صفحه 21 از 28 نخستنخست ... 11171819202122232425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 201 به 210 از 271

موضوع: اخبار رسمی مورتال کامبت ۱۱

1. اخبار رسمی مورتال کامبت ۱۱

Holy Ninja آواتار ها Holy Ninja
    علاقه مند به
    tremor
    تشکر شده 11,014 بار در 2,765 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    5
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    42 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    مورتال کامبت ۱۱ رسما تایید شد

کرکترهای بازی

[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید][فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

اطلاعات بازی

دقایقی قبل ادبون در مراسم گیم آواردز ۲۰۱۸ از مورتال کامبت ۱۱ رونمایی کرد .

رمز : نام سایت

یک تریلر بسیار زیبا و قشنگ که مطمئنا در سال آینده تمامی جوایز رو درو خواهد کرد

تمام تریلر رو کنار بزارید چرا که شائوکان برگشته اونم به صورت Pre - Order

این بازی در روز ۲۳ آوریل (۳اردیبهشت ۹۸) بر روی کنسول های نینتندو سوییچ ، PS4 ، XB1 و پلتفرم PC منتشر خواهد شد

سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی مشخص شد

پیش خرید بازی در اسپویل زیر

پیش خرید

مورتال کامبت ۱۱ با قیمت 59.99$ دلار را می توانید از استیم پیش خرید کنید

نسخه پرمیوم بازی با قیمت 99.99$ قرار داده شد.

لینک پیش خرید : [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

تریلر رسمی کرکترهای MK11

Johnny Cage [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    Sonya Blade [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    Geras [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    Kabal [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    Jade [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    Cassie Cage
    Kano
    [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید][فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    Kotal Kahn
    Jacqui Briggs
    [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید][فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    Noob Saibot [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    Cetrion [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    Kollector [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    Kitana [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

رمز تمامی تریلرها :

www.mkcenter.ir

ویرایش توسط Holy Ninja : 04-14-2019 در ساعت 06:47 AM

COME THUNDER
    COME LIGHTNING

آدرس کانال تلگرام سایت : Telegram.me/MKCenter_Official

ارتباط با من در تلگرام

ارتباط با نینجای مقدس در تلگرام : HolyNinja@

2. 27 کاربر به خاطر ارسال مفید Holy Ninja از ایشان تشکر کرده اند:

+ Show/Hide list of the thanked

*SHAO KAHN* (12-07-2018),2eptile| (12-08-2018),ajabe (12-07-2018),alifat (12-07-2018),DARK GAIA (12-07-2018),Dark Noob (12-07-2018),DFSHINNOK7 (12-07-2018),haghy (12-07-2018),hi good bye (04-12-2019),I.MJP (12-07-2018),Knonymous (12-08-2018),Mary Cage (12-07-2018),MKXsubzero (12-11-2018),mohammadmohseni1369 (12-13-2018),mortal kombat orginal (12-07-2018),MR.SCORPION (04-04-2019),mythology (12-07-2018),Noob__Smoke (02-06-2019),Onaga (12-07-2018),Princess Kitana (02-24-2019),ralas+++ (12-07-2018),RedDragon (12-07-2018),Shirai Ryu Warrior (12-09-2018),Thunder boy (12-09-2018),VAHID.K.R (12-26-2018),White Night (12-14-2018),You s (12-12-2018)

3. AS-SCORPION آواتار ها Senior Member
    علاقه مند به
    kano
    تشکر شده 3,325 بار در 957 ارسال
    حالت من
    Badjens
    تگ شده
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ویترین مدال ها

نوشته اصلی توسط raiden ermac kenshi [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    دوست عزیز من همه سری هارو کامل به پایان رسوندم.شما انگار به پایان نرسوندی که میگی کوتال کان از تکیدا شکست خورده در حالیکه تو داستان فقط از کونگ جین و جکی شکست میخوره (دیگه نمیدونم شما کدوم سریو بازی کردین که من ندیدم!!!)
    درضمن منم نخواستم بگم این دو نفر ضعیفن فقط با خدای رعد و بهترین مبارز شاوئلین مقایسه کردم.
    الانم فکر نکنم کسی تو این شک داشته باشه که اختلاف باس 25 ساله بازی با یه شخصیت تازه معرفی شده(که خودشو امپراطور یه قلمرو میدونه ولی از پس یه جنگجوی قلمروی دیگه بر نمیاد) قابل بحث باشه
    بله شما در مورد کونگ جین درست میگید متاسفانه درست یادم نبود ولی هدفم از اون حرف این بود که بدونید کرکتر های جدید رو قوی ساختن.
    اول پستمم که گفتم خودم طرفدار کرکتر های قدیمیم بیشتر.
    در ضمن کوتال کان باس بازی نبوده که ازش انتظار بره در حد شاوکان بهش پرداخته بشه
    همه حرف اینه که پتانسیل کرکتر بالاس و شکست خوردنش از تیم کرکتر های جدید دلیل بر ضعیف بودنش نیست
    هدف از پست اول هم مقایسه نبود بلکه تقابل امپراطور جدید و قدیم که برا من واقعا جالبه.

There Should Always be an
    AS

4. MR.SCORPION آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    jade
    تشکر شده 191 بار در 113 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    2
    حالت من
    khabalood
    تگ شده
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    خیلی خوشحلم که MK دوباره برگشته! و از همه مهم تر همه دور هم جمع شدیم!

Look What You Made Me Do

5. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید MR.SCORPION از ایشان تشکر کرده است:

thomas (03-18-2019)

6. I.MJP آواتار ها مدیر پورتال
    علاقه مند به
    sonya
    تشکر شده 816 بار در 188 ارسال
    حالت من
    Gerye
    تگ شده
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ساعاتی قبل روستر و بیوگرافی شخصیت ها به صورت اتفاقی در وبسایت رسمی مورتال کمبت قرار گرفت. پس از زمان کوتاهی اطلاعات و عکس هر دو بخش از وبسایت حذف شد.
    نکته جالب روستر 29 نفره می باشد. طبق شایعات نفر بیست و نهم رین می باشد که از طریق krypt قابل انلاک شدن می باشد.

!Tнєяє'ѕ σηℓу σηє ℓєα∂єя нєяє

7. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید I.MJP از ایشان تشکر کرده اند:

alifat (03-15-2019),AS-SCORPION (03-15-2019),Dark Noob (03-15-2019),Mary Cage (03-15-2019),Shirai Ryu Warrior (03-23-2019),x-nightwolf (03-17-2019)

8. thomas آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    smoke
    تشکر شده 452 بار در 259 ارسال
    حالت من
    Kesel
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط I.MJP [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    ساعاتی قبل روستر و بیوگرافی شخصیت ها به صورت اتفاقی در وبسایت رسمی مورتال کمبت قرار گرفت. پس از زمان کوتاهی اطلاعات و عکس هر دو بخش از وبسایت حذف شد.
    نکته جالب روستر 29 نفره می باشد. طبق شایعات نفر بیست و نهم رین می باشد که از طریق krypt قابل انلاک شدن می باشد.
    اين كارا عمدا انجام ميشن خيلي سايتا اين كارو ميكنن تنشون ميخاره. وگرنه مگه تو سايتا جنگ داخلي هست كه يه چيزي بزارن بعدش سريع حذفش كنن

به عبارتي ميخوان بگن اين تصوير يا اطلاعاتي كه رسما منتشر شده خيلي مهمن و سريع حذفش ميكنن كه مثلا اتفاقي منتشر شده.
    .................................

9. Holy Ninja آواتار ها Holy Ninja
    علاقه مند به
    tremor
    نوشته های وبلاگ
    5
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    42 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط I.MJP [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

کرکترهایی که باقی مانده اند و هنوز نیومده اند :

لیوکنگ
    کیتانا
    فراست
    کونگ لائو
    کوتال کان
    نوب سایبات
    کالکتور
    جکس
    ملینا
    شنگ سونگ
    شیناک
    رین (احتمالا)

COME THUNDER
    COME LIGHTNING

ارتباط با من در تلگرام

10. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید Holy Ninja از ایشان تشکر کرده اند:

alifat (03-16-2019),Mary Cage (03-15-2019),Noob__Smoke (03-15-2019),VAHID.K.R (03-15-2019)

11. کاربر سایت
    علاقه مند به
    None
    تشکر شده 121 بار در 58 ارسال
    تگ شده
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط raiden ermac kenshi [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    دوست عزیز من همه سری هارو کامل به پایان رسوندم.شما انگار به پایان نرسوندی که میگی کوتال کان از تکیدا شکست خورده در حالیکه تو داستان فقط از کونگ جین و جکی شکست میخوره (دیگه نمیدونم شما کدوم سریو بازی کردین که من ندیدم!!!)
    درضمن منم نخواستم بگم این دو نفر ضعیفن فقط با خدای رعد و بهترین مبارز شاوئلین مقایسه کردم.
    الانم فکر نکنم کسی تو این شک داشته باشه که اختلاف باس 25 ساله بازی با یه شخصیت تازه معرفی شده(که خودشو امپراطور یه قلمرو میدونه ولی از پس یه جنگجوی قلمروی دیگه بر نمیاد) قابل بحث باشه
    قطعا همینطوره. شائوکان کجا کوتال کان کجا؟ اصلا قابل مقایسه نیستن. کسی که کوتال کانو به شائوکان ترجیح میده احتمالا کانگ جین رو به لیو کانگ ترجیح میده. من با کاراکترهای جدید مخالف نیستم اما نه هر کاراکتری

12. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید نوب سایبات 2 از ایشان تشکر کرده اند:

raiden ermac kenshi (03-17-2019),Spectre Blaze (03-19-2019)

13. Holy Ninja آواتار ها Holy Ninja
    علاقه مند به
    tremor
    نوشته های وبلاگ
    5
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    42 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط نوب سایبات 2 [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    قطعا همینطوره. شائوکان کجا کوتال کان کجا؟ اصلا قابل مقایسه نیستن. کسی که کوتال کانو به شائوکان ترجیح میده احتمالا کانگ جین رو به لیو کانگ ترجیح میده. من با کاراکترهای جدید مخالف نیستم اما نه هر کاراکتری
    برخلاف امپراطوران گذشته دنیای خارج ، سومین امپراطور این قلمرو اخلاقش نسبت به دو امپراطور قبلی کاملا متفاوت بود.

اوناگا و شائوکان دو امپراطور گذشته دنیای خارج فقط به فکر کشتن ، غارت و تسخیر قلمروها بودن اما کوتال کان با عقل و منطق جلو میره. شکست خوردن کوتال کان از کسی کیج دلیلی بر ضعیف بودنش نیست !
    داستان کامبت ایکس اینقدر کرکتر جدید داشت که فرصت خودنمایی به بقیه کرکترا از جمله کوتال کان نرسید.

داستان کامبت ایکس کلا مشکل داشت ! کسی کیجی که از ساب زیرو شکست میخوره چطور میره شیناکی رو شکست میده که با هیولایی شدنش و داشتن طلسمش قدرتش چندین برابر میشه و حتی ریدن هم نمیتونه از پسش بر بیاد اونوقت کسی میره شیناکو میزنه !

هر کرکتری قدرت و حرکات خاص خودشو داره و دلیل نمیشه که اونو با بقیه مقایسه کرد و بگیم فلان کرکتر قویه فلان کرکتر ضعیف

COME THUNDER
    COME LIGHTNING

ارتباط با من در تلگرام

14. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید Holy Ninja از ایشان تشکر کرده اند:

AS-SCORPION (03-19-2019),mk-jh (03-18-2019)

15. Holy Ninja آواتار ها Holy Ninja
    علاقه مند به
    tremor
    نوشته های وبلاگ
    5
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    42 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ساعت آغاز بتای خصوصی کامبت ۱۱ برای کسانی که این بازی را پیش خرید کرده بودند در قاره های*مختلف رونمایی شد

COME THUNDER
    COME LIGHTNING

ارتباط با من در تلگرام

16. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید Holy Ninja از ایشان تشکر کرده اند:

alifat (03-18-2019),mk-jh (03-18-2019)

17. thomas آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    smoke
    تشکر شده 452 بار در 259 ارسال
    حالت من
    Kesel
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط Holy Ninja [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    ب
    داستان کامبت ایکس کلا مشکل داشت ! کسی کیجی که از ساب زیرو شکست میخوره چطور میره شیناکی رو شکست میده که با هیولایی شدنش و داشتن طلسمش قدرتش چندین برابر میشه و حتی ریدن هم نمیتونه از پسش بر بیاد اونوقت کسی میره شیناکو میزنه !
    قبلا گفتم علتش چيه و مطمئن هستم يا از قبل برنامه ريزي كردن يا بعد از واكنش ها اين داستانو درست كردن تا تو مورتال 11 بگن همه چي داره اشتباه پيش ميره و يه تغيير نياز هست. فقط مورتال ايكس نيست مورتال 9 هم هست بنظرتون اينكه سيندل به اون راحتي همرو كشت هم مثل همين نيست؟ آخه سيندل؟
    .................................

18. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید thomas از ایشان تشکر کرده اند:

mk-jh (03-18-2019),Spectre Blaze (03-19-2019)

19. I.MJP آواتار ها مدیر پورتال
    علاقه مند به
    sonya
    تشکر شده 816 بار در 188 ارسال
    حالت من
    Gerye
    تگ شده
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط thomas [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    قبلا گفتم علتش چيه و مطمئن هستم يا از قبل برنامه ريزي كردن يا بعد از واكنش ها اين داستانو درست كردن تا تو مورتال 11 بگن همه چي داره اشتباه پيش ميره و يه تغيير نياز هست. فقط مورتال ايكس نيست مورتال 9 هم هست بنظرتون اينكه سيندل به اون راحتي همرو كشت هم مثل همين نيست؟ آخه سيندل؟
    فراموش نکنیم اون کسی که اونهمه شخصیت رو شکست داد سیندل تنها نبود
    سیندل تنهایی نمیتونست اونهمه شخصیت رو بکشه ولی سیندل به علاوه روح قدرتمند شنگ سونگ و جادوی قدرتمند شائوکان و برگردونده شده توسط قدرت کوانچی و همچنین قدرت خود سیندل به عنوان ملکه ادنیا خیلی عجیب نبود اون اتفاق
    فراموش نکنیم شنگ سونگ باس مورتال کمبت 1 و مورتال کمبت ددلی الاینس بود که در کنار کوانچی کل متحدین زمین رو نابود کردن

!Tнєяє'ѕ σηℓу σηє ℓєα∂єя нєяє

20. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید I.MJP از ایشان تشکر کرده اند:

alifat (03-19-2019),Holy Ninja (03-18-2019),Mary Cage (03-19-2019),mk-jh (03-18-2019)

صفحه 21 از 28 نخستنخست ... 11171819202122232425 ... آخرینآخرین