نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: چی شد به اینچا رسیدیم؟|نقد اوضاع گیمینگ و فروم هایی که در اینترنت میبینیم

1. چی شد به اینچا رسیدیم؟|نقد اوضاع گیمینگ و فروم هایی که در اینترنت میبینیم

MAZ آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    shao-kahn
    تشکر شده 68 بار در 45 ارسال
    حالت من
    Konjkav
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    با سلام و درود.
    قطعا هدفم از گذاشتن این پست، اینجا هدف قرار دادن این انجمن نیست پس جبهه نگیرید:/
    امروز، مریض بودم و داشتم در فرومی گذر میکردم که گذرم به ادمین تمااام نوبشون افتاد!
    خب بیاین یکم فکر کنیم.
    ادمین باید کمی از بازی ها اطلاعات داشته باشه، باید اسم بازیو بفهمه
    آقا ادمین حداقل باید درباره یکی از بازی هایی که اطلاعات پست میکنه اطلاعات داشته باشه!
    ایشون میگفت که کانتر یک بازی اکشنه!!!!!
    EXCUSE
    WTF???
    فروم بعد که ادمینشون داشتن مثلا از بازی FARCRY حرف میزدن
    گفتن این بازی بینظیر ترین بازی قرنه
    این بازی فلانه
    بهمانه
    ساخته یوبی سافته(هرچی ساخته یوبیسافته خوبه!)

شعار این افراد :
    1. بهترین بازی دنیا همون بازی ایه که بیشترین متارو داره
    2. هربازی که متاش کم شد باید به تموم سازندهاش فحش بدیم( نمونش فال آوت 76)
    3. کلش آف کلنز و کلش رویال بهترین بازی های استراتژیک اند
    4. سخت ترین بازی دنیا کلش آف کلنزه
    5. هرکی مخالف نظر منه الاغه
    6. PS4 بهتر از ایکس وانه
    7. فن بوی باشیم بهمون پول میدن(در حالی که اون رو هم نمیدن)
    آقاااااا بسه!
    انجمن مورتال کامبت زدن یک پست کامبت ندارن توش!
    اما چی شد که جامعه گیمینگ ایران به باد فنا رفت؟
    1. گیمر شدن همه: همه امروز گیمرن، یعنی هرکی روی گوشیش داره کلاه قرمزی بازی میکنه هم گیمره، آقا من که ده ساله گیم میزنم گیمر نیستما! چون کامبت گیم نیست! بلکه بازی های اندروید گیمن
    2. احساس خود پرو پنداری: من نوبم! آقا قبول میکنم دیگه! یکسری بازیا هستن که توشون حرفی برای گفتن ندارم! مثلا کانتر استرایک. ولی ام کی رو خوب بلدم و ازین حرفا، ولی هرکی لولش توی یک بازی چرت بالاتر باشه، پروتره و این خیلی آسیب میزنه به این جامعه
    3. بازیساز شدن همه : همه دارن بازی میسازن، حتی من شنیدم یکی دنبال یک سایتیه که آنلاین بازی بسازه براش! آقا داریم به کجا میریم؟
    4. پول دوست شدن : مشکل فقط از ما نیستا! یعنی بازی هایی که دارن میسازن هم مشکل داره، یعنی پول دوست شدن! EA هم که ماشالله چیزی برای گفتن نداریم درباره ایشون
    5.جهان سومی شدن ما حتی در جهان بازی : بی فرهنگی در جهان بازی هم هست! یعنی چیت زدن، دزدی و فحاشی حتی! این کارا برای چیه؟ هیچ وقت هیچکی نخواهد فهمید
    6. کارشناسی در همه امور : ما ایرانی ها اکثرا( این رو گفتم که به خودتون نگیرید، اکثر رو عرض کردم) هم متخصص توی گیمیم، هم سیاست، هم پزشکیم، هم ریاضی دانیم، مشاور خانوادگی هستیم و ...

آقا باید اینو یروزی همه بگیم خب! آقا من نوبم! همون نینجایی که فورتنایت هم میزنه نوبه! شاید فورتنایت بلد باشه ولی یک بازی دیگه بزارین جلوش شاید نتونه بزنه!
    همه بازیارو که نمیشه بازی کرد و توش پرو شد نه؟
    نوب باشیم بهتر از اینه که پروی الکی باشیم
    پرو بودن فقط مال کوچه خلوته
    موفق باشید
    REAL EYES REALIZE REAL LIES

HamedWS آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    ermac
    تشکر شده 1,559 بار در 428 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    2
    تگ شده
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط DeAtHjOkEr [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    با سلام و درود.
    قطعا هدفم از گذاشتن این پست، اینجا هدف قرار دادن این انجمن نیست پس جبهه نگیرید:/
    امروز، مریض بودم و داشتم در فرومی گذر میکردم که گذرم به ادمین تمااام نوبشون افتاد!
    خب بیاین یکم فکر کنیم.
    ادمین باید کمی از بازی ها اطلاعات داشته باشه، باید اسم بازیو بفهمه
    آقا ادمین حداقل باید درباره یکی از بازی هایی که اطلاعات پست میکنه اطلاعات داشته باشه!
    ایشون میگفت که کانتر یک بازی اکشنه!!!!!

فروم بعد که ادمینشون داشتن مثلا از بازی FARCRY حرف میزدن
    گفتن این بازی بینظیر ترین بازی قرنه
    این بازی فلانه
    بهمانه
    ساخته یوبی سافته(هرچی ساخته یوبیسافته خوبه!)

شعار این افراد :
    1. بهترین بازی دنیا همون بازی ایه که بیشترین متارو داره
    2. هربازی که متاش کم شد باید به تموم سازندهاش فحش بدیم( نمونش فال آوت 76)
    3. کلش آف کلنز و کلش رویال بهترین بازی های استراتژیک اند
    4. سخت ترین بازی دنیا کلش آف کلنزه
    5. هرکی مخالف نظر منه الاغه
    6. PS4 بهتر از ایکس وانه
    7. فن بوی باشیم بهمون پول میدن(در حالی که اون رو هم نمیدن)
    آقاااااا بسه!
    انجمن مورتال کامبت زدن یک پست کامبت ندارن توش!
    اما چی شد که جامعه گیمینگ ایران به باد فنا رفت؟
    1. گیمر شدن همه: همه امروز گیمرن، یعنی هرکی روی گوشیش داره کلاه قرمزی بازی میکنه هم گیمره، آقا من که ده ساله گیم میزنم گیمر نیستما! چون کامبت گیم نیست! بلکه بازی های اندروید گیمن
    2. احساس خود پرو پنداری: من نوبم! آقا قبول میکنم دیگه! یکسری بازیا هستن که توشون حرفی برای گفتن ندارم! مثلا کانتر استرایک. ولی ام کی رو خوب بلدم و ازین حرفا، ولی هرکی لولش توی یک بازی چرت بالاتر باشه، پروتره و این خیلی آسیب میزنه به این جامعه
    3. بازیساز شدن همه : همه دارن بازی میسازن، حتی من شنیدم یکی دنبال یک سایتیه که آنلاین بازی بسازه براش! آقا داریم به کجا میریم؟
    4. پول دوست شدن : مشکل فقط از ما نیستا! یعنی بازی هایی که دارن میسازن هم مشکل داره، یعنی پول دوست شدن! EA هم که ماشالله چیزی برای گفتن نداریم درباره ایشون
    5.جهان سومی شدن ما حتی در جهان بازی : بی فرهنگی در جهان بازی هم هست! یعنی چیت زدن، دزدی و فحاشی حتی! این کارا برای چیه؟ هیچ وقت هیچکی نخواهد فهمید
    6. کارشناسی در همه امور : ما ایرانی ها اکثرا( این رو گفتم که به خودتون نگیرید، اکثر رو عرض کردم) هم متخصص توی گیمیم، هم سیاست، هم پزشکیم، هم ریاضی دانیم، مشاور خانوادگی هستیم و ...

آقا باید اینو یروزی همه بگیم خب! آقا من نوبم! همون نینجایی که فورتنایت هم میزنه نوبه! شاید فورتنایت بلد باشه ولی یک بازی دیگه بزارین جلوش شاید نتونه بزنه!
    همه بازیارو که نمیشه بازی کرد و توش پرو شد نه؟
    نوب باشیم بهتر از اینه که پروی الکی باشیم
    پرو بودن فقط مال کوچه خلوته
    موفق باشید
    سلام.
    تاپیک شما خودش مصداق کارشناسی در همه اموره.
    به طرف تیکه میندازی که کانتر اکشن نیست. اما نمیدونی که سبک شوتر زیر مجموعه ی سبک اکشنه یعنی طرف از شما بیشتر در این زمینه میدونسته اتفاقا.
    [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    و بله، شما که درباره سبک های بازی اطلاعی ندارین (منم ندارم اما لااقل میتونم تو ویکی پدیا یه نگاه بکنم...) میاید و درباره جامعه گیمر و فلان تاپیک میزنید خودتونم شامل مشکلات جامعه بازی بازان حساب میشید!

ناراحت نشی همینطوری گفتم.
    بلند بگو:

مرگ بر آمریکا
    مرگ بر اسرائیل

آی دی آی گپ (فقط برای دوستان) :

@HamedWS

MAZ آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    shao-kahn
    تشکر شده 68 بار در 45 ارسال
    حالت من
    Konjkav
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط HamedWS [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    سلام.
    تاپیک شما خودش مصداق کارشناسی در همه اموره.
    به طرف تیکه میندازی که کانتر اکشن نیست. اما نمیدونی که سبک شوتر زیر مجموعه ی سبک اکشنه یعنی طرف از شما بیشتر در این زمینه میدونسته اتفاقا.
    [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    و بله، شما که درباره سبک های بازی اطلاعی ندارین (منم ندارم اما لااقل میتونم تو ویکی پدیا یه نگاه بکنم...) میاید و درباره جامعه گیمر و فلان تاپیک میزنید خودتونم شامل مشکلات جامعه بازی بازان حساب میشید!

ناراحت نشی همینطوری گفتم.
    خیر.
    بحث ما راجع به نوع شوتر کانتر بود.
    SHOOTER ACTION داریم؟
    شوتر اکشن؟
    این بازی شوتر تاکتیکاله درست؟
    ما میگیم شوتر اکشن؟
    یعنی این یک جزء هست باز از جزء کلیش؟
    یعنی برای مثال ما میگیم رینبو یک بازی اکشنه
    نوع شوترش چیه؟
    شوتر اکشن؟
    و حرف دیگه، اگر این مقاله یا هر مقاله دیگه ای کارشناسی در همه امور باشه پس باید نصف سایت های نقد گیمینگ مسدود شن نه؟
    ...
    REAL EYES REALIZE REAL LIES

4. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید MAZ از ایشان تشکر کرده است:

HamedWS (12-27-2018)

HamedWS آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    ermac
    تشکر شده 1,559 بار در 428 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    2
    تگ شده
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط DeAtHjOkEr [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    خیر.
    بحث ما راجع به نوع شوتر کانتر بود.
    SHOOTER ACTION داریم؟
    شوتر اکشن؟
    این بازی شوتر تاکتیکاله درست؟
    ما میگیم شوتر اکشن؟
    یعنی این یک جزء هست باز از جزء کلیش؟
    یعنی برای مثال ما میگیم رینبو یک بازی اکشنه
    نوع شوترش چیه؟
    شوتر اکشن؟
    و حرف دیگه، اگر این مقاله یا هر مقاله دیگه ای کارشناسی در همه امور باشه پس باید نصف سایت های نقد گیمینگ مسدود شن نه؟
    ...
    منظورتو خوب نرسوندی نگرفتم. درست میگی. اکشن » شوتر اول شخص » تاکتیکال هست
    بلند بگو:

مرگ بر آمریکا
    مرگ بر اسرائیل

آی دی آی گپ (فقط برای دوستان) :

@HamedWS