صفحه 7 از 15 نخستنخست ... 34567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 61 به 70 از 146

موضوع: مورتال کامبت ۱۱ رسما معرفی شد

1. مورتال کامبت ۱۱ رسما معرفی شد

Holy Ninja آواتار ها Holy Ninja
    علاقه مند به
    tremor
    تشکر شده 10,408 بار در 2,616 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    5
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    39 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    مورتال کامبت ۱۱ رسما تایید شد

دقایقی قبل ادبون در مراسم گیم آواردز ۲۰۱۸ از مورتال کامبت ۱۱ رونمایی کرد .

[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

رمز : نام سایت

یک تریلر بسیار زیبا و قشنگ که مطمئنا در سال آینده تمامی جوایز رو درو خواهد کرد

تمام تریلر رو کنار بزارید چرا که شائوکان برگشته اونم به صورت Pre - Order

این بازی در روز ۲۳ آوریل (۳اردیبهشت ۹۸) بر روی کنسول های نینتندو سوییچ ، PS4 ، XB1 و پلتفرم PC منتشر خواهد شد

سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی مشخص شد

پیش خرید بازی در اسپویل زیر

پیش خرید

مورتال کامبت ۱۱ با قیمت 59.99$ دلار را می توانید از استیم پیش خرید کنید

نسخه پرمیوم بازی با قیمت 99.99$ قرار داده شد.

لینک پیش خرید : [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

ویرایش توسط Holy Ninja : 12-10-2018 در ساعت 08:31 PM

! You Provoke My Rage

آدرس کانال تلگرام سایت : Telegram.me/MKCenter_Official

ارتباط با من در تلگرام

ارتباط با نینجای مقدس در تلگرام : HolyNinja@

2. 23 کاربر به خاطر ارسال مفید Holy Ninja از ایشان تشکر کرده اند:

+ Show/Hide list of the thanked

*SHAO KAHN* (12-07-2018),2eptile| (12-08-2018),ajabe (12-07-2018),alifat (12-07-2018),DARK GAIA (12-07-2018),Dark Noob (12-07-2018),DFSHINNOK7 (12-07-2018),haghy (12-07-2018),I.MJP (12-07-2018),Knonymous (12-08-2018),Mary Cage (12-07-2018),MKXsubzero (12-11-2018),mohammadmohseni1369 (12-13-2018),mortal kombat orginal (12-07-2018),mythology (12-07-2018),Onaga (12-07-2018),ralas+++ (12-07-2018),RedDragon (12-07-2018),Shirai Ryu Warrior (12-09-2018),Thunder boy (12-09-2018),VAHID.K.R (12-26-2018),White Night (12-14-2018),You s (12-12-2018)

HamedWS آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    ermac
    تشکر شده 1,559 بار در 428 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    2
    تگ شده
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط نوب سایبات 2 [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    منم موافقم چرت ترین فتالیتی ها بعد از DC UNIVERSE مال آرماگدون بود. منظورم اصلا اون نیست که خودمون فتالیتی طراحی کنیم. منظورم این بود که فتالیتی فکر کنم دیگه مثل قدیم فقط یک حرکت نیست و با یه طراحی و چندین حرکت و کار سینماتیک و فیلمبرداری عالی (مثل فتالیتی ریدن که با ضربات مهلک رو اسکورپیون شروع شد) همراهه که فوق العادست و تکامل یافته فتالیتی آرماگدونه و بسیار فوق العادست اگه اینجوری باشه. فکر کنید هر کرکتر چنتا فتالیتی مثل فتالیتی ریدن داشته باشه عالیه
    آها. اگه منظورت این بود آره درست میگی جالبه.
    کار ریدن یه جورایی شبیه بروتالیتی قدیم بود ولی یکم آهسته تر! درواقع ترکیب بروتالیتی قدیم و فیتالیتی
    بلند بگو:

مرگ بر آمریکا
    مرگ بر اسرائیل

آی دی آی گپ (فقط برای دوستان) :

@HamedWS

4. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید HamedWS از ایشان تشکر کرده اند:

*SHAO KAHN* (12-14-2018),Mary Cage (12-13-2018),نوب سایبات 2 (12-13-2018)

mythology آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    sareeena
    تشکر شده 211 بار در 75 ارسال
    حالت من
    Asabani
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط HamedWS [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    سلام.
    اتفاقا فیتالیتی آرماگدون خیلی افتضاح بود. یولتیمیت فیتالیتی! من نمیدونم کی این ایده هارو به اینا میده! اگه ام کا 11 هم اونطوری بشه که بازی از دست میره کامل!!
    دیگه حامد جان عزيزدلم داداشم برای اونهمه کرکتر نميتونستن Fatality بسازن مجبور شدن به اون شیوه پیاده سازی کنند

6. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید mythology از ایشان تشکر کرده است:

*SHAO KAHN* (12-14-2018)

I.MJP آواتار ها مدیر پورتال
    علاقه مند به
    sonya
    تشکر شده 492 بار در 126 ارسال
    حالت من
    Khejalati
    تگ شده
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط mythology [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    دیگه حامد جان عزيزدلم داداشم برای اونهمه کرکتر نميتونستن Fatality بسازن مجبور شدن به اون شیوه پیاده سازی کنند
    اگه نسخه های فرعی رو در نظر نگیریم، به نظرم به جرئت میشه گفت آرماگدون فاجعه ترین کمبت تاریخ بود، فاجعه ای که به جای طراحی و ساخت درست حسابی فقط یه مشت شخصیت رو کیلویی وارد بازی کردن بدون اینکه ذره ای روی حتی نصف این همه شخصیت کار کنن، کلا سه نسخه ددلی الاینس، دسپشن و آرماگدون هیچ نواوری خاصی نداشت، بیشتر شبیه یه کپی پیست بود و چیز جدیدی به بازی اضافه نمیکرد صرفا میخواستن بگن یه بازی جدید ساختن و اسم بازی جدید رو یدک میکشید، خیلی از حرکات مخصوص شخصیت ها حذف شدن و قابلیت های مسخره ای مثل آلتیمیت فیتالیتی به قول دوستمون یا شخصیت های فوق العاده بد اضافه شدن

!No Pain No Gain

8. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید I.MJP از ایشان تشکر کرده اند:

*SHAO KAHN* (12-14-2018),HamedWS (12-13-2018)

علاقه مند به
    sareeena
    حالت من
    Asabani
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط I.MJP [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    اگه نسخه های فرعی رو در نظر نگیریم، به نظرم به جرئت میشه گفت آرماگدون فاجعه ترین کمبت تاریخ بود، فاجعه ای که به جای طراحی و ساخت درست حسابی فقط یه مشت شخصیت رو کیلویی وارد بازی کردن بدون اینکه ذره ای روی حتی نصف این همه شخصیت کار کنن، کلا سه نسخه ددلی الاینس، دسپشن و آرماگدون هیچ نواوری خاصی نداشت، بیشتر شبیه یه کپی پیست بود و چیز جدیدی به بازی اضافه نمیکرد صرفا میخواستن بگن یه بازی جدید ساختن و اسم بازی جدید رو یدک میکشید، خیلی از حرکات مخصوص شخصیت ها حذف شدن و قابلیت های مسخره ای مثل آلتیمیت فیتالیتی به قول دوستمون یا شخصیت های فوق العاده بد اضافه شدن
    آره داداش به نکته ظریفی اشاره کردی مخصوصا ک.يرا و کبرا و دايرو و اونا
    کلا نسخه پنجم و ششم و هفتم يه تنه تر زدن به داستان اصلی و Midway موند که گندکاريشو چجور جمع کنه
    ولی انصافا درسته کامبتهاي نسل ۶ همه کپی پیست بودن ولی Shaolin Monks سراسر نوآوری بود و یه بازی Beat Em Up کم نقص و با ارزش با یک خط داستانی کلاسیک رو به طرفداران هدیه داد و از Beat em up های قبلی ميدوي که افتضاح تمام عیار بودن ( Special Forces و Mythologies ) خیلی سرتر بود ( البته من خودم به شخصه با وجود مشکلات MK Mythologies هزاران بار تمومش کردم و هنوزم سیر نشدم چون خط داستانی و مراحل جذاب و پرتنشي داره )
    هیچ نگرانی در رابطه با MK11 وجود نداره ، مطمئنا Fatality ها و X-Ray ها به بهترین نحو ممکن کار شده ؛ واقعا حیف که شیوه ۲۴ ضرب Brutality کبير تبدیل شد به Fatality زودرس و سریع!!! واقعا از NRS بخاطر این تغییر زشت ناراحت شدم و امیدوارم بتونه پیاده سازی بهتری داشته باشه
    در رابطه با Hara-k.iri هم نظر خاصی ندارم چون تو MK Deception هم ازش استفاده نميکردم هیچوقت چون به نظرم قابلیت مسخره ای بود
    امیدوارم تو MK11 تا حدی که ميتونن کرکتر جدید نيارن!
    ادبون داداش به قرآن کرکتر جدید خوب نميتوني بسازی چرا تو کتت نميره
    مثلا ندررلم اومد گندی که با کبرا و دايرو و امثال اون زد رو جبران کنه ، اومد بازی رو ريبوت کرد و یه افريطه زد هر چی کرکتر کلاسیک بود و کشت!!! ( بخدا همون استرايکر کار سيندلو ميتونست بسازع دیگه چه برسه به ساب زیرو و بقیه که مثل چهارپاها رفتن جلو و خودشونو به فنا دادن! )
    تو MKX هم که اونا رو تو قالب از گوربرخواسته فقط بعنوان Cameo آوردن و بس
    کرکتراي جديدشون هم مفت نميرزيد از کوتال بگیر تا اون چهار تا جقله بچه !
    ( هر چند ارون بلک انصافا خوبه ، دووراه هم قابلیت های خوبی داره ولی نباید آنقدر گندش میکردن که بزنه دوتا کرکتر کلاسیک رو بکشه! )
    یه تنه هم شيناک بیچاره رو قهوه ای کردن ، یه الدگار سقوط کرده که پدر همه رو در آورده و زيرکيشو هیچ کس دیگه ای نداره از یه جقل بچه کتک ميخوره!!!
    ( انصافا اوبهت شيناک تو MK Mythologies کجا و تو MKX کجا! )

من فقط تقاضا دارم تا اونجایی که ميتونن کرکتر جدید خلق نکنند دمشون گرم! ( البته تا اونجایی که مهیار عزیز به گوشمون رسونده یه کرکتر مونث تارکاتان هم دارن ميسازن!پووووووووف )

10. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید mythology از ایشان تشکر کرده است:

*SHAO KAHN* (12-14-2018)

علاقه مند به
    tremor
    نوشته های وبلاگ
    5
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    39 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    یاد جان توبیاس بخیر که کرکترهایی همچون : لیوکنگ ، کونگ لائو ، ساب زیرو ، اسکورپیون ، شائوکان، شنگ سونگ ، ریدن ، باراکا، گورو، جانی کیج، جید، سایرکس، جکس، کینو، کیتانا ملینا، نوب سایبات، رپتایل، سکتور، شیوا، سیندل، سونیا بلید، استرایکر رو ساخت که ۹۹ درصد یاد و خاطرات ما رو ساخت و هیچ وقت کسی مث اون پیدا نمیشه. اون وقت ندررلم میاد با سیندل نصف کرکترا رو جارو میکنه و میریزه دور . بعدشم کرکتری مث دوورا میسازه تا بیاد بیفته به جون دو تا کرکتر مهم دیگه.

ندررلم جز اسکارلت و حالا ارون بلک هیچ پیشرفتی در زمینه ساخت کرکتر نداشته و اکثرشون بدردنخور بودن و حالا خبر رسیده کرکتری از تارکاتان داره میسازه !
    بعدشم افتادن به جون قدرتمندترین خدای بازی که از کسی کیجی شکست خورد که نه ریدن حریفش بود نه هیچ کرکتر دیگه ای

امیدواریم اوراکل ، سلینا یا هرچی که اسمش هست بیاد تمام گندهای ندررلمو پاک کنه تا لااقل بگیم اونام تونستن کرکتر بسازن

! You Provoke My Rage

ارتباط با من در تلگرام

12. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Holy Ninja از ایشان تشکر کرده است:

*SHAO KAHN* (12-14-2018)

کاربر سایت
    علاقه مند به
    bo-rai-cho
    تشکر شده 92 بار در 46 ارسال
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    من الان داشتم تاریخچه انتشار بازی های مورتال رو میدیدم به یه نکته ای فکر کردم ( ممکنه نظرم بچهگانه یا حتی احمقانه بنظر بیاد ) تریلوژی در سال 1996 عرضه شد و شامل همه شخصیتهای سه شماره بود در سال 2006 آرماگدون عرضه شد و شامل شخصیتهای هر 6 شماره قبل خود بود سال 2016 مورتالی نیومد تا 2019 که قراره 11 بیاد میگم نکنه میخوان با پیش کشیدن بحث بازی با زمان همه شخصیتها رو دوباره دور هم جمع کنن ( بیشتر از یه دهه از آرماگدون گذشته و خود آرماگدون هم یه دهه بعد از تریلوژی اومد )

14. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید s3000 از ایشان تشکر کرده است:

*SHAO KAHN* (12-14-2018)

HamedWS آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    ermac
    تشکر شده 1,559 بار در 428 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    2
    تگ شده
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط s3000 [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    من الان داشتم تاریخچه انتشار بازی های مورتال رو میدیدم به یه نکته ای فکر کردم ( ممکنه نظرم بچهگانه یا حتی احمقانه بنظر بیاد ) تریلوژی در سال 1996 عرضه شد و شامل همه شخصیتهای سه شماره بود در سال 2006 آرماگدون عرضه شد و شامل شخصیتهای هر 6 شماره قبل خود بود سال 2016 مورتالی نیومد تا 2019 که قراره 11 بیاد میگم نکنه میخوان با پیش کشیدن بحث بازی با زمان همه شخصیتها رو دوباره دور هم جمع کنن ( بیشتر از یه دهه از آرماگدون گذشته و خود آرماگدون هم یه دهه بعد از تریلوژی اومد )
    سلام. جمع کردن همه شخصیت ها الان امکان ناپذیره.
    آرماگدون اکثر شخصیت هاشو از نسخه های قبل کپی کرد. یعنی گرافیک و لباس ها و سبک بازی همون بود. یکم پر و بال دادن گزاشتن.
    اما الان باید برای موتور گرافیکی جدید ، بازی رو طراحی کنن یعنی کپی پیست جواب نمیده! گرافیک هم به شدت بالا رفته بخوان همه کاراکترارو بیارن کلی وقت طراحیه. بعدشم هر کاراکتر کلی وریشن و لباس و ایکس ری و فیتالیتی و بروتالیتی و هزار چیز دیگه میخوان. طراحی همه اینا هم خیلی خیلی زمان و ایده و تلاش میخواد. فکر نمیکنم واقعا بخوان این همه انرژی بزارن برای بازی.
    بلند بگو:

مرگ بر آمریکا
    مرگ بر اسرائیل

آی دی آی گپ (فقط برای دوستان) :

@HamedWS

16. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید HamedWS از ایشان تشکر کرده است:

*SHAO KAHN* (12-14-2018)

علاقه مند به
    sareeena
    حالت من
    Asabani
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط Holy Ninja [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    یاد جان توبیاس بخیر که کرکترهایی همچون : لیوکنگ ، کونگ لائو ، ساب زیرو ، اسکورپیون ، شائوکان، شنگ سونگ ، ریدن ، باراکا، گورو، جانی کیج، جید، سایرکس، جکس، کینو، کیتانا ملینا، نوب سایبات، رپتایل، سکتور، شیوا، سیندل، سونیا بلید، استرایکر رو ساخت که ۹۹ درصد یاد و خاطرات ما رو ساخت و هیچ وقت کسی مث اون پیدا نمیشه. اون وقت ندررلم میاد با سیندل نصف کرکترا رو جارو میکنه و میریزه دور . بعدشم کرکتری مث دوورا میسازه تا بیاد بیفته به جون دو تا کرکتر مهم دیگه.

ندررلم جز اسکارلت و حالا ارون بلک هیچ پیشرفتی در زمینه ساخت کرکتر نداشته و اکثرشون بدردنخور بودن و حالا خبر رسیده کرکتری از تارکاتان داره میسازه !
    بعدشم افتادن به جون قدرتمندترین خدای بازی که از کسی کیجی شکست خورد که نه ریدن حریفش بود نه هیچ کرکتر دیگه ای

امیدواریم اوراکل ، سلینا یا هرچی که اسمش هست بیاد تمام گندهای ندررلمو پاک کنه تا لااقل بگیم اونام تونستن کرکتر بسازن
    دقیقا همون نکاتی که ذکر کردم رو گفت مهیار جان ، خوشحالم که تو هم عقیده ای باهام

در ضمن جان توبياس شيناک هم ساخته

18. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mythology از ایشان تشکر کرده اند:

*SHAO KAHN* (12-14-2018),Holy Ninja (12-14-2018)

علاقه مند به
    tremor
    نوشته های وبلاگ
    5
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    39 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    خبر خوش کرکترهای (لیوکنگ و ساب زیرو) نیز تایید شدند

! You Provoke My Rage

ارتباط با من در تلگرام

20. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید Holy Ninja از ایشان تشکر کرده اند:

*SHAO KAHN* (12-14-2018),alifat (12-14-2018),DARK GAIA (12-18-2018),Dark Noob (12-14-2018),DFSHINNOK7 (12-14-2018),I.MJP (12-14-2018),mythology (12-14-2018)

کاربر سایت
    علاقه مند به
    None
    تشکر شده 100 بار در 51 ارسال
    حالت من
    Asabani
    تگ شده
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    برای tbc cage هم یه خبر خوش که گوینده جانی کیج توی یکی از توییت هاش یه اشاره*ای به جانی کرده که نشون میده به احتمال زیاد جانی تو بازی هست

I AM SHAO KAHN
    KONQUEROR OF WORLD
    YOU WILL TASTE NO VICTORY

22. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید ajabe از ایشان تشکر کرده اند:

*SHAO KAHN* (12-14-2018),Holy Ninja (12-14-2018),Mary Cage (12-14-2018),scorsub (12-14-2018)

صفحه 7 از 15 نخستنخست ... 34567891011 ... آخرینآخرین