سلام. توی این تاپیک هر کسی روش ها و تکنیک هایی که توی مبارزه در بازی کمبات استفاده میکنه رو میگه تا بقیه بتونن سطح مبارزه ی خودشونو ارتقاء بدن و هم خودشون تکنیک جدید یاد بگیرن .
اولیش خودم : من سه تا روش دارم :
روش اول:خب این روش اینجوریه که شما میپرید روی هوا و هی با لگد میزنید تو صورت حریف و اصلا بهش امون حرکت نمیدید . نکته : اگه دlmultiplayer بازی میکنید ممکنه کُفر طرف مقابل از این حرکت در بیاد کسایی که از این روش استفاده میکنن شاید بدونن چی میگم . نکته : اگه بازم دو multiplayer بازی میکنید اگه حریف ازتون خواست که کاری باهاش نداشته باشید تا یکم مشت و لگد بندازه تا قلقش دستش بیاد بهش همچین اجازه ای رو ندید چون ممکنه باعث مرگتون بشه یا اگه بهش اجازه میدین حتما خودتونم یه گوشه دائم تمرین کنید. نکته : حالا یه وقتایی ممکنه حریف هم دائم از این حرکت در برابر شما استفاده کنه . راه حل چیه ؟ شما فقط بشینید رو زمین و هنگامیکه از بالا داشت میومد سمتتون یک آپارگارد (نشسته + مشت بزرگ) بهش بزنید . حالا اگه حریف دائم بهتون آپارگارد زد شما سعی کنید از خیر اون لگد هوایی بگذرید و خودتونو نبرید سمتش فقط هی از بالای سرش بپرید تا وقتیکه یه فرصت گیرتون بیاد و بتونید لگد هوایی رو بهش بزنید. نکته : من خودم همیشه از این روش نزدیک به ۹۵٪ مبارزه ها رو میبرم ولی اگه میخواید حرفه ای بشید فقط باید دائم این روش رو تمرین کنید . نکته: میتوتید با این روش حریف رو گوشه ی دیوار گیر بندازید و اصلا بهش فرصت بلند شدن هم ندید .
روش دوم:این روش هم مثل روش قبل نیاز به تمرین داره .روش اینجوریه که حریف هر حرکتی بهتون زد شما فقط دفاع میکنید یعنی دستتون رو میارید جلوی صورتتون و بعد از اینکه حریف ضربشو زد و شما هیچ اتفاقی واستون نیفتاد سریع عمل کنید و بهش مشت یا هر حرکتی که فکر میکنید خوبه بزنید و به همین روش تا آخر بازی ادامه بدید ولی بازم ممکنه اگه multiplayer بازی میکنید کُفر طرف مقابل در بیاد و اونم تا آخر بازی همین کار رو باهاتون بکنه . البته ممکنه از نظر بعضیا بازی با این روش ها یکم بی معنی بشه ولی باید بدونید به قول Ipman (استاد بروسلی ) توی فیلم Ipman (هیچ سبکی کامل نیست سبک منم همینطور .)
روش سوم : اینه که حریف رو گیر ییارید و بهش فرصت ندید و فقط بهش فن بزنید این روش مخصوصا توی بازی MK4 خیلی کاربرد داره .
نکته : اگه ما هر سه روش رو تمرین کنید و توش حرفه ای بشید فکر کنم بتونید خیلی از مبارزه ها رو برنده بشید . حالا دیگه خود دانید .
خیلی خب من روش هام رو گفتم حالا شما هم روش های خودتونو بگید و هم روش منو یاد بگیرید تا هم خودتون یچیزی یاد بگیرید و هم یه چیزی به دیگران یاد بدید.🌷