صفحه 2 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 56

موضوع: توییت های کامبت ۱۱

1. توییت های کامبت ۱۱

Holy Ninja آواتار ها Holy Ninja
    علاقه مند به
    tremor
    تشکر شده 11,071 بار در 2,790 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    5
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    42 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    تمامی توییت ها در مورتال کامبت ۱۱ در این تاپیک قرار خواهد گرفت.

[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

نشانه هایی از کرکتر جدید در توییت بالا در کامبت ۱۱ (هنوز تایید رسمی نشده)

Your Death Serves Kronika

آدرس کانال تلگرام سایت : Telegram.me/MKCenter_Official

ارتباط با من در تلگرام

ارتباط با نینجای مقدس در تلگرام : HolyNinja@

2. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید Holy Ninja از ایشان تشکر کرده اند:

*SHAO KAHN* (11-13-2018),Dark Noob (10-17-2018),haghy (10-17-2018),I.MJP (10-17-2018),Mary Cage (10-18-2018),mk-jh (02-27-2019),MKXsubzero (10-23-2018),ralas+++ (10-18-2018),VAHID.K.R (10-20-2018),You s (10-17-2018)

I.MJP آواتار ها مدیر پورتال
    علاقه مند به
    sonya
    تشکر شده 862 بار در 200 ارسال
    حالت من
    Narahat
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط mythology [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    شایعه :
    .
    شخصیت Doom Slayer از سری بازی های DOOM به عنوان شخصیت مهمان در بازی Mortal Kombat 11 حضور خواهد داشت ! ☄

یکی از کارکنان استودیوی Epic Games در توییتر ، از خالق بازی مورتال کامبت ینی اِد بون نظرش را درباره اضافه کردن این شخصیت در بازی Mortal Kombat 11 پرسید* ، اد بودن در جواب به این توییت گفت : " خیلی خشنه (; "
    اکانت رسمی بازی DOOM در جواب به واکنش اد گفت : "یه ذره خشونت زیاد هیچ اشکالی نداره"

از اونجایی که اِد بعد از حرفش از علامت Winky Face استفاده کرده به نظر میرسه که با استفاده از این شخصیت در بازی موافق هست !

من اینو واقعا نمیفهمم، اگه فرض بگیریم روستر بازی 30 نفره باشه؛ تا حالا سه تا شخصیت تایید شدن اینجوری میمونه 27 شخصیت که مشخص نیست کیا باشن، بعد ملت هنوز بازی عرضه نشده گیر دادن که کدوم شخصیت مهمان به بازی اضافه میشه و هر روز گزینه های مسخره اضافه میشه مثل پنی وایز!!!

your soldier are going to miss you

4. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید I.MJP از ایشان تشکر کرده اند:

*SHAO KAHN* (12-22-2018),DARK GAIA (12-22-2018),Holy Ninja (12-22-2018),Kiyarad81 (12-23-2018),Mary Cage (12-22-2018)

Dark Noob آواتار ها Senior Member
    علاقه مند به
    erronblack
    تشکر شده 2,729 بار در 932 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    13
    حالت من
    Relax
    تگ شده
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

خب گویا این توییت بیشتر جنبه ی فان داره!ادبون در حالت عادی همیشه طرفدارا رو سر کار میذاره،الان که یه طرفدار مشنگ گیرش اومده چرا سرکار نذاره!
    یا
    جواب دادن این توییت نمیتونه بی دلیل باشه،شاید و به احتمال بسیار کمی این حرف اشاره ای داره به سیستم ساخت و ساز بازی در حدی که میتونیم ادبون هم بسازیم!(احتمال این بسیار بسیار کمه)
    اما چند ساعت بعد ازین توییت ادبون توی اینستاگرامش این تصویر رو گذاشت:.(شاید هم اول این عکس رو داد بعد اون توییت رو گذاشت)
    توی این عکس خود ادبون رو میبینیم به همراه چندی از کرکتر های کلاسیک کمبت!که احتمالا بدون دلیل هم اون پشت گذاشته نشدن!کاربر وایت نایت اشاره کرده بود که این نسخه از بازی یه نسخه ای هست که بیشتر کلاسیکه و به ریشه ها پایبنده،احتمالا این عکس هم میخواد نشونه هایی بهمون بده از همین موضوع!

".blindfold me and i'll still shoot straight"

6. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید Dark Noob از ایشان تشکر کرده اند:

*SHAO KAHN* (12-30-2018),alifat (12-30-2018),Mary Cage (12-30-2018),s3000 (12-31-2018),White Night (12-31-2018)

کاربر سایت
    علاقه مند به
    bo-rai-cho
    تشکر شده 99 بار در 50 ارسال
    تگ شده
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط Dark Noob [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

خب گویا این توییت بیشتر جنبه ی فان داره!ادبون در حالت عادی همیشه طرفدارا رو سر کار میذاره،الان که یه طرفدار مشنگ گیرش اومده چرا سرکار نذاره!
    یا
    جواب دادن این توییت نمیتونه بی دلیل باشه،شاید و به احتمال بسیار کمی این حرف اشاره ای داره به سیستم ساخت و ساز بازی در حدی که میتونیم ادبون هم بسازیم!(احتمال این بسیار بسیار کمه)
    اما چند ساعت بعد ازین توییت ادبون توی اینستاگرامش این تصویر رو گذاشت:.(شاید هم اول این عکس رو داد بعد اون توییت رو گذاشت)
    توی این عکس خود ادبون رو میبینیم به همراه چندی از کرکتر های کلاسیک کمبت!که احتمالا بدون دلیل هم اون پشت گذاشته نشدن!کاربر وایت نایت اشاره کرده بود که این نسخه از بازی یه نسخه ای هست که بیشتر کلاسیکه و به ریشه ها پایبنده،احتمالا این عکس هم میخواد نشونه هایی بهمون بده از همین موضوع!

من این عکس رو میبینم بیشتر یاد ریمستر تریلوژی میفتم

8. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید s3000 از ایشان تشکر کرده اند:

*SHAO KAHN* (12-30-2018),Dark Noob (12-31-2018)

Noob__Smoke آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    rain
    تشکر شده 2,838 بار در 1,254 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    22
    حالت من
    Movafagh
    تگ شده
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط s3000 [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    من این عکس رو میبینم بیشتر یاد ریمستر تریلوژی میفتم
    دوستان ... چرا متوجه نیستید؟ اون چیه پشت ادبون؟ اونا از چه بازی ای هستن همشون؟ مورتال کمبت 3 دیگه! بی دلیل نیستش که تو اینستا تصویر خودش پیش کاراکترا و لوگوی mk3 رو گذاشته

DEAD MAN WALKING...
    GRANDPA IS BACK!

10. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Noob__Smoke از ایشان تشکر کرده است:

Dark Noob (12-31-2018)

علاقه مند به
    erronblack
    نوشته های وبلاگ
    13
    حالت من
    Relax
    تگ شده
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    با توجه به توییت های ادبون در گذشته ممکنه شاهد برگشتن مینی گیم ها به Mk11 باشیم؟
    'این توییت ها اکثرشون مال زمان mkx هستن.'

12. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید Dark Noob از ایشان تشکر کرده اند:

*SHAO KAHN* (01-03-2019),DARK GAIA (01-03-2019),Holy Ninja (01-03-2019),I.MJP (01-03-2019),Noob__Smoke (01-03-2019),s3000 (01-03-2019),White Night (01-10-2019)

Noob__Smoke آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    rain
    تشکر شده 2,838 بار در 1,254 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    22
    حالت من
    Movafagh
    تگ شده
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    دارکنوب ببین نمیتونی به این چیزا اعتماد کنی
    اگه این حرفا ذره ای صحت داشت ما الان باید شاهد مورتال کمبت شائولین مانکز 3 و شائولین مانکز ریمستر بودیم :/
    پیشنهاد میکنم که اصلا به این توییتای این حالتی توجخی هم نکنید!

DEAD MAN WALKING...
    GRANDPA IS BACK!

14. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید Noob__Smoke از ایشان تشکر کرده اند:

*SHAO KAHN* (01-03-2019),Kiyarad81 (01-04-2019)

علاقه مند به
    erronblack
    نوشته های وبلاگ
    13
    حالت من
    Relax
    تگ شده
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط Noob__Smoke [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    دارکنوب ببین نمیتونی به این چیزا اعتماد کنی
    اگه این حرفا ذره ای صحت داشت ما الان باید شاهد مورتال کمبت شائولین مانکز 3 و شائولین مانکز ریمستر بودیم :/
    پیشنهاد میکنم که اصلا به این توییتای این حالتی توجخی هم نکنید!
    دوست عزیز من
    وظیفه ی ما اینه که همه ی اخبار چه شایعه چه واقعیت رو پوشش بدیم
    علاوه بر اون تجربه ثابت کرده ادبون اصلا حرف و عملش یکی نیست
    یکبار دروغ میگه و نمیشه بهش اعتماد کرد و یکبار خیلی رک و راست میاد حرفش رو با صداقت میگه
    در نتیجه وظیفه ی خودم میدونم تا هر اخباری که اومد حتی مسخره ترین اخبار رو اینجا قرار بدم

مرسی،اَه!

16. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید Dark Noob از ایشان تشکر کرده اند:

*SHAO KAHN* (01-03-2019),alifat (01-04-2019),Holy Ninja (01-03-2019),Noob__Smoke (01-04-2019),White Night (01-10-2019)

کاربر سایت
    علاقه مند به
    bo-rai-cho
    تشکر شده 99 بار در 50 ارسال
    تگ شده
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط Dark Noob [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    با توجه به توییت های ادبون در گذشته ممکنه شاهد برگشتن مینی گیم ها به Mk11 باشیم؟
    'این توییت ها اکثرشون مال زمان mkx هستن.'
    واقعا مود شطرنج و مد کانکوئست ( یه حهان باز زیر پات باشه که عالیه ولی اگه با شائولین مانکس هم ترکیب بشه عالی تر ) بنظر من جذاب ترین مدای مورتال کمبت بودن

18. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید s3000 از ایشان تشکر کرده اند:

*SHAO KAHN* (01-03-2019),Noob__Smoke (01-04-2019)

AS-SCORPION آواتار ها Senior Member
    علاقه مند به
    kano
    تشکر شده 3,333 بار در 959 ارسال
    حالت من
    Badjens
    تگ شده
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ویترین مدال ها

زیبا ترین شایعه مورتال 11 اینه که قرار بشه به صورت آنلاین تو رلم های مورتال چرخید.
    مود کانکوئست مورتال دسپشن واقعا یکی از زیباترین یا شاید بشه گفت (( زیباتری)) تجره از گشت گزار پلیر تو جهان مورتال بوده که بی مثاله از این لحاظ حتی شائلین مانکس هم نمیتونه در مقابلش چیزی بگه اینکه شما خودت پای پیاده تمام قلمرو هارو بگردی و تو قلمرو ها انواع ایستر اگ هارو باشه بسیار جذاب بوده. به شخصه هروقت وارد یه رلم میشدم و میتونستم مکان هارو تشخیص بدم و مپ هارو بشناسم یه حس عالی میداد.
    چندین بار تمومش کردم واقعا ایستر اگ هاش منحصر به فرد بودن.مخصوصا لحظه ای که وارد Living Forest با اون تم کلاسیکش شدم و حتی ایستر اگ اسموک رو هم دیدم.
    به دوستانی که لذت بازیشو از دست دادن شدیدا توصیه میکنم چون مطمن نیستم حتی تو کامبت 11 همچین شاهکاری بیرون بیاد

There Should Always be an
    AS

20. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید AS-SCORPION از ایشان تشکر کرده اند:

*SHAO KAHN* (01-04-2019),2eptile| (01-04-2019),Holy Ninja (01-04-2019),Mary Cage (01-04-2019),s3000 (01-04-2019)

Holy Ninja آواتار ها Holy Ninja
    علاقه مند به
    tremor
    تشکر شده 11,071 بار در 2,790 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    5
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    42 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    جذابیتش اونجا میشه که بخش کانکوئست مشابه دسپشن برای کامبت ۱۱ بزارن تا بتوتی تو قلمرو ها سفر کنی و این کار رو این بار به جای شوجینکو با بازیکنی که خودت در بخش ساخت بازیکن بتونی بسازی بری.
    با بازیکنی که ساختی بتونی تو قلمروهای مختلف بری و تو گروه های مختلف بازی (لین کویی ، شیرای رایو ، اژدهای سیاه و ...) بری و آموزش های رزمی اونا رو یاد بگیری و رئیس هر کدوم از این گروه و قبایل بهت مامورتی بدن که بری و انجامش بدی . اگه این ماموریت ها رو انجام دادی یه بخشی از بازی تو کریپت باز بشه.
    مثلا ماموریت ساب زیرو رو بری و بعدش به عنوان پاداش لباس دوم (کاستوم) خودشو بده.

جذابیت کانکوئست این چنینی اون هم با گرافیک فعلی بسیار لذت بخشه خصوصا اینکه کانکوئست این چنینی میتونه ترکیبی از دسپشن ، آرماگدون و شائولین مانکس باشه

Your Death Serves Kronika

آدرس کانال تلگرام سایت : Telegram.me/MKCenter_Official

ارتباط با من در تلگرام

ارتباط با نینجای مقدس در تلگرام : HolyNinja@

22. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید Holy Ninja از ایشان تشکر کرده اند:

2eptile| (01-04-2019),I.MJP (01-04-2019),Mary Cage (01-04-2019),mk-jh (01-04-2019),s3000 (01-04-2019)

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین