صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 20

موضوع: اندینگ های شخصیت های مورتال کامبت 11 (ترجمه ی فارسی)

1. اندینگ های شخصیت های مورتال کامبت 11 (ترجمه ی فارسی)

thomas آواتار ها کاربر ویژه
    علاقه مند به
    smoke
    تشکر شده 597 بار در 289 ارسال
    حالت من
    Kesel
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    به نام خدا

توي اين تاپيك اندينگ هاي مورتال كامبت 11 رو بصورت متن فارسي قرار ميگيره.

ویرایش توسط thomas : 05-20-2019 در ساعت 10:44 PM
    .................................

2. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید thomas از ایشان تشکر کرده اند:

+ Show/Hide list of the thanked

*SHAO KAHN* (05-01-2019),haghy (04-28-2019),hi good bye (05-03-2019),I.MJP (05-01-2019),Mary Cage (04-28-2019),Nima79h (05-01-2019),Princess Kitana (05-02-2019),ProphetRyn (04-28-2019),Smasher (04-28-2019),TheBenedict (05-10-2019),VAHID.K.R (04-29-2019)

علاقه مند به
    smoke
    حالت من
    Kesel
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sub Zero

وقتی كه ساعت شنی رو بدست آوردم، اولين فكرم اين بود كه زمان رو بازنويسی كنم و افتخار لين كوئی رو برگردونم.
    ولی بعد به بيهان فكر كردم، زندگی اون توسط نيرو های شيطانی تسخير شد. قبل از اينكه بتونم قبيله ام رو برگردونم بايد برادرم رو برگردونم.
    با ساعت شنی من زمان رو به كودكيمون بگردوندم. من هرثانيه زندگی بيهان رو مشاهده كردم تا بفهمم چرا...
    چرا اون، فساد سكتور رو قبول كرد، چرا با قدرت فريبنده ای كه توسط کوان چی به اون داده شد ظاهر شد...

[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

با استفاده از اين تجربه، من شن های زمان رو بازسازی كردم، زندگی بيهان رو تفيير دادم و يخ قلبشو آب كردم.
    حالا ما دوست هستيم نه رقيب. همراه هم به عنوان استادان اعظم ما لين كوئی رو برای دفاع از قلمروی زمين رهبری میكنیم.

​translated by thomas
    ویرایش توسط I.MJP : 05-16-2019 در ساعت 11:32 PM

4. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید thomas از ایشان تشکر کرده اند:

*SHAO KAHN* (05-14-2019),haghy (05-09-2019),Holy Ninja (05-17-2019),Mary Cage (05-08-2019),Nafas.zare (05-10-2019),TheBenedict (05-10-2019),VAHID.K.R (05-08-2019)

علاقه مند به
    smoke
    حالت من
    Kesel
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dvorah

انگل
    اين كلمه ای هست كه انسان ها برای كايتين و دوستان من به كار ميبرند
    ولی با ساعت شنی ميتونم تاريخ رو مرور كنم و اين داستان رو يه دروغ كنم..

انسان ها زندگی ميكنن تا بكشن. بدون يه دشمن معمولی برای نبرد، اونا از هم جدا می شن و همديگه رو نابود ميكنن.
    ما برای بقا زندگی ميكنيم. هيچ اختلافی مارو جدا نميكنه. ما برای هم زندگی ميكنيم. يه عضو خونواده، عضو ديگه خونواده رو نميكشه
    حالا جواب بده... كی انگله؟

زمانش رسيده كه يه تاريخ بهتر نوشت
    تاريخی كه توش انسان های موذی جايی هستن كه حقشونه
    و در زير پای ما تقلا ميكنن

translated by thomas

ویرایش توسط thomas : 05-16-2019 در ساعت 10:13 PM

6. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید thomas از ایشان تشکر کرده اند:

*SHAO KAHN* (05-14-2019),Holy Ninja (05-17-2019),Mary Cage (05-10-2019),Nafas.zare (05-10-2019),TheBenedict (05-10-2019)

I.MJP آواتار ها مدیر پورتال
    علاقه مند به
    sonya
    تشکر شده 860 بار در 199 ارسال
    حالت من
    Narahat
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Johnny Cage

کل این ماجرا؟ خیلی خب، من دیوونم. من با سونیا ازدواج کردم؟ یه بچه دارم که خیلی ازم خوشش میاد؟ ذهن های کنجکاو میخوان بدونن چه جور اون اتفاقات رخ داده! پس من ساعت شنی رو گرفتم تا بهم نشون بده چه جور دهن شیناک رو، که خیلی زیبا هم انجامش دادم، سرویس کردم و باعث شد از یه ستاره بزرگ هالیوود به یه نماد جهانی تبدیل بشم.
    تا اینجا، خیلی خوب.
    تا زمانی که اجازه دادم اون شهرت، منو خراب کنه. وقتی که دیدم چقدر بد اجازه دادم دختر کوچیکم ازم جدا بشه عمق فاجعه رو درک کردم. بالاخره نکته ای که نسخه بزرگتر من در مورد نیاز به تواضع و بلوغ (پختگی) میگفت رو فهمیدم.
    اما اینو هم میدونستم بدون زندگی شبیه به زندگی ای که اون داشت نمیتونستم به اونجا برسم. پس من تایم لاین رو به همونجوری که قبلا بود برگردوندم.

با یک تفاوت خیلی خیلی کوچیک... داستان سونیا زیر آوارهای چندتا قصر نابود شده قلمرو زیرین به پایان نمی رسه. چونکه فیلم های جانی کیج همیشه پایان های شاد داره.

your soldier are going to miss you

8. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید I.MJP از ایشان تشکر کرده اند:

*SHAO KAHN* (05-14-2019),Dark Noob (05-14-2019),haghy (05-14-2019),Holy Ninja (05-17-2019),Mary Cage (05-16-2019),Nafas.zare (05-14-2019),thomas (05-14-2019)

علاقه مند به
    smoke
    حالت من
    Kesel
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    raiden

كرونيكا توی هر خط زمانی من رو بازی می داد. خشم من رو تقویت میكرد و اونو تبدیل به غرور میكرد تا من رو علیه لیوكنگ كنه.
    فساد من اشتباهاتمو یاد آوری میكرد. من حس حقارت داشتم. من چطوری ميتونم ارزش پذيرفتن پوششی به عنوان نگهدارنده زمان رو داشته باشم؟

فكر كردم كه برای كنترل عادلانه زمان بايد خودم رو از تمام احساسات انسانی خالی كنم. قويترين جادو رو احضار كردم، من تمام خشم و ترسم رو از بين بردم و تنها چيزی كه باقی موند منطق خالص بود.
    ولی خيلی زود فهميدم كه انتخاب های منطقی بيشتر اوقات تنها انتخاب نيست. مگر اينكه همراه با رحم و مهربانی باشه. منطق منجر به انتخاب هايی ميشه كه بهتر از اونايی نيستن كه بر اساس خشم يا ترس هستن.

حالا من دوباره در آغاز زمانم

ولي توی سفرم در تاريخ، من عشق رو به منطق اضافه ميكنم.
    در اين خط زمانی من بالاخره آرامش رو براي مردم همه قلمرو ها بدست ميارم.

translated by thomas

ویرایش توسط I.MJP : 05-16-2019 در ساعت 07:46 PM دلیل: ویرایش عکس

10. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید thomas از ایشان تشکر کرده اند:

*SHAO KAHN* (05-17-2019),haghy (05-14-2019),I.MJP (05-14-2019),Mary Cage (05-16-2019)

علاقه مند به
    smoke
    حالت من
    Kesel
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    scorpion

من به نسخه آينده خودم يه قولى دادم، اينكه توى گذشته نمونم. اما وقتی كنترل ساعت شنى رو بدست آوردم نمى تونستم سر قولم بمونم

من بايد خانواده ام رو نجات ميدادم. بار ها و بار ها من شن های زمان ساختم ولی توى هر خط زمانی همون اتفاق برای خانواده ام تكرار ميشد. من قدرت تغييرش رو نداشتم. بعد از هزاران سال، من حقيقت رو فهميدم. كرونيكا تنها نبود، اون فقط يكى از تايتان هايی بود كه هركدوم قويتر و باستانى تر از الدرگاد ها بودن.

اونها كسانى بودن كه بر عليه ما متحد شدن
    من، خانواده ام، ما بازيچه اونا بوديم

چرا؟ نميدونم ولی به زودى ميفهمم و بعد انقامم رو ميگيرم

translated by thomas

ویرایش توسط I.MJP : دیروز در ساعت 06:27 PM دلیل: عکس

12. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید thomas از ایشان تشکر کرده اند:

*SHAO KAHN* (05-17-2019),haghy (05-17-2019),I.MJP (05-17-2019)

علاقه مند به
    smoke
    حالت من
    Kesel
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kung lao

البته كه من كرونيكا رو شكست دادم. و وقتى اينكارو كردم فقط يه كار بود كه ميخواستم با ساعت شنى انجام بدم. پاك كردن شكست جدم گرديت كونگ لاو از تاريخ. توي خط زمانى من، گريت كونگ لاو بدون شك قهرمان مورتال كامبت بود.قلمروي زمين هرگز تورنمنت ديگه اى رو نباخت.

براي نسل ها اون الگو و الهام بخش ميليون ها نفر براى پيوستن به انجمن وايت لوتوس و محافظت از قلمروى زمين بود. اون افراد تبديل به شورشى هايى براى سرنگون كردن شائوكان در اوتورلد شدن. قلمرو ها آرامش داشتند.

تا اينكه دشمنى قدرتمندتر اومد...
    و با محافظ زمين، كونگ لاو ارباب ناميراى زمان و جنگجوي قدرتمند مواجه شد.

translatrd by thomas

ویرایش توسط thomas : 05-19-2019 در ساعت 08:32 PM دلیل: عکس

14. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید thomas از ایشان تشکر کرده اند:

*SHAO KAHN* (05-18-2019),haghy (05-18-2019),Holy Ninja (05-19-2019),I.MJP (05-18-2019),Shirai Ryu Warrior (دیروز)

علاقه مند به
    smoke
    حالت من
    Kesel
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    jacqui briggs

ساعت شنى اونجا بود تا ازش استفاده كنم و من فقط ميتونستم به يه چيز فكر كنم : پدرم . اون كشته شد ، تبديل به يه رونانت شد، و بعد احيا شد. وقتی كه برگشت هرگز نتونست كارايى كه برای كوان چى انجام داده بود رو فراموش كنه. فكر ميكردم با ساعت شنى شايد بتونم همه اونارو درست كنم.

و تونستم

پدرم توى اون قتل عام كشته نشد و تبديل به يه رونانت نشد ولی معلوم شد حسى كه از همون اول داشتم درست بوده . بخاطر اينا كنار هم بودن. وقتی كه پدرم زجر نكشيد اونا با هم آشنا نشدن و من هرگز بدنيا نيومدم . و ميدونى چيه؟ من با اين قضيه مشكلی ندارم.

من فقط از پدرم محافظت نكردم ، من از هر كسى محافظت كردم كه پدرم جونشو برای نجات اونا به خطر ميندازه. اگه اون جاى من بود اونم همين كارو ميكرد. اين كاريه كه يه بريگز انجام ميده

ميدونم هيچوقت اينو نميشنوى ، ولى... خداحافظ بابا

دوست دارم

translated by thomas

ویرایش توسط I.MJP : دیروز در ساعت 06:25 PM دلیل: عکس

16. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید thomas از ایشان تشکر کرده اند:

*SHAO KAHN* (05-20-2019),Holy Ninja (05-19-2019),I.MJP (05-20-2019),Shirai Ryu Warrior (دیروز)

علاقه مند به
    smoke
    حالت من
    Kesel
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kitana

وقتى
    كه ساعت شنى نگاه مى كردم ، ميدونستم كه بايد چيكار كنم. بازسازى سرزمين مادريم. ادنيا بايد وجود داشته باشه . تجربه بودن درادنيا برای اولين بار... تا بحال چنين شادى رو تجربه نكرده بودم

ولي اون شادى خيلی كوتاه بود. سنت های ادنيا، زبان و رسم رسومش ، همه اونا كاملا برام بيگانه بودن. چون كه اونا توى گذشته توسط شائوكان برای من ممنوع شده بودن. سازگارى با مردمم مثل سازگارى با تاركاتان ها بود. حقيقت دردناكه، اگرچه خون ادنيايى توی بدنم دارم، ولی من يه ادنيايى نيستم.

من يه اوتورلدر هستم

فقط اين نيست من فرمانرواى اوتورلد هستم. من از آموزش هاي باستانى ادنيا استفاده كردم تا تبديل به حكمران بهتري بشم. با انجام اينها من ماموريت زندگيم رو انجام ميدم

translated by thomas
    ویرایش توسط I.MJP : دیروز در ساعت 06:25 PM دلیل: عکس

18. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید thomas از ایشان تشکر کرده اند:

*SHAO KAHN* (دیروز),Holy Ninja (دیروز),I.MJP (05-20-2019),Nafas.zare (دیروز),secret (دیروز)

علاقه مند به
    smoke
    حالت من
    Kesel
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    jade

من قدرت شكل دادن زمان رو در دست داشتم، ولى نميدونستم چيكار كنم. كدوم فرمانروا بايد برگردونده بشه. معشوقه ام كوتال يا دوست وفادارم كيتانا. من صداى كوتال رو شنيدم كه بهم ميگفت: قلبت رو دنبال كن جيد. پس من گذاشتم تا قلبم راهنماييم كنه و اون منو به يه مكان غيرمنتظره برد، يه خاطره از خونه و...

مادرم

من والدينم و ادنيا رو برگردوندم. يه خط زمانى ساختم كه شائوكان توى اون وجود نداشت. و از دوران كودكيم لذت بردم. همينطور كه بزرگ ميشدم حس ميكردم كه يه كودك معمولى نيستم. قدرت كرونيكا درون من بود...منو به اهدافى بزرگ تر صدا ميزد.

وقتى كه بزرگ شدم، به محافظ خداگونه ادنيا تبديل شدم. با دانش و تجربه اى كه از خط زمانى هاي قبل داشتم، من شيناک و ستريون رو به چالش كشيدم. بدون فرزندان كرونيكا كه قلمرو ها رو به جون هم بندازن همه به آرامش ميرسن و در آرامش ميمونن. تحت نظارت چشمان مراقب من.

translated by thomas

ویرایش توسط I.MJP : دیروز در ساعت 06:24 PM دلیل: عکس

20. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید thomas از ایشان تشکر کرده اند:

*SHAO KAHN* (امروز),Holy Ninja (دیروز),I.MJP (دیروز),Nafas.zare (دیروز),secret (دیروز)

علاقه مند به
    smoke
    حالت من
    Kesel
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    geras

چرخه بي پايان ساخت و دوباره ساختن خط زماني كرونيكا روح من رو نابود ميكرد.ولي اون قبول نكرد كه به من مرگ يا آزادي ببخشهپس من قدرتش رو گرفتم تا كاري رو انجام بدم كه اون انجام نميداد. يه خط زماني پاياني و بي نقص بسازم و بعد استراحتي ابدي كنم.

ولي اين وظيفه سخت تر از چيزي بود كه تصور ميكردم. فاني ها سرنوشتي كه براشون در نظر گرفته بودم رو نپذيرفتن. خط زماني پس از خط زماني، بي اعتنايي به من بيشتر ميشد. كم كم داشتم ميفهميدم كه چرا كرونيكا به جنون كشيده ميشد

شايد فانى ها نياز به يه ارباب زمان ندارن. من جونم رو فدا كردم تا شن هاى زمان رو طورى بسازم كه ساعت شنى خودش كار كنه. براى اولين بار در تمام ابديت ميتونم در آرامش استراحت كنم.

translated by thomas

22. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید thomas از ایشان تشکر کرده است:

I.MJP (امروز)

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12