صفحه 9 از 32 نخستنخست ... 567891011121319 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 81 به 90 از 317

موضوع: اخبار رسمی مورتال کامبت ۱۱

1. اخبار رسمی مورتال کامبت ۱۱

Holy Ninja آواتار ها Holy Ninja
    علاقه مند به
    tremor
    تشکر شده 11,305 بار در 2,866 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    5
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    42 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    مورتال کامبت ۱۱ رسما تایید شد

کرکترهای بازی

[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

اطلاعات بازی

دقایقی قبل ادبون در مراسم گیم آواردز ۲۰۱۸ از مورتال کامبت ۱۱ رونمایی کرد .

رمز : نام سایت

یک تریلر بسیار زیبا و قشنگ که مطمئنا در سال آینده تمامی جوایز رو درو خواهد کرد

تمام تریلر رو کنار بزارید چرا که شائوکان برگشته اونم به صورت Pre - Order

این بازی در روز ۲۳ آوریل (۳اردیبهشت ۹۸) بر روی کنسول های نینتندو سوییچ ، PS4 ، XB1 و پلتفرم PC منتشر خواهد شد

سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی مشخص شد

پیش خرید بازی در اسپویل زیر

پیش خرید

مورتال کامبت ۱۱ با قیمت 59.99$ دلار را می توانید از استیم پیش خرید کنید

نسخه پرمیوم بازی با قیمت 99.99$ قرار داده شد.

لینک پیش خرید : [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

تریلر رسمی کرکترهای MK11

Johnny Cage [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    Sonya Blade [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    Geras [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    Kabal [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    Jade [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    Cassie Cage
    Kano
    [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید][فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    Kotal Kahn
    Jacqui Briggs
    [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید][فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    Noob Saibot [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    Cetrion [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    Kollector [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    Kitana [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    Shang Tsung [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

رمز تمامی تریلرها :

www.mkcenter.ir

ویرایش توسط Holy Ninja : 09-03-2019 در ساعت 06:14 PM

I AM Kahn Of Outworld. vacate my throne . or i'll soak these sands with your blood

آدرس کانال تلگرام سایت : Telegram.me/MKCenter_Official

ارتباط با من در تلگرام

ارتباط با نینجای مقدس در تلگرام : HolyNinja@

2. 28 کاربر به خاطر ارسال مفید Holy Ninja از ایشان تشکر کرده اند:

+ Show/Hide list of the thanked

*SHAO KAHN* (12-07-2018),2eptile| (12-08-2018),ajabe (12-07-2018),alifat (12-07-2018),DARK GAIA (12-07-2018),Dark Noob (12-07-2018),DFSHINNOK7 (12-07-2018),haghy (12-07-2018),hi good bye (04-12-2019),I.MJP (12-07-2018),Knonymous (12-08-2018),Mary Cage (12-07-2018),MKXsubzero (12-11-2018),mohammadmohseni1369 (12-13-2018),mortal kombat orginal (12-07-2018),mythology (12-07-2018),Noob__Smoke (02-06-2019),Onaga (12-07-2018),Princess Kitana (02-24-2019),ralas+++ (12-07-2018),RedDragon (12-07-2018),Shirai Ryu Warrior (12-09-2018),spoil (05-29-2019),TheBenedict (04-04-2019),Thunder boy (12-09-2018),VAHID.K.R (12-26-2018),White Night (12-14-2018),You s (12-12-2018)

Dark Noob آواتار ها Senior Member
    علاقه مند به
    jade
    تشکر شده 2,762 بار در 946 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    13
    حالت من
    Mashghool
    تگ شده
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    با عرض سلام و خسته نباشید
    داشتم توی نت گشت میزدم که به یه سایت آرت برخورد کردم و بر حسب اتفاق این عکسا رو دیدم

تمام این عکسا ارته و توسط یه نفر درست شده
    احتمالا اون عکسی که دوستان قبلا گذاشتن هم فن ارته و واقعی نیست
    گرچه بازم میشه به بازگشت جانی و سونیا امیدوار بود ولی نه با این ظاهر
    از تمامی دوستانی که ذوق و هیجانشون رو به ناامیدی تبدیل کردم عذرمیخوام

4. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید Dark Noob از ایشان تشکر کرده اند:

*SHAO KAHN* (12-16-2018),DFSHINNOK7 (12-16-2018),Holy Ninja (12-16-2018),scorpionxl (12-17-2018)

Mary Cage آواتار ها Mrymcrltn
    علاقه مند به
    johnny-cage
    تشکر شده 1,835 بار در 808 ارسال
    حالت من
    Khoshhal
    تگ شده
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط Dark Noob
    داشتم توی نت گشت میزدم که به یه سایت آرت برخورد کردم و بر حسب اتفاق این عکسا رو دیدم

والا منم حدس میزدم فن آرت باشه...چون با اینکه سابزیرو و لولو()تایید شده بودن هیچ تصویری ازشون منتشر نشد...
    منم بیشتر به سایتا و گفته ها و لایک استاد باون امیدوارم تا یه تصویر...
    امیدوارم جانی و سونیا برگردن...

. ____________ .
    It's Good be King
    _instagram:_mrymcrltn

6. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید Mary Cage از ایشان تشکر کرده اند:

*SHAO KAHN* (12-16-2018),Dark Noob (12-16-2018),Holy Ninja (12-16-2018)

DFSHINNOK7 آواتار ها DF
    علاقه مند به
    sub-zero
    تشکر شده 8,667 بار در 1,514 ارسال
    تگ شده
    32 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ویترین مدال ها

مرسی حالا بهتر شد. با احترام به همه طرفدارای سونیا واقعا باید فضا برای حضور شخصیت های با حال دیگه باز بشه.

8. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید DFSHINNOK7 از ایشان تشکر کرده اند:

*SHAO KAHN* (12-16-2018),2eptile| (12-17-2018),Dark Noob (12-16-2018),Holy Ninja (12-16-2018),White Night (12-18-2018)

علاقه مند به
    tremor
    نوشته های وبلاگ
    5
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    42 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط .shayan.
    اورگل کیه؟
    زن کچل مرموز کامبت ۱۱ !

گفته شده این کرکتر خدای زمان خواهد بود و با وجود این کرکتر ، داستان بازی دگرگون خواهد شد.

با این همه شایعه و ترول های متفاوت من دیگه به اسمشم شک دارم که اوراکل یا سلینا باشه !

I AM Kahn Of Outworld. vacate my throne . or i'll soak these sands with your blood

ارتباط با من در تلگرام

10. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Holy Ninja از ایشان تشکر کرده است:

*SHAO KAHN* (12-16-2018)

.shayan. آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    reiko
    تشکر شده 43 بار در 31 ارسال
    حالت من
    Ghamgin
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1-از مدیران خواهش مندم این پست را تایید کنند

2- از نظر من ادبون خان می خواد مارو گمراه کنه
    . با نشون دادن آن زن مرموز که (زمان رو برمی گرداند) استوری بازی رو مانند tekken 7 کنه که از تیکن 1 تا خود تیکن 7 نشون بده و یه مرور کنه بعد از همون زمان هم شروع به بقیه ی داستان کنه.

3- احتمالات من در مورد خیلی از امکانات

درست کردن بازی مبارز = %67
    ادیت کردن شخصیت ها (لباس-سلاح و..) = %70
    تگ تیم = %98
    و غیره
    بازی های اصافه مانند پازل = %46

تاکید می کنم این ها همه احتمالاتی است که من می گویم

we're

brotherhood of shadow
    nobody can defeat us
    Even edboon

12. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید .shayan. از ایشان تشکر کرده است:

*SHAO KAHN* (12-16-2018)

علاقه مند به
    reiko
    حالت من
    Ghamgin
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    زن کچل مرموز کامبت ۱۱ !

گفته شده این کرکتر خدای زمان خواهد بود و با وجود این کرکتر ، داستان بازی دگرگون خواهد شد.

با این همه شایعه و ترول های متفاوت من دیگه به اسمشم شک دارم که اوراکل یا سلینا باشه !

دوست گرامی !!!!

اولا که دمت
    طلا که هوام رو داری و اینکه چه کسی گفته اور چوم چیچی سارینا هست و در جواب اون کسی هم که گفته:

سارینا همچین قدرتی ندارد و یه سری باید به کامیک های کمبت ایکس زد که سر سارینا چه بلایی اومده که من این کامیکا رو نخواندم

و سارینا جز brotherhood of shadow بود و با مرگ ریکو و کوان چی و سیناک فکر نکنم برگرده با این حال که به آن ها خیانت کرد

در آخر با holy ninja کار دارم لطفا به page من بیا

we're

brotherhood of shadow
    nobody can defeat us
    Even edboon

14. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید .shayan. از ایشان تشکر کرده است:

*SHAO KAHN* (12-16-2018)

علاقه مند به
    tremor
    نوشته های وبلاگ
    5
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    42 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط .shayan.
    1-از مدیران خواهش مندم این پست را تایید کنند

2- از نظر من ادبون خان می خواد مارو گمراه کنه
    . با نشون دادن آن زن مرموز که (زمان رو برمی گرداند) استوری بازی رو مانند tekken 7 کنه که از تیکن 1 تا خود تیکن 7 نشون بده و یه مرور کنه بعد از همون زمان هم شروع به بقیه ی داستان کنه.

3- احتمالات من در مورد خیلی از امکانات

درست کردن بازی مبارز = %67
    ادیت کردن شخصیت ها (لباس-سلاح و..) = %70
    تگ تیم = %98
    و غیره
    بازی های اصافه مانند پازل = %46

تاکید می کنم این ها همه احتمالاتی است که من می گویم
    درصد هات تو حلق ادبون و ندررلم .

سازنده های بازی تکن با کامبت فرق داره و این پست های گمراه کننده ادبون واسه ما تازگی نداره . سر پک های کامبت ایکس کلی ما رو اذیت کرد آخرشم کرکتری رو آورد که کمتر کسی انتظار داشت بیاد

آی دی تلگراممو واسه همین گذاشم اگه کسی باهام کار داره بیاد اونجا.

@HolyNinja

اگه تلگرام نداری تو پیام خصوصی همینجا سئوالتو بپرس

ارتباط با من در تلگرام

16. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید Holy Ninja از ایشان تشکر کرده اند:

*SHAO KAHN* (12-16-2018),White Night (12-16-2018)

علاقه مند به
    reiko
    حالت من
    Ghamgin
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1- قصد اصلی من این بود کهکاربر سایت شم

2- منظور من این بود که یکی اول استوری بخش هایی را از کمبت 1 تا 4 که همون داستان جدید کمبت 9 و ایکس هست رو توضیح می دهد بعدش عکس امصای من نمیاد

we're

brotherhood of shadow
    nobody can defeat us
    Even edboon

18. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید .shayan. از ایشان تشکر کرده است:

*SHAO KAHN* (12-17-2018)

DFSHINNOK7 آواتار ها DF
    علاقه مند به
    sub-zero
    تشکر شده 8,667 بار در 1,514 ارسال
    تگ شده
    32 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ویترین مدال ها

نمیدونم این نکته رو کسی گفته یا نه، ولی من همین دیروز یادم اومد.

MK11 اولین نسخه اصلی شماره دار (منظور شماره انگلیسی) MK پس از 21 سال هست، آخرین بازی شماره دار MK4 بود.

در مجموع سه بازی اصلی با شماره انگلیسی داریم، MK11 - MK4 - MK3

در مجموع دو بازی اصلی با شماره یونانی داریم MKII و MKX

در مجموع شش بازی اصلی بدون شماره داریم MK - MKvDC - MKA - MKD - MKDA - MK

آمار جالبی به نظر میرسه.

20. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید DFSHINNOK7 از ایشان تشکر کرده اند:

*SHAO KAHN* (12-19-2018),alifat (12-19-2018),AS-SCORPION (12-19-2018),Holy Ninja (12-19-2018),Mary Cage (12-19-2018),mythology (12-19-2018)

Noob__Smoke آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    rain
    تشکر شده 2,853 بار در 1,259 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    22
    حالت من
    Movafagh
    تگ شده
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط DFSHINNOK7
    نمیدونم این نکته رو کسی گفته یا نه، ولی من همین دیروز یادم اومد.

MK11 اولین نسخه اصلی شماره دار (منظور شماره انگلیسی) MK پس از 21 سال هست، آخرین بازی شماره دار MK4 بود.

در مجموع سه بازی اصلی با شماره انگلیسی داریم، MK11 - MK4 - MK3

در مجموع دو بازی اصلی با شماره یونانی داریم MKII و MKX

در مجموع شش بازی اصلی بدون شماره داریم MK - MKvDC - MKA - MKD - MKDA - MK

آمار جالبی به نظر میرسه.
    آقای دی اف عزیز...

دو نکته. اول اینکه تو مورد سوم یه اشتباهی هست. اونایی که با حروف یونانی هستن سه تان MKII - MKX - MKV ددلی الاینس همون Mortal kombat v : the deadly alliance. اگه تو لوگوش دقت کنی این V بصورت یه تیغه مرگبار هستش

دومین نکته هم اینکه بی نام ها یکیشونو جا گذاشتی MKSM

آره... موفق باشی ای تنیس باز بزرگوار ایول

نوشته اصلی توسط Dark Noob

آقا رفتم منبعشو یافتم

یه سایتیه به اسم آرت استیشن آرتیستشم که خیلی کار بلده از اعضای اینسومینیاک گیمزه. همینی که اخیرا اسپایدر-منو ساخت. اسمش Henrique Naspolini هست این آدم و واقعا حرفه ایه
    از این فن آرتای سه بعدی زیاد میسازه.
    از اینجا میتونین مدل سه بعدیشو ببینید:

<iframe width="640" height="360" src="https://www.artstation.com/embed/6529094" frameborder="0" allowfullscreen mozallowfullscreen="true" webkitallowfullscreen="true" onmousewheel="" scrolling="no"> </iframe>

https://www.artstation.com/artwork/GKKqz

بچا رفتم تو وورکشاپش و اینطورکه بوش میاد طرف مورتال کمبت خیلی دوست داره.

این فن-آرتا رو از سابزیرو درست کرده

باید ببینم دیگه چه کارایی میکنه.
    @[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] @[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    میشه یه تاپیک برا فن-آرت ها بزنیم؟

DEAD MAN WALKING...
    GRANDPA IS BACK!

22. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید Noob__Smoke از ایشان تشکر کرده اند:

*SHAO KAHN* (12-19-2018),AS-SCORPION (12-19-2018),Holy Ninja (12-20-2018)

صفحه 9 از 32 نخستنخست ... 567891011121319 ... آخرینآخرین