نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: روش ها و تکنیک های ما برای مبارزه

1. روش ها و تکنیک های ما برای مبارزه

کاربر تازه
    علاقه مند به
    shinnok
    تشکر شده 3 بار در 1 ارسال
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    سلام. توی این تاپیک هر کسی روش ها و تکنیک هایی که توی مبارزه در بازی کمبات استفاده میکنه رو میگه تا بقیه بتونن سطح مبارزه ی خودشونو ارتقاء بدن و هم خودشون تکنیک جدید یاد بگیرن .
    اولیش خودم : من سه تا روش دارم :
    روش اول:خب این روش اینجوریه که شما میپرید روی هوا و هی با لگد میزنید تو صورت حریف و اصلا بهش امون حرکت نمیدید . نکته : اگه دlmultiplayer بازی میکنید ممکنه کُفر طرف مقابل از این حرکت در بیاد کسایی که از این روش استفاده میکنن شاید بدونن چی میگم . نکته : اگه بازم دو multiplayer بازی میکنید اگه حریف ازتون خواست که کاری باهاش نداشته باشید تا یکم مشت و لگد بندازه تا قلقش دستش بیاد بهش همچین اجازه ای رو ندید چون ممکنه باعث مرگتون بشه یا اگه بهش اجازه میدین حتما خودتونم یه گوشه دائم تمرین کنید. نکته : حالا یه وقتایی ممکنه حریف هم دائم از این حرکت در برابر شما استفاده کنه . راه حل چیه ؟ شما فقط بشینید رو زمین و هنگامیکه از بالا داشت میومد سمتتون یک آپارگارد (نشسته + مشت بزرگ) بهش بزنید . حالا اگه حریف دائم بهتون آپارگارد زد شما سعی کنید از خیر اون لگد هوایی بگذرید و خودتونو نبرید سمتش فقط هی از بالای سرش بپرید تا وقتیکه یه فرصت گیرتون بیاد و بتونید لگد هوایی رو بهش بزنید. نکته : من خودم همیشه از این روش نزدیک به ۹۵٪ مبارزه ها رو میبرم ولی اگه میخواید حرفه ای بشید فقط باید دائم این روش رو تمرین کنید . نکته: میتوتید با این روش حریف رو گوشه ی دیوار گیر بندازید و اصلا بهش فرصت بلند شدن هم ندید .
    روش دوم:این روش هم مثل روش قبل نیاز به تمرین داره .روش اینجوریه که حریف هر حرکتی بهتون زد شما فقط دفاع میکنید یعنی دستتون رو میارید جلوی صورتتون و بعد از اینکه حریف ضربشو زد و شما هیچ اتفاقی واستون نیفتاد سریع عمل کنید و بهش مشت یا هر حرکتی که فکر میکنید خوبه بزنید و به همین روش تا آخر بازی ادامه بدید ولی بازم ممکنه اگه multiplayer بازی میکنید کُفر طرف مقابل در بیاد و اونم تا آخر بازی همین کار رو باهاتون بکنه . البته ممکنه از نظر بعضیا بازی با این روش ها یکم بی معنی بشه ولی باید بدونید به قول Ipman (استاد بروسلی ) توی فیلم Ipman (هیچ سبکی کامل نیست سبک منم همینطور .)
    روش سوم : اینه که حریف رو گیر ییارید و بهش فرصت ندید و فقط بهش فن بزنید این روش مخصوصا توی بازی MK4 خیلی کاربرد داره .
    نکته : اگه ما هر سه روش رو تمرین کنید و توش حرفه ای بشید فکر کنم بتونید خیلی از مبارزه ها رو برنده بشید . حالا دیگه خود دانید .
    خیلی خب من روش هام رو گفتم حالا شما هم روش های خودتونو بگید و هم روش منو یاد بگیرید تا هم خودتون یچیزی یاد بگیرید و هم یه چیزی به دیگران یاد بدید.🌷

2. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید KZK1381 از ایشان تشکر کرده اند:

behrad 2099 (05-23-2020),fatality2 (05-27-2020),GLAMBERT (05-10-2020)

کاربر تازه
    علاقه مند به
    kung-lao
    تشکر شده 0 بار در 0 ارسال
    حالت من
    Akhmoo
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    سلام دوست عزیز روش هایی که شما ذکر کردید صحیح است من خودم سال هاست دارم بازی میکنم و بنظر من اولین قدم انتخاب کاراکتر مورد نظر و دومین مرحله تمرین حرکات و اسپیکال های کارکتره و سومین هم اینه که اون کارکتر مورد نظر توانایی مقابله با همه کارکتر های دیگه رو داره یا نه منظور اصلی اینه که هر کارکتری یه رقیب اصلی یا ضدی داره!

GLAMBERT آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    shinnok
    تشکر شده 7 بار در 7 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    1
    حالت من
    Ashegh
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    بهترین روش همینه که دکمه ی ران و جهت جلو رو نگه داری و بری تو دل حریف و پشت سرهم بهش مشت بزنی
    ولی برای شکست دادن گورو مشت جواب نمیده . من خودم همش میپرم و لگد میزنم تو سرش.اما بهترین راه مبارزه با اون هم اینه که یکی از سه بازیکن : ریدن ، کوان چی ، شیناک رو انتخاب کنی و از فن های اونا بهش بزنی
    MY HEART IS A GHOST TOWN

amirskarlet آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    shao-kahn
    تشکر شده 15 بار در 10 ارسال
    حالت من
    Khoshhal
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    روش من اینه که کمبو ها و حرکت ها رو باهم ترکیب کنم و دمیج بیشتری به حریف بزنم

اگه هم نشد با هم ترکیب کنم،، کمبو های مختلفی رو پشت سر هم میزنم و از حرکات هم جدا استفاده میکنم
    شاد و پیروز باشید!

AmirRezaShaddel

6. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید amirskarlet از ایشان تشکر کرده است:

fatality2 (05-27-2020)