صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 40

موضوع: مورتال کامبت ۱۱ رسما معرفی شد

1. مورتال کامبت ۱۱ رسما معرفی شد

Holy Ninja آواتار ها Holy Ninja
    علاقه مند به
    tremor
    تشکر شده 10,012 بار در 2,521 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    5
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    32 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    مورتال کامبت ۱۱ رسما تایید شد

دقایقی قبل ادبون در مراسم گیم آواردز ۲۰۱۸ از مورتال کامبت ۱۱ رونمایی کرد .

[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

رمز : نام سایت

یک تریلر بسیار زیبا و قشنگ که مطمئنا در سال آینده تمامی جوایز رو درو خواهد کرد

تمام تریلر رو کنار بزارید چرا که شائوکان برگشته اونم به صورت Pre - Order

این بازی در روز ۲۳ آوریل (۳اردیبهشت ۹۸) بر روی کنسول های نینتندو سوییچ ، PS4 ، XB1 و پلتفرم PC منتشر خواهد شد

سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی مشخص شد

پیش خرید بازی در اسپویل زیر

پیش خرید

مورتال کامبت ۱۱ با قیمت 59.99$ دلار را می توانید از استیم پیش خرید کنید

نسخه پرمیوم بازی با قیمت 99.99$ قرار داده شد.

لینک پیش خرید : [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

ویرایش توسط Holy Ninja : دیروز در ساعت 08:31 PM

! You Provoke My Rage

آدرس کانال تلگرام سایت : Telegram.me/MKCenter_Official

فصل دوم داستان

برای مشارکت در ساخت فصل دوم داستانی به ما بپیوندید

ارتباط با نینجای مقدس در تلگرام : HolyNinja@

2. 18 کاربر به خاطر ارسال مفید Holy Ninja از ایشان تشکر کرده اند:

+ Show/Hide list of the thanked

*SHAO KAHN* (12-07-2018),2eptile| (12-08-2018),ajabe (12-07-2018),alifat (12-07-2018),DARK GAIA (12-07-2018),Dark Noob (12-07-2018),DFSHINNOK7 (12-07-2018),haghy (12-07-2018),I.MJP (12-07-2018),Knonymous (12-08-2018),mortal kombat orginal (12-07-2018),mythology (12-07-2018),Onaga (12-07-2018),ralas+++ (12-07-2018),RedDragon (12-07-2018),Shirai Ryu Warrior (12-09-2018),TB.C.Cage (12-07-2018),Thunder boy (12-09-2018)

HamedWS آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    ermac
    تشکر شده 1,539 بار در 416 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    2
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط AS-SCORPION [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

و در آخر دوتایی بودن اسکورپیون که من هنوز نمیتونم نتیجه گیری خاصی در موردش بکنم.

راستی @[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] اون تصاویر مربوط به گیم پلی از کجا لیک شده ؟ ماجرا چیه که هنوز هیچی نشده عکس از گیم پلی درز کرده؟ انتظار داشتم خیلی بخان بیشتر اذیتمون کنن تا تصاویر واقعی از فوتیج گیم در اختیارمون بزارن.

سلام.
    من فکر میکنم اون زنه که آخر بود و ساعت شنی دستش بود. زمان رو در دست گرفته و گذشته و حال رو قاطی کرده. برای همین اسکورپین زمان حال و گذشته جدا جدا جنگیدن!(حالا شایدم درست نباشه)

اون تصاویر گیم پلی هم فکر کنم از استیم برداشتن.

4. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید HamedWS از ایشان تشکر کرده اند:

*SHAO KAHN* (12-07-2018),AS-SCORPION (12-07-2018),DFSHINNOK7 (12-07-2018),Holy Ninja (12-07-2018),RedDragon (12-07-2018)

علاقه مند به
    tremor
    نوشته های وبلاگ
    5
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    32 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط AS-SCORPION [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    سلام دوباره خدمت دوستان قدیمی و جدید
    در مورد تریلر چند نکته هست که حالا یا گفته نشده یا دوستان اشتباه کردن

مپ مشاهده شده تو تریلر اسکای تمپل نیست مپ Courtyard هست که یه مپ کلاسیکه از نسخه اول وجود داشته و الان ظاهرا به کل نابود شده.
    صندلی که اول تریلر میبینید همون صندلی معروف شنگ سانگ هست که الان خالیه و اون گارد مرده هم گارد معروفه این مپه که تقریبا ظاهر آیکونیکشو همه میشناسن.همچنین اون نیزه ای که سر زمینه و ریدن ازش بار اول استفاده میکنه هم متعلق به این NPCکلاسیکه.
    نکته دیگه اینکه اگه تریلر بازیو مستیقیم هنگام پخش از گیم آواردز دیده باشید چیزی رو مشهاده میکنید که تو تریلر نیست.
    اونم لوگوی معروف اژدهای بازیه که شاید نکته ای درونش نهفته باشه که از نظر من اون نکته شباهت بدون انکارش به لوگوی اژدهای مورتال کامبت 2 هست.

و در آخر دوتایی بودن اسکورپیون که من هنوز نمیتونم نتیجه گیری خاصی در موردش بکنم.

راستی @[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] اون تصاویر مربوط به گیم پلی از کجا لیک شده ؟ ماجرا چیه که هنوز هیچی نشده عکس از گیم پلی درز کرده؟ انتظار داشتم خیلی بخان بیشتر اذیتمون کنن تا تصاویر واقعی از فوتیج گیم در اختیارمون بزارن.

سلام به آس اس عزیز* خوش برگشتی

تحلیلت بسیار عالی بود.

این تصاویر بعد از اینکه پیج کامبت ۱۱ در استیم ساخته شد در آن قرار گرفت و بلافاصله در تمامی سایت ها منتشر شد. لینک صفحه استیم MK11 رو در پست اول تو لینک پیش خرید شائوکان گذاشتم

! You Provoke My Rage

فصل دوم داستان

6. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید Holy Ninja از ایشان تشکر کرده اند:

AS-SCORPION (12-07-2018),DARK GAIA (12-07-2018)

Noob__Smoke آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    rain
    تشکر شده 2,645 بار در 1,167 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    20
    حالت من
    Movafagh
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    آقا اول اينكه چه تريلر خفنى
    خوشحالم كه دوباره همه دور هم برگشتيم
    بعدشم اينكه بنظر مياد بازى خشن تر و زنده تر خواهد بود و شخصيت ها حتى از گذشته دوست داشتنى تر ميشن
    بازى اى كه پيش رومونه قطعاً يه چيز خفن بدسيه
    اول اينكه چندساله دارن روش كار ميكنن و هم از مورتال كامبت ٩ درس عبرت داره ميگيره هم از ايكس. فهميدن كه داستان بايد از اين خيلى قشنگ تر باشه
    از كلاسيكو مدرن و... همه چى دارن استفاده ميكنن!
    خلاصه كه خيلى خوشحالم دوباره كنار هم برگشتيم و قطعاً لحظات عالى اى رو تجربه ميكنيم

DEAD MAN WALKING...
    GRANDPA IS BACK!

8. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید Noob__Smoke از ایشان تشکر کرده اند:

*SHAO KAHN* (12-08-2018),Dark Noob (12-07-2018),Holy Ninja (12-07-2018),Onaga (12-08-2018),TB.C.Cage (12-07-2018)

کاربر سایت
    علاقه مند به
    None
    تشکر شده 104 بار در 49 ارسال
    تگ شده
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    برداشتی که من از تریلر داشتم اینه که سازنده به شکل تاکیدی میخواد کیفیت خون رو به تصویر بکشه که بسیار واقعی تر و خشن تر از قبل به نظر میرسه.

raiden ermac kenshi آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    raiden
    تشکر شده 118 بار در 73 ارسال
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

دو تایی بودن اسکورپیون بیشتر میخواست به حالت تگ تیم اشاره کنه
    اون طوریم که یکی از دوستان تو چت گفتن بعد از مردن هانزو هاساشی هنوز ذات جهنمی اسکورپیون وجود داره و از بین نرفته
    البته نمیشه چیزایی که تو این تریلر دید رو مستقیما به داستان بازی ربط داد
    یه تریلر سینماتیک بود که بیشتر میخواست یه جلوه کلی از بازیو نشون بده تا اشاره مستقیم به استوری
    Thunder God
    Blind Swordman
    Error Macro

11. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید raiden ermac kenshi از ایشان تشکر کرده اند:

*SHAO KAHN* (12-08-2018),alifat (12-08-2018)

کاربر سایت
    علاقه مند به
    None
    تشکر شده 66 بار در 37 ارسال
    حالت من
    Asabani
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    تغییرات زمان در استوری و کمبات پک تایید شد
    اون نسخه صد دلاری قابل توجه مهیار که همراه بازی کمبات پک هم داخلش هست وگرنه شما هر نسخه*ای پیش خرید کنی شائوکانو هم داره
    کسایی که پیش خرید کردن فکر کنم فقط تو ps4 و xb1 میتونن از نسخه بتا استفاده کنند
    بعد از دریافت کد نسخه بتا باید قبل از شروع بتا فعالش کنند
    بتا در تاریخ مارچ ۲۰۱۹ شروع خواهد شد

13. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید ajabe از ایشان تشکر کرده اند:

*SHAO KAHN* (12-08-2018),Holy Ninja (12-08-2018),mythology (12-08-2018),Noob__Smoke (12-09-2018)

کاربر سایت
    علاقه مند به
    None
    تشکر شده 66 بار در 37 ارسال
    حالت من
    Asabani
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    برای تماشای زنده*ی اولین گیم پلی بازی و اطلاعات دیگر روز 27 دی ساعت 10:30 شب به
    twitch.tv/NetherRealm
    برید

15. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید ajabe از ایشان تشکر کرده است:

mythology (12-08-2018)

HamedWS آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    ermac
    تشکر شده 1,539 بار در 416 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    2
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    سلام.
    وقتی تو گوگل mortal kombat رو سرچ کنی وبسایت مورتال کامبت میاد که عنوانش اینه:
    Mortal Kombat | Age Gate
    مورتال کامبت | دروازه عصر!

این هم یه دلیل دیگر برای مربوط بودن بازی به سفر به گذشته!

17. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید HamedWS از ایشان تشکر کرده است:

*SHAO KAHN* (12-08-2018)

علاقه مند به
    tremor
    نوشته های وبلاگ
    5
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    32 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    تریلر مورتال کامبت ۱۱ در گیم آوارد ۲۰۱۸ (با حضور ادبون)

یک نکته جالب در خصوص معرفی مورتال کامبت ۱۱ که در مراسم گیم آوارد خیلی زیبا به تصویر کشیده شد صحنه شکستن تلویزیون های حاضر در مراسم بود.

ادبون کارگردان MK که به روی صحنه اومده بود همه حضار آماده بودند که اون نسخه جدید بازی رو معرفی کنه ، اما اون گفت که میخواد بهترین بازی Raicing رو انتخاب کنه ، تلویزیون مراسم هم متن بهترین بازی ریسینگ به نمایش در اومد اما ناگهان سلاح اسکورپیون از پشت وارد شد و تلویزیون رو شکوند ، برق ها خاموش شدند و لوگوی MK11 به نمایش در اومد

اینو میگن غافلگیری از نوع ادبونی

! You Provoke My Rage

فصل دوم داستان

19. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید Holy Ninja از ایشان تشکر کرده اند:

*SHAO KAHN* (12-09-2018),alifat (12-09-2018),DARK GAIA (12-09-2018),DFSHINNOK7 (12-09-2018),Noob__Smoke (12-09-2018)

Noob__Smoke آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    rain
    تشکر شده 2,645 بار در 1,167 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    20
    حالت من
    Movafagh
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط Holy Ninja [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    تریلر مورتال کامبت ۱۱ در گیم آوارد ۲۰۱۸ (با حضور ادبون)

یک نکته جالب در خصوص معرفی مورتال کامبت ۱۱ که در مراسم گیم آوارد خیلی زیبا به تصویر کشیده شد صحنه شکستن تلویزیون های حاضر در مراسم بود.

ادبون کارگردان MK که به روی صحنه اومده بود همه حضار آماده بودند که اون نسخه جدید بازی رو معرفی کنه ، اما اون گفت که میخواد بهترین بازی Raicing رو انتخاب کنه ، تلویزیون مراسم هم متن بهترین بازی ریسینگ به نمایش در اومد اما ناگهان سلاح اسکورپیون از پشت وارد شد و تلویزیون رو شکوند ، برق ها خاموش شدند و لوگوی MK11 به نمایش در اومد

اینو میگن غافلگیری از نوع ادبونی

آقا ساعت شیش صبح نشسته بودم داشتم از سایت آی جی ان نگا میکردم عجب حالی داد. اول گفت بازی مسابقه ایه ... گفتم اخه مردک تورو چه به این کارا چرا مورتال کامبت بعدیو معرفی نمیکنی مرد؟ یهو "زارت!" تلوزیونا شکست بعد لوگوی مورتال کامبت اومدو... رعد و برقا . همه جا جییییییییییغ و داااااااااد... وای پسر.... بعد پخش تریلر گفت "ای وای! فک کنم ویدیوی اشتباهی رو پخش کردیم "

یه چیزی که قطعا میتونیم ازش مطمئن باشیم اومدن اطلاعات جدید در هر لحظه هست... ولی این هایپ تو اینترنت هم جدیه.

DEAD MAN WALKING...
    GRANDPA IS BACK!

21. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید Noob__Smoke از ایشان تشکر کرده اند:

*SHAO KAHN* (12-09-2018),Holy Ninja (12-09-2018)

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین