صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345
نمایش نتایج: از 41 به 49 از 49

موضوع: بحث و گفتگو راجب استوری Mortal Kombat 11 (حاوی اسپویلر)

1. بحث و گفتگو راجب استوری Mortal Kombat 11 (حاوی اسپویلر)

ProphetRyn آواتار ها Grandmaster
    علاقه مند به
    liu-kang
    تشکر شده 1,040 بار در 386 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    1
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    با سلام هر بحث و گفتگو و نظری راجب استوری مود Mortal Kombat 11 دارید توی این تاپیک بیان کنید

لو دادن و اسپویل کردن داستان توی چت باکس، پیغام بازدید کننده و هر تاپیک دیگه ای بجز تاپیک های اسپویلر ممنوع و 3 روز بن به همراه دارد.

سعی کنید نظراتتون رو حتی توی این تاپیک هم توی اسپویلر قرار بدید.

با تشکر

2. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید ProphetRyn از ایشان تشکر کرده اند:

*SHAO KAHN* (05-01-2019),Ahmadreza (04-20-2019),hi good bye (05-03-2019),Holy Ninja (04-19-2019),Mary Cage (05-01-2019),Noob__Smoke (04-21-2019),scorpion-sf (04-26-2019)

*SHAO KAHN* آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    shao-kahn
    تشکر شده 394 بار در 115 ارسال
    حالت من
    Mashghool
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط *SHAO KAHN* [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    فقط امیدوارم دارک ریدن اولای استوری کشته نشه!
    به شخصه اگه این اتفاق بیوفته دیگه مورتال کمبت رو میزارم کنار! تنها نسخه ای که از ریدن خوشم اومد همین ۱۱ و دیسپشن بود! تو بقیه نسخه ها اون شخصیت و کاریزمای الان رو نداره برای من!
    !!!!!
    تو همون چپتر یک هم مرد نامرد! بقیه استوری رو دیگه نگاه نمیکنم!
    ویرایش توسط Dark Noob : 05-01-2019 در ساعت 12:53 PM

4. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید *SHAO KAHN* از ایشان تشکر کرده اند:

KOMBATENT (05-01-2019),Mary Cage (05-03-2019)

I.MJP آواتار ها مدیر پورتال
    علاقه مند به
    sonya
    تشکر شده 860 بار در 199 ارسال
    حالت من
    Narahat
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    کدام شخصیت ها در مورتال کمبت 11 کشته شدند؟

1. سونیا بلید: اولین شخصیت کشته شده در مورتال کمبت 11، که پس از گیر افتادن در زیر آوارها توسط لیوکنگ رونانت،* با راه اندازی بمب ها کشته شد.

2. دارک ریدن: پس از آن که کرونیکا شخصیت های گذشته رو به آینده منتقل کرد، به دلیل نامیرا بودن امکان حضور دو ریدن در یک زمان وجود نداشت، بدین ترتیب شخصیت آینده این شخصیت از بازی پاک شد.

3. شیناک: با اینکه شیناک یه شخصیت نامیرا هست، ولی سرنوشت های بدتر از مرگ هم وجود داره! سر شیناک توسط ریدن قطع شده و بعد تر نیز در ندررلم با منفجر شدن قلعه به نظر می رسد باقی مانده سر شیناک نیز از بین رفته باشد. هر چند مشخص نیست با بازسازی قلعه توسط کرونیکا، سر شیناک نیز به حالت اولیه بازگشته یا خیر ( چون اینچنین به نظر می رسد کرونیکا توانایی زنده کردن شخصیت ها را ندارد)

4. کینو گذشته: توسط سونیا و با شلیک در چشم چپش کشته شد.

5. کینو آینده: با کشته شدن نسخه گذشته کینو، کینو آینده نیز از مورتال کمبت پاک شد.

6. سکتور گذشته: پس از حمله به مقر نیروهای ویژه، توسط کینو از بین رفت و نابود شد.

7. هانزو هاساشی: توسط دی وورا و با زهرهای این شخصیت منفور در آغوش شخصیت گذشته خود اسکورپیون، جان سپرد.

8.* فوجین:*در اینتروهای فراست و ستریون مشخص شد که این شخصیت محبوب به دستور ستریون و*توسط فراست منجمد شده و کشته شده.

9. فراتور: طی یکی از اینتروهای دی وورا مشخص شد فراتور را نیز به جمع کسانی که توسط دی وورا کشته شده اند اضافه کنیم.

10. فراست: سرنوشت فراست چندان مشخص نیست، به نظر می رسد در استوری ریدن او را غیر فعال کرده است و شاید به زودی او را ملاقات نکنیم. (از بین نرفته)

11. سوهائو گذشته: در کمیک ها مشخص شد که نسخه آینده این شخصیت را هانزو هاساشی به قتل می رساند، حال نسخه گذشته این شخصیت را نیز ارون بلک به قتل رسانده است.

12. سایرکس گذشته: دیگر رباتی که در این نسخه از بین رفت، به مانند کمیک ها این بار نیز سایرکس به خواست خود، خود و باقیمانده ربات ها را از بین برد.

13. گورو: دلیل نامشخص

شخصیت هایی که سرنوشت آن ها نامشخص است:

1. شائوکان: سرنوشت امپراتور واقعی اوت ورلد همچنان مبهم است و بر خلاف قسمتی که از استوری که به نظر می رسید شائو توسط کیتانا کشته شده، مشخص نیست که آیا این شخصیت به قتل رسیده است یا نه، یکی از نویسندگان استوری نیز کشته شدن شائوکان را رد کرد( مشخص نیست ترول بوده یا نه، کسی اطلاع داره این قسمت رو مشخص کنه) در بسیاری از اینتروها نیز به زنده بودن و فرار شائوکان اشاره شده است.

2. گراس: گراس شخصیتی همیشگی و نامیرا هست و توانایی فرار از دریای خون را دارد، پس او جزو لیست کشته شدگان حتمی این قسمت قرار نمی گیرد.

3. ستریون: با اینکه روح این الدرگاد به کرونیکا منتقل شد، اما از دست دادن روح به معنای مرگ این شخصیت نمی باشد. ناگفته نماند ستریون نیز مثل شخصیت هایی چون شیناک و ریدن نامیرا هست و امکان مرگ برای او وجود ندارد.

4. کنشی، ارمک: کریپت هیچ چیزی را در مورتال کمبت تایید نمی کند و مرگ این شخصیت ها در این قسمت Non Canon می باشد.

دوستان اگه اشتباهی وجود داره یا چیزی از قلم افتاده، ذکر کنید.

6. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید I.MJP از ایشان تشکر کرده اند:

*SHAO KAHN* (05-03-2019),Dark Noob (05-03-2019),Holy Ninja (05-04-2019),ralas+++ (05-05-2019),TheBenedict (05-09-2019)

thomas آواتار ها کاربر ویژه
    علاقه مند به
    smoke
    تشکر شده 597 بار در 289 ارسال
    حالت من
    Kesel
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط I.MJP [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    کدام شخصیت ها در مورتال کمبت 11 کشته شدند؟
    خيلي ها هم جسدشون توي كريپت بود مثل رين، ارمك، كنشي و اسموك. حتي اگه اينارو درنظر بگيريم باتوجه به پايان بازي همه اينا بي معني بوده.
    .................................

DFSHINNOK7 آواتار ها DF
    علاقه مند به
    sub-zero
    تشکر شده 8,565 بار در 1,488 ارسال
    تگ شده
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ویترین مدال ها

فکرشو کنید. چقدر بهتر میشد اگه اوائل استوری، Dark Raiden با Light Raiden مبارزه میکرد و میکشتش. بعد اتفاقات طوری ادامه پیدا میکرد که اون فلش بک رو Dark Raiden یادش میومد و تصمیم میگرفت که کرونیکا رو از بین ببره. بعد ناچار میشد که با لوکنگ زنده ترکیب بشه و ادامه ی داستان. به نظر من اینطوری خیلی احساسی تر میشد و پایان MKX بی ارزش به نظر نمیومد.

9. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید DFSHINNOK7 از ایشان تشکر کرده است:

ralas+++ (05-05-2019)

hzdmc آواتار ها HZDMC
    علاقه مند به
    sub-zero
    تشکر شده 340 بار در 174 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    15
    حالت من
    Khoshhal
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    کلا بنظرم ندررلم زیاد به نسخه بعدی تو داستان نویسیش دقت نمیکنه الان با سیندل کلی شخصیت کشت با بدبختی مجبور شد تو X کلی رونانت الکی بسازه باز تو 11م این رونانتا خیلی بد بودن.الانم MK11 بنظرم پایانش جوری بود ک نسخه بعدش رو ممکنه خراب کنه.

subzero
    1992-2019
    fOR the lin kuei

I.MJP آواتار ها مدیر پورتال
    علاقه مند به
    sonya
    تشکر شده 860 بار در 199 ارسال
    حالت من
    Narahat
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    به خدا تنها مشکلی که با استوری داشتم و دارم پایانشه
    هرچی میخوام خوشبین باشم، نمیتونم، چون اون حس بعد از تموم کردن استوری بهم میگه تموم اتفاقات واسه هیچ بود، اگه مثلا با شکست کرونیکا میخواستن تایم لاین رو به حالت عادی برگردونن مشکلی نداشتم، ولی تو پایان میگفت از نو نوشتن تاریخ، یعنی اتفاقات کمبت نه، کمیک، ایکس و این نسخه پشم...؟
    ینی حتما تایم لاین باید ریبوت بشه؟
    دوستان اگه من اشتباه میکنم و احتمال دیگه ای وجود داره ممنون میشم بگید

hzdmc آواتار ها HZDMC
    علاقه مند به
    sub-zero
    تشکر شده 340 بار در 174 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    15
    حالت من
    Khoshhal
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط I.MJP [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    هرچی میخوام خوشبین باشم، نمیتونم، چون اون حس بعد از تموم کردن استوری بهم میگه تموم اتفاقات واسه هیچ بود، اگه مثلا با شکست کرونیکا میخواستن تایم لاین رو به حالت عادی برگردونن مشکلی نداشتم، ولی تو پایان میگفت از نو نوشتن تاریخ، یعنی اتفاقات کمبت نه، کمیک، ایکس و این نسخه پشم...؟
    مسلما ریبوت شدنMK11 اصلا 100درصدی نیست چیزی که ما توی اندینگ اسکورپین دیدیم جوری بود که نمیتونست یک چیزایی رو تغییر بده..بنظر من نابود کردن شر و کلا خوب کردن همچیز غیرممکنه احتمالا موجوداتی حتی قدرتمند تر از الدرگاد و تایتان ها همچیو زیر نظر دارن

subzero
    1992-2019
    fOR the lin kuei

.shayan. آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    reiko
    تشکر شده 39 بار در 29 ارسال
    حالت من
    Akhmoo
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    از نظر من ادبون این کارو کرد تا دل همه ی کمبتی ها رو بدست بیاره ولی احتمال این کارش 25% هست

مثلا کسی که نیتارا یا مولاک رو دوست داره الان خوشحال می شود

we're

brotherhood of shadow
    nobody can defeat us
    Even edboon

کاربر سایت
    علاقه مند به
    kitana
    تشکر شده 46 بار در 24 ارسال
    حالت من
    Bitafavot
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط love day [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    4 5 ساعت زیرنویسه یکم اروم باشی بد نی
    درسته معذرت هرچند آخر دووم نیووردمو دیدم
    beautiful
    but
    DEADLY

15. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Nafas.zare از ایشان تشکر کرده است:

Mary Cage (05-08-2019)

صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345