صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 34

موضوع: دیالوگ کرکترهای مورتال کامبت ایکس با زیرنویس فارسی

1. دیالوگ کرکترهای مورتال کامبت ایکس با زیرنویس فارسی

Holy Ninja آواتار ها Abraham Takamora
    علاقه مند به
    tremor
    تشکر شده 11,470 بار در 2,920 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    5
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    43 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    این هم یک طرح جالب از مورتال کامبت ایکس ، که نبودش در سایت یه جورایی حس میشد. ما در این سایت تمامی بخش های مورتال کامبت ایکس رو ترجمه کردیم و در دسترستون قرار دادیم. حال با این تاپیک ، فعالیت کاری ما در بخش مورتال کامبت ایکس تکمیل تر خواهد شددر این تاپیک ویدئوی دیالوگ تمامی کرکترها همراه با زیرنویس فارسی به صورت کامل در اختیار شما قرار خواهد گرفت تا از دیالوگ هایی که ما بین کرکترها رد و بدل میشه با خبر شوید.
    [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]بزودی [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید][فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]بزودی [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]بزودی [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]بزودی [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید][فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید][فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]بزودی [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید][فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]بزودی [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]بزودی [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]بزودی
    [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]بزودی [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]بزودی [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]بزودی [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]بزودی [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]بزودی
    [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]بزودی [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]بزودی [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]بزودی [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]بزودی [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]بزودی
    [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]بزودی [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید][فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]بزودی [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]بزودی [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید][فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]بزودی
    [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید][فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    دانلود نسخه HD (فشرده شده)
    [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید][فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید][فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید][فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]پارت 1 تا 3 : 100MBپارت 4 : 87MBرمز : نام سایت
    [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید][فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]بزودی
    رمز : نام سایت
    کرکتر اول Triborg
    Triborg

کیفیت : HD720p

حجم : 395MB

رمز : نام سایت

تهیه و تنظیم : Holy Ninja

ویراستار : DARK GAIA , I.MJPمترجم : Bwawo Two Team
    ویرایش توسط Holy Ninja : 05-12-2020 در ساعت 06:01 AM

A God's duty must be to the greater good

آدرس کانال تلگرام سایت : Telegram.me/MKCenter_Official

ارتباط با من در تلگرام

ارتباط با نینجای مقدس در تلگرام : HolyNinja@

2. 16 کاربر به خاطر ارسال مفید Holy Ninja از ایشان تشکر کرده اند:

+ Show/Hide list of the thanked

*SHAO KAHN* (12-31-2018),alifat (12-31-2018),amin9274 (12-31-2018),Dark Noob (12-31-2018),DFSHINNOK7 (01-01-2019),EMPEROR (05-29-2019),hi good bye (11-27-2019),hojat (02-11-2019),mahyar.A (02-22-2020),Mary Cage (12-31-2018),mj.pahang (12-31-2018),Smasher (02-13-2019),spoil (05-29-2019),VAHID.K.R (01-20-2019),White Night (01-10-2019),You s (01-05-2019)

علاقه مند به
    tremor
    نوشته های وبلاگ
    5
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    43 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    دیالوگ های Sub - Zero با زیرنویس فارسی

رمز : [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    ویرایش توسط Holy Ninja : 03-18-2020 در ساعت 01:23 PM

ارتباط با من در تلگرام

4. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید Holy Ninja از ایشان تشکر کرده اند:

Dark Noob (01-02-2020),mj.pahang (01-25-2020)

کاربر تازه
    علاقه مند به
    None
    تشکر شده 0 بار در 0 ارسال
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    download dialog sub zero nemiad bala

علاقه مند به
    tremor
    نوشته های وبلاگ
    5
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    43 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط babasa
    download dialog sub zero nemiad bala
    لینک بررسی شد و سالم هست
    بعد از کلیک بر روی دانلود در صفحه جدیدی که باز میشه رمزو بزن و بعد گزینه دانلود رو انتخاب کن

زیرنویس ۳ شخصیت محبوب دیگر نیز بزودی قرار خواهد گرفت

ارتباط با من در تلگرام

علاقه مند به
    tremor
    نوشته های وبلاگ
    5
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    43 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    دیالوگ های Johnny Cage با زیرنویس فارسی

رمز : [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

پ.ن

همه با شوخی های جانی کیج آشناییم ، تو دیالوگ هایی که بین خودش با سایر کرکترا بود نیز از این شوخی هاش استفاده کرده و من هم تا جایی که تونستم به همون صورت ترجمه های جالب و شوخی وار خود جانی رو تو ترجمه ها قرار دادم

ارتباط با من در تلگرام

8. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Holy Ninja از ایشان تشکر کرده است:

mj.pahang (03-19-2020)

علاقه مند به
    tremor
    نوشته های وبلاگ
    5
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    43 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    دیالوگ های Kitana با زیرنویس فارسی

ارتباط با من در تلگرام

10. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Holy Ninja از ایشان تشکر کرده است:

mj.pahang (03-22-2020)

کاربر تازه
    علاقه مند به
    None
    تشکر شده 1 بار در 1 ارسال
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    با سلام و عرض ادب خدمت همه ی شما

اولا براتون آرزوی سلامتی در این اوضا دارم و دوما به شما خسته نباشید می گویم

فقط یک در خواست از شما داشتم

اونم اینکه لطفا دیالوگ های کارکتر های مورتال کمبت 11 هم بگذارید.

موفق باشید

12. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید ali051370 از ایشان تشکر کرده است:

Holy Ninja (03-25-2020)

علاقه مند به
    tremor
    نوشته های وبلاگ
    5
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    43 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط ali051370
    با سلام و عرض ادب خدمت همه ی شما

اولا براتون آرزوی سلامتی در این اوضا دارم و دوما به شما خسته نباشید می گویم

فقط یک در خواست از شما داشتم

اونم اینکه لطفا دیالوگ های کارکتر های مورتال کمبت 11 هم بگذارید.

موفق باشید
    با سپاس از شما دوست عزیز

برای زیرنویس کردن دیالوگ شخصیت های کامبت 11 باید منتظر بمونیم تا کل شخصیت هاش بیان بعدا شروع به زیرنویس کردن کنیم. اگه الان زیرنویس کنیم بعدا که کرکترهای جدید بیان زیرنویس کردن ما هم ناقص میشه و مجبور میشیم دوباره زیرنویس کنیم. پس از پایان اومدن تمامی شخصیت ها زیرنویس کردن شخصیت های کامبت 11 شروع میشه.

در حال حاضر با کمک برخی از دوستان دیالوگ های Noob Saibot و Frost کامل زیرنویسش آمادست (به جز زیرنویشون با شخصیت های DLC) که بعدا تکمیل خواهد شد.

از دوستانی که ترجمه شون خوبه تقاضا میشه اگه مایلند به جمع ما بپیوندن تا ترجمه دیالوگ شخصیت ها هر چه زودتر تموم بشه و از الان تا اونجایی که شخصیت ها اومدنو ترجمه کنیم تا بعدا که کل شخصیت ها اومدن ترجمه کاملشونو بزاریم (اینطوری کلی از کار زیرنویس کردن شخصیت ها جلو میفتیم)

ضمن اینکه برخی از دیالوگ ها در ویدئوها موجود نیست که باید به ناچار از خود بازی دیالوگ هاشونو برداشت و به ویدئوی اصلی دیالوگ کرکترها اضافه کرد که همین خودش کلی از وقتمو میگیره.

در حال حاضر دیالوگ کوتاهی از چند شخصیت ابتدایی کامبت 11 ترجمه شده که میتونی از لینک زیر اونا رو دانلود و نگاهشون کنی.

ارتباط با من در تلگرام

علاقه مند به
    tremor
    نوشته های وبلاگ
    5
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    43 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    دیالوگ های Ermac با زیرنویس فارسی

ارتباط با من در تلگرام

کاربر تازه
    علاقه مند به
    None
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    انشالله بقیه ترجمه کاراکترا کی اضافه میشه؟

کاربر تازه
    علاقه مند به
    None
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    یه تشکر ویژه بابت ترجمه دیالوگهای کمبات x،بسیار عالی هستن،امیدوارم کمبات ۱۱ رو هم بعد از تکمیل شدن این بازی ترجمه کنید،بابت این بخش جذاب ترجمه تشکر میکنم������������

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین