صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از 31 به 32 از 32

موضوع: اندینگ های شخصیت های مورتال کامبت 11 (ترجمه ی فارسی)

1. اندینگ های شخصیت های مورتال کامبت 11 (ترجمه ی فارسی)

thomas آواتار ها کاربر ویژه
    علاقه مند به
    smoke
    تشکر شده 662 بار در 306 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    1
    حالت من
    Kesel
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    به نام خدا

توی اين تاپيک اندينگ های مورتال كامبت 11 به صورت متن فارسی قرار ميگيره.

با کلیک روی اسم هر شخصیت، اندینگ شخصیت را مشاهده کنید.

[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید][فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید][فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید][فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید][فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

به زودی

روبوکاپ
    به زودی

شیوا
    به زودی

اسپاون
    ویرایش توسط Holy Ninja : 08-30-2020 در ساعت 06:37 PM

2. 15 کاربر به خاطر ارسال مفید thomas از ایشان تشکر کرده اند:

+ Show/Hide list of the thanked

*SHAO KAHN* (05-01-2019),DFSHINNOK7 (10-03-2019),EMPEROR (05-29-2019),haghy (04-28-2019),hi good bye (05-03-2019),Holy Ninja (06-11-2019),Mary Cage (04-28-2019),Midnight man (06-10-2019),mj.pahang (05-01-2019),Nima79h (05-01-2019),Princess Kitana (05-02-2019),ProphetRyn (04-28-2019),Smasher (04-28-2019),TheBenedict (05-10-2019),VAHID.K.R (04-29-2019)

mj.pahang آواتار ها مدیر پورتال
    علاقه مند به
    sonya
    تشکر شده 1,194 بار در 265 ارسال
    تگ شده
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    the joker

این تعطیلات رویایی من بود. ضرب و شتم و مثله کردن دیدم؛ اما همه این کارها فقط برای مدتی خنده دار بود. اما این احمق ها چی؟ هیچکدوم منو نفهمیدن، حتی اون پسر خوشگله، نینجا مایم. شب خوش، شاهزاده عزیز! کار همه کسایی که تو ارث رلم و اوت ورلد ارزش کشته شدن داشتن رو تموم کردم. حتی ندررلمِ قدیمیِ دوست داشتنی. با یه دل تنها دنبال دوستای جدید بودم.

دست بر قضا، یه اسباب بازی داشتم که تونست اونارو برام پیدا کنه. و اوه، چه جورم ساعت شنی منو لوس کرد. قراره که من و هویک رفیق های جون جونی هم بشیم. و این یعنی چی؟ رفیق جدیدم میدونه که یه قلمرو به قانون و نظم احتیاج داره؟ و اون فقط وجود داره که اون نظم و قاتون رو از بین ببره؟ خب من میگم که من و اون باید دست به کار شیم!

با لیگ دیوانگان درک نشده آشنا شوید. به قلمروی نظم یه گوشمالی حسابی میدیم. و وقتی که کارمون تموم شد، کی میدونه که جایی بعدی ای که قرار نابود کنیم، کجاست. شاید به خونت اومدیم و زیر بالشت یه نارنجک بی چاشنی گذاشتیم. شاید شکم حیوون خونگی مورد علاقت رو سفره کردیم. یا شاید فقط... همین الان تلوزیونت رو شکستیم!

!HAHAHAHAHAHAHAH

You're strong like stone, Sonya

4. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mj.pahang از ایشان تشکر کرده اند:

*SHAO KAHN* (09-01-2020),Dark Noob (02-01-2020),Mary Cage (02-01-2020),thomas (02-03-2020)

Holy Ninja آواتار ها Abraham Takamora
    علاقه مند به
    tremor
    تشکر شده 11,493 بار در 2,930 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    5
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    43 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Fujin

به عنوان محافظ جديد زمان ، من غرق در مسئوليت هام بودم
    اما من کي هستم که بخوام سرنوشت فاني ها رو طراحي کنم
    به عنوان محافظشان ، بايد هزاران سال صرف محافظت از آنها کنم
    اما درحاليکه من با اين عقيده که به فاني ها عميقا احترام بذارم بزرگ شدم
    من فقط مقدار کمي از زندگي روزمره اونهارو درک ميکردم

پس من از ساعت شني استفاده کردم تا صد ها هزار زندگي رو زندگي کنم
    اون زندگي ها شرايط مختلف از نظر سرزمين ، نژاد ، جنس و ايمان رو تجربه کردند
    مهم تر از همه ، من لذت ساده تموم کردن هر روز رو در آغوش گرم خونواده رو فهميدم

فروتن به دانش تازه ام ، قوس تاريخ رو نه طبق ميل و اراده خودم
    بلکه براي خدمت به اونهايي که بايد اون رو زندگي کنن خم مي کنم
    يا اينکه از قدرت من خيلي فراتر است که نتيجه را تضمين کنم
    من به فاني ها شانس داشتن زندگي بهتر و با آرامش را خواهم داد

(translated by Amir 120 (Darkness

A God's duty must be to the greater good

آدرس کانال تلگرام سایت : Telegram.me/MKCenter_Official

ارتباط با من در تلگرام

ارتباط با نینجای مقدس در تلگرام : HolyNinja@

6. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید Holy Ninja از ایشان تشکر کرده اند:

*SHAO KAHN* (09-01-2020),thomas (09-24-2020)

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234