نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

موضوع: تمامی نسخه های مورتال کمبت 1 (چیز هایی که ندیدید!)

1. Lightbulb تمامی نسخه های مورتال کمبت 1 (چیز هایی که ندیدید!)

amirskarlet آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    shao-kahn
    تشکر شده 18 بار در 12 ارسال
    حالت من
    Khoshhal
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    به نام خدا

همانطور که از اسم تایپیک معلومه قراره اسکرین شات از نسخه های مختلف مورتال کمبت 1 نشونتون بدم بریم که رفتیم.

MORTAL KOMBAT (ARCADE)

خب همونطور که تو تصویر میبینید نسخه ارکید اولین نسخه هست و همه چیز عادیه و خون و خشونت توش هست. پس زمینه هم پویاست. یعنی تماشاچیا تکون میخورن و دست میزنن و ابر ها تکون میخورن.

MORTAL KOMBAT (AMIGA)

خب، نسخ امیگا خیلی خشک و بد رنگه معبد شنگ سونگ اصلا خوب کار نشده و کلی تفاوت داره، خون هم توش دیده میشه و پس زمینه اصلا پویا نیست

MORTAL KOMBAT (SEGA GENESIS)

خب ، سگا با این که نمایش رنگ هاش ضعیفه ولی خیلی خوب عمل کرده و انصافا شبیه آرکید هست( درکل هدف سگا آوردن عناوین آرکید به خونه ها بود) پس زمینه پویاست و خون هم با رمز تقلب به بازی اصافه میشه.

MORTAL KOMBAT (PC DOS)

PC هم که هیچ فرق خاصی نداره ( اگه حوصله تون سر رفته صبر کنید! ، یه مورتال کمبت هایی هست که اصلا شاخ درمیارید!!)

MORTAL KOMBAT (SUPER NINTENDO)

خب دشمن مورتال کمبت آومد نینتندو خیلی رو خشونت حساسه بخاطر همین هم جای خون خون سفید گذاشته نمایش رنگش خیلی از سگا بیشتره و رنگ محیط هاش خیلی خوبه ولی استیج خیلی مینیوم طوری شده اصلا مدل ها مینیوم شده ، انصافا نسخه خوبی برای تجربه نیست . توی این نسخه باگ های زیادی دیده میشه هنگام مبارزه

MORTAL KOMBAT ( SEGA CD)

سگا سیدی هم که فرقی نداره ، فرقش اینه که دیگه لازم نیست رمز بزنید برای فعال کردن خشونت، از قبل خودش فعاله

MORTAL KOMBAT (MASTER SYSTEM (WTF?) )

همونطور که میبینید این نسخه برای کسایی که میخوان پولشون رو دور بریزن ساخته شده ! کینو هم حذف شده خشونت هم که نداره حرکت بازیکن هم دیرکرد داره فریمش خیلی پایینه.

MORTAL KOMBAT (GAME GEAR )

این نسخه بشدت موسیقی های آزار دهنده داره که باعث آزار و آذیت گوش میشه خدا وکیلی

MORTAL KOMBAT (GAME BOY )

یعنی کم مونده بود این بازی برای یخچال هم بیاد اخه این چیه؟! سونیا رو هم حذف کردن

MORTAL KOMBAT (JAKKS)

یه نسخه ضیف تر از سگا.

MORTAL KOMBAT (PS3 / XBOX 360 / PC)

یه نسخه بسیار زیبا و چشم نواز . صدا ها HD شده گرافیک و سایه پردازی بهبود یافته درکل این آخرین بار بود که مورتال کمبت 1 رو دیدیم.

خیلی ممنون که تا اینجا منو همراهی کردین خیلی ممنون و امید وارم که لذت برده باشید
    و خدا حافظ

(لازم به ذکره که نسخه های PS2 و PSP بودن که هیچ فرقی با آرکید نداشتن بخاطر همین اونارو نذاشتم)

انصافا هزار تا شبیه ساز و رام ئانلود کردم نتمم دور ریختم لطفا برای شادی روح نت از دست رفتم و کامپیوتر تا خر خره پرشده من دکمه تشکر رو بزنید
    شاد و پیروز باشید!

AmirRezaShaddel

2. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید amirskarlet از ایشان تشکر کرده اند:

GLAMBERT (04-19-2021),mj.pahang (04-19-2021)