صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 29 از 29

موضوع: اندینگ های شخصیت های مورتال کامبت 11 (ترجمه ی فارسی)

1. اندینگ های شخصیت های مورتال کامبت 11 (ترجمه ی فارسی)

thomas آواتار ها Senior Member
    علاقه مند به
    smoke
    تشکر شده 657 بار در 304 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    1
    حالت من
    Kesel
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    به نام خدا

توی اين تاپيک اندينگ های مورتال كامبت 11 به صورت متن فارسی قرار ميگيره.

با کلیک روی اسم هر شخصیت، اندینگ شخصیت را مشاهده کنید.

[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید][فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید][فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید][فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید][فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

به زودی

جوکر
    به زودی

سیندل

به زودی

اش ویلیامز
    به زودی

شیوا
    به زودی

فوجین
    به زودی

اسپاون
    ویرایش توسط I.MJP : 10-12-2019 در ساعت 12:17 PM

2. 15 کاربر به خاطر ارسال مفید thomas از ایشان تشکر کرده اند:

+ Show/Hide list of the thanked

*SHAO KAHN* (05-01-2019),DFSHINNOK7 (10-03-2019),EMPEROR (05-29-2019),haghy (04-28-2019),hi good bye (05-03-2019),Holy Ninja (06-11-2019),I.MJP (05-01-2019),Mary Cage (04-28-2019),Midnight man (06-10-2019),Nima79h (05-01-2019),Princess Kitana (05-02-2019),ProphetRyn (04-28-2019),Smasher (04-28-2019),TheBenedict (05-10-2019),VAHID.K.R (04-29-2019)

I.MJP آواتار ها مدیر پورتال
    علاقه مند به
    cassiecage
    تشکر شده 1,137 بار در 252 ارسال
    تگ شده
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Frost

ساب زیرو منو اخراج کرد. ریدن منو اخراج کرد. همه این کارو کردن، حتی کرونیکا. تا زمانی که که همه اون قیافه های از خود راضی رو منجمد کردم و استاد بزرگ جدید لین کوئی شدم.

ساعت شنی حتی چشم اندازی های بزرگتری پیشنهاد می کرد. با این، تاریخ را جوری خواهم ساخت که اسمم روی لب های هر کسی حک شده باشه.
    اما حتی این قدرت هم محدودیت هایی دارد. چشم انداز من میتونه از طرف انتخاب های فردی مردم نابود بشه. برخلاف کرونیکا، من اجازه نمیدم این نقص ها تا زمانی که خود زمان مجددا راه اندازی بشه، تشدید بشن.

لین کوئی مبارزان زمانی من خواهد بود. با سفر از طریق تاریخ، اونا شر کسایی که اعمالشون چشم انداز منو تهدید می کنه رو خلاص میکنن. از حالا به بعد، همه به بزرگی من توجه میکنن و من دیگه اخراج نخواهم شد.

Chik Chik....Pooof

4. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید I.MJP از ایشان تشکر کرده اند:

*SHAO KAHN* (05-30-2019),DFSHINNOK7 (10-03-2019),Holy Ninja (06-11-2019),Mary Cage (06-03-2019),Nafas.zare (06-13-2019)

علاقه مند به
    cassiecage
    تگ شده
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Jax

تنها چیزی که میخواستم درست کردن زندگیم بود. الان قدرت بازسازی تاریخ رو دارم. ریدن بهم هشدار داد که نمیتونم همه چیز رو درست کنم. تغییر زیاد میتونه باعث بشه ورا و جکی رو از دست بدم. اما این قدرت ها از ما بزرگترن.
    اگه فقط در مورد کمک به خودم فکر کنم، پس من چه جور افسری هستم؟ چه جور آدمی هستم؟ شانس آوردم که من و خونوادم در رویای آمریکایی زندگی می کردیم.

بیشتر افرادی که شبیه من هستن این شانس رو ندارن. من به اونا مدیونم که همه چیزی رو در جای درست قرار بدم. وقتی که قدرتش رو دارم سریع کارهارو انجام بدم، قرن ها صبر نمیکنم که مردم از خواب بیدار بشن.
    دفعه اولی درست نفهمیدم، یا دومی، یا حتی سومی ولی در نهایت درستش میکنم.

خونواده ام برگشته. دنیای جای بهتری برای هر کسیه و تبدیل به جایی شده که میتونی همه چیز رو داشته باشی. هر کسی که که میگه نمیتونی، به رویایی بزرگتر نیاز داره.

Chik Chik....Pooof

6. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید I.MJP از ایشان تشکر کرده اند:

*SHAO KAHN* (06-02-2019),DFSHINNOK7 (10-03-2019),Holy Ninja (06-03-2019),Mary Cage (06-03-2019),Nafas.zare (06-13-2019)

علاقه مند به
    cassiecage
    تگ شده
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    skarlet

در تمامی دخترانش، شائوکان منو مرگبارترین ساخته بود. اون منو از فقر بیرون کشید، به کد خون متصل کرد و منو مجبور کرد به مبارزه برای کسب احترام. شاید زمانی که کد خون رو به شن های زمان متصل کنم، اون از من تعریف کنه...

حالا به عنوان یه خدای خون، من خواستار احترامِ بیشتر از شائوکانم. من خواستار پرستشم و معابد، کشیش ها، مریدها، بندگان و قربانی ها رو خواهم داشت. رودخانه های خون به اسم من از کسایی که جرات میکنند منو قبول نکنند جاری خواهند بود.

الان شائوکان چه افتخاری میکنه. چه احساس غروری...
    و فرمان برداری!
    تنها چیزی که بهتر از احترامِ استادان منه، اینه که اونو مجبور به التماس کنه که مال من بشه...
    همه منو می پرستن
    یا خون به پا خواهد شد...

Chik Chik....Pooof

8. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید I.MJP از ایشان تشکر کرده اند:

*SHAO KAHN* (06-05-2019),alifat (06-05-2019),DFSHINNOK7 (10-03-2019),Holy Ninja (06-11-2019),Mary Cage (06-06-2019),Nafas.zare (06-13-2019)

علاقه مند به
    cassiecage
    تگ شده
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kano

معاملات زیادی داشتم، اما هیچکدوم مثل این نمیشد. کرونیکا رو بخشیدم و کاری بهش نداشتم و اون در عوض ساعت شنیش رو بهم داد. قدرت شکل دادن زمان وتاریخ به امثال من؟ اوه هاها، آره لعنت بهش!

ترتیب همه چی رو دادم، هر تصور، آرزو و خیالی که داشتم؟ همش رو انجام دادم. بعدش فهمیدم خیلی سریع از چیزهایی که لذت میبردم، خسته شدم. بدون جنگیدن، بردن هیچ ارزشی نداشت. سرگرمی تو داشتنش نیست، بلکه اونو باید به دستش بیاری.

پس زمان رو یه بار دیگه تغییر دادم. حالا چیزی رو که میخوام همیشه دور از دسترسه و من به دستش میارم. خیلی مواقع پیروز میشم ولی نه همیشه. و وقتی برنده میشم، یه چیز واسه لذت بردن پیدا میکنم.

ویرایش توسط I.MJP : 08-28-2019 در ساعت 11:23 PM

Chik Chik....Pooof

10. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید I.MJP از ایشان تشکر کرده اند:

*SHAO KAHN* (06-06-2019),DFSHINNOK7 (10-03-2019),Holy Ninja (06-11-2019),Mary Cage (06-06-2019),Midnight man (06-10-2019),Nafas.zare (06-13-2019)

علاقه مند به
    cassiecage
    تگ شده
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    erron black

این حقیقت که کرونیکا رو نابود کردم، منو متعجب کرد. برای یک بچه لاغر مردنی از ویکت* بد نیست. حالا که اون تموم شد، حالا چی؟ پشیزی ارزش واسه نگهبان زمان شدن و گیر افتادن تو یه جزیره ای تو ناکجا آباد قائل نیستم

ولی نه، ارون بلک دوست داره تو این قضیه دست و پا بزنه. به نظر من زمان باید له بشه. حرکت خیلی هیجان انگیزیه. باید این هیجانات رو نگه دارم که یعنی به این معنیه که هیچ کس شانسی برای گند زدن به این قضیه نداشته باشه

یه بار ساعت شنی رو تو دریای خون میندازم و هیچکس دیگه تاریخ رو شکل نمیده. اتفاق بعدی چیه؟ به جهنم که ندونم. و این درست همونطوریه که ازش خوشم میاد.

*ویکت: شهری در ایالت تگزاس، محل قبلی زندگی ارون بلک
    ویرایش توسط I.MJP : 08-28-2019 در ساعت 11:22 PM

Chik Chik....Pooof

12. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید I.MJP از ایشان تشکر کرده اند:

*SHAO KAHN* (06-09-2019),Dark Noob (06-09-2019),DFSHINNOK7 (10-03-2019),Holy Ninja (06-11-2019),Mary Cage (06-10-2019),Nafas.zare (06-13-2019),thomas (06-09-2019)

علاقه مند به
    cassiecage
    تگ شده
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    cassie cage

برای دومین بار تو زندگیم، من زندگی مسخره یه نامیرا رو ازش گرفتم. جایزه ام؟ ساعت شنی. الان میتونم تاریخ رو تغییر بدم! صحبت درباره یه قدرت بزرگه غیر قابل تصوره. اما با اینکه هر تصوری از دختران بورلی هیلز داشته باشید، این اصلا به من نمیخوره. فرد برگزیده یه چیز واسه لیوکنگ ها و کیتاناهای جهانه.

*بورلی هیلز: یکی از گرانقیمت ترین شهرهای آمریکا و معروف به شهر مشهورترین بازیگران سینمای هالیوود، خوانندگان و دیگر هنرمندان آمریکایی ( کسی کیج دختر جانی کیج بازیگر هالیوودی هست دیگه)

در تایم لاین بعدی، تنها چیزی که میخوام اینه که یه سرباز نمونه باشم. برای فرماندهی نسل بعد نیروهای ویژه. ما متولد شدیم تا از قلمروی زمین دفاع کنیم! درست شبیه قهرمان هایی که الهام بخش من بودن... پدر و مادرم.

قبوله، فقط یه چیز دیگه هم هست که میخوام: مامانم برگرده. نه فقط برای خودم، بلکه برای بابا. او و مامانم لیاقت یه خوشبختی همیشگی رو بعد از بازنشستگی دارن. هیچ وقت نمیدونیم دفعه قبلی اوضاع این دور وبر چه قدر فرق میکرد. اما ما کنار همدیگه خواهیم بود. یه خانواده. و این تنها چیزیه که اهمیت داره.

ویرایش توسط I.MJP : 06-12-2019 در ساعت 09:19 PM

Chik Chik....Pooof

14. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید I.MJP از ایشان تشکر کرده اند:

*SHAO KAHN* (06-12-2019),DFSHINNOK7 (10-03-2019),Holy Ninja (06-13-2019),Mary Cage (06-12-2019),Midnight man (06-18-2019),Nafas.zare (06-13-2019)

علاقه مند به
    cassiecage
    تگ شده
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    shang tsung

قدرت کرونیکا، جوری منو تحت تاثیر قرار داد که داشت به یه دیوونه تبدیلم میکرد. مگر نه اینکه پس از سپری کردن قرن ها به قدرت های تاریک فراتر از درک انسان های معمولی چیره شده بودم. حالا من استاد زمان و سرنوشتم.

ولی شکست کرونیکا ثابت کرد که حتی تیتان ها هم شکست میخورن. با اینکه قدرت های جدیدم بهم اجازه میده به تایم لاین های بی نهایت سفر کنم و با میلیارد ها روح اونجا جشن بگیرم ولی من آسیب پذیرم. برای زنده موندن، باید به تاریکی ها برگردم، از منازعات دوری کنم و کارم رو با دست دیگران انجام بدم.

مخصوصا، به دست تیتان های همدستم. این موجودات غول آسا، خیلی راحت با استفاده از حرص و طمع، غرور و ترس کارشون رو انجام میدن. به وسیله اونا، هر روحی که در ابدیت وجود داره، به قدرت من متصل میشه

در قلمرو جدیدم، اخلاقیات مانند یه توهم در معرض دید قرار میگیره. در حالی که خوبی زجر میکشه و آسیب میبینه، این حیله گیری هست که موفق میشه.
    این جهان شنگ سونگه
    روز خوبی داشته باشید

ویرایش توسط I.MJP : 08-28-2019 در ساعت 11:21 PM

Chik Chik....Pooof

16. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید I.MJP از ایشان تشکر کرده اند:

*SHAO KAHN* (06-17-2019),DFSHINNOK7 (10-03-2019),Mary Cage (06-17-2019),Midnight man (06-18-2019)

علاقه مند به
    cassiecage
    تگ شده
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    nightwolf

قبل از اینکه نایت وولف باشم، یه احمق به اسم ابر خاکستری بودم. تو فقر به دنیا اومده و از دست اجدادم به دلیل اینکه آیندمون رو به استعمارگران واگذار کرده بودن، خشمگین بودم. کینو راه خروجی بهم پیشنهاد داد و بهم وعده ثروت در صورتی که مقدس ترین یادگار های قبیله رو بدزدم، داد.

به شدت وسوسه شدم،اما بعدش فهمیدم که با نجات خودم، داشتم آخرین ارزش مردم خودم رو تسلیم میکردم. برای اولین بار از غرور ماتوکا دفاع کردم. کینو تحت تاثیر قرار نگرفت. اما در حالیکه در بستر مرگ بودم، روح بزرگ به سمت من اومد.
    با رد کردن کینو، من شایستگی دریافت یک افتخار باستانی رو ثابت کرده بودم. مسئولیتِ نایت وولف.... مدافع افسانه ای ماتوکا.

حالا که من مسئولیت کرونیکا رو به ارث می برم، راهمون از هم جدا میشه. محافظ زمان نمیتونه در عین حال محافظ قبیله من هم باشه. کدوم راه رو باید انتخاب کنم؟
    حتی در اینجا، در آغاز زمان، خرد روح بزرگ من رو راهنمایی میکنه. اون بهم گفت که تاریخ رو به حالت اول برگردونم. ماتوکا رو به یه نفر دیگه واگذار کنم؛ به نایت وولف بعدی. مثل همه یادگارهای مقدس ما، مسئولیت نایت وولف متعلق به قبیله است. هر ماتوکانی میتونه شایستگی قدرتش رو ثابت کنه. من از تصور اینکه چه کسی بعدا از ما دفاع خواهد کرد لذت می برم.

ویرایش توسط I.MJP : 08-28-2019 در ساعت 02:24 PM

Chik Chik....Pooof

18. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید I.MJP از ایشان تشکر کرده اند:

*SHAO KAHN* (08-17-2019),Amirbswfgac (08-16-2019),DFSHINNOK7 (10-03-2019),Nafas.zare (08-16-2019)

علاقه مند به
    cassiecage
    تگ شده
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    THE TERMINATOR

این یک اتفاق حماسی بود که ترمیناتور رو به جای گذشته ی زمینی که در اون زندگی می کرد، به اینجا آورد. اما طولی نکشید که اون (با اینجا) سازگار بشه. اون فهمید که با نابود کردن کرونیکا، و گرفتن ساعت شنی او، بهترین فرصت رو برای دستیابی به هدف مأموریتش به دست میاره. بشریت را نابود کنه تا ماشین ها پیروز بشن.

نکته: حضور تاکیدا و کونگ جین در اندینگ ترمیناتور

مشخص شد که ساعت شنی، سلاح نهایی نبود. مهم نیست که ترمیناتور چند بار تاریخ را دوباره راه اندازی کنه، جنگ بین انسان ها و ماشین ها همیشه یه جور تموم میشه...
    با نابودی هر دو طرف.
    اون فهمید که این جنگ یه بازی از پیش باخته اس.
    تنها راه بردن، بازی نکردنش بود.
    پس ترمیناتور از ساعت شنی استفاده کرد تا آینده ای بسازه که در اون ماشین ها و انسان ها با یکدیگر نمیجنگن، بلکه با یکدیگر همکاری میکنن.

ترمیناتور میدونست که برای حفظ این آینده، هیچکس دیگه ای نباید در مورد ساعت شنی آگاه بشه و بفهمه.
    اطالاعات ذخیره شده تو ذهن ماشینی اون خطرناک بود و این اطلاعات باید نابود می شد.
    به همین دلیل بود که ترمیناتور خودش رو به اعماق بی پایان دریای خون انداخت.
    دیگه هیچکسی نمیتونه اونو پیدا کنه، یا به اسرار ساعت شنی دست پیدا کنه.
    اگه تونستید در این مورد ازش سئوال کنید، اون به شما میگه که تنها انتخاب منطقی رو انتخاب کرده.
    اما تو کتاب من، اون ماشین یه قهرمانه.

گوینده: کسی کیج

Chik Chik....Pooof

20. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید I.MJP از ایشان تشکر کرده اند:

Dark Noob (10-03-2019),DFSHINNOK7 (10-03-2019),Holy Ninja (10-04-2019),Mary Cage (10-03-2019),Nafas.zare (10-09-2019)

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123