرد رو میداشت! فکر کنم یکی از سازنده های بازی بعد از ساخت mortal kombat 2011 گفته بود که درواقع شائوکان بلیز رو شکست میده.

علاقه مند به
    tremor
    نوشته های وبلاگ
    5
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    37 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط *SHAO KAHN* [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    اندینگ های آرماگدون به هیچ وجه قابل اطمینان نیستن.
    اگه اندینگ تیون درست میبود، ریدن هم باید اون هاله ی زرد رو میداشت! فکر کنم یکی از سازنده های بازی بعد از ساخت mortal kombat 2011 گفته بود که درواقع شائوکان بلیز رو شکست میده.

جان ووگل در یکی از پستای توییتریش گفته بود که شائوکان جای تیون ، بلیز رو شکست داد
    سوای این موضوع ، مسائل و تناقضات زیادی ما بین آرماگدون و کامبت ۹ رخ داد که اگه قراره داستان به عقب برگرده پس باید این مسائل رو رفع و رجوعش کنه

! You Provoke My Rage

ارتباط با من در تلگرام

5. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید Holy Ninja از ایشان تشکر کرده اند:

*SHAO KAHN* (12-30-2018),alifat (12-30-2018)

I.MJP آواتار ها مدیر پورتال
    علاقه مند به
    sonya
    تشکر شده 471 بار در 120 ارسال
    حالت من
    Khejalati
    تگ شده
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    به نظرتون اسم زن مرموز، شخصیت جدید کمبت کدوم میتونه باشه؟

(سلینا-اوراکل-کرونیکا یا هیچ کدوم)

!No Pain No Gain

7. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید I.MJP از ایشان تشکر کرده است:

mk-jh (01-05-2019)

Spectre Blaze آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    blaze
    تشکر شده 19 بار در 14 ارسال
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نمیدونم تو تریلر کسی دقت کرده به یکی از دست های شائوکآن شبیه دست یه هویولا هست فکر کنم اوناگا تو این سری باشه فکر کنم ماجرا دست شائوکان مربوطه به اوناگا میشه این حدس من بود
    اسکورپین اینجور که پیش میر 4 شخصیت ازش میسازن در هر صورت ارادت خاصی دارن بهش شوخی میکنم قطعا باراکا هم به عنوان یکی از خدمت گذارها شائوکان است
    موتارو دوست دارم بیام ولی بخاطر جثه ای که داره عمرا بیاد مگر اینکه تو مورتال کامبت انقلابی بشه
    غارتگر هم شاید باشه حسم میگه اون با فضایی ها در ارتباط تو تریلر یه شخصیت مجهول بنظر فضایی بود اگه یهو نگن خواهر اسکورپین هست خخخ
    بلیز که خودم طرفدارش هستم اگه روایت بازی ریشه در آرماگدون داشته باشه احتمالا هست حالا نظر دوستان هم میپرسم آیا شاهد حضور بلیز هستیم؟؟
    ساب زیرو هم بخاطر جذابیت و محبوبیتش و داشتن شخصیت مثبت قطعا هست خیلی ها طرفدارش یکیش خودم

نوشته اصلی توسط I.MJP [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    به نظرتون اسم زن مرموز، شخصیت جدید کمبت کدوم میتونه باشه؟

(سلینا-اوراکل-کرونیکا یا هیچ کدوم)

فعلا نظر هیچکدام است

چیزی که من از مورتا کامبت فهمیدم اینه شخصیتها نمی میرن اصلا بلکه از نسخه ای به نسخه دیگر انتقال می یابند فقط ظاهروشن فرق میکنه با قدیم همون بهتر تا شخصیت بیخودی مثل کوتال خان بسازند

9. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Spectre Blaze از ایشان تشکر کرده است:

mk-jh (01-05-2019)

علاقه مند به
    tremor
    نوشته های وبلاگ
    5
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    37 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط Spectre Blaze [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    نمیدونم تو تریلر کسی دقت کرده به یکی از دست های شائوکآن شبیه دست یه هویولا هست فکر کنم اوناگا تو این سری باشه فکر کنم ماجرا دست شائوکان مربوطه به اوناگا میشه این حدس من بود
    اسکورپین اینجور که پیش میر 4 شخصیت ازش میسازن در هر صورت ارادت خاصی دارن بهش شوخی میکنم قطعا باراکا هم به عنوان یکی از خدمت گذارها شائوکان است
    موتارو دوست دارم بیام ولی بخاطر جثه ای که داره عمرا بیاد مگر اینکه تو مورتال کامبت انقلابی بشه
    غارتگر هم شاید باشه حسم میگه اون با فضایی ها در ارتباط تو تریلر یه شخصیت مجهول بنظر فضایی بود اگه یهو نگن خواهر اسکورپین هست خخخ
    بلیز که خودم طرفدارش هستم اگه روایت بازی ریشه در آرماگدون داشته باشه احتمالا هست حالا نظر دوستان هم میپرسم آیا شاهد حضور بلیز هستیم؟؟
    ساب زیرو هم بخاطر جذابیت و محبوبیتش و داشتن شخصیت مثبت قطعا هست خیلی ها طرفدارش یکیش خودم

فعلا نظر هیچکدام است

چیزی که من از مورتا کامبت فهمیدم اینه شخصیتها نمی میرن اصلا بلکه از نسخه ای به نسخه دیگر انتقال می یابند فقط ظاهروشن فرق میکنه با قدیم همون بهتر تا شخصیت بیخودی مثل کوتال خان بسازند
    در مورد دست شائوکان بارها صحبت کردیم در این رابطه.
    در مورد باراکا اینکه در بازی قبل توسط دوورا کشته شد و عملا دیگه حضور نخواهد داشت
    در مورد پردتور (غارتگر) هم اینکه پردتور اصلا شخصیت کامبتی نیست که بخواد دوباره بیاد . شخصیت های مهمان تنها یک بار وارد بازی میشن.

در مورد کوتال کان هم بد کار نکردن فقط اینقدر دیگه کرکتر جدید ساختن ، اونطور که باید به سومین امپراطور دنبای خارج نپرداختن

! You Provoke My Rage

ارتباط با من در تلگرام

11. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Holy Ninja از ایشان تشکر کرده است:

mk-jh (01-05-2019)

علاقه مند به
    tremor
    نوشته های وبلاگ
    5
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    37 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

! You Provoke My Rage

ارتباط با من در تلگرام

13. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید Holy Ninja از ایشان تشکر کرده اند:

alifat (01-05-2019),mk-jh (01-05-2019),Spectre Blaze (01-05-2019)

کاربر سایت
    علاقه مند به
    None
    تشکر شده 45 بار در 13 ارسال
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط Holy Ninja [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    در مورد دست شائوکان بارها صحبت کردیم در این رابطه.
    در مورد باراکا اینکه در بازی قبل توسط دوورا کشته شد و عملا دیگه حضور نخواهد داشت
    در مورد پردتور (غارتگر) هم اینکه پردتور اصلا شخصیت کامبتی نیست که بخواد دوباره بیاد . شخصیت های مهمان تنها یک بار وارد بازی میشن.

در مورد کوتال کان هم بد کار نکردن فقط اینقدر دیگه کرکتر جدید ساختن ، اونطور که باید به سومین امپراطور دنبای خارج نپرداختن

سلام . در مورد باراکا . به نظر من اگر قراره زمان گذشته و حال ادغام بشن . حضور تمام شخصیتهایی قدیمی امکان پذیر میشه . حتی اونایی که کشته شدن .پس محدودیتی نمیمونه . و با این کار در واقع راه رو برای برگردوندن شخصیتهای قدیمی باز کردن . در مورد سایر موارد هم موافقم

15. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید mk-jh از ایشان تشکر کرده است:

Spectre Blaze (01-05-2019)

Spectre Blaze آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    blaze
    تشکر شده 19 بار در 14 ارسال
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    خیلی شخصیت ها بودن مردن برگشتن یکیش اسکورپین اصلا مرگ تو مورتال کامبت وجود نداره گفتم شخصیت ها بعد مرگشون به یه نسخه دیگه انتقال می یابند واقعیت حفظ و محبوبیت محوریت مورتال کامبت همان شخصیت ها اصیل قدیمی بازی هست ریشه بازی اونا هستن اگه بخوان کلا همه چیز نابود کنن باید یه اسم دیگه واسه بازی بزارن با یه داستان دیگه فقط میتونن شخصیت ها زیاد و کم کنن که حالا یه چهارتا شخصیت که بدرد بازی میخورند وارد کنند اما پایه بازی شخصیتها قدیم اصیل بازی هستند غارتگر هم بخواهند میتوانند داخل بازی بیارن بجای شخصیت بی معنی کوتال خان خود ناشر بازی ببینه حضور شخصیتی مثل غارتگر که طرفداری زیادی داره چقدر مثبته حتی آوردن سری جدید غارتگر مگا غارتگر به عنوان یکی از غول های شخصیت بازی باز این نظر من هست

17. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Spectre Blaze از ایشان تشکر کرده است:

mk-jh (01-05-2019)

علاقه مند به
    tremor
    نوشته های وبلاگ
    5
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    37 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط Spectre Blaze [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    خیلی شخصیت ها بودن مردن برگشتن یکیش اسکورپین اصلا مرگ تو مورتال کامبت وجود نداره گفتم شخصیت ها بعد مرگشون به یه نسخه دیگه انتقال می یابند واقعیت حفظ و محبوبیت محوریت مورتال کامبت همان شخصیت ها اصیل قدیمی بازی هست ریشه بازی اونا هستن اگه بخوان کلا همه چیز نابود کنن باید یه اسم دیگه واسه بازی بزارن با یه داستان دیگه فقط میتونن شخصیت ها زیاد و کم کنن که حالا یه چهارتا شخصیت که بدرد بازی میخورند وارد کنند اما پایه بازی شخصیتها قدیم اصیل بازی هستند غارتگر هم بخواهند میتوانند داخل بازی بیارن بجای شخصیت بی معنی کوتال خان خود ناشر بازی ببینه حضور شخصیتی مثل غارتگر که طرفداری زیادی داره چقدر مثبته حتی آوردن سری جدید غارتگر مگا غارتگر به عنوان یکی از غول های شخصیت بازی باز این نظر من هست
    پردتور یه شخصیت مهمان غیر کامبتی تو بازیه و امکان دوباره اومدنش تو بازی نیست. تو خود کامبت کلی کرکتر هست که نیومدن. پردتور پیشکش

! You Provoke My Rage

ارتباط با من در تلگرام

I.MJP آواتار ها مدیر پورتال
    علاقه مند به
    sonya
    تشکر شده 471 بار در 120 ارسال
    حالت من
    Khejalati
    تگ شده
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    آقا مقایست کاملا اشتباس، شما میای اسکورپیون رو که برند مورتال کمبته با باراکا مقایسه میکنی، شخصیت های خیلی بهتر و بزرگتر از باراکا تو نسخه نهم کشته شدن و تو ایکس قابل بازی نبودن، پس اگه باراکا نیاد چیز عجیبی نیست...
    اسکورپیون هم از اول این بوده و هیچ وقت کشته نشده که بخوان برش گردونن، حالا مثلا نوب گفته میشد یه چیزی

بعد یه نکته شما اینو از کجا میگی غارتگر تو مورتال کمبت طرفدارای زیادی داره
    غارتگر یه شخیت مهمان مال یه فیلم سینمایی بود و هیچ ربطی به مورتال کمبت نداشت حالا شما میگی بیارنش استوری، مثل این میمونه اسکورپیون رو ببری باب اسفنجی
    هوادارای مورتال کمبت حاضرن کبرا و سوهائو بیان تو بازی تا این شخصیت های مسخره مهمان اونم به صورت DlC نه به قول شما استوری

!No Pain No Gain

20. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید I.MJP از ایشان تشکر کرده اند:

alifat (01-10-2019),DFSHINNOK7 (01-09-2019),Holy Ninja (01-09-2019),Smasher (01-10-2019)

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین