نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

موضوع: بزودی از تیم خارجی آرماگدون : Mortal Kombat Revitalized 2 Definitive Edition

1. بزودی از تیم خارجی آرماگدون : Mortal Kombat Revitalized 2 Definitive Edition

Noob__Smoke آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    rain
    تشکر شده 2,881 بار در 1,273 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    22
    حالت من
    Movafagh
    تگ شده
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    !سلام!

!HENLO!

سلام رفقا و امیدوارم با این وضعیت پاندمیک تو خونه بمونید و بیرون نیاید چون خیلی خطرناکه !
    ماسک
    هم یادتون نره
    عِنی وِی و انجمن دوباره باز شد و همه فعالیتو از سر گرفتن مخصوصاََ دارک نوب که انگار میخواد دوباره مصاحبه بنویسه! خدا حفظش کنه بریم سر اصل مطلب.

یه بازی ام کی پراجکت بود که سال 2018 اومد و همه خوششون اومد. حتی مورد تمجید بعضی بزرگان مانند The Great Hezar قرار گرفت و الان خیلی معروفه ! اسمشر عزیز تو این تاپیک لینک دانلودشو برای ما قرار داد :
    [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

تو این مدتی که سایت بسته بود ، تیم سازنده ی این فن گیم یه تریلر از نسخه definitive این بازی دادن که امسال قراره بدنش بیرون ! (دادن بیرون البته. لول)
    دیفاینیتیو ادیشن یعنی نسخه کامل و نهایی. بذارید لینک تریلرشو قرار بدم تا ببینید چیه !

TRAILER DOWNLOAD LINK (1080p)

همینطور که تو تریلر دیدید انگار یه ویلن جدید داریم که مونثه. من از همون اولم با یه ویلن زن تو سری مورتال کامبت موافق بودم ولی بنظر من کرونیکا به اندازه کافی خوب نبود. ولی این ویلنی که تو این تریلر دیدیم خیلی خفن بنظر میاد ! یه حدسی که من میزنم اینه که سازنده ها قراره یه قسمت داستانی مانندم اضافه کنن یا حداقل اندینگ / بیوگرافی جدید با خلاقیت خودشون بنویسن. چیزای دیگه ای که تو تریلر بود و میشه بهشون اشاره کرد عبارتند از آرنا ها و اسپشال موو و فینیشر های جدید و خفن. دلیلی که من هایپم برای این بازی فن مید ، اینه که احتمال داره یه قصه جالب بنویسن.
    خودم شخصا بازیش نکردم اما لینک دانلودش رو براتون تو اسپویلر زیر قرار میدم !

Mortal Kombat Revitalized 2 Definitive Edition Download Link

Mortal Kombat Revitalized 2 Definitive Edition Download Link
    https://www.mediafire.com/file/pbq9nc5l74l95sz/MKP_REVITALIZED_2_DEFINITIVE_Edition.zip/file

بدرود ! فعلاََ

اِستِی هوم بای ده وِی

DEAD MAN WALKING...
    GRANDPA IS BACK!

2. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید Noob__Smoke از ایشان تشکر کرده اند:

Dark Noob (08-22-2020),haghy (08-22-2020),Mary Cage (08-24-2020)