نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: مورتال کامبت ۱۱ یک ساله شد

1. مورتال کامبت ۱۱ یک ساله شد

Holy Ninja آواتار ها Abraham Takamora
    علاقه مند به
    tremor
    تشکر شده 11,453 بار در 2,916 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    5
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    43 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    به سرعت برق و باد (ریدن و فوجین) یک سال از اومدن مورتال کامبت ۱۱ گذشت و بعد از گذشت یک سال در حال حاضر فقط از پک ۱ این بازی رونمایی شده و در آینده ای نزدیک پک دوم این بازی نیز منتشر خواهد شد.

[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

عملکرد و سطح کیفی مورتال کامبت ۱۱ را چگونه ارزیابی می کنید ؟
    نقاط ضعف و قوت کامبت ۱۱ چیست ؟
    آیا مورتال کامبت ۱۱ تونسته رضایت شما رو مبنی بر یک بازی خوب کامبتی جلب کند یا خیر.

کسانی که این بازی را تجربه کردن می توانند تجربیات خود در طول این یک سال را اعلام کنند.
    ویرایش توسط Holy Ninja : 04-24-2020 در ساعت 07:26 PM

A God's duty must be to the greater good

آدرس کانال تلگرام سایت : Telegram.me/MKCenter_Official

ارتباط با من در تلگرام

ارتباط با نینجای مقدس در تلگرام : HolyNinja@

2. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید Holy Ninja از ایشان تشکر کرده اند:

.shayan. (04-24-2020),Dark Noob (04-24-2020),Kaneki (05-01-2020),Mary Cage (04-24-2020)

کاربر تازه
    علاقه مند به
    None
    تشکر شده 1 بار در 1 ارسال
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    سلام خدمت همه دوستان،به نظر من کمبات ۱۱ یه نسخه خوب و کامله،از بخش شخصی سازی گرفته تا استیجهای بی نظیر و اضافه شدن قدرت فتال بلو،داستان بازی هم که ادامه mkx هست خوبه ولی اونطوری که باید باشه نیست میتونست بهتر هم باشه،طراحی کاراکترا عالی هستن،صحنه های سینماتیک حرفه ای تر شده،ولی متاسفانه شخصیتهای جدید زیاد خوب نیستن،من خودم وقتی ستریون رو میبینم یاد اینجاستیس میفتم،کالکتور و گریس هم زیاد چنگی به دل نمیزنن،ولی یه نکته جالب برا من صدای گوینده بازی هست که تو همه بخشها میشنویم،حتی استیج رو انتخاب میکنیم گوینده اسم استیج رو میگه،سبک مبارزه مثل mkx عالی هست و حتی قشنگ تر شده،میتونستن برا هر سبک کاراکتر یه فتال بلوی جداگانه بذارن که میتونست تنوع بیشتری داشته باشه،اینترو و ژست خوشحالی شخصیتها خوب هستن و مهمتر اینکه میتونی خودت اینترو یا ژست خوشحالی رو تغییر بدی،در کل کمبات ۱۱ یه نسخه عالی هست،تنها ضعفش به نظر من بخش داستانی هست

4. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Ashkan tajjik از ایشان تشکر کرده است:

Holy Ninja (04-24-2020)

Kaneki آواتار ها کاربر تازه
    علاقه مند به
    raiden
    تشکر شده 0 بار در 0 ارسال
    حالت من
    Kesel
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    سلام خسته نباشید! بنظرم طراحی جدید و اینکه کرکترا به صورت طبیعی در اومدن واقعا خوب بود. همچنین وقتی کرکترا مبارزه میکنن مقابل هرکی باشن دیالوگ مربوط به اونو میگن یه حرف یکنواخت نیست باعث میشه بازی بی روح نباشه! و حرکات جدید مثل همیشه. اما مشکلاتش اشکال در داستان اینکه نمیدونم چرا این سالها همه کارگردانای فیلم و سریال و گیم زدن تو کار آخرالزمان و کشتن و زنده کردن همه! این باعث آزار میشه و مثل این میمونه مردم فکرکنن نویسنده و وارگردان به بن بست رسیدن میخوان درستش کنن!
    البته زدن رمز ها و حرکات یه حالت سنگینی داره مثل اینکه یکم تحت فشار باشی ولی حرکات خوبن.
    همچنین بنظرم جلوه و حالت خون قبلنا تیره تر و بهتر بود و حالت طبیعی داشت اما الا بیشتر شبیه رنگ میمونه! اینم نظر من بود
    ممنون از انجمن