صفحه 5 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 41 به 50 از 61

موضوع: بحث و گفتگو در مورد کرکترهای مورتال کامبت ۱۱

1. بحث و گفتگو در مورد کرکترهای مورتال کامبت ۱۱

Holy Ninja آواتار ها Holy Ninja
    علاقه مند به
    tremor
    تشکر شده 10,650 بار در 2,669 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    5
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    41 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    هنوز هیچ خبری از کامبت ۱۱ نیومده و تنها چندین شایعه اومدن که* برخی بازیکنان در بازی هستن برخی ها نیستن ، باس بعدی بازی اوناگاست یا بازیکن دیگری.هر چه که هست میخوایم در این تاپیک نظر شما رو جویا بشیم.

به نظر شما چه کرکترهایی در مورتال کامبت ۱۱ خواهند اومد. چه کرکترهایی به صورت DLC میان و چه کرکترهایی اصلان نمیاد.

دلایل خودتونو به صورت منطقی بیان کنید نه از روی علاقه به بازیکن خاصی.

طبق شایعات بازی بعدی دارای ۴۰ بازیکن خواهد بود و ۱۰ تای اونها به صورت DLC میان ، ما هم فرض رو بر همون میزاریم و به بحث و گفتگو در مورد کرکترها در این تاپیک می پردازیم.
    [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

نظرات خودتون رو به صورت منطقی اعلام کنید.
    ویرایش توسط Holy Ninja : 09-30-2018 در ساعت 12:42 AM

COME THUNDER , COME LIGHTNING

آدرس کانال تلگرام سایت : Telegram.me/MKCenter_Official

ارتباط با من در تلگرام

ارتباط با نینجای مقدس در تلگرام : HolyNinja@

2. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید Holy Ninja از ایشان تشکر کرده اند:

*SHAO KAHN* (12-08-2018),alifat (09-26-2018),Dark Noob (09-26-2018),haghy (09-26-2018),I.MJP (09-26-2018),Knonymous (12-08-2018),Mary Cage (09-26-2018),MKXsubzero (01-05-2019),scorsub (09-26-2018),You s (09-26-2018)

DFSHINNOK7 آواتار ها DF
    علاقه مند به
    sub-zero
    تشکر شده 8,438 بار در 1,461 ارسال
    تگ شده
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ویترین مدال ها

نوشته اصلی توسط I.MJP [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    مثل این میمونه اسکورپیون رو ببری باب اسفنجی

..................

4. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید DFSHINNOK7 از ایشان تشکر کرده است:

Spectre Blaze (01-29-2019)

کاربر سایت
    علاقه مند به
    bo-rai-cho
    تشکر شده 99 بار در 50 ارسال
    تگ شده
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط DFSHINNOK7 [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

..................
    ولی اسکورپیون میشه برد تو باب اسفنجی اما باب اسفنجی رو نمیشه برد تو مورتال کمبت

AS-SCORPION آواتار ها Senior Member
    علاقه مند به
    kano
    تشکر شده 3,272 بار در 940 ارسال
    حالت من
    Badjens
    تگ شده
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ویترین مدال ها

صحبت های همه شما در مورد دی ال سی بودن و اینا درست. و مطمئنن برنگشتن دی ال سی های قدیمی هم که مشخصه
    ولی بار آخر باشه هر شخصیتی رو ببینم اینجا بهش بی احترامی بشه ها...مخصوصا Predator که خودم خیلی دوسش دارم(از سن 8-9 سالگی عاشق کرکترش بودم)
    کلا سعی کنید تو محیط های عمومی نیایید نظر شخصیتیون رو تحمیل کنید به یه کرکتر یا طرز فکری.
    بزرگ بشید یکم

There Should Always be an
    AS

7. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید AS-SCORPION از ایشان تشکر کرده اند:

alifat (01-10-2019),Mary Cage (01-11-2019),mk-jh (01-10-2019),Spectre Blaze (01-29-2019)

alifat آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    kitana
    تشکر شده 569 بار در 144 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    1
    حالت من
    Mashghool
    تگ شده
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    خب یه چیزی که بین بیشتر ما ایرانی ها رواجه این هست که نظراتمون را تو فضای مجازی با اغراق بیان می کنیم و همین باعث سوء تفاهم میشه.
    اگه نظر من را بخواید جناب AS-SCORPION پیش خودش گفته چه خبرتونه چه خبرتونه اینقدر این کاراکترها را می کوبید این ها هم طرفدارهای خاص خودشون را دارند.
    که منم با ایشون موافقم. به طور مثال خیلی از player ها ایرانی را میشناسم که از Jason و سبک بازیش به شدت خوششون میاد با این که کارکتر مورتالی نیست حتی دو نفر را میشناسم که ماسک Jason تهیه کردند. یا Predator فوق العاده به نظر من زیبا طراحی شده. هر 3 تا حالت مبارزه متناسب با کارکتر و متمایز از هم هست که تو خیلی از کارکترهای اصلی بازی هم شاهد ضعف در ساخت طراحی مناسب برای variation ها هستیم.
    جناب smasher به نظر من میخواستن بگن که هم امید داشتن به برگشت predator واهی است و هم در نگاه بالاتر کار اشتباهی است و ترجیح دارن کارکترهای قدیمی مورتال قابل بازی باشند. که جناب AS-SCORPION هم فکر کنم عملا با این نظر موافق هستند که دو نفر یکمی با چاشنی تند صحبت هاشون را مطرح کردند.
    حالا نظر خودم در مورد کاراکترهای مهمان:
    باید بگم که در درجه اول به نظر من ما اصلا حقی نداریم که بگیم چه کاراکتری باید باشه یا نباشه. ما فقط می تونیم انتظار، امید و یا درخواست داشته باشیم برای حضور کاراکترها. این که نهایتا چه کاراکترهایی باشند یا نباشند طبق سیاست های شرکت سازنده تعیین میشه (که حالا میشه بحث کرد این سیاست مفید بوده یا نه).
    در درجه دوم از نگاه بنده طرف حساب شرکت سازنده مورتال دو گروه هستند. گروه customer و گروه visitor.
    در گروه مشتریان (customers) دو دسته داریم. مشتریان ساده و مشتریان وفادار.
    در گروه بازدیدکنندگان (visitors) هم دو دسته داریم. بازدیدکنندگان ساده و مشتریان بالقوه
    حالا اهداف شرکت:
    1- مشتریان وفادار را راضی نگه داره
    2- مشتریان ساده را به وفادار تبدیل کنه
    3- مشتریان بالقوه را به بالفعل تبدیل کنه
    4- تعداد بازدیدکنندگان را افزایش بده
    تمامی این گروه افراد خواسته هایی دارند که درصورت توجه به آن ها شرکت موفق میشه که خیلی از این خواسته ها با هم تناقض داره و اینجاست که شرکت با توجه به سیاست هاش تصمیم میگیره به کدوم خواسته توجه کنه یا نکنه.
    در مورد کاراکترهای مهمان همونطور که میدونیم با یه سیر تصاعدی از مورتال 9 شروع شد و تا الان هم ادامه داشته. به نظر من این راهکار یه روش خوب برای جذب مشتری بوده. همین الان خیلی ها منتظرن ببینن مایکل مایرز تو بازی حضور داره یا نه یا شخصیت چه فیلمی میتونه مناسب برای کمبت باشه.
    نکته مهم دیگه هم که باید درنظر بگیریم طراحی یه شخصیت هست. اگر کاراکتر عمق نداشته باشه، تاریخچه خاصی نداشته باشه، ویژگی خاصی نداشته باشه یا کپی از شخصیت دیگه باشه همون بهتر که یک کاراکتر مهمان با تاریخچه قوی بیارند.
    .....WHO'S NEXT.....
    ?

9. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید alifat از ایشان تشکر کرده اند:

Dark Noob (01-11-2019),Kiyarad81 (01-11-2019),Smasher (01-11-2019)

I.MJP آواتار ها مدیر پورتال
    علاقه مند به
    sonya
    تشکر شده 589 بار در 144 ارسال
    حالت من
    Khejalati
    تگ شده
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط alifat [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    خب یه چیزی که بین بیشتر ما ایرانی ها رواجه این هست که نظراتمون را تو فضای مجازی با اغراق بیان می کنیم و همین باعث سوء تفاهم میشه.
    اگه نظر من را بخواید جناب AS-SCORPION پیش خودش گفته چه خبرتونه چه خبرتونه اینقدر این کاراکترها را می کوبید این ها هم طرفدارهای خاص خودشون را دارند.
    که منم با ایشون موافقم. به طور مثال خیلی از player ها ایرانی را میشناسم که از Jason و سبک بازیش به شدت خوششون میاد با این که کارکتر مورتالی نیست حتی دو نفر را میشناسم که ماسک Jason تهیه کردند. یا Predator فوق العاده به نظر من زیبا طراحی شده. هر 3 تا حالت مبارزه متناسب با کارکتر و متمایز از هم هست که تو خیلی از کارکترهای اصلی بازی هم شاهد ضعف در ساخت طراحی مناسب برای variation ها هستیم.
    جناب smasher به نظر من میخواستن بگن که هم امید داشتن به برگشت predator واهی است و هم در نگاه بالاتر کار اشتباهی است و ترجیح دارن کارکترهای قدیمی مورتال قابل بازی باشند. که جناب AS-SCORPION هم فکر کنم عملا با این نظر موافق هستند که دو نفر یکمی با چاشنی تند صحبت هاشون را مطرح کردند.
    حالا نظر خودم در مورد کاراکترهای مهمان:
    باید بگم که در درجه اول به نظر من ما اصلا حقی نداریم که بگیم چه کاراکتری باید باشه یا نباشه. ما فقط می تونیم انتظار، امید و یا درخواست داشته باشیم برای حضور کاراکترها. این که نهایتا چه کاراکترهایی باشند یا نباشند طبق سیاست های شرکت سازنده تعیین میشه (که حالا میشه بحث کرد این سیاست مفید بوده یا نه).
    در درجه دوم از نگاه بنده طرف حساب شرکت سازنده مورتال دو گروه هستند. گروه customer و گروه visitor.
    در گروه مشتریان (customers) دو دسته داریم. مشتریان ساده و مشتریان وفادار.
    در گروه بازدیدکنندگان (visitors) هم دو دسته داریم. بازدیدکنندگان ساده و مشتریان بالقوه
    حالا اهداف شرکت:
    1- مشتریان وفادار را راضی نگه داره
    2- مشتریان ساده را به وفادار تبدیل کنه
    3- مشتریان بالقوه را به بالفعل تبدیل کنه
    4- تعداد بازدیدکنندگان را افزایش بده
    تمامی این گروه افراد خواسته هایی دارند که درصورت توجه به آن ها شرکت موفق میشه که خیلی از این خواسته ها با هم تناقض داره و اینجاست که شرکت با توجه به سیاست هاش تصمیم میگیره به کدوم خواسته توجه کنه یا نکنه.
    در مورد کاراکترهای مهمان همونطور که میدونیم با یه سیر تصاعدی از مورتال 9 شروع شد و تا الان هم ادامه داشته. به نظر من این راهکار یه روش خوب برای جذب مشتری بوده. همین الان خیلی ها منتظرن ببینن مایکل مایرز تو بازی حضور داره یا نه یا شخصیت چه فیلمی میتونه مناسب برای کمبت باشه.
    نکته مهم دیگه هم که باید درنظر بگیریم طراحی یه شخصیت هست. اگر کاراکتر عمق نداشته باشه، تاریخچه خاصی نداشته باشه، ویژگی خاصی نداشته باشه یا کپی از شخصیت دیگه باشه همون بهتر که یک کاراکتر مهمان با تاریخچه قوی بیارند.
    سلام
    تو اینکه پردتور، الین، جیسون و... طرفدار دارن شکی نیست، من خودم فیلمای جیسون و فردی، مبارزه جیسون و فردی و الین* ۱۹۷۹ رو دیدم*و از یه سریش خوشم اومده،*این شخصیت ها تو جای خودشون و ژانر خودشون خیلی طرفدار دارن و توش شکی نیست ولی حرف اینه باید سر جای خودشون باشن
    الان تو فیلمای جمعه سیزدهم یه دفعه ریدن و شائوکان بیان هوادارای جیسون اینو قبول میکنند؟

وقتی شما میگید یه نفر ماسک جیسون رو خریده شکی نیست که فیلمش رو دیده و این شخصیت رو پسندیده، همین آقایون as scorpion و دوست هوادار بلیز قبل از مورتال کمبت ایکس از پردتور خوششون اومده، وگرنه مثلا با مورتال کمبتی که هیچ چیزی از جیسون توضیح نمیده چه جور میشه عاشق جیسون وورهیز و زندگیش و کارهاش و شخصیت عمقش شد، یه بچه کوچیک که عاشقه اسپایدرمن، بتمن یا سوپرمن میشه قبلترش یه فیلمی، انیمیشنی چیزی دیده، وگرنه یه مجسمه رو بزارن جلوش عاشقش میشه؟، حتی بتمن توی اینجاستیس هم نمیتونه بتمن رو نشون بده، بعد جیسون که تو استوری مورتال کمبت هم نیست میتونه؟

اینی که مثلا من بگم شخصیت های مهمان مسخره هستن توهین به جیسون و پردتور نیست، اونا در جای خودشون عالی هستن نه کمبت، در ضمن تو همین فروم انواع و اقسام حرف ها در مورد سونیا بلید و کسی کیج زده میشه که مثلا مسخره هستن و تو این قسمت نباید باشن و ... من باید ناراحت نشم؟ نه چون نظرشون اینه

اگه یه عده از سبک مبارزه و حرکات شخصیت های مهمان خوششون بیاد میتونه دلیلی باشه که ندررلم به شخصیت های خود مورتال کمبت و هوادارای بیشمار این شخصیت ها احترامی نمیزاره و به جاش به خاطر پول دنبال ساخت بهتر این شخصیت هاس

بعد نکته دیگه مایکل مایرز رو مثال زدی، الان ندررلم نظر سنجی بزاره شخصیت مهمان بیاریم یا همون شخصیت های قدیمی رو ری دیزاین، به نظرتون چه نتیجه ای داره؟

اینی که از الان منتظرن امثال مایکل مایرز بیان دلیلیش اینه همه مطمئنن شخصیت های مهمان تو بازی حضور دارن و با روندی که ندررلم از ایکس شروع کرد و تو اینجاستیس دو هم ادامه داد به یه اجبار تبدیل شده و این نکته رو میدونن و به همین خاطر سعی میکنن نزدیک ترین کسایی که به مورتال کمبت میخورن رو پیشنهاد بدن وگرنه هیشکی دنبال این شخصیت ها نمیره

همون شخصیت های قدیمی هم اکثرشون انقدر پتانسیل دارن که با ری دیزاین به عنوان Dlc تو بازی باشن، همون ریکو و هویک خیلی گزینه های خوب و منطقی بودن که به جاشون امثال بیگانه و لدرفیس! اومد.

اگرم شخصیت های قدیمی مشکل دارن شخصیت جدید بسازن، چه جور تو نسخه های اول هیچ مشکلی واسه ساخت شخصیت نبود؟ بازم بی عرضگی و عدم احترام ندررلم

در ضمن هوادارای مورتال کمبت حق دارن بگن چه شخصیتی تو بازی که خودشون باعث شدن محبوب شده بیاد، اینکه شرکت سازنده به خواسته هاشون توجه کنه و اونو قبول کنه یه حرف دیگس

!Tнєяє'ѕ σηℓу σηє ℓєα∂єя нєяє

11. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید I.MJP از ایشان تشکر کرده اند:

alifat (01-12-2019),Dark Noob (01-11-2019),mk-jh (01-12-2019),Noob__Smoke (01-29-2019)

Spectre Blaze آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    blaze
    تشکر شده 29 بار در 21 ارسال
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ما گفتیم وقتی شائوخان است کنارش باراکا هم هست حالا خوشمون بیاد یا نیاد حالا باراک هم اومد احتمال دآره اوناگا یا بلیز هم بیاد شاید باز هم غارتگر اوردن شخصیتها مورتال کامبت کشته میشن اما فقط مرگشون تو همون نسخه هست اما باز زنده میشن میان چون حیاط این بازی به اونها هست کلا مورتال کامبت یه ضعف داستانی دارد که از نسخه آرماگدون شروع شده و همیشه این ضعف داستانی داره

13. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Spectre Blaze از ایشان تشکر کرده است:

Noob__Smoke (01-29-2019)

Noob__Smoke آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    rain
    تشکر شده 2,764 بار در 1,221 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    22
    حالت من
    Movafagh
    تگ شده
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط Spectre Blaze [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    ما گفتیم وقتی شائوخان است کنارش باراکا هم هست حالا خوشمون بیاد یا نیاد حالا باراک هم اومد احتمال دآره اوناگا یا بلیز هم بیاد شاید باز هم غارتگر اوردن شخصیتها مورتال کامبت کشته میشن اما فقط مرگشون تو همون نسخه هست اما باز زنده میشن میان چون حیاط این بازی به اونها هست کلا مورتال کامبت یه ضعف داستانی دارد که از نسخه آرماگدون شروع شده و همیشه این ضعف داستانی داره
    استدلالت برای برگشتن بلیز و اوناگا ضعیفه. حالا اوناگا با توجه به کمیک شاید شانسی داشته باشه... و اگر هم بیاد قطعا از کرونیکا خوشش نمیاد...
    بلیز نمیاد. چرا؟ چون ریدن زمانو برگردونده که آرماگدونی نباشه. وقتی آرماگدونی نباشه ، بلیزی هم نیست.
    مگر اینکه کرونیکا موفق بشه زمانو طبق خواسته خودش پیش ببره (حالا یکم داره ممکن میشه) و اصلا هدفش این باشه که به مخلوق فرا قدرت آرگوس و دلیا، یعنی بلیز برسه وبکشتش وقدرت خفنشو بدست بیاره. بازی به نفع آدم بده تموم شه و اینجوری خیلی خفن میشه! تو بازی بعدی هم جلوشو بگیرن! باحال نیست؟ تو بازی بعدی هم ویلنمون باید احتمالا التیمیت کرونیکا باشه و هیرویی که شکستش میده بلیز...

فککنم کسی که از این تعوری خوشش بیاد @[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] باشه

DEAD MAN WALKING...
    GRANDPA IS BACK!

15. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Noob__Smoke از ایشان تشکر کرده است:

Spectre Blaze (01-31-2019)

علاقه مند به
    tremor
    نوشته های وبلاگ
    5
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    41 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط Noob__Smoke [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    استدلالت برای برگشتن بلیز و اوناگا ضعیفه. حالا اوناگا با توجه به کمیک شاید شانسی داشته باشه... و اگر هم بیاد قطعا از کرونیکا خوشش نمیاد...
    بلیز نمیاد. چرا؟ چون ریدن زمانو برگردونده که آرماگدونی نباشه. وقتی آرماگدونی نباشه ، بلیزی هم نیست.
    مگر اینکه کرونیکا موفق بشه زمانو طبق خواسته خودش پیش ببره (حالا یکم داره ممکن میشه) و اصلا هدفش این باشه که به مخلوق فرا قدرت آرگوس و دلیا، یعنی بلیز برسه وبکشتش وقدرت خفنشو بدست بیاره. بازی به نفع آدم بده تموم شه و اینجوری خیلی خفن میشه! تو بازی بعدی هم جلوشو بگیرن! باحال نیست؟ تو بازی بعدی هم ویلنمون باید احتمالا التیمیت کرونیکا باشه و هیرویی که شکستش میده بلیز...

فککنم کسی که از این تعوری خوشش بیاد @[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] باشه
    ادبون ثابت کرده تو غافلگیری رو دست نداره ! ممکنه همینایی که میگی باشه شاید هم داستان دیگه ای برای بازی قرار داده باشه.

با باس شدن کرونیکا دیگه شاید اومدن اوناگا و حتی بلیز در کامبت ۱۱ منتفی باشه . مگر اینکه در این بازی که گفته شده طولانی ترین داستان تاریخ کامبت را خواهد داشت اوناگا در بازی حضور داشته باشه و باس دیگه بازی باشه

شایعه شده که کامبت ۱۱ مثل اینجاستیس ۲ چند بخش پایانی خواهد داشت که یکی از اون ها به طور قطع کرونیکاست و واسه دومین بخش پایانی مربوط به اوناگا باشه

ارتباط با من در تلگرام

Spectre Blaze آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    blaze
    تشکر شده 29 بار در 21 ارسال
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    این احتمال نمیدی که کرونیکا توسط اوناگا اداره میشه؟

علاقه مند به
    tremor
    نوشته های وبلاگ
    5
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    41 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط Spectre Blaze [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    این احتمال نمیدی که کرونیکا توسط اوناگا اداره میشه؟
    وقتی گفته شده که کرونیکا خدای خدایانه دیگه با این وضع اوناگا هم ممکنه یکی از زیردستاش باشه !

ارتباط با من در تلگرام

19. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید Holy Ninja از ایشان تشکر کرده اند:

I.MJP (01-31-2019),Spectre Blaze (01-31-2019)

صفحه 5 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین